Gajos žiemos sprintų taurė
LTU, Kaunas, 2019-12-14

Tulemused

Klass V14

Raja 1 d. 2.7 km 15 KP, 2 d. 3.3 km 16 KP

Valige  summa  Senamiestis  Žaliakalnis  

KohtPerekonnanimi, EesnimiRiikKlubi, Linn summa Senamiestis Žaliakalnis
1
Sausaitis Arnas LTUO! Klaipėda 3443:341624:26 (  2)1819:08 (  1)
2
Pečiulis Simas LTUSM Gaja LČ 2845:361425:00 (  3)1420:36 (  3)
3
Maksimov Danielius LTUSM Gaja GD 2346:35726:19 (  9)1620:16 (  2)
4
Kudarauskas Nojus LTUAlytaus SRC 2147:181125:37 (  5)1021:41 (  6)
5
Čaplikas Herkus Pijus LTUSM Gaja DŽ 1822:311822:31 (  1)dns 
6
Janavičius Matas LTUSM Gaja AS 1748:26925:45 (  7)822:41 (  8)
7
Koroliovas Joris LTUSM Gaja JS 1648:401025:42 (  6)622:58 (10)
8
Ramanauskas Kristupas LTUSM Gaja IM 1548:58626:23 (10)922:35 (  7)
9
Biržinis Lukas LTUSM Gaja JS 1549:29427:51 (12)1121:38 (  5)
10
Gedminas Teodoras LTUO! Klaipėda 1221:10dns 1221:10 (  4)
11
Jadeška Dagnius LTUAlytaus SRC 1225:351225:35 (  4)dns 
12
Sidaras Dovydas LTUAlytaus SRC 825:49825:49 (  8)dns 
13
Keleckas Šarūnas LTUSM Gaja LČ 858:11135:27 (29)722:44 (  9)
14
Bindokas Ignas LTUSM Gaja AS 653:23129:20 (17)524:03 (11)
15
Litvaitis Simas LTUSM Gaja DŽ 654:28527:13 (11)127:15 (18)
16
Vainikevičius Markus LTUSM Gaja JS 553:18128:59 (16)424:19 (12)
17
Drūlia Aras LTUSM Gaja IM 555:33427:51 (12)127:42 (19)
18
Budrys Džiugas LTUSM Gaja AB 453:27228:19 (14)225:08 (14)
19
Unikas Joris LTUSM Gaja AS 324:36dns 324:36 (13)
20
Pasiaura Tadas LTUSM Gaja IM 256:10129:57 (20)126:13 (16)
21
Dubinka Titas LTUSM Gaja AS 256:51130:52 (21)125:59 (15)
22
Jumatovas Eimantas LTUSM Gaja IM 259:38131:23 (22)128:15 (22)
23
Petrauskas Kipras LTUSM Gaja AS 21:01:55128:55 (15)133:00 (27)
24
Švaikauskas Vilius LTUSM Gaja AS 21:02:24134:15 (26)128:09 (21)
25
Morkūnas Pijus LTUSM Gaja JF 21:03:24135:38 (30)127:46 (20)
26
Bogužinskas Kasparas LTUSM Gaja IM 21:04:05132:13 (23)131:52 (26)
27
Tarėla Eimantas LTUSM Gaja IM 21:04:26134:34 (27)129:52 (24)
28
Babarskas Danielius LTUMarijampolės MKC 21:10:00140:27 (32)129:33 (23)
29
Burneikis Simonas LTUSM Gaja DŽ 21:22:36143:31 (35)139:05 (28)
30
Kazlauskas Dovydas LTUSM Gaja AS 21:25:20144:27 (36)140:53 (29)
31
Tamošiūnas Paulius LTUSM Gaja AS 21:26:31142:28 (33)144:03 (30)
32
Skirka Robertas LTUSM Gaja GD 21:38:43143:27 (34)155:16 (32)
33
Kėvelaitis Erikas LTUMarijampolės MKC 126:23dns 126:23 (17)
34
Vilutis Karolis LTUSM Gaja LČ 129:21129:21 (18)dns 
35
Juška Vasaris LTUO! Klaipėda 129:52129:52 (19)dns 
36
Grašys Algirdas LTUSM Gaja DŽ 130:29  130:29 (25)
37
Litvaitis Ignas LTUSM Gaja DŽ 133:07133:07 (24)dsq 
38
Gražys Emilis LTUSM Gaja GD 133:44133:44 (25)dns 
39
Žemgulys Neilas LTUO! Klaipėda 134:45134:45 (28)dns 
40
Krutulis Mantas LTUAlytaus SRC 138:44138:44 (31)dns 
41
Drasutis Eimantas LTUSM Gaja IM 148:24dns 148:24 (31)
42
Gaižauskas Emilis LTUSM Gaja DŽ   dns dns 
42
Budrevičius Arminas LTUSM Gaja IM   dns dns 
42
Grinevičius Gustas LTUMarijampolės MKC   dns dns 
42
Beržinis Linas LTUMarijampolės MKC   dns dsq