dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Tulemused

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Šiauliai, 2022-06-12

Klass MV16

Raja 1, 4 etapid 2.4 km 15 KP; 2, 3 etapid 2.8 km 18 KP

Koht,
Etapp
Võistkond,
Perekonnanimi, Eesnimi
RiikAeg,
Etapp
Peale etappi
1 DSostinės SC, Vilnius
LTU
LTU
52:09
1Balčiūnaitė Barbora13:40 (  2)13:40 (  2)
2Kriukas Martynas13:01 (  1)26:41 (  1)
3Dienys Algirdas12:30 (  2)39:11 (  1)
4Dienytė Margarita12:58 (  1)52:09 (  1)
2 DKrekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava
LTU
LTU
54:16
1Subatkytė Rugilė13:44 (  3)13:44 (  3)
2Tarulis Deivis13:41 (  4)27:25 (  3)
3Juknevičius Domas12:26 (  1)39:51 (  2)
4Jasūdaitė Karina14:25 (  3)54:16 (  2)
3 DSM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
54:34
1Matulionytė Erika13:55 (  4)13:55 (  4)
2Biržinis Lukas13:36 (  3)27:31 (  4)
3Čaplikas Herkus Pijus13:20 (  4)40:51 (  3)
4Stankevičiūtė Gabija13:43 (  2)54:34 (  3)
4 O! Klaipėda, Klaipėda
LTU
LTU
59:24
1Šimkutė Beatričė16:24 (  5)16:24 (  5)
2Sausaitis Arnas13:47 (  5)30:11 (  6)
3Gedminas Teodoras13:08 (  3)43:19 (  5)
4Skripkauskaitė Skaistė16:05 (  4)59:24 (  4)
5 Krekenavos gimnazija, Arboro OK, Krekenava
LTU
LTU
1:02:29
1Barauskas Paulius12:40 (  1)12:40 (  1)
2Subatkis Vitas14:40 (  7)27:20 (  2)
3Petraitis Gytis15:01 (  8)42:21 (  4)
4Petraitis Rytis20:08 (10)1:02:29 (  5)
6 Šiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
1:03:14
1Abukaitytė Brigita16:45 (  6)16:45 (  6)
2Šidlauskas Gvidas13:21 (  2)30:06 (  5)
3Liubinas Deividas15:17 (  9)45:23 (  6)
4Riukaitė Ignė17:51 (  7)1:03:14 (  6)
7 SM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
1:03:42
1Konsevičiūtė Saulė19:11 (11)19:11 (11)
2Pečiulis Simas13:54 (  6)33:05 (  8)
3Vainikevičius Markus14:19 (  6)47:24 (  7)
4Žiupkaitė Viltė16:18 (  5)1:03:42 (  7)
8 SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
1:07:07
1Remendaitė Ema18:13 (  9)18:13 (  9)
2Janavičius Matas14:48 (  8)33:01 (  7)
3Koroliovas Joris15:17 (  9)48:18 (  8)
4Šimkonytė Greta18:49 (  8)1:07:07 (  8)
9 SM Gaja 4, Kaunas
LTU
LTU
1:09:13
1Juknaitė Adrijana18:47 (10)18:47 (10)
2Drūlia Aras16:11 (12)34:58 (10)
3Grašys Algirdas14:39 (  7)49:37 (10)
4Kvedarauskaitė Džiuga19:36 (  9)1:09:13 (  9)
10 Sostinės SC 2, Vilnius
LTU
LTU
1:14:16
1Tamoševičiūtė Jogailė20:22 (12)20:22 (12)
2Jakštys Jonas15:08 (  9)35:30 (11)
3Učkuronis Aleksandras13:58 (  5)49:28 (  9)
4Šalnaitė Eglė24:48 (12)1:14:16 (10)
11 Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:17:02
1Ramoškaitė Liepa17:52 (  8)17:52 (  8)
2Skulskis Ainis25:49 (15)43:41 (14)
3Liandzbergas Mykolas17:01 (13)1:00:42 (13)
4Minčinauskytė Gabija16:20 (  6)1:17:02 (11)
12 Alytaus SRC, Alytus
LTU
LTU
1:17:06
1Truskaitė Taja22:56 (14)22:56 (14)
2Kudarauskas Nojus15:58 (11)38:54 (13)
3Jadeška Dagnius15:20 (11)54:14 (11)
4Azaravičiūtė Vika22:52 (11)1:17:06 (12)
  SM Gaja 5, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Dainytė Rugilė20:34 (13)20:34 (13)
2Vilutis Karolis18:00 (14)38:34 (12)
3Keleckas Šarūnas16:15 (12)54:49 (12)
4Koženiauskaitė Emilijadsq 
  Sostinės SC 3, Vilnius
LTU
LTU
dsq
1Rimkutė Gabija17:08 (  7)17:08 (  7)
2Miežinis Dominykas17:23 (13)34:31 (  9)
  Plungės SRC, Plungė
LTU
LTU
dsq
1Rečkauskaitė Gabrielė38:05 (15)38:05 (15)
2Miknys Simonas15:13 (10)53:18 (15)

Spausdinimui