World orienteering championships relay
NOR, Østfold, 2019-08-17

Tulemused

Klass M

Raja 1, 2 etapid 6.0 km 15 KP; 3 etapid 6.5 km 16 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Sweden SWE1:40:42 1Runesson Johan33:10 (13)33:10 (13)
2Svensk Emil33:00 (  4)1:06:10 (  3)
3Bergman Gustav34:32 (  1)1:40:42 (  1)
2
Finland FIN1:42:16 1Niemi Aleksi32:54 (  1)32:54 (  1)
2Kuukka Elias32:27 (  2)1:05:21 (  2)
3Kirmula Miika Matias36:55 (  6)1:42:16 (  2)
3
France FRA1:42:25 1Rio Nicolas33:05 (  8)33:05 (  8)
2Tranchand Frédéric34:47 (  8)1:07:52 (  4)
3Basset Lucas34:33 (  2)1:42:25 (  3)
4
Czech Republic CZE1:42:32 1Kubat Pavel32:58 (  3)32:58 (  3)
2Nykodym Miloš35:00 (  9)1:07:58 (  6)
3Kral Vojtech34:34 (  3)1:42:32 (  4)
5
Norway NOR1:42:37 1Steiwer Gaute Hallan33:00 (  5)33:00 (  5)
2Lundanes Olav31:48 (  1)1:04:48 (  1)
3Dæhli Magne37:49 (  7)1:42:37 (  5)
6
Switzerland SUI1:43:25 1Howald Florian34:29 (14)34:29 (14)
2Hubmann Martin33:24 (  5)1:07:53 (  5)
3Hubmann Daniel35:32 (  4)1:43:25 (  6)
7
Austria AUT1:46:12 1Gröll Matthias35:02 (16)35:02 (16)
2Ymsen Gernot32:57 (  3)1:07:59 (  7)
3Merl Robert38:13 (  8)1:46:12 (  7)
8
Ukraine UKR1:47:18 1Shcherbakov Denys34:57 (15)34:57 (15)
2Kratov Oleksandr35:33 (13)1:10:30 (14)
3Glibov Ruslan36:48 (  5)1:47:18 (  8)
9
Latvia LAT1:48:17 1Sirmais Mārtiņš33:08 (12)33:08 (12)
2Bertuks Edgars35:33 (13)1:08:41 (10)
3Zērnis Rūdolfs39:36 (10)1:48:17 (  9)
10
Germany GER1:49:18 1Späth Felix33:03 (  7)33:03 (  7)
2Hennseler Ole35:29 (12)1:08:32 (  9)
3Blumenstein Bojan40:46 (14)1:49:18 (10)
11
Belarus BLR1:50:52 1Salin Andrey32:59 (  4)32:59 (  4)
2Navichenka Anton37:15 (17)1:10:14 (12)
3Alekseyonok Aleksei40:38 (13)1:50:52 (11)
12
Russia RUS1:52:27 1Novikov Leonid33:05 (  8)33:05 (  8)
2Novikov Valentin35:14 (10)1:08:19 (  8)
3Serebryanitsky Konstantin44:08 (19)1:52:27 (12)
13
Denmark DEN1:52:56 1Lassen Tue Agner Hjort36:07 (17)36:07 (17)
2Cederberg Björn36:51 (15)1:12:58 (17)
3Bobach Søren39:58 (12)1:52:56 (13)
14
Lithuania LTU1:53:18 1Bartkevičius Algirdas36:10 (20)36:10 (20)
2Gvildys Jonas Vytautas35:14 (10)1:11:24 (16)
3Beliūnas Vytautas41:54 (15)1:53:18 (14)
15
Australia AUS1:53:25 1Mcnulty Henry32:54 (  1)32:54 (  1)
2Uppill Simon37:06 (16)1:10:00 (11)
3Doyle Matthew43:25 (18)1:53:25 (15)
16
Poland POL1:53:35 1Drągowski Kuba36:08 (18)36:08 (18)
2Olejnik Michał34:08 (  6)1:10:16 (13)
3Wołowczyk Krzysztof43:19 (17)1:53:35 (16)
17
Great Britain GBR1:54:30 1Hodkinson Peter James40:19 (29)40:19 (29)
2Gristwood Graham34:17 (  7)1:14:36 (18)
