B. Abramaičio triatlono taurė
LTU, Panevėžys, 2017-04-29

Results

Classes AM, AW, BM, BW, CM, CW

Course 6 C

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City Laps Time
1CMDūzis Kristaps LATAquatics, Dobele 6 20:38.0
2CMFreijs Elvins LATAquatics, Dobele 6 21:30.0
3CMRimkus Kristupas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 21:32.0
4CMČurgelis Valerijs LATJaunība DTC, Daugavpils 6 21:51.0
5CWŠniukštaitė Brigita LTUDarna TK, Panevėžys 6 21:53.0
6CMDapkus Pijus LTUDarna TK, Panevėžys 6 22:01.0
7CWPaurytė Ugnė LTUDarna TK, Panevėžys 6 22:03.0
8CWEihmane Linda LATAquatics, Dobele 6 22:16.0
9CWBarzdenytė Deimantė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 22:49.0
10BMMeijers Miks LATRīga 6 22:51.0
11BWBula Beāte LATAquatics, Dobele 6 22:54.0
12CMBondarchuk Ivan ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 6 22:59.0
13CMJanovičs Niks Aksels LATAquatics, Dobele 6 23:20.0
14CWSteponėnaitė Emilė LTURuoniai TPK, Vilnius 6 23:21.0
15BWPlytnykaitė Smiltė LTURuoniai TPK, Nemenčinė 6 23:24.0
16BMSavitsch Gert Martin ESTTabasalu triatloniklubi, Muraste 6 23:29.0
17CWSavitsch Grete Maria ESTTabasalu triatloniklubi, Muraste 6 24:05.0
18BMBarinovs Valerijs LATJaunība DTC, Daugavpils 6 24:12.0
19BMOrbidāns Roberts LATOzolnieku novads 6 24:20.0
20CWVärik Hanna-liisa ESTTabasalu triatloniklubi 6 24:22.0
21BWMõtsnik Hanna-marleen EST21cc triatloniklubi, Tallinn 6 25:02.0
22AWJansone Beate LATAquatics, Dobele 6 25:15.0
23BMAleksejevs Elijs LATAquatics, Dobele 6 25:27.0
24CWKübar Marta ESTRaudmees SK, Pärnu 6 25:29.0
25AMOrbidāns Jaroslavs LATOzolnieku novads 6 25:36.0
26BWMõtsnik Kirke EST21cc triatloniklubi, Tallinn 6 25:37.0
27CMBulko Andriāns LATAquatics, Dobele 6 25:42.0
28BMApšenieks Pauls LATAquatics, Dobele 6 25:48.0
29BMReisas Zigmas LTURuoniai TPK, Vilnius 6 26:06.0
30BWApšeniece Anna LATAquatics, Dobele 6 27:00.0
31CMŠakalys Linas LTURuoniai TPK, Vilnius 6 27:12.0
32BMAaron Ausmees ESTMeie liigume medita, Tartu 6 27:21.0
33CWKartanaitė Smiltė LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 27:35.0
34AWBulko Karolīna LATAquatics, Dobele 6 28:06.0
35BWAžusenytė Milda LTUPanevėžio TK, Panevėžys 6 28:42.0
36AMMurauskas Erikas LTUMarijampolė 6 30:18.0
37BMŽukas Nikita LTURuoniai TPK, Vilnius 6 30:25.0
38BMVistiņš Ralfs LATAquatics, Dobele 2 4:03.0

Split times