×
Uudised
Võistlused
Liigad
LOSF Edetabelid
Osavõtjad
Klubid
Kaardid
Rajad
E-kiip
WOC ajalugu
Statistika
Teenused
KKK
Allalaadimine
Viited
BDAR
☰
login
Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K.Orento bėgimo taurė
LTU, Zapyškis, Kauno r., 2022-09-21
Võistluse info
Osavõtjate arv:
301
Organizers
Statistika
Rajad
Võistluskeskuse asukoht
Tulemused
Klasside järgi
Naised
MERG1
MERG2
MERG3
MERG4
MERG5
MERG6
MERG7
Mehed
BERN1
BERN2
BERN3
BERN4
BERN5
Mehed
VAIK6
VAIK7
Registreerunute nimekirja järgi
...Valige registreerimine...
Noreikiškių l/d Ąžuolėlis, Kauno r
/ Landsbergytė Gabija
/ Naujokaitis Ajus
, Kačerginė / Dirsytė Melita
, Kauno r. / Samulėnas Skomantas
, Kauno r. / Šafikovas Markas
, Noreikiškių k. / Praškevičius Emilis
, Vilnius / Jasiulevičius Džastin
, Vilnius / Tracevičiūtė Amelija
Akademija, Kauno r. / Visockaitė Kotryna
Akademijos m/d Gilė, 2 a klasė, Kauno r. / Ivanauskas Eigirdas
Akademijos mokykla-darželis Gilė
Akademijos mokykla-darželis Gilė 2a.kl., Kauno r. / Anakurdovas Justas
Akademijos mokykla-darželis Gilė, Kauno r. / Jakštaitė Gabija
Akademijos pradinė m-kla/d. Gilė, Akademija / Juozaitytė Karolina
Akadimija m/d Gilė
Babtų gimn., Kauno r. / Andruška Gintaras
Bėgimo klubas, Kaunas / Ciplinskaitė Aurėja
Čekiškės gimn., Kauno r. / Kaminskas Pijus
Domeikavos gimnazija, Domeikava / Šipavičiūtė Emilija
Ežerėlio pagrindinė mokykla, Ežerėlis / Brokas Mykolas
Fullgazz, Vilnius / Rimas Dovydas
Jonučių progimnazija, Garliava / Zubinaitė Evelina
Kačerginės mokykla- daugiafunkcis centras, Kauno r. / Bartusevičius Arnoldas
Kauno r. SM, Ringaudai / Ališauskas Matas
Kauno r. sporto mokykla, Garliava / Urbonavičiūtė Greta
Kauno sporto mokykla Startas, Šlienavos k. / Užpalevičiūtė Luknė
Kulautuvos pgr mokykla, Kauno r. / Valevičius Marius
LSMU, Kauno r. / Daškevičius Adomas
Mokykla Gilė 4A, Akademija / Būda Jonas
Mokykla-darželis Gilė, Kauno r. / Urbaitė Urtė
Mokykla-darželis Gilė, Noreikiškės. Kauno r. / Radinaitė Maja
Noreikiškių l/d Ąžuolėlis / Railaitė Dorotėja
Origami runners, Kaunas / Kazakevičiūtė Viltė
Piliuonos gimnazija, Kauno r / Giniūnaitė Adrijana
Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinė mokykla, Raudondvaris / Mockus Benas
Raudondvario gimnazija, Kauno r. / Grumadaitė Vestina
Raudondvario l/d Vyturėlis, Kauno r. / Barysa Adomas
Raudondvario lopšelis-darželis Vyturėlis, Kauno r. / Balčiūnaitytė Ieva
Ringaudų pradinė mokykla, Kauno r. / Pulkauskas Kristupas
Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras, Kauno r. / Gudžiūnas Rapolas
VDU Ugnės Karvelis gimnazija, Kauno r. / Mirbakas Matas
VDU UKG Ežerėlio skyrius, Ežerėlis / Varškevičius Vilius
Vilkijos gimnazija, Vilkija / Putelninkaitė Rugilė
Zapyškio mokykla, Kauno r. / Draudvilas Tadas
Näita
Võistlusradade järgi
MERG6 MERG7 VAIK6 VAIK7
BERN4 BERN5 MERG4 MERG5
BERN1 BERN2 BERN3 MERG1 MERG2 MERG3
Vaheajad
1 päev
Tagasi võistluse kodulehele