Number of events: 210
Date | Event District | Sport Class | Club, City | Place | Result | Day Leg | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-30 | Kauno estafetė Kriaučiškės, Kaišiadorių r. | V | Medeina OK, Kaunas | dsq | 2 leg | dsq S | |
2024-03-23 | Lietuvos čemp. naktinis Dūkštų miškas | V20 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:02:37 | S | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... Madona | M20 | Medeina OK, SM Gaja | 2 | 46:21 | S | |
2023-10-29 | Baltic junior cup relay Szczecin | X | Lithuania | 4 | 2:35:57 | 1 leg | 34:26 ( 3) |
2023-10-28 | Baltic junior cup Szczecin | M18 | Lithuania | 4 | 51:11 | ||
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | V18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:33:56 | 1 day 2 day | 37:30 ( 1) S 56:26 ( 4) S |
2023-09-30 | Rudens estafetė Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | V | Kauno elitas, Kaunas | 2 | 1:45:47 | 3 leg | 35:53 ( 3) S |
2023-09-27 | LOSF krosas Kleboniškis | V18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 32:08 | S | |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas Dengtiltis | V23 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:05:44 | S | |
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout SF Klaipėda | SF-M2 | Lithuania | 3 | 6:58 | S | |
2023-09-10 | LTU/LAT selection knockout F Klaipėda | F-M1 | Lithuania | 5 | 7:33 | S | |
2023-09-09 | LTU/LAT selection race Klaipėda | M | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 17:03 | S | |
2023-09-09 | LTU/LAT team Stadium Klaipeda | MLT | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 18:04 | S | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | V23 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:54:00 | S | |
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Medeina OK, Kaunas | 5 | 3:20:29 | 11 leg | 36:21 ( 4) S |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | V18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:20 | S | |
2023-08-20 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Alnė, Molėtų r. | V18 | SM Gaja 1, Kaunas | 1 | 39:20 | S | |
2023-07-08 | JWOC relay Baia Mare | M20 | Lithuania | 20 | 1:49:44 | 2 leg | 34:03 (12) |
2023-07-07 | JWOC long Baia Mare | M20 | Lithuania | 12 | 1:20:26 | ||
2023-07-05 | JWOC middle Baia Mare | M20 | Lithuania | 98 | 34:22 | ||
2023-07-04 | JWOC sprint relay Baia Mare | X | Lithuania | 14 | 52:48 | 3 leg | 13:09 (20) |
2023-07-03 | JWOC sprint Baia Mare | M20 | Lithuania | 40 | 17:22 | ||
2023-06-25 | EYOC relay Velingrad | M18 | Lithuania | 15 | 1:34:42 | 3 leg | 29:39 ( 6) S |
2023-06-24 | EYOC long Velingrad | M18 | Lithuania | 32 | 1:09:24 | S | |
2023-06-23 | EYOC sprint Velingrad | M18 | Lithuania | 23 | 13:42 | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV | Medeina OK, Kaunas | 1 | 56:40 | 3 leg | 14:59 ( 5) S |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | V20 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 15:43 | S | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šilutė | V-SF1 | Medeina OK | 4 | 6:50 | S | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šilutė | V-F | Medeina OK | 6 | 7:08 | S | |
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | M20 | LTU 2 | 8 | 2:46:06 | 3 leg | 44:52 ( 5) S |
2023-05-27 | Baltic championship Värska | M18 | Lithuania | 7 | 1:08:44 | S | |
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V | Saulės gimnazija | 21 | 21:25 | 3 day | 21:25 ( 5) S |
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay Madona | M20 | Lithuania | 8 | 1:48:56 | 1 leg | 34:10 (10) S |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start Madona | M20 | Lithuania | 22 | 1:05:59 | S | |
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle Madona | M20 | Lithuania | 26 | 27:42 | S | |
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint Madona | M20 | Lithuania | 30 | 16:19 | S | |
2022-10-30 | Baltic junior cup relay Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania | 6 | 2:19:19 | 1 leg | 29:29 ( 9) |
2022-10-29 | Baltic junior cup Ekenäs, Tammisaari | M18 | Lithuania | 8 | 1:05:09 | S | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė Vainagiai, Kelmės r. | V20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:36:52 | 1 day 2 day | 48:37 ( 1) S 48:15 ( 2) S |
2022-10-22 | Lietuvos taurė - eliminavimo sprintas Šiauliai | VSF1 | Medeina OK | 5 | 10:08 | S | |
2022-10-01 | Lietuvos čemp. bendras startas Šilėnų miškas, Vilniaus r. | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:10:27 | S | |
2022-09-28 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | V18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 29:35 | S | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė Kačerginė | DV17 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 53:31 | S | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga Dūkštų miškas, Vilniaus r. | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:06:29 | S | |
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... Tolkūnų miškas | V18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 34:47 | S | |
