Search participants


Sample: mulle t

Titomers Endijs

Number of events: 66

DateEventDistrictSportClassClub, City PlaceResultDay
Leg
2019-05-18Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Prienai STU-M LLU 646:06S
2019-05-17SELL sprint Prienai STU-M LLU 114:36S
2019-05-05Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai X Alnis OK, JNSC, Jelgava  53:313 leg17:47 (  6) S
2019-05-04Lietuvos čemp. sprintas Trakai V Alnis OK, JNSC, Jelgava  16:26S
2018-07-18WUOC middle + sprint + long Kuortane M Latvia   1 day
2 day
1:01:46 (66)   
15:53 (54)   
2018-05-27Baltic championship relay Tartaks M Latvia 3 92:12:231 leg48:37 (12)   
2018-05-26Baltic championship Tartaks M Latvia 241:45:44
2018-05-06EOC sprint qualification Bellinzona M2 Latvia 3015:37
2017-07-15JWOC relay Särkänperä M Latvia 71:36:321 leg34:18 (32)   
2017-07-14JWOC long Särkänperä M Latvia 401:18:18
2017-07-12JWOC sprint Pispala M Latvia 3815:12
2017-07-11JWOC middle Viitapohja M Latvia 3131:13
2017-07-10JWOC middle qual. Viitapohja M2 Latvia 1427:03
2017-05-21Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai M20 Latvia 21:48:071 leg35:33 (  1) S
2017-05-20Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. M20 Latvia 21:12:04S
2016-10-23Baltic junior cup relay Otepää X Latvia 122:41:055 leg45:36 (19)   
2016-10-22Baltic junior cup Otepää M20 Latvia 121:13:10
2016-07-15JWOC relay Tarasp M Latvia 71:48:001 leg35:45 (15)   
2016-07-14JWOC middle Susch-Lavin MB Latvia 1628:48
2016-07-13JWOC middle qual. Ftan M2 Latvia 2830:58
2016-07-11JWOC long Val Müstair M Latvia 891:26:27
2016-07-10JWOC sprint Scuol M Latvia 5814:33
2016-06-12 Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa M20 Latvia 11:48:161 leg38:20 (  1)   
2016-06-11Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa M20 Latvia 21:12:48
2015-11-01Baltic junior cup relay Burseryd X Latvia 5 63:39:521 leg50:49 (  5)   
2015-10-31Baltic junior cup Burseryd M18 Latvia 550:47
2015-07-10JWOC relay Rauland M Latvia 172:03:301 leg44:16 (50)   
2015-07-09JWOC long Rauland M Latvia 731:24:21
2015-07-07JWOC middle Rauland MB Latvia 1228:52
2015-07-06JWOC middle qual. Rauland M1 Latvia 2229:39
2015-07-05JWOC sprint Rauland M Latvia 6316:56
2015-06-27EYOC relay Cluj-Napoca M18 Latvia 121:55:221 leg32:46 (  8)   
2015-06-26EYOC long + sprint Cluj-Napoca M18 Latvia   1 day
2 day
1:01:18 (45)   
12:25 (  9)   
2015-06-20Tako supersprintas Varėna H Alnis JNSC 314:08S
2015-06-18Daugiadienės TAKAS Varėna H18 Alnis JNSC, Jelgava   1 day
2 day
3 day
4 day
41:12 (  1) S
38:12 (  1) S
48:38 (  2) S
36:07 (  2) S
2015-05-31Baltic championship relay Tukums M20 Latvia 51:48:221 leg33:30 (  4)   
2015-05-30Baltic championship Tukums M18 Latvia 71:08:44
2015-03-28Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta V18 Alnis OK, JNSC, Jelgava   1 day
2 day
33:02 (  2) S
37:59 (  1) S
2014-11-02Baltic junior cup Gdynia M18 Latvia 1459:44
2014-11-01Baltic junior cup relay Gdynia X Latvija 92:22:251 leg33:46 (  8)   
2014-06-28EYOC relay Strumica M18 Latvia 142:28:291 leg45:28 (17)   
2014-06-26EYOC sprint + long Strumica M18 Latvia   1 day
2 day
13:10 (17)   
1:08:33 (55)   
2014-06-01Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. M20 Latvia 2 31:44:051 leg37:15 (  5) S
2014-05-31Baltic championship Gražutė, Zarasų r. M18 Latvia 159:03S
2013-10-27EYOC relay Caldas da Rainha M16 Latvia 41:24:181 leg26:30 (  2)   
2013-10-25EYOC sprint + long Caldas da Rainha M16 Latvia   1 day
2 day
13:19 (31)   
42:46 (12)   
2013-10-19Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija M16 Alnis, JNSC, Jelgava   1 day
2 day
46:14 (  4) S
29:35 (  1) S
2013-10-06Baltic junior cup relay Siikaranta X Latvia 4 203:42:124 leg46:04 (22)   
2013-10-05Baltic junior cup Siikaranta M16 Latvia 281:29:05
2013-06-20Daugiadienės TAKAS Druskininkai H16 Alnis JNSC, Jelgava   1 day
2 day
3 day
4 day
32:17 (  1) S
43:04 (  1) S
12:20 (  1) S
47:10 (15) S
2013-05-19Baltic championship relay Ruusmäe M16 Latvia 11:06:331 leg21:33 (  1)   
2013-05-18Baltic championship Ruusmäe M16 Latvia 448:49
2013-03-10 Lietuvos ir Latvijos čemp. estafetė Gaizinkalns, Madona M16_L Alnis OK JNSC 51:59:051 leg34:57 (  4)   
2013-03-09Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Gaizinkalns, Madona M16_L Alnis OK JNSC 1048:04
2012-10-14Baltic junior cup relay Ventspils X Latvia 3 172:53:474 leg30:20 (  8)   
2012-10-13Baltic junior cup Ventspils M16 Latvia 657:59
2012-06-29EYOC sprint + long Bugeat, Limousin M16 Latvia   1 day
2 day
20:18 (80)   
1:08:36 (57)   
2012-05-27Baltic championship relay Ratnieki, Sigulda M16 Latvia 11:37:413 leg36:53 (  5)   
2012-05-26Baltic championship Ratnieki, Sigulda M16 Latvia 111:08:05
2011-06-23Daugiadienės TAKAS Palanga H14 Alnis OK   1 day
2 day
3 day
4 day
35:40 (  5) S
16:17 (  4) S
42:52 (  9) S
35:02 (  7) S
2011-05-22Baltic championship relay Nida M16 Latvia  dsq3 leg27:39 (  5) S
2011-05-21Baltic championship Juodkrantė M14 Latvia 118:46S
2010-10-16Lietuvos taurė Paraudžių miškas, Šiaulių r. H14 Alnis   1 day
2 day
34:08 (  4) S
53:06 (30) S
2010-06-24Daugiadienės TAKAS Molėtai H14 Alnis   1 day
2 day
3 day
4 day
9:34 (  9) S
30:08 (  7) S
35:46 (  9) S
33:36 (10) S
2009-06-19Daugiadienės TAKAS Nida H12A Alnis   1 day
2 day
3 day
4 day
15:54 (  3) S
17:29 (  3) S
10:47 (19) S
13:42 (  1) S
2009-05-30Baltic masters and open championship Kuldīga M12 Alnis OK, JRSC   1 day
2 day
31:31 (  1)   
43:56 (  6)