SM Gaja sprinto taurė
LTU, Kaunas, 2019-11-10

Tulemused

Klass M14

Raja 1 d. 2.8 km 14 KP, 2 d. 3.3 km 16 KP, 3 d. 2.7 km 17 KP, 4 d. 2.9 km 20 KP, 5 d. 3.4 km 13 KP

Valige  summa  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  Šilainiai  Kauko laiptai  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa Senamiestis Žaliakalnis Palemonas Šilainiai Kauko laiptai
1
Skripkauskaitė Skaistė LTUO! Klaipėda 621:26:021424:42 (  3)1423:17 (  3)1817:21 (  1)1426:26 (  3)1620:42 (  2)
2
Žiupkaitė Viltė LTUSM Gaja 591:27:121823:29 (  1)1821:36 (  1)1218:51 (  4)635:21 (10)1123:16 (  5)
3
Kalvaitytė Patricija LTUO! Klaipėda 581:31:531624:40 (  2)1223:26 (  4)1119:00 (  5)1622:36 (  2)1421:11 (  3)
4
Baltrušaitytė Rusnė LTUO! Klaipėda 5259:32dnf dsq 1617:30 (  2)1821:26 (  1)1820:36 (  1)
5
Dainytė Rugilė LTUSM Gaja 521:30:151225:01 (  4)1623:09 (  2)1417:53 (  3)dnf 1024:12 (  6)
6
Matulionytė Erika LTUSM Gaja 421:45:09927:48 (  7)1124:22 (  5)820:20 (  8)1030:49 (  6)1222:10 (  4)
7
Šimkutė Beatričė LTUO! Klaipėda 381:40:38828:12 (  8)925:05 (  7)919:49 (  7)1227:32 (  4)dnf 
8
Gerasimovaitė Viktorija LTUSM Gaja 311:42:45729:10 (  9)825:38 (  8)721:50 (  9)dsq 926:07 (  7)
9
Mikšėnaitė Ugnė LTUSM Gaja 251:14:481027:44 (  6)1024:53 (  6)522:11 (11)dsq dnf 
10
Šimkonytė Greta LTUSM Gaja 252:07:11533:16 (11)727:58 (  9)224:08 (14)933:25 (  7)432:32 (12)
11
Kisieliūtė Silvija LTUNeringos SM 241:18:13dnf dsq 622:01 (10)1129:35 (  5)726:37 (  9)
12
Bajorinaitė Rugilė LTUSM Gaja 201:16:081125:14 (  5)dnf 124:21 (16)dnf 826:33 (  8)
13
Koženiauskaitė Emilija LTUSM Gaja 152:19:34139:05 (15)535:34 (11)132:05 (21)443:52 (12)528:03 (11)
14
Konsevičiūtė Saulė LTUSM Gaja 122:24:32144:35 (19)dsq 128:25 (19)734:48 (  9)336:44 (13)
15
Zdanevičiūtė Kamilė LTUPanevėžio KKSC 1019:32dnf dnf 1019:32 (  6)dnf dnf 
16
Juškevičiūtė Goda LTUSM Gaja 101:02:29434:39 (12)dnf dnf dnf 627:50 (10)
17
Dikčiūtė Emilija LTUŠilalės SM 91:01:16dnf dnf 126:37 (18)834:39 (  8)dnf 
18
Diedonytė Gabija LTUSM Gaja 91:47:55143:06 (18)dsq 323:58 (13)540:51 (11)dnf 
19
Korolytė Emilė LTUSM Gaja 81:54:49dnf 629:28 (10)124:13 (15)dnf 11:01:08 (16)
20
Paulauskaitė Evelina LTUSM Gaja 83:02:13140:47 (17)437:47 (12)dnf 251:50 (14)151:49 (15)
21
Remendaitė Ema LTUSM Gaja 72:55:06155:12 (21)dnf 131:30 (20)345:20 (13)243:04 (14)
22
Vaškytė Ugnė LTUSM Gaja 632:56632:56 (10)dnf dnf dnf dnf 
23
Skupaitė Izabelė LTUOriens OK 423:37dnf dnf 423:37 (12)dnf dnf 
24
Kumpikevičiūtė Autėja LTUSM Gaja 41:20:2211:08:39 (22)311:43 (13)dsq dnf dnf 
25
Petronė Meda LTUSM Gaja 335:30335:30 (13)dnf dnf dnf dnf 
26
Gerasimovič Emilija LTUSM Gaja 31:02:28237:04 (14)dsq 125:24 (17)dnf dnf 
27
Mačiukūnienė Daina LTU  21:44:34dnf dnf 140:04 (22)11:04:30 (15)dnf 
28
Matulionytė Neda LTUSM Gaja 140:04140:04 (16)dnf dnf dnf dnf 
29
Kamantauskaitė Goda LTUSM Gaja 147:06147:06 (20)dnf dnf dnf dnf