×
Uudised
Võistlused
Liigad
LOSF Edetabelid
Osavõtjad
Klubid
Kaardid
Rajad
E-kiip
WOC ajalugu
Statistika
Teenused
KKK
Allalaadimine
Viited
BDAR
☰
login
Kėdainių r. atskiro starto dviračių sporto pirmenybės
LTU, Kėdainiai, 2022-03-27
Võistluse info
Osavõtjate arv:
124
Organizers
Statistika
Rajad
Võistluskeskuse asukoht
Tulemused
Klasside järgi
Naised
M16
M19
M35
M50
MJ
Mehed
V16
V19
V35
V50
V60
VJ
Registreerunute nimekirja järgi
...Valige registreerimine...
/ Rinkevičiūtė Saulė
, Alytus / Kyguolis Adrijus
, Alytus / Kyguolis Mantas
, Kaunas / Beiga Mažvydas
, Kaunas / Kalesnykas Tadas
, Kaunas / Sakeris Aurimas
, Kėdainiai / Lakickienė Diana
, Kėdainių r. / Blėdienė Daina
, Krosna / Balsevičienė Rita
, Krosna / Balsevičius Paulius
, Krosna / Juškauskas Tomas
, Panevėžys / Barzdenis Arminas
, Panevėžys / Barzdenis Justas
, Panevėžys / Bujokas Marius
, Panevėžys / Dabrila Vaidas
, Širvintos / Vilčinskas Nerijus
, Vilnius / Andrilionytė Erika
, Vilnius / Norkūnas Irmantas
, Vilnius / Rapolavičius Gediminas
Antaris Team, Vilnius / Benkevičius Arūnas
Antaris Team, Vilnius / Jankauskas Darius
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius / Černauskas Jonas
Bernatonio dviračių akademija, Vilnius / Medelinskas Martynas
Bernatonio vaikų dviračių akademija, Vilnius / Čepulionytė Roberta
ChainGang, Vilnius / Lemešiūtė Jurgita
Cannibal Team, Klaipėda / Adomaitis Rokas
Colibri Cycling Team / Adomaitis Rojus
Dviračių akademija, Vilnius / Gustaitis Martynas
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Kiušas Petras
Dviratai - Daistatus, Kaišiadorys / Švenčionis Mindaugas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Lelekauskas Paulius
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Nizevičienė Giedrė
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Nizevičius Linas
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Statkė Indrė
Dviratai - Daistatus, Kaunas / Žiogas Donatas
Fakelai, Vilnius / Jakubauskas Simonas
Fixed gear, Kaunas / Jakubauskas Mikas
Flatland warriors, Jelgava / Lipskis Andrejs
HighPeaks Lietuva, Kaunas / Krušinskas Rolandas
Kaunas Cycling Team, Kaunas / Audzijonis Vilmantas
Kaunas Cycling Team, Kaunas / Januškevičius Mantas
Kaunas Cycling Team, Kaunas / Kazakevičius Artūras
Kaunas Cycling Team, Vilnius / Balčiūnas Mantas
Kaunas Cycling Team, Vilnius / Raugala Gustas
Kaunas Cycling Team, Vilnius / Valiūnas Deividas
Kauno Triatlono Klubas, Kaunas / Norkevičius Antanas
Klaipėdos Viesulo SC, Kaunas CT, Klaipėda / Šakūnas Valdas
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda / Liutinskaitė Monika
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda / Liutinskas Emilis
Klaipėdos Viesulo SC, Klaipėda / Valeika Rapolas
Kvėdarna DK, Šilalė / Vaitkus Titas
Laikyk Kardaną, Kaunas / Banys Vidmantas
Laikyk Kardaną, Kaunas / Kalvelytė Viktorija
Laikyk Kardaną, Kaunas / Skinkys Audrius
Laikyk Kardaną, Kaunas / Zavistanavičius Ramūnas
Laikyk Kardaną, Vilnius / Ignatavičius Albertas
Litubel staki, Kaunas / Vaičiūnas Lukas
LTZ Racing Team, Vilnius / Jokubonis Vytautas
Marijampolės triatlono draugija, Marijampolė / Višinskienė Jolita
Marijampolės triatlono draugija, Vilnius / Drachneris Julius
Minu DK, Kaunas / Burka Dominykas
Minu DK, Kaunas / Kardelis Kostas
Nikeliuotas špykis DK, Alytus / Mažeika Vytautas
PRSSG, Panevėžys / Bilertas Arnas
PRSSG, Panevėžys / Šlikas Rokas
RRS/ALFA, Rīga / Jurēviča Ieva
S-Sportas SK, Vilnius / Kiela Simonas
Scania, Klaipėda / Jarmoska Leonas
Skuodas, Skuodas / Beržanskis Albinas
SM Gaja, Kaunas / Aliukevičius Augustas
SM Gaja, Kaunas / Ivanovas Olegas
SM Gaja, Kaunas / Urmelis Dovydas
Šilalės SM, Kėdarna DK, Kvėdarna / Zaleskis Marius
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė / Grackaitė Austėja
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė / Lekavičiūtė Auksė
Šilalės SM, Kėdarna DK, Šilalė / Pajuodis Gabrielius
Team Ampler-Tartu 2024, Panevėžys / Bitinas Mantas
Team Ampler-Tartu 2024, Šilalės SM, Kvėdarna DK, Šilalė / Mikutis Aivaras
Team Metalced, SM Gaja, Jonavos r. / Kmieliauskas Rokas
Team Serioza, Vilnius / Čachovskaja Polina
Top Team Cycling, Kaunas / Dolgovas Andrejus
Trakų triatlono būrelis, Vilnius / Burbulis Tomas
TRItonas, Kaunas / Velutis Vaidas
TRItonas, Vilnius / Paplauske Inga
UCI Continental, Kaunas CT, Vilnius / Tomkus Martynas
Uponor - Davada, Pabradė / Beganskij Eduard
Velo Šiauliai, Šiauliai / Prokarenka Artūras
Velo+, Jelgava / Pisarenko Andrejs
Velomanai Team, Kaunas / Kvietinskas Irmantas
Velomanai Team, Kaunas / Meskys Audrius
Velomanai Team, Kaunas / Remeika Edvardas
Velomanai Team, Kaunas / Vinskas Algis
Velomanai Team, Virbalis / Kalvaitis Renatas
Velonova - Bioracer cycling team, Vilnius / Frankas Giedrius
Velonova - Bioracer cycling team, Vilnius / Gražulis Antanas
VeloRatai DK, Kėdainiai / Gudaitis Gintaras
VeloRatai DK, Kėdainiai / Krasauskas Saulius
VeloRatai DK, Kėdainiai / Mikalauskas Virginijus
VeloRatai DK, Kėdainiai / Sabulis Vidas
VeloRatai DK, Kėdainiai / Šliavas Leonidas
VeloRatai DK, Kėdainiai / Vaiciekauskas Marius
Viesulo sporto centras, Klaipėda / Morkvenas Vakarius
Näita
Võistlusradade järgi
M16 M19 M35 M50 MJ V16 V19 V35 V50 V60 VJ
Tagasi võistluse kodulehele