2022-09-04 | Klubų taurė Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Medeina OK, Kaunas | 11 | 3:41:25 | 1 leg | 42:10 ( 6) S |
2022-07-13 | JWOC sprint relay Aguiar da Beira | X | Lithuania | 15 | 1:03:09 | 3 leg | 14:52 (20) |
2022-07-11 | JWOC sprint Aguiar da Beira | M | Lithuania | 99 | 17:30 | S | |
2022-07-04 | EYOC relay Salgotarjan | M18 | Lithuania | 2 | 1:50:07 | 2 leg | 35:29 ( 4) |
2022-07-03 | EYOC sprint Salgotarjan | M18 | Lithuania | dsq | S | ||
2022-07-02 | EYOC long Salgotarjan | M18 | Lithuania | 54 | 1:15:03 | S | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS Merkinė | M20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1:43:38 | 2 day 4 day | 48:14 ( 3) S 55:24 ( 5) S | |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | MV | Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:00:42 | 2 leg | 15:51 ( 5) S |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | V20 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 14:58 | S | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šiauliai | VSF2 | Medeina OK | 1 | 8:24 | S | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šiauliai | VF | Medeina OK | 5 | 7:40 | S | |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas Balninkai, Alytaus r. | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 3 | 47:50 | S | |
2022-05-25 | LOSF krosas Kleboniškio miškas | V_8KM | SM Gaja, Kaunas | 3 | 30:05 | S | |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | M20 | Lithuania 2 | 5 | 2:04:05 | 3 leg | 42:46 ( 7) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | M18 | Lithuania | 5 | 58:03 | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:58:47 | 1 day 2 day 3 day | 12:49 ( 1) S 58:40 ( 1) S 47:18 ( 1) S |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | V | Medeina OK, Kaunas | 10 | 2:27:38 | 1 leg | 49:16 (14) S |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė Dirkliškių miškas, Trakų r. | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 3 | 31:38 | S | |
2022-04-13 | LOSF rinktinių kandidatų bėgimas stad... Santakos stadionas, Kaunas | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 10:05 | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | V18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 36:28 | S | |
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis Giraitiškių miškas, Prienų r. | V18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 48:13 | S | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė Spindžiaus miškas | V18 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:27:54 | 1 day 2 day | 45:55 ( 3) S 41:59 ( 2) S |
2022-03-26 | Kauno estafetė Gastilionys | V18 | SM Gaja 2, Kaunas | 1 | 2:05:52 | 3 leg | 39:31 ( 1) S |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V2 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 14 | 1 day 2 day | 15:38 ( 1) S 14:02 ( 1) S | |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | VE | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 35 | 4 day | 15:52 ( 5) S | |
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kemi-Keminmaa | M17 | Lithuania | 7 | 59:56 | 1 leg | 17:08 ( 6) S |
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long Kemi-Keminmaa | M17 | Lithuania | 17 | 57:47 | S | |
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle Kemi-Keminmaa | M17 | Lithuania | 17 | 23:23 | S | |
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint Kemi-Keminmaa | M17 | Lithuania | 21 | 11:37 | S | |
2021-11-14 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas Kaunas | V18 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 16:13 | S | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 1:01:00 | 1 day 2 day | 31:12 ( 4) S 29:48 ( 1) S |
2021-10-16 | LTCUP Knock Out Palanga | V1 | 4 0 | 7:24 | S | ||
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga Sukros kaimas, Elektrėnų sav. | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 3 | 1:15:32 | S | |
2021-09-29 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškio šilas | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 15:21 | S | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga Subartonių miškas, Varėnos r. | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 53:29 | S | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė Subartonių miškas, Varėnos r. | V16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:44:09 | 2 leg | 29:41 ( 1) S |
2021-09-04 | Alytaus taurė Apsingė, Varėnos r. | V18 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 57:04 | S | |
2021-08-29 | Klubų taurė Vilnius, Rokantiškės | MIX | Medeina OK, Kaunas | 7 | 3:27:09 | 9 leg | 54:59 (13) S |
2021-08-22 | EYOC sprint Vilnius | M16 | Lithuania | 6 | 13:30 | S | |
2021-08-21 | EYOC relay Vilnius | M16 | Lithuania | 15 | 2:00:38 | 3 leg | 33:48 ( 7) S |
2021-08-20 | EYOC long Vilnius | M16 | Lithuania | 56 | 1:06:48 | S | |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē Telšiai | V16 | Medeina OK, Kaunas | 50:54 | 1 day 2 day | 12:47 ( 1) S 38:07 ( 1) S | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:54:23 | 1 day 2 day 3 day | 12:50 ( 2) S 1:03:34 ( 1) S 37:59 ( 3) S |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Kaukinės miškas | V16 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 59:00 | 1 day 2 day | 28:03 ( 1) S 30:57 ( 1) S |
