B. Abramaičio triatlono taurė
LTU, Panevėžys, 2017-04-29

Registration

Entry deadline was 2017-04-26 07:00:00.
For late entries please apply directly to organizers of the event.

NumberClassFamily name, NameClub, City StatusRemarks
 
 1
BMAaron AusmeesMeie liigume medita, Tartu  
 
 2
BMAleksejevs ElijsAquatics, Dobele  
 
 3
EWAmbrazevičiūtė GiedrėSwedbank, Vilnius  
 
 4
V2MAnčlauskas RomutisLietuviški patiekalai, Kaunas  
 
 5
DMApkievičius KasparasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 6
BWApšeniece AnnaAquatics, Dobele  
 
 7
BMApšenieks PaulsAquatics, Dobele  
 
 8
IMAudzēvičs JēkabsAquatics, Dobele  
 
 9
DMAudzēvičs PaulsAquatics, Dobele  
 
 10
EWAukselytė Inga  
 
 11
MMAusmees KristoMeie liigume medita, Tartu  
 
 12
M20AAusmees KristoMeie liigume medita, Tartu  
 
 13
BWAžusenytė MildaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 14
BMBarinovs ValerijsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 15
IMBarzdenys MatasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 16
CWBarzdenytė DeimantėPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 17
M15ABekatipis Kristijonas  
 
 18
CMBondarchuk IvanTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 19
W20ABondarchuk JelenaTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 20
MWBondarchuk JelenaTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 21
M20ABondarchuk LeonidTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 22
MMBondarchuk LeonidTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 23
DWBondarchuk MariaTabasalu triatloniklubi, Harku  
 
 24
BWBula BeāteAquatics, Dobele  
 
 25
CMBulko AndriānsAquatics, Dobele  
 
 26
AWBulko KarolīnaAquatics, Dobele  
 
 27
V2MBuzas VirgilijusPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 28
JMCesevičius TadasDarna TK, Panevėžys  
 
 29
CMČurgelis ValerijsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 30
DMDambrauskas TomasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 31
CMDapkus PijusDarna TK, Panevėžys  
 
 32
M15ADūzis KlāvsAquatics, Dobele  
 
 33
CMDūzis KristapsAquatics, Dobele  
 
 34
JMDūzis ViestursAquatics, Dobele  
 
 35
CWEihmane LindaAquatics, Dobele  
 
 36
CMFreijs ElvinsAquatics, Dobele  
 
 37
IMGajevskis ArtjomsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 38
V2MGajevskis VjačeslavsTartu  
 
 39
V3MGarenciks RaimondsCarnikavas sporta centrs, Carnikava  
 
 40
EMGelžinis IgnasJuta racing, Kaunas  
 
 41
W15AGirštautaitė RugilėPanevėžys  
 
 42
JMGokas PovilasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 43
EMGotautas PetrasKaunas  
 
 44
EMGrencbergs ArvisTērauds SK, Rīga  
 
 45
EMGrigaitis ŽilvinasMarijampolė  
 
 46
V1MGudaitis ValdasDarna TK, Panevėžys  
 
 47
JMHoružonoks EdgarsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 48
W15AJakovleva KristinaLTU swimming, Panevėžys  
 
 49
DMJakštas TitasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 50
EMJankevičius MantasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 51
CMJanovičs Niks AkselsAquatics, Dobele  
 
 52
AWJansone BeateAquatics, Dobele  
 
 53
EMJonikas Mantas3 club, Vilnius  
 
 54
IMKanaporis DainiusPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 55
CWKartanaitė SmiltėPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 56
DMKartanas TitasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 57
M15AKašuba Vijus  
 
 58
M15AKenstavičius ElijusRuoniai TPK, Vilnius  
 
 59
M15AKenstavičius KristupasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 60
V4MKieras JuozasDarna TK, Vilnius  
 
 61
EMKontrimavičius LukasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 62
DMKornijenko SandisJaunība DTC, Daugavpils  
 
 63
DMKovoliūnas RokasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 64
DMKroon Ander MarkusTartu  
 
 65
V3MKübar EnnRaudmees SK, Pärnu  
 
 66
CWKübar MartaRaudmees SK, Pärnu  
 
 67
DWKübar PaulaRaudmees SK, Pärnu  
 
 68
MMKurlavičius PauliusS-Sportas, Kaunas  
 
 69
M15AKvietkauskas MatasRuoniai TPK, Nemenčinė  
 
 70
EMLaktionov JurijTristyle, Minsk  
 
 71
IWLeitāne DanielaAquatics, Dobele  
 
 72
IMLelle RagnarRaudmees SK, Pärnu  
 
 73
IWLelle RaileenRaudmees SK, Pärnu  
 
 74
MMLelle RainRaudmees SK, Pärnu  
 
 75
V1MLiepa MārisCarnikavas sporta centrs, Kalngale  
 
 76
IWLukšytė KarolinaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 77
V1MMaciulevičius ArūnasVilniaus TA, Vilnius  
 
