B. Abramaičio triatlono taurė
LTU, Panevėžys, 2017-04-29

Results

Classes DM, DW, IM, IW, MM, MW, V2M, V2W, V3M, V4M

Course 9 C

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City Laps Time
1IMGajevskis Artjoms LATJaunība DTC, Daugavpils 9 34:57.0
2IMProkopavičius Lukas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 35:12.0
3IWTomkevičiūtė Evelina LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 36:25.0
4V2MUzuls Aivars LATJaunība DTC, Daugavpils 9 37:26.0
5DMKornijenko Sandis LATJaunība DTC, Daugavpils 9 37:55.0
6IMAudzēvičs Jēkabs LATAquatics, Dobele 9 38:21.0
7IWLeitāne Daniela LATAquatics, Dobele 9 38:22.0
8DMKroon Ander Markus ESTTartu 9 39:30.0
9IMBarzdenys Matas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 39:44.0
10DMAudzēvičs Pauls LATAquatics, Dobele 9 39:48.0
11DMSuharževskis Matvejs LATJaunība DTC, Daugavpils 9 39:59.0
12IMLelle Ragnar ESTRaudmees SK, Pärnu 9 40:15.0
13V3MGarenciks Raimonds LATCarnikavas sporta centrs, Carnikava 9 40:15.0
14IMUbavičs Markuss LATAquatics, Dobele 9 40:21.0
15V2MAnčlauskas Romutis LTULietuviški patiekalai, Kaunas 9 40:33.0
16IMKanaporis Dainius LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 40:39.0
17IWNarkūnaitė Unė LTUDarna TK, Panevėžys 9 41:18.0
18IWNarkūnaitė Viltė LTUDarna TK, Panevėžys 9 41:37.0
19MMBondarchuk Leonid ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 41:51.0
20DWBondarchuk Maria ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 41:51.0
21DMApkievičius Kasparas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 41:51.0
22V2MBuzas Virgilijus LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 41:55.0
23IWLukšytė Karolina LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 42:14.0
24V2MGajevskis Vjačeslavs ESTTartu 9 42:55.0
25MMKurlavičius Paulius LTUS-Sportas, Kaunas 9 43:16.0
26DWVinciūnaitė Beatričė LTUDarna TK, Panevėžys 9 43:40.0
27IMMažeika Justas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 43:48.0
28IWSiliņa Linda LATAquatics, Dobele 9 44:10.0
29IWLelle Raileen ESTRaudmees SK, Pärnu 9 44:24.0
30DMJakštas Titas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 45:22.0
31DWKübar Paula ESTRaudmees SK, Pärnu 9 45:45.0
32MWTattar Aveli ESTValga 9 46:07.0
33MMLelle Rain ESTRaudmees SK, Pärnu 9 46:12.0
34MWTattar Kaja ESTValga 9 47:48.0
35DMKartanas Titas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 47:54.0
36DMKovoliūnas Rokas LTUPanevėžio TK, Panevėžys 9 47:56.0
37DMDambrauskas Tomas LTURuoniai TPK, Vilnius 9 48:42.0
38MWBondarchuk Jelena ESTTabasalu triatloniklubi, Harku 9 49:00.0
39DWRimšaitė Gustė LTU  9 50:08.0
40MWVaisma Anne ESTRaudmees SK, Pärnu 9 52:29.0
41MWMõtsnik Külli EST21cc triatloniklubi, Tallinn 9 54:40.0
42V2WNurmis Pille EST21cc triatloniklubi, Tallinn 9 57:00.0
43V4MKieras Juozas LTUDarna TK, Vilnius 9 58:58.0
44V3MKübar Enn ESTRaudmees SK, Pärnu 9 59:52.0
45MMAusmees Kristo ESTMeie liigume medita, Tartu 2 48:41.0
46V2MUrbikas Aloyzas LTUTauragės BMK, Tauragė 1 7:46.0
 DMProščinko Daņila LATJaunība DTC, Daugavpils   dsq

Split times