Lietuvos orientavimosi sporto jaunučių, jaunių, jaunimo rinktinių kandidatų krosas
LTU, Kleboniškio miškas, 2019-09-25

Tulemused

Klassid M14, M16, MEG-4, V14

Raja 4.0 km 3 ringi

KohtKlassPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn Ringi Aeg min/km
1V14Aukštuolis Edvardas LTUSM Gaja, Kaunas   15:44 3:56
2M14Ziaziulytė Goda LTUPerkūnas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   17:39 4:24
3V14Murėnas Kasparas LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas   17:41 4:25
4M16Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   17:44 4:26
5V14Gineika Julius LTUSM Gaja, Kaunas   17:47 4:26
6M16Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas   18:54 4:43
7V14Čaplikas Herkus Pijus LTUTakas OK, Kaunas   19:00 4:45
8M16Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   19:07 4:46
9MEG-4Skunda Kristupas LTUSM Gaja, Kaunas   19:18 4:49
10V14Maksimov Danielius LTUSM Gaja, Kaunas   19:21 4:50
11M16Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas   19:24 4:51
12V14Kreišmonas Gintaras LTUSM Gaja, Kaunas   19:47 4:56
13M14Staišiūnaitė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius   19:49 4:57
14M14Norkutė Ugnė LTUĄžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius   19:53 4:58
15M16Micevičiūtė Austėja LTUŠiaulių JTC, Šiauliai   19:59 4:59
16M16Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai   20:00 5:00
17MEG-4Pileckas Justas LTUSM Gaja, Kaunas   20:02 5:00
18V14Vilutis Karolis LTUSM Gaja, Kaunas   20:07 5:01
19M16Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas   20:26 5:06
20M14Dainytė Rugilė LTUSM Gaja, Kaunas   21:20 5:20
21M16Bajorinaitė Gabija LTUMedeina OK, SM Gaja, Kaunas   21:23 5:20
22M14Sapižovaitė Skaiva LTUSM Gaja, Kaunas   21:44 5:26
23M14Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja, Kaunas   21:46 5:26
23M14Džiaugytė Greta LTUSM Gaja, Medeina OK, Kaunas   21:46 5:26
25M16Goftaitė Emilija LTUSM Gaja, Kaunas   21:53 5:28
26M14Skundaitė Augustė LTUSM Gaja, Kaunas   22:35 5:38
27V14Žvirblis Rokas LTUSM Gaja, Kaunas   23:21 5:50
28M14Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja, Kaunas   24:05 6:01
29M14Korolytė Emilė LTUSM Gaja, Kaunas   31:05 7:46

Vaheajad