EOC relay mix
RUS, Khanty Mansiysk, 2020-03-12

Tulemused

Klass X

Raja 1, 3, 5 etapid 1.9 km 9 KP; 2, 4, 6 etapid 2.1 km 9 KP

KohtVõistkondRiikAegEtapp Perekonnanimi, EesnimiEtappPeale etappi
1
Russia RUS46:14 1Trapeznikova Alena8:51 (  3)8:51 (  3)
2Gorlanov Sergey6:11 (  1)15:02 (  1)
3Trapeznikova Alena7:49 (  3)22:51 (  1)
4Gorlanov Sergey7:12 (13)30:03 (  1)
5Trapeznikova Alena8:51 (  7)38:54 (  1)
6Gorlanov Sergey7:20 (  6)46:14 (  1)
2
Sweden SWE47:06 1Olsson Magdalena8:08 (  1)8:08 (  1)
2Lundholm Markus7:55 (22)16:03 (  5)
3Olsson Magdalena7:31 (  2)23:34 (  2)
4Lundholm Markus7:17 (14)30:51 (  2)
5Olsson Magdalena8:41 (  5)39:32 (  3)
6Lundholm Markus7:34 (  9)47:06 (  2)
  Sweden 2 SWE47:16 1Salen Isabel9:12 (  6)9:12 (  6)
2Rost Erik6:20 (  2)15:32 (  2)
3Salen Isabel8:57 (15)24:29 (  5)
4Rost Erik6:50 (  2)31:19 (  3)
5Salen Isabel8:00 (  1)39:19 (  2)
6Rost Erik7:57 (14)47:16 (  3)
  Russia 2 RUS47:42 1Oborina Tatiana9:38 (10)9:38 (10)
2Kiselev Vladislav6:49 (  7)16:27 (  7)
3Oborina Tatiana7:55 (  4)24:22 (  4)
4Kiselev Vladislav7:06 (  9)31:28 (  4)
5Oborina Tatiana8:25 (  3)39:53 (  4)
6Kiselev Vladislav7:49 (13)47:42 (  4)
3
Estonia EST47:50 1Kudre Daisy8:23 (  2)8:23 (  2)
2Jaama Mattis7:28 (17)15:51 (  4)
3Kudre Daisy8:09 (  5)24:00 (  3)
4Jaama Mattis7:46 (22)31:46 (  7)
5Kudre Daisy8:21 (  2)40:07 (  5)
6Jaama Mattis7:43 (11)47:50 (  5)
4
Finland FIN47:57 1Turunen Marjut9:06 (  5)9:06 (  5)
2Kotro Tuomas6:40 (  5)15:46 (  3)
3Turunen Marjut8:58 (16)24:44 (  7)
4Kotro Tuomas6:51 (  3)31:35 (  5)
5Turunen Marjut8:50 (  6)40:25 (  6)
6Kotro Tuomas7:32 (  8)47:57 (  6)
  Russia 3 RUS48:28 1Vyatkina Marina9:25 (  8)9:25 (  8)
2Lamov Andrey7:16 (11)16:41 (  9)
3Vyatkina Marina8:12 (  6)24:53 (  8)
4Lamov Andrey7:08 (10)32:01 (  8)
5Vyatkina Marina8:59 (  9)41:00 (  9)
6Lamov Andrey7:28 (  7)48:28 (  7)
  Sweden 3 SWE48:35 1Eriksson Hanna9:31 (  9)9:31 (  9)
2Rapp Linus6:47 (  6)16:18 (  6)
3Eriksson Hanna8:19 (  7)24:37 (  6)
4Rapp Linus7:04 (  7)31:41 (  6)
5Eriksson Hanna8:56 (  8)40:37 (  7)
6Rapp Linus7:58 (15)48:35 (  8)
5
Norway NOR48:47 1Westli Andersen Evine10:39 (19)10:39 (19)
2Heimdal Audun7:16 (11)17:55 (18)
3Westli Andersen Evine7:27 (  1)25:22 (11)
4Heimdal Audun6:59 (  6)32:21 (10)
5Westli Andersen Evine8:27 (  4)40:48 (  8)
6Heimdal Audun7:59 (16)48:47 (  9)
  Finland 2 FIN49:10 1Koskela Salla9:00 (  4)9:00 (  4)
2Saarela Ville Petteri7:33 (19)16:33 (  8)
3Koskela Salla8:27 (  9)25:00 (  9)
4Saarela Ville Petteri7:09 (11)32:09 (  9)
5Koskela Salla9:00 (10)41:09 (10)
6Saarela Ville Petteri8:01 (17)49:10 (10)
  Norway 2 NOR49:27 1Strand Synne10:46 (20)10:46 (20)
2Baklid Jorgen6:25 (  3)17:11 (13)
3Strand Synne8:46 (14)25:57 (13)
4Baklid Jorgen6:32 (  1)32:29 (11)
5Strand Synne9:39 (14)42:08 (11)
6Baklid Jorgen7:19 (  5)49:27 (11)
6
Czech Republic CZE49:28 1Mechlova Lenka9:19 (  7)9:19 (  7)
2Škoda Jakub7:30 (18)16:49 (10)
3Mechlova Lenka8:20 (  8)25:09 (10)
4Škoda Jakub7:39 (19)32:48 (12)
5Mechlova Lenka9:50 (15)42:38 (12)
6Škoda Jakub6:50 (  3)49:28 (12)
  Norway 3 NOR50:20 1Melby Jacobsen Marit10:20 (16)10:20 (16)
2Moholdt Lars Hol6:37 (  4)16:57 (11)
3Melby Jacobsen Marit9:08 (20)26:05 (14)