2021-06-23 | Jonvabalių estafetės Rumšiškės | ELIT | Medeina OK, Kaunas | 6:22:23 | 2 leg | 1:13:03 ( 4) S | |
2021-06-22 | Gajos sprinto estafetės Kaunas, Kalniečiai | V16 | Gaja AB | 2 | 24:39 | 1 leg | 11:09 ( 1) |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | V16 | SM Gaja, OK Medeina, Kaunas | 1 | 33:18 | S | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | M16 | Lithuania | 2 | 1:41:50 | 3 leg | 29:38 ( 1) S |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | M16 | Lithuania | 1 | 45:18 | S | |
2021-05-27 | Kauno čempionatas U20 Karmėlava | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 25:44 | S | |
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru... Živulčiškės miškas | V17 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 32:48 ( 1) S 52:26 ( 4) S | ||
2021-05-19 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 15:00 | S | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... Varnikai, Trakų raj. | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 41:10 | S | |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | MV18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 53:54 | 3 leg | 13:31 ( 2) S |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 11:55 | S | |
2021-04-15 | Kauno OS sprinto čempionatas U14 U18 Petrašiūnai | V18 | AB | 2 | 16:34 | S | |
2021-04-11 | Sprinto kontrolinė treniruotė Telšiai | V16 | 1 | 13:02 | S | ||
2021-04-10 | Kontrolinis bėgimas stadione Telšiai | V16 | 1 | 6:49 | S | ||
2021-04-10 | Knock out sprintas Telšiai | V16P | 1 | 9:20 | S | ||
2021-04-10 | Knock out sprintas Telšiai | V16F | 1 | 7:22 | S | ||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė Alsėdžiai | V16 | 1 | 17:32 | S | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis Šiauliai | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 43:31 | S | |
2021-03-25 | Gajos sezono atidarymo varžybos Panemunės šilas | V16 | AB | 1 | 26:43 | S | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | M17 | Lithuania | 5 | 1:17:12 | 3 leg | 26:54 ( 7) S |
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle Kääriku | M17 | Lithuania | 29 | 33:43 | S | |
2021-02-25 | JWOC EYOC long Kääriku | M17 | Lithuania | 27 | 1:02:19 | S | |
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint Kääriku | M17 | Lithuania | 27 | 16:10 | S | |
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Panemunė | V18 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:48:50 | 3 leg | 30:13 ( 2) S |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė Panemunė | V18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:27:58 | 3 leg | 15:30 ( 3) S |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė Panemunė | V18 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:27:58 | 6 leg | 12:45 ( 2) S |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė Vilnius | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 day 2 day | 21:32 ( 1) S 47:15 ( 1) S | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:16:54 | 1 day 2 day | 31:23 ( 1) S 45:31 ( 2) S |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Kleboniškis | V17 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:12:34 | 2 leg | 30:24 ( 2) S |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė Kleboniškis | V17 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:12:34 | 4 leg | 28:29 ( 3) S |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 34:29 | S | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | V | ėnitknir ominuaj sovuteiL, Kaunas | dsq | 2 leg | dsq S | |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run Rykantai | V16 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 31:27 | S | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:53:32 | 1 day 2 day 3 day | 15:17 ( 3) S 1:01:51 ( 2) S 36:24 ( 3) S |
2020-09-13 | OS varžybos Riedėk Panemunės šilas | D_A | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 12 | 46:19 | S | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kibyšių miškas | V16 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 2:03:58 | 3 leg | 26:56 ( 1) S |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 6 | 1:14:08 | S | |
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Medeina OK, Kaunas | 4 | 3:14:06 | 3 leg | 41:36 ( 7) S |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis Kintai, Šilutės r. | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 39:05 | S | |
2020-08-23 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 29:58 | S | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:10:44 | 3 leg | 17:01 ( 2) S |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 15:24 | S | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | H16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:51:46 | 1 day 2 day 3 day | 39:02 ( 3) S 34:18 ( 1) S 38:26 ( 2) S |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga Dievo krėslo miškas | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:36:09 | S | |