 78
W15AMackevičiūtė MargaritaDarna TK, Panevėžys  
 
 79
EMMarcinkevičius MantasMillo endurance, Vilnius  
 
 80
IMMažeika JustasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 81
BMMeijers MiksRīga  
 
 82
BWMõtsnik Hanna-marleen21cc triatloniklubi, Tallinn  
 
 83
BWMõtsnik Kirke21cc triatloniklubi, Tallinn  
 
 84
MWMõtsnik Külli21cc triatloniklubi, Tallinn  
 
 85
EMMurauskas AndriusMarijampolė  
 
 86
AMMurauskas ErikasMarijampolė  
 
 87
EMNarkevičius LaurynasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 88
IWNarkūnaitė UnėDarna TK, Panevėžys  
 
 89
IWNarkūnaitė ViltėDarna TK, Panevėžys  
 
 90
EMNarvilas Saulius  
 
 91
V2WNurmis Pille21cc triatloniklubi, Tallinn  
 
 92
AMOrbidāns JaroslavsOzolnieku novads  
 
 93
BMOrbidāns RobertsOzolnieku novads  
 
 94
EMPajėda GediminasF.O.C.U.S. running, Vilnius  
 
 95
EWPaplauskė IngaJu2ju2, Vilnius  
 
 96
W15APaškevičiūtė ErnestaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 97
CWPaurytė UgnėDarna TK, Panevėžys  
 
 98
BWPlytnykaitė SmiltėRuoniai TPK, Nemenčinė  
 
 99
EMPlodunov ZakharTristyle, Minsk  
 
 100
IMProkopavičius LukasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 101
DMProščinko DaņilaJaunība DTC, Daugavpils  
 
 102
EMPumputis TitasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 103
EWRanceva AlinaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 104
W15ARaudonytė Ugnė  
 
 105
BMReisas ZigmasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 106
CMRimkus KristupasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 107
DWRimšaitė Gustė  
 
 108
BMSavitsch Gert MartinTabasalu triatloniklubi, Muraste  
 
 109
CWSavitsch Grete MariaTabasalu triatloniklubi, Muraste  
 
 110
JMSereika TadasPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 111
IWSiliņa LindaAquatics, Dobele  
 
 112
W15AStepanova UgnėDarna TK, Panevėžys  
 
 113
M15AStepanovas AronasDarna TK, Panevėžys  
 
 114
CWSteponėnaitė EmilėRuoniai TPK, Vilnius  
 
 115
EMStrazdas JauniusPanevėžio TK, Vilnius  
 
 116
DMSuharževskis MatvejsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 117
JMSuharževskis SavelijsJaunība DTC, Valmiera  
 
 118
CMŠakalys LinasRuoniai TPK, Vilnius  
 
 119
W15AŠimonytė LauraDarna TK, Panevėžys  
 
 120
EMŠlivinskas Vytautas  
 
 121
CWŠniukštaitė BrigitaDarna TK, Panevėžys  
 
 122
W15AŠukytė UrtėDarna TK, Panevėžys  
 
 123
MWTattar AveliValga  
 
 124
MWTattar KajaValga  
 
 125
IWTomkevičiūtė EvelinaPanevėžio TK, Panevėžys  
 
 126
V1MTrinka AudriusMillo endurance, Vilnius  
 
 127
IMUbavičs MarkussAquatics, Dobele  
 
 128
V2MUrbikas AloyzasTauragės BMK, Tauragė  
 
 129
V2MUzuls AivarsJaunība DTC, Daugavpils  
 
 130
MWVaisma AnneRaudmees SK, Pärnu  
 
 131
CWVärik Hanna-liisaTabasalu triatloniklubi  
 
 132
EMVasiļevič AlaksandrTristyle, Minsk  
 
 133
EWVasiliauskienė ViktorijaJu2ju2, Vilnius  
 
 134
DWVinciūnaitė BeatričėDarna TK, Panevėžys  
 
 135
BMVistiņš RalfsAquatics, Dobele  
 
 136
EMZaleckas ŽygimantasTauragės BMK, Tauragė  
 
 137
BMŽukas NikitaRuoniai TPK, Vilnius