SM Gaja sprinto taurė
LTU, Kaunas, 2019-11-10

Tulemused

Klass P

Raja 1 d. 1.4 km 9 KP, 2 d. 0.9 km 9 KP, 3 d. 2.4 km 15 KP, 4 d. 1.9 km 13 KP, 5 d. 1.5 km 10 KP

Valige  summa  Senamiestis  Žaliakalnis  Palemonas  Šilainiai  Kauko laiptai  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa Senamiestis Žaliakalnis Palemonas Šilainiai Kauko laiptai
1
Stankevičiūtė Deimantė LTUSM Gaja 41:04:16dnf 19:12 (  5)121:21 (  1)118:41 (  8)115:02 (  2)
2
Bindokas Jokūbas LTUSM Gaja 41:12:37131:48 (24)19:25 (  8)128:39 (26)118:13 (  4)116:20 (  7)
3
Lašas Kęstutis LTUSM Gaja 41:13:25122:17 (  3)19:43 (  9)124:52 (  9)dnf 116:33 (  8)
4
Palaima Ąžuolas LTUSM Gaja 41:24:22131:21 (16)19:21 (  6)128:33 (25)dnf 115:07 (  4)
5
Čereška Justas LTUSM Gaja 41:27:54131:21 (16)19:24 (  7)127:45 (21)119:24 (12)dnf 
6
Raugaitė Vytautė LTUSM Gaja 41:28:19dsq 18:54 (  3)123:51 (  4)122:24 (21)133:10 (25)
7
Dienas Deividas LTUSM Gaja 41:31:46128:23 (11)dnf 128:15 (24)117:20 (  2)117:48 (14)
8
Mockutė Liucija LTUSM Gaja 41:50:28129:22 (14)dnf 131:44 (31)124:49 (29)124:33 (22)
9
Zinkevičiūtė Luknė LTUSM Gaja 42:02:48136:59 (22)117:27 (16)149:35 (47)141:29 (39)126:53 (23)
10
Ziaziulytė Smiltė Greta LTU  31:00:05125:30 (  6)dnf dnf 119:02 (11)115:33 (  6)
11
Ruzgas Timotiejus LTUSM Gaja 31:02:28123:30 (  4)111:08 (11)127:50 (22)dnf dnf 
12
Šimaitytė Mėja LTUSM Gaja 31:05:45dnf 19:01 (  4)123:58 (  5)dnf 132:46 (24)
13
Kantas Joris LTUSM Gaja 31:13:27131:26 (19)dnf 127:40 (20)dnf 114:21 (  1)
14
Tarnauskas Dovydas LTUSM Gaja 31:13:53127:58 (10)dnf 128:11 (23)dnf 117:44 (13)
15
Balčiūnas Mantas LTUSM Gaja 31:15:12131:24 (18)dnf 126:44 (18)dnf 117:04 (12)
16
Styra Kostas LTUSM Gaja 31:18:02dnf dnf 127:25 (19)130:44 (33)119:53 (17)
17
Morkūnaitė Gabrielė LTUSM Gaja 31:22:54131:51 (20)dnf 134:16 (37)dsq 116:47 (10)
18
Skabickas Rokas LTUSM Gaja 230:11dnf 18:50 (  2)121:21 (  1)dnf dnf 
19
Styra Kostas LTUSM Gaja 231:24121:01 (  2)110:23 (10)dnf dnf dnf 
20
Juškevičius Julius LTUSM Gaja 235:18118:35 (  1)dnf dnf dnf 116:43 (  9)
21
Gervylius Domantas LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 241:10dnf dnf 125:31 (13)115:39 (  1)dnf 
22
Mikalauskaitė Gerda LTUSM Gaja 244:01125:41 (  7)dnf dnf 118:20 (  6)dnf 
23
Misius Gabrielius LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 244:30dnf dnf 125:46 (16)118:44 (  9)dnf 
24
Liorančas Ąžuolas LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 246:17dnf dnf 125:35 (14)120:42 (18)dnf 
25
Valiukas Kasparas LTUMarijampolės MKC 246:38dnf 111:22 (12)135:16 (39)dnf dnf 
26
Piškinas Pijus LTUSM Gaja 247:57130:05 (15)dnf dnf dnf 117:52 (16)
27
Šalkauskas Robertas LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 251:21dnf dnf 132:41 (34)118:40 (  7)dnf 
28
Rasimavičius Nojus LTUSM Gaja 251:35127:52 (  9)dnf dnf dnf 123:43 (19)
29
Kaklauskas Justas LTUSM Gaja 252:05dnf dnf 135:18 (41)dnf 116:47 (10)
30
Daugininkaitė Kornelija LTUSM Gaja 252:10129:14 (12)dnf dsq dnf 122:56 (18)
31
Karčiauskas Vilius LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 252:24dnf dnf 131:55 (32)120:29 (16)dnf 
32
Klimas Arnas LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 253:39dnf dnf 129:52 (29)123:47 (28)dnf 
33
Žukauskaitė Auksė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 256:52dnf dnf 125:44 (15)131:08 (34)dnf 
34
Venckus Orestas LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 257:05dnf dnf 125:53 (17)131:12 (35)dnf 
35
Karčiauskaitė Eva LTUSM Gaja 257:15dnf dnf 124:02 (  6)dnf 133:13 (26)
36
Mockus Jonas LTUSM Gaja 257:52dnf dnf 131:58 (33)125:54 (30)dnf 
37
Zobielaitė Rūta LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 259:58dnf dnf 140:09 (44)119:49 (15)dnf 
38
Maščinskaitė Smiltė LTUSM Gaja 21:06:20132:02 (21)dnf 134:18 (38)dnf dnf 
39
Butėnaitė Aistė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 21:08:02dnf dnf 132:47 (36)135:15 (37)dnf 