4Moholdt Lars Hol6:55 (  4)33:00 (13)
5Melby Jacobsen Marit10:58 (23)43:58 (17)
6Moholdt Lars Hol6:22 (  1)50:20 (13)
  Finland 3 FIN50:21 1Nenonen Liisa10:11 (15)10:11 (15)
2Toivonen Eevert7:17 (13)17:28 (15)
3Nenonen Liisa8:43 (13)26:11 (15)
4Toivonen Eevert7:09 (11)33:20 (15)
5Nenonen Liisa10:27 (19)43:47 (16)
6Toivonen Eevert6:34 (  2)50:21 (14)
  Czech Republic 2 CZE50:32 1Neumannova Katerina9:44 (11)9:44 (11)
2Laciga Radek7:21 (14)17:05 (12)
3Neumannova Katerina8:41 (12)25:46 (12)
4Laciga Radek7:26 (17)33:12 (14)
5Neumannova Katerina10:23 (17)43:35 (15)
6Laciga Radek6:57 (  4)50:32 (15)
  Russia 7 RUS51:08 1Stepanova Ekaterina9:58 (13)9:58 (13)
2Sazykin German7:23 (16)17:21 (14)
3Stepanova Ekaterina9:27 (23)26:48 (18)
4Sazykin German7:05 (  8)33:53 (17)
5Stepanova Ekaterina9:07 (11)43:00 (13)
6Sazykin German8:08 (18)51:08 (16)
  Russia 6 RUS51:41 1Timofeeva Kristina10:27 (17)10:27 (17)
2Pavlenko Aleksandr7:12 (  9)17:39 (16)
3Timofeeva Kristina9:26 (22)27:05 (19)
4Pavlenko Aleksandr6:56 (  5)34:01 (18)
5Timofeeva Kristina9:23 (12)43:24 (14)
6Pavlenko Aleksandr8:17 (19)51:41 (17)
  Czech Republic 3 CZE51:42 1Hančova Petra10:33 (18)10:33 (18)
2Horvat Petr7:15 (10)17:48 (17)
3Hančova Petra8:29 (10)26:17 (16)
4Horvat Petr7:21 (16)33:38 (16)
5Hančova Petra10:29 (20)44:07 (18)
6Horvat Petr7:35 (10)51:42 (18)
  Russia 8 RUS53:15 1Kuzminykh Daria10:52 (21)10:52 (21)
2Zlobin Aleksandr7:36 (20)18:28 (22)
3Kuzminykh Daria8:59 (17)27:27 (21)
4Zlobin Aleksandr7:20 (15)34:47 (20)
5Kuzminykh Daria9:54 (16)44:41 (20)
6Zlobin Aleksandr8:34 (21)53:15 (19)
  Mix ___53:50 1Erhart Antonia11:15 (24)11:15 (24)
2Schnyder Gion7:21 (14)18:36 (23)
3Erhart Antonia9:02 (18)27:38 (22)
4Schnyder Gion7:35 (18)35:13 (22)
5Erhart Antonia10:53 (22)46:06 (22)
6Schnyder Gion7:44 (12)53:50 (20)
  Kazakhstan KAZ54:22 1Nazyrova Assem10:04 (14)10:04 (14)
2Kolomeyets Dmitriy8:05 (24)18:09 (20)
3Nazyrova Assem9:06 (19)27:15 (20)
4Kolomeyets Dmitriy7:40 (21)34:55 (21)
5Nazyrova Assem9:30 (13)44:25 (19)
6Kolomeyets Dmitriy9:57 (25)54:22 (21)
  Estonia 2 EST54:49 1Paalberg Epp9:51 (12)9:51 (12)
2Hallop Kevin8:11 (25)18:02 (19)
3Paalberg Epp8:29 (10)26:31 (17)
4Hallop Kevin7:59 (23)34:30 (19)
5Paalberg Epp11:02 (24)45:32 (21)
6Hallop Kevin9:17 (24)54:49 (22)
  Russia 4 RUS55:00 1Riazanova Olesia11:06 (23)11:06 (23)
2Linkevich Igor7:11 (  8)18:17 (21)
3Riazanova Olesia9:33 (24)27:50 (23)
4Linkevich Igor7:39 (19)35:29 (23)
5Riazanova Olesia10:50 (21)46:19 (23)
6Linkevich Igor8:41 (22)55:00 (23)
  Russia 5 RUS55:04 1Kravchenko Anastasia10:59 (22)10:59 (22)
2Malinovski Stepan7:47 (21)18:46 (24)
3Kravchenko Anastasia9:17 (21)28:03 (24)
4Malinovski Stepan8:15 (25)36:18 (24)
5Kravchenko Anastasia10:26 (18)46:44 (24)
6Malinovski Stepan8:20 (20)55:04 (24)
  Japan JPN1:04:33 1Sano Hibiki11:58 (25)11:58 (25)
2Ishihara Yuki8:02 (23)20:00 (25)
3Sano Hibiki13:30 (25)33:30 (25)
4Ishihara Yuki8:12 (24)41:42 (25)
5Sano Hibiki13:44 (25)55:26 (25)
6Ishihara Yuki9:07 (23)1:04:33 (25)
7
Slovenia SLO1:16:57 1Crnigoj Nina13:39 (26)13:39 (26)
2Petrovic Blaž10:09 (26)23:48 (26)
3Crnigoj Nina14:44 (26)38:32 (26)
4Petrovic Blaž10:35 (26)49:07 (26)
5Crnigoj Nina17:50 (26)1:06:57 (26)
6Petrovic Blaž10:00 (26)1:16:57 (26)