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose Telšiai | OS1 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 42:42 ( 3) S 21:41 ( 4) S 56:20 ( 4) S 18:32 (13) S 50:46 ( 4) S | ||
2020-07-11 | Žemaitijos taurė Germanto vila | V16 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:12:40 | 1 day 2 day | 31:43 ( 2) S 40:57 ( 4) S |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V2 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 34 | 1 day | 25:28 ( 6) S | |
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Anykščiai | V16 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:33:36 | 1 day 2 day | 46:54 ( 3) S 46:42 ( 4) S |
2020-06-10 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | MEG4 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 18:05 | S | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės Mergiškių kalvų miškas | V16 | Medeina OK | 2 | 46:39 | S | |
2020-03-10 | Igtisos taurė Neravų miškas | V1 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 1:08:13 | S | |
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... Vievis | VB | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 4 | 49:05 | ||
2019-12-08 | Xtrasa Burbiškės | VRAUD | OS rinktinė | 14 | 36:31 | S | |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V16 | SM Gaja | 5 | 1:00:13 | 1 day 2 day 3 day 5 day | dsq S 19:25 ( 2) S 15:21 ( 2) S 25:27 ( 5) S |
2019-10-19 | 50 KP Bezdonys, Vilniaus r. | V16 | 2 | 37:05 | S | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | H14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 47:19 | 1 day 2 day | 23:52 ( 1) S 23:27 ( 6) S |
2019-09-25 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškio miškas | V14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 17:41 | S | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | V14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 54:12 | S | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | V14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 2:00:18 | 3 leg | 38:22 ( 1) S |
2019-09-07 | Alytaus taurė Alytus | V14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 20:40 | S | |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Medeina OK 2, Kaunas | 15 | 4:27:00 | 5 leg | 45:38 (20) S |
2019-08-19 | SM Gaja MTS kontrolinės varžybos Kermušija, Ašarėlis | V14 | AB | 1 | 24:08 | S | |
2019-07-13 | Druskininkų taurė Druskininkai | V14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:26:27 | 1 day 2 day | 41:58 ( 1) S 44:29 ( 1) S |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | H14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:16:59 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 12:08 ( 6) S 21:25 ( 1) S 20:44 ( 1) S 22:42 ( 1) S |
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė Vilnius, Gailiūnų miškas | V16A | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 5 | 29:50 | S | |
2019-06-07 | Mokinių ir jaunimo atrankinės Vilnius | V16 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 day 3 day | 16:25 ( 8) S dsq S | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė Mickūnų miškas, Vilniaus r. | V14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 24:54 | S | |
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | M16 | Lithuania 2 | 4 | 1:40:15 | 2 leg | 34:41 ( 5) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | M14 | Lithuania | 1 | 33:01 | ||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Prienai | V14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 1 | 30:19 | S | |
2019-05-14 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | V14 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 16:55 | S | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 1 | 1:13:16 | 1 day 2 day 3 day | 11:24 ( 2) S 40:07 ( 1) S 21:45 ( 1) S |
2019-05-08 | Kauno mokyklų žaidynės Kaunas, Eiguliai | V2 | Simono Daukanto progimnazija | 3 | 14:16 | S | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X14 | SM Gaja, Kaunas | 7 | 1:07:40 | 2 leg | 12:45 ( 2) S |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas Trakai | V14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 4 | 12:01 | S | |
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė Aukštadvaris | V14 | SM Gaja, Medeina OK, Kaunas | 2 | 50:20 | 1 day 2 day | 26:13 ( 2) S 24:07 ( 2) S |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | M14 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | 2 | 45:40 | 1 day 2 day | 21:21 ( 2) S 24:19 ( 2) S |
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis Šaukėnai | V20 | Medeina OK, SM Gaja, Kaunas | dsq | S | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė Karklė, Klaipėdos miškas | V14 | Medeina OK, Kaunas | 1 | 43:50 | 1 day 2 day | 22:51 ( 1) S 20:59 ( 1) S |
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgim... Kauno LA maniežas | V14 | SM Gaja | 1 | 3:20 | ||
