World orienteering championships relay
NOR, Østfold, 2019-08-17

Tulemused

Klass W

Raja 1, 2 etapid 4.8 km 12 KP; 3 etapid 5.1 km 12 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Sweden SWE1:35:49 1Strand Lina30:32 (  1)30:32 (  1)
2Alexandersson Tove31:52 (  2)1:02:24 (  2)
3Ohlsson Karolin33:25 (  3)1:35:49 (  1)
2
Switzerland SUI1:35:53 1Hauswirth Sabine31:16 (  2)31:16 (  2)
2Aebersold Simona31:02 (  1)1:02:18 (  1)
3Jakob Julia33:35 (  4)1:35:53 (  2)
3
Russia RUS1:36:56 1Rudnaya Anastasia31:17 (  3)31:17 (  3)
2Riabkina Tatyana32:26 (  5)1:03:43 (  3)
3Gemperle Natalia33:13 (  1)1:36:56 (  3)
4
Norway NOR1:37:02 1Benjaminsen Andrine31:39 (  4)31:39 (  4)
2Olaussen Kamilla32:10 (  4)1:03:49 (  4)
3Hausken Nordberg Anne Margrethe33:13 (  1)1:37:02 (  4)
5
Czech Republic CZE1:40:31 1Horčičkova Vendula31:48 (  6)31:48 (  6)
2Kosova Denisa32:04 (  3)1:03:52 (  5)
3Janošikova Tereza36:39 (12)1:40:31 (  5)
6
Finland FIN1:42:01 1Harju Venla32:26 (  9)32:26 (  9)
2Teini Marika34:12 (  8)1:06:38 (  8)
3Rantanen Merja35:23 (  6)1:42:01 (  6)
7
Estonia EST1:43:19 1Rihma Annika32:05 (  7)32:05 (  7)
2Kaasiku Evely32:30 (  6)1:04:35 (  6)
3Joonas Laura38:44 (16)1:43:19 (  7)
8
Denmark DEN1:45:08 1Klysner Cecilie Friberg31:39 (  4)31:39 (  4)
2Gjotterup Caroline34:57 (  9)1:06:36 (  7)
3Ødum Miri Thrane38:32 (14)1:45:08 (  8)
9
Great Britain GBR1:45:13 1Watson Charlotte Barbara34:50 (15)34:50 (15)
2Carter Davies Megan33:44 (  7)1:08:34 (  9)
3Taylor Catherine Patric36:39 (12)1:45:13 (  9)
10
Austria AUT1:47:39 1Ramstein Laura34:57 (17)34:57 (17)
2Arbter Anja37:05 (12)1:12:02 (15)
3Kadan Ursula35:37 (  7)1:47:39 (10)
11
Lithuania LTU1:47:41 1Kutkaitė Aušrinė34:27 (10)34:27 (10)
2Paužaitė Sandra37:11 (13)1:11:38 (13)
3Ražaitytė Gabija36:03 (  8)1:47:41 (11)
12
Germany GER1:47:47 1Müller Dorothea34:39 (12)34:39 (12)
2Starke Paula38:45 (19)1:13:24 (17)
3Lösch Susen34:23 (  5)1:47:47 (12)
13
Latvia LAT1:48:07 1Valdmane Līga34:42 (13)34:42 (13)
2Vīķe Laura36:54 (11)1:11:36 (12)
3Grosberga Sandra36:31 (11)1:48:07 (13)
14
Bulgaria BUL1:48:12 1Gotseva Liliana34:36 (11)34:36 (11)
2Dyaksova Andreya37:14 (15)1:11:50 (14)
3Ivanova Kristina36:22 (  9)1:48:12 (14)
15
France FRA1:48:30 1Beauvir Maelle34:50 (15)34:50 (15)
2Hanauer Florence37:12 (14)1:12:02 (15)
3Basset Isia36:28 (10)1:48:30 (15)
16
Poland POL1:48:42 1Hornik Aleksandra32:16 (  8)32:16 (  8)
2Wiśniewska Hanna37:54 (17)1:10:10 (10)
3Gwóźdź Ewa38:32 (14)1:48:42 (16)
17
Ukraine UKR1:58:06 1Pitirimova Olena36:39 (19)36:39 (19)
2Panchenko Olha40:38 (21)1:17:17 (18)
3Dzema Kateryna40:49 (17)1:58:06 (17)
18
Canada CAN1:58:24 1Waddington Emma36:27 (18)36:27 (18)
2Kemp Emily Kathryn35:01 (10)1:11:28 (11)
3Blake Pia46:56 (18)1:58:24 (18)
19
Australia AUS2:07:38 1Anderson Bridget42:05 (25)42:05 (25)
2Neumann Krystal37:36 (16)1:19:41 (20)
3Fleming Mary47:57 (19)2:07:38 (19)
20
Ireland IRL2:09:54 1Corbett Niamh39:46 (22)39:46 (22)
2McCavana Aoife42:01 (22)1:21:47 (22)
3Long Róisin48:07 (20)2:09:54 (20)
21
New Zealand NZL2:14:38 1Ingham Lizzie34:48 (14)34:48 (14)
2Morrison Kate43:09 (24)1:17:57 (19)
3Knarston Greta56:41 (23)2:14:38 (21)
22
United States of America USA2:14:41 1Crocker Alison39:40 (20)39:40 (20)
2Troemborg Aasne Skram40:15 (20)1:19:55 (21)
3Campbell Alison54:46 (22)2:14:41 (22)
23
Hungary HUN2:20:24 1Sarkozy Zsofia41:55 (24)41:55 (24)
2Goldmann Julia46:55 (26)1:28:50 (25)
3Morandini Hanga51:34 (21)2:20:24 (23)
24
Japan JPN2:23:19 1Inage Hinako39:45 (21)39:45 (21)
2Masuzawa Suzu45:57 (25)1:25:42 (24)
3Moriai Mie57:37 (24)2:23:19 (24)
25
Italy ITA2:23:23 1Scalet Nicole41:43 (23)41:43 (23)
2Troi Verena42:27 (23)1:24:10 (23)
3Taufer Francesca59:13 (25)2:23:23 (25)
26
China CHN2:59:40 1Zheng Jiayi56:42 (28)56:42 (28)
2Yan Xiong1:03:20 (27)2:00:02 (26)
3LI YongYu59:38 (26)2:59:40 (26)
27
Brazil BRA3:00:26 1Roniak dos Santos Edineia50:10 (26)50:10 (26)
2Arendt Raquel1:10:34 (28)2:00:44 (27)
3Saltori Leticia Da Silva59:42 (27)3:00:26 (27)
28
Hong Kong HKG3:20:22 1Lam Cho Yu53:48 (27)53:48 (27)
2Yee Sze Wing1:25:21 (30)2:19:09 (28)
3Chan Pui Fung1:01:13 (28)3:20:22 (28)
  South Korea KORdsq 1Cha Yoon Sun1:10:03 (29)1:10:03 (29)
2Kim Soon hee1:23:57 (29)2:34:00 (29)
3Jo Anna2:03:09 
  Spain ESPdsq 1Del Campo Maria Prietodnf 
2Serrallonga Arqués Anna38:04 (18) 
3Feliciano Sanjuan Violetadnf