dbtopas login
Lietuvos čemp. kariuomenės → Results

Lietuvos čemp. kariuomenės

LTU
LTU, Mickūnų gelž. stotis, Vilniaus r, 2012-04-26

Class KARYS

Course 6.7 km 13 C

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1
Sadeckas Darius
LTU
LTU
KASP Didžiosios Kovos 8-oji rinktinė, Vilnius 35:46 5:20
2
Ambrazas Svajūnas
LTU
LTU
KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 38:56 5:48
3
Pajaujis Svajūnas
LTU
LTU
LK Logistikos valdyba 44:00 6:34
4
Čaplikas Laimonas
LTU
LTU
KASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 44:21 6:37
5
Krėpšta Simonas
LTU
LTU
KASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 48:09 7:11
6
Genys Daivaras
LTU
LTU
LDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 48:35 7:15
7
Kvedaravičius Mindaugas
LTU
LTU
KASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 48:41 7:15
8
Liberis Povilas
LTU
LTU
KOP aviacijos bazė 50:46 7:34
9
Buožys Egidijus
LTU
LTU
KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 51:14 7:38
10
Juozulevičius Mantas
LTU
LTU
KASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 53:38 8:00
11
Kavaliauskas Regimantas
LTU
LTU
KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 55:04 8:13
12
Mockus Vaidas
LTU
LTU
KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 58:03 8:39
13
Petrulis Vitalijus
LTU
LTU
KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 1:00:59 9:06
14
Mažuolis Vitalis
LTU
LTU
Karaliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:01:03 9:06
15
Skupas Arūnas
LTU
LTU
Karaliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:01:20 9:09
16
Girčys Antanas
LTU
LTU
KASP Žemaičių 3-oji rinktinė, Klaipėda 1:02:55 9:23
17
Šimanskas Ramūnas
LTU
LTU
KASP Dariaus ir Girėno 2-oji rinktinė, Kaunas 1:04:19 9:35
18
Boiko Robertas
LTU
LTU
KASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:04:54 9:41
19
Zaleckas Donatas
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos 1:05:20 9:45
20
Beleckij Dmitrij
LTU
LTU
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 1:05:22 9:45
21
Jurčenkonis Martynas
LTU
LTU
LDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 1:06:54 9:59
22
Paulauskienė Renata
LTU
LTU
Geležinis vilkas MPB 1:07:10 10:01
23
Miškinis Mykolas
LTU
LTU
Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas 1:09:19 10:20
24
Radzevičius Vytautas
LTU
LTU
Karaliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:09:21 10:21
25
Urbutis Benediktas
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:09:46 10:24
26
Meldaikis Martynas
LTU
LTU
Karaliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 1:10:35 10:32
27
Ambrazaitė Vesta
LTU
LTU
KASP Prisikėlimo 6-oji rinktinė, Šiauliai 1:11:39 10:41
28
Juozulevičius Andrius
LTU
LTU
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas 1:14:33 11:07
29
Pudžemis Antanas
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:17:50 11:37
30
Vitkevičius Marius
LTU
LTU
MDV 1:18:07 11:39
31
Nikanovas Audrius
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:18:37 11:44
32
Truncė Audrius
LTU
LTU
LK Logistikos valdyba 1:20:18 11:59
33
Maskeliūnas Ramūnas
LTU
LTU
MDV 1:23:05 12:24
34
Klimenko Andrejus
LTU
LTU
LDK Algirdo MPB 1:25:49 12:48
35
Juozapaitis Gediminas
LTU
LTU
KOP aviacijos bazė 1:29:55 13:25
36
Raupelis Darius
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos 1:30:04 13:26
37
Romaška Petras
LTU
LTU
LK Logistikos valdyba 1:31:45 13:41
38
Rimkus Žydrūnas
LTU
LTU
KOP aviacijos bazė 1:31:56 13:43
39
Genevičius Juozas
LTU
LTU
KASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:32:10 13:45
40
Gauronskas Tomas
LTU
LTU
LDK Gedimino štabo batalionas 2 1:32:12 13:45
41
Tautavičiūtė Rasa
LTU
LTU
MDV 1:33:11 13:54
42
Lapienė Kęstutis
LTU
LTU
MDV 1:37:15 14:30
43
Juškys Mindaugas
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 1:40:04 14:56
44
Jarmalavičius Rimantas
LTU
LTU
KASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 1:49:27 16:20
45
Baltrukovič Vitalij
LTU
LTU
LDK Gedimino štabo batalionas 2 1:52:01 16:43
46
Šneideris Marius
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos 1:52:18 16:45
47
Jegelevičius Justas
LTU
LTU
Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalionas 1:54:25 17:04
48
Norvilas Egidijus
LTU
LTU
LDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 1:55:29 17:14
49
Butkus Dainius
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 2:08:23 19:09
50
Bendoraitis Artūras
LTU
LTU
KASP Dainavos 1-oji rinktinė, Alytus 2:08:42 19:12
51
Gelžinis Mantas
LTU
LTU
Karaliaus Mindaugo MPB, Panevėžys 2:11:19 19:35
52
Šmitas Martynas
LTU
LTU
KOP aviacijos bazė 2:24:00 21:29
53
Krisikaitis Artūras
LTU
LTU
LDK Butigeidžio dragūnų SP MPB 2:34:02 22:59
54
Sužiedėlis Stasys
LTU
LTU
LDK Gedimino štabo batalionas 2 2:34:37 23:04
55
Šegžda Gytis
LTU
LTU
KOP aviacijos bazė 2:34:55 23:07
56
Kabelis Igor
LTU
LTU
LDK Gedimino štabo batalionas 2 2:48:41 25:10
57
Pinevičius Evaldas
LTU
LTU
LDK Kęstučio MPB, Tauragės r. 3:00:39 26:57
  Brusokas Algirdas
LTU
LTU
LK Logistikos valdyba dsq  
  Vorošinskas Darius
LTU
LTU
LK Logistikos valdyba dsq  
  Degutis Raimondas
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos dsq  
  Mikolaitytė Ieva
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos dsq  
  Taroza Gediminas
LTU
LTU
Karinės jūrų pajėgos dsq  
  Bingelis Justinas
LTU
LTU
LDK Vaidoto MPB dsq  
  Kundrotas Laurynas
LTU
LTU
LDK Butigeidžio dragūnų SP MPB dsq  
  Bliūdys Edvinas
LTU
LTU
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  
  Jasinskas Dominykas
LTU
LTU
Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas, Kaunas dsq  

Split times

Spausdinimui