2019-03-03 | Xtrasa Sapieginė | VRAUD | SM Gaja, Kaunas | 7 | 30:45 | S | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė Šiauliai | V14 | SM Gaja, Kaunas | 1 day 2 day | 14:15 ( 2) S 26:03 ( 2) S | ||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Visaginas | V16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 2:09:33 | 3 leg | 37:31 ( 1) S |
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga Visaginas | V14 | SM Gaja, Kaunas | dsq | S | ||
2018-11-24 | Kauno rogaining Kaunas, Veršvai | X35 | Žaibai makvynai, Kaunas | 3 | 3:57:34 | S | |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | V2 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 2 day 3 day 4 day 5 day | 26:51 ( 3) S 18:52 ( 7) S 21:56 ( 5) S 21:13 ( 4) S | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V16 | SM Gaja | 2 | 1:14:05 | 1 day 2 day 3 day 4 day 5 day | 23:51 ( 2) S 15:54 ( 2) S 21:22 ( 5) S 14:57 ( 1) S 19:23 ( 2) S |
2018-10-20 | Sakas Cup Kryžbarkas, Svilė | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 43:34 | 1 day 2 day | 22:37 ( 1) S 20:57 ( 1) S |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai | M14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 50:49 | 1 day 2 day | 27:22 ( 1) S 23:27 ( 1) S |
2018-10-03 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | VM4 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 18:07 | S | |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | SM Gaja, Kaunas | 18 | 1:02:14 | S | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V14 | SM Gaja, Kaunas | dsq | 3 leg | 23:37 ( 2) S | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Alytus | V14 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 35:47 | S | |
2018-09-08 | Neringos taurė Neringa | H14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 50:53 | 1 day 2 day | 23:32 ( 1) S 27:21 ( 1) S |
2018-07-28 | Jūros šventė Klaipėda | M16 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:23:56 | 1 day 2 day | 44:18 ( 1) S 39:38 ( 3) S |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | H14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:44:25 | 1 day 2 day 3 day 4 day | 20:34 ( 4) S 27:20 ( 4) S 23:19 ( 3) S 33:12 ( 2) S |
2018-06-09 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių ža... Kazlų Rūda | V16 | Kauno m. sav. II, Kaunas | 20 | 56:23 | S | |
2018-06-06 | Lietuvos OS rinktinės kandidatų krosas Kleboniškio šilas | V4 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 17:26 | S | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Bukiškio miškas, Vilniaus r. | V14 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 33:31 | S | |
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | M16 | Lithuania 3 | 11 | 1:45:49 | 3 leg | 39:29 (11) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | M14 | Lithuania | 11 | 48:14 | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Kaunas | X14 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 1:01:14 | 3 leg | 15:10 ( 1) S |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | V14 | SM Gaja, Kaunas | 4 | 16:43 | S | |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M14 | SM Gaja, Kaunas | 3 | 1:15:25 | 1 day 2 day 3 day | 13:22 ( 3) S 30:24 ( 3) S 31:39 ( 3) S |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė Vėžežero k., Šaukėnų sen., Kelmė | V14 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:07:55 | 1 day 2 day | 31:16 ( 2) S 36:39 ( 3) S |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. | M14 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 1:00:14 | 1 day 2 day | 29:43 ( 6) S 30:31 ( 5) S |
2018-03-31 | Kauno estafetė Žvėrinčiaus miškas | V14 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 1:47:28 | 3 leg | 30:01 ( 2) S |
2018-03-10 | Orientacininkų kontrolinis bėgimas ma... Kaunas | V14 | SM Gaja | 4 | 3:38 | S | |
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Senasalis, Vilniaus raj. | V14 | SM Gaja, Kaunas | dsq | 2 leg | 41:08 ( 2) S | |
2018-03-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas Senasalis, Vilniaus r. | V14 | SM Gaja, Kaunas | 10 | 32:43 | S | |
2017-12-30 | Naujametinis Ąžuolyno bėgimas Kaunas | V3 | 21 | 13:19 | S | ||
2017-12-23 | Kauno Kalėdinis Panemunės šilas | V12 | SM Gaja, Kaunas | 2 | 9:44 | S | |
2017-12-02 | Kauno rogaining Eiguliai, Kleboniškis | V29 | Marijampoliečiai, Kaunas | 24 | 2:03:15 | S | |
2017-11-25 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | V14 | SM Gaja, Kaunas | 6 | 20:43 | 1 day 5 day | 10:47 ( 2) S 9:56 ( 1) S |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V1 | SM Gaja, Kaunas | 16 | 1 day 3 day 5 day | dsq S 23:41 ( 7) S 19:31 ( 6) S | |
2017-11-18 | Marijampolės pirmenybės Gudelių miškas | V14 | SM Gaja, Kaunas | 5 | 27:23 | S | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M12 | SM Gaja, Kaunas | 1 | 39:14 | 1 day 2 day | 20:32 ( 1) S 18:42 ( 1) S |
2017-10-01 | Pink run su Benu Kaunas | V5 | SM Gaja, Kaunas | 29 | 21:39 | S | |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | V12 | SM Gaja 2, Kaunas | 4 | 30:56 | S | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Dievo krėslo miškas | V12 | SM Gaja, Kaunas | 14 | 30:58 | S | |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas | V12 | SM Gaja 3, Kaunas | 7 | 2:45:38 | 1 leg | 39:28 ( 2) S |