3Street Ralph39:54 (11)1:54:30 (17)
18
Estonia EST1:59:11 1Heinmann Kristo36:14 (22)36:14 (22)
2Sild Lauri43:40 (27)1:19:54 (27)
3Sild Timo39:17 (  9)1:59:11 (18)
19
New Zealand NZL2:00:25 1Robertson Tim33:06 (10)33:06 (10)
2Beveridge Gene44:10 (28)1:17:16 (21)
3Scott Toby43:09 (16)2:00:25 (19)
20
United States of America USA2:01:54 1Jorgensen Morten36:13 (21)36:13 (21)
2Salmenkyla Anton39:08 (19)1:15:21 (19)
3Ahlswede Gregory46:33 (22)2:01:54 (20)
21
Spain ESP2:02:37 1Llorens Caellas Pau37:38 (27)37:38 (27)
2Del Campo Alvaro Prieto39:39 (20)1:17:17 (22)
3Serrallonga Arqués Marc45:20 (20)2:02:37 (21)
22
Ireland IRL2:04:55 1Simonin Nicolas36:08 (18)36:08 (18)
2Short Conor40:03 (21)1:16:11 (20)
3Short Ruairi48:44 (23)2:04:55 (22)
23
Bulgaria BUL2:08:14 1Sirakov Ivan36:31 (25)36:31 (25)
2Kamenarov Ivaylo40:51 (22)1:17:22 (23)
3Zhelyazkov Dimitar50:52 (24)2:08:14 (23)
24
Italy ITA2:08:17 1Scalet Riccardo33:06 (10)33:06 (10)
2Inderst Sebastian37:32 (18)1:10:38 (15)
3Seppi Marco57:39 (32)2:08:17 (24)
25
Slovakia SVK2:09:40 1Mušinsky Tomaš40:39 (30)40:39 (30)
2Slama Dušan43:21 (25)1:24:00 (29)
3Chupek Jakub45:40 (21)2:09:40 (25)
26
Hungary HUN2:09:57 1Bakó Aron33:02 (  6)33:02 (  6)
2Liszka Krisztian44:28 (29)1:17:30 (24)
3Morandini Viktor52:27 (26)2:09:57 (26)
27
Israel ISR2:10:39 1Yasur Nitsan36:18 (24)36:18 (24)
2Sabo Guy41:23 (23)1:17:41 (25)
3Manor Itay52:58 (29)2:10:39 (27)
28
Japan JPN2:10:40 1Baumann Sebastian Ken36:16 (23)36:16 (23)
2Komaki Hiroki41:28 (24)1:17:44 (26)
3Ito Itsuki52:56 (28)2:10:40 (28)
29
Canada CAN2:18:48 1Naess Jan Erik38:08 (28)38:08 (28)
2Graham Robert45:47 (31)1:23:55 (28)
3Svoboda Michael54:53 (31)2:18:48 (29)
30
Belgium BEL2:18:49 1Blaise Mathias37:34 (26)37:34 (26)
2Van der Ouderaa Francois48:44 (33)1:26:18 (30)
3Leeuws Evert52:31 (27)2:18:49 (30)
31
China CHN2:29:11 1JianDa Tang49:28 (33)49:28 (33)
2ZhuoYe Li48:39 (32)1:38:07 (33)
3Tang Xiao51:04 (25)2:29:11 (31)
32
Moldova MDA2:29:15 1Fomiciov Vasili47:07 (32)47:07 (32)
2Fomiciov Ivan43:34 (26)1:30:41 (31)
3Fala Sergiu58:34 (34)2:29:15 (32)
33
Turkey TUR2:30:43 1Fettah Özgür46:52 (31)46:52 (31)
2Sarac Cansel45:18 (30)1:32:10 (32)
3Dudak Ercan58:33 (33)2:30:43 (33)
34
Brazil BRA2:41:19 1Ev Ironir Alberto51:02 (34)51:02 (34)
2Nitsch Claudinei56:17 (34)1:47:19 (34)
3Pasturiza Juliano54:00 (30)2:41:19 (34)
35
Hong Kong HKG3:21:46 1Kwok Kin Kwan59:40 (35)59:40 (35)
2Yu Tsz Wai1:02:59 (35)2:02:39 (35)
3Lam Sam Choi Aby1:19:07 (35)3:21:46 (35)
  South Korea KORdsq 1Hong Geun Hee1:15:05 (36)1:15:05 (36)
2Kim Chang bumdnf 
3Kang Cheol jindnf