40
Gabartaitė Vasarė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 21:15:31dnf dnf 140:06 (43)135:25 (38)dnf 
41
Belickas Gaudenis LTUSM Gaja 17:38dnf 17:38 (  1)dnf dnf dnf 
42
Budreikaitė Viltė LTUMarijampolės MKC 111:35dnf 111:35 (13)dnf dnf dnf 
43
Petrauskaitė Augustė LTUSM Gaja 111:40dnf 111:40 (14)dnf dnf dnf 
44
Kvedaraitė Vita LTUMarijampolės MKC 111:45dnf 111:45 (15)dnf dnf dnf 
45
Brimeris Paulius LTUSM Gaja 115:06dnf dnf dnf dnf 115:06 (  3)
46
Aleksejūnas Vėjas LTUSM Gaja 115:07dnf dnf dnf dsq 115:07 (  4)
47
Dienas Armandas LTUSM Gaja 117:49dnf dnf dnf dnf 117:49 (15)
48
Grigaitytė Evita LTUSM Gaja 117:53dnf dnf dnf 117:53 (  3)dnf 
49
Serebrinskytė Barbora LTUSM Gaja 118:14dnf dnf dnf 118:14 (  5)dnf 
50
Ibragimovaitė Ugnė LTUSM Gaja 119:01dnf dnf dnf 119:01 (10)dnf 
51
Borusevičiūtė Emilija LTUSM Gaja 119:28dnf dnf dnf 119:28 (13)dnf 
52
Tenikaitytė Austėja LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 119:36dnf dnf dnf 119:36 (14)dnf 
53
Frišmantaitė Akvilė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 120:32dnf dnf dnf 120:32 (17)dnf 
54
Ambrasaitė Aistė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 121:03dnf dnf dnf 121:03 (19)dnf 
55
Sanchez Aleix LTUTakas OK 121:37dnf dnf dnf 121:37 (20)dnf 
56
Danilaitė Laura LTUSM Gaja 121:40dnf dnf 121:40 (  3)dnf dnf 
57
Šiaudkulis Samuelis LTUSM Gaja 122:30dnf dnf dnf 122:30 (22)dnf 
58
Jakaitis Modestas LTUSM Gaja 122:36dnf dnf dnf 122:36 (23)dnf 
58
Mikalauskas Justinas LTUSM Gaja 122:36dnf dnf dnf 122:36 (23)dnf 
60
Poškaitienė Giedrė LTU  123:10dnf dnf dnf 123:10 (25)dnf 
61
Jakaitė Eva LTUSM Gaja 123:19dnf dnf dnf 123:19 (26)dnf 
62
Ribačenkaitė Gabrielė LTU  123:34dnf dnf dnf 123:34 (27)dnf 
63
Brazytė Ieva LTUSM Gaja 123:59dnf dnf dnf dnf 123:59 (20)
64
Zaronskis Anna LTUSM Gaja 124:04dnf dnf dnf dnf 124:04 (21)
65
Gedgaudas Denas LTUSM Gaja 124:14dnf dnf 124:14 (  7)dnf dnf 
66
Jasiūnas Gabrielius LTUSM Gaja 124:30dnf dnf 124:30 (  8)dnf dnf 
67
Jurevičiūtė Urtė LTUSM Gaja 125:18dnf dnf 125:18 (10)dnf dnf 
68
Tautkevičienė Giedrė LTU  125:19125:19 (  5)dnf dnf dnf dnf 
68
Kamantauskaitė Goda LTUSM Gaja 125:19dnf dnf 125:19 (11)dnf dnf 
70
Liubenskaitė Inga LTUSM Gaja 125:25dnf dnf 125:25 (12)dnf dnf 
71
Lukoševičiūtė Emilija LTUSM Gaja 125:44125:44 (  8)dnf dnf dnf dnf 
72
Lancevičius Tauras LTUSM Gaja 129:15129:15 (13)dnf dnf dnf dnf 
73
Venskytė Emilija LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 129:42dnf dnf 129:42 (27)dnf dnf 
74
Šlakaitytė Rugilė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 129:45dnf dnf 129:45 (28)dnf dnf 
75
Rukšnaitytė Andrėja LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 130:10dnf dnf dnf 130:10 (31)dnf 
76
Krėpštaitė Viltė LTUSM Gaja 130:15dnf dnf 130:15 (30)dnf dnf 
77
Pranckutė Eglė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 130:31dnf dnf dnf 130:31 (32)dnf 
78
Pakalniškytė Gabija LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 131:13dnf dnf dnf 131:13 (36)dnf 
79
Unguraitytė Deimantė LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 132:41dnf dnf 132:41 (34)dnf dnf 
80
Lukauskaitė Lukrecija LTUSM Gaja 135:17dnf dnf 135:17 (40)dnf dnf 
81
Zarankaitė Deivina LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 140:05dnf dnf 140:05 (42)dnf dnf 
82
Lukaitė Karolina LTUJurbarko Naujamiesčio progimn. 140:11dnf dnf 140:11 (45)dnf dnf 
83
Šarkauskas Kastytis LTUTakas OK 140:27dnf dnf 140:27 (46)dnf dnf 
84
Sotinaitė Deimantė LTUSM Gaja 11:08:3111:08:31 (23)dnf dnf dnf dnf 
85
Gedgaudas Denas LTUSM Gaja   dsq dnf dnf dnf dnf 
85
Dobilas Nikas LTUSM Gaja   dnf dnf dsq dnf dnf 
85
Kasanavičius Petras LTU    dnf dnf dnf dsq dnf 
85
Malinauskas Liutauras LTUSM Gaja   dnf dnf dnf dsq dnf 
85
Antanavičius Kajus LTUSM Gaja   dnf dnf dnf dsq dnf