Vilnius Challenge
LTU, Vilnius, 2018-06-02

Results

Class Z-MIX

Course 10.0 km 21 C

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Points Time
1
Stasionienė Raminta LTUStasioniai, Vilnius 21 1:48:56
2
Stasionis Vytautas LTUStasioniai, Vilnius 21 1:48:57
3
Savicianskas Sarunas LTUNot geeks at all, Vilnius 21 1:52:30
4
Cizinauskaitė Joana LTUNot geeks at all, Vilnius 21 1:52:32
5
Reika Donatas LTU4 D, Klaipėda 21 1:54:16
6
Reikė Deimantė LTU4 D, Klaipėda 21 1:54:18
7
Ivanova Halina BLRNalevaika team, Grodno 21 1:57:51
8
Nalevaika Pavel BLRNalevaika team, Grodno 21 1:57:52
9
Snitka Tomas LTUTitanas ir pupa, Vilnius 21 1:58:21
10
Survilo Marta LTUTitanas ir pupa, Vilnius 21 1:58:24
11
Vainauskaitė Lina LTUMurkuliukai, Klaipėda 21 1:59:36
12
Butvidas Gediminas LTUMurkuliukai, Klaipėda 21 1:59:37
13
Čeilutka Dovydas LTUCeilutkos, Vilnius 21 2:01:58
14
Čeilutkė Irena LTUCeilutkos, Vilnius 21 2:02:00
15
Maldutytė Ramunė LTUAntioksidantai, Kaunas 21 2:04:06
16
Cicėnas Andrius LTUAntioksidantai, Kaunas 21 2:04:07
17
Mačiulytė Karolina LTUDomka, Vilnius 21 2:11:05
18
Matonis Domantas LTUDomka, Vilnius 21 2:11:06
19
Khatskevich Dzmitry BLRGalchata uchatsia letat, Minsk 21 2:14:06
20
Kosar Natallia BLRGalchata uchatsia letat, Minsk 21 2:14:09
21
Kantarovich Maksim BLRKantarovichs, Minsk 21 2:22:48
22
Kantarovich Darya BLRKantarovichs, Minsk 21 2:22:49
23
Yakushau Andrei BLROps I did it again, Minsk 21 2:22:51
24
Jakubovish Jana BLROps I did it again, Minsk 21 2:22:53
25
Dzikaras Lukas LTUTransfergo 418, Vilnius 21 2:26:16
26
Praskevičiūtė Lina LTUTransfergo 418, Vilnius 21 2:26:18
27
Kamandulytė Deimantė LTUAš erelis, Vilnius 21 2:26:19
28
Liepuonius Laurynas LTUAš erelis, Vilnius 21 2:26:21
29
Lukoševičius Arnas LTUTransfergo erkes, Vilnius 21 2:26:55
30
Vaiciakauskaitė Inga LTUTransfergo erkes, Vilnius 21 2:26:56
31
Kamandulytė Gintarė LTUBurundukai, Vilnius 21 2:26:59
32
Veličko Jonas LTUBurundukai, Vilnius 21 2:27:00
  Bialinskaja Anna BLRLol kek cheburek, Minsk 21 2:30:00
  Padporynau Dzmitry BLRLol kek cheburek, Minsk 21 2:30:00
33
Dziaruha Anna BLRFreedom 21 2:33:00
34
Hrabun Pavel BLRFreedom 21 2:33:02
35
Yaskelevich Alena BLRSwift, Grodno 21 2:51:00
36
Yaskelevich Maksim BLRSwift, Grodno 21 2:51:01
37
Koush Hanna BLRVaider, Grodno 21 2:51:03
38
Yarmysik Viktar BLRVaider, Grodno 21 2:51:04
39
Litviniuk Roman BLRBarsikas, Minsk 21 2:57:32
40
Radvilaitė Ema LTUElektrėnų KK, Vilnius 21 3:01:29
41
Zakharov Ivan BLRNe ochkui 21 3:06:24
42
Siamionava Anastasiya BLRNe ochkui 21 3:06:26
43
Bukalau Aleh BLRBukashki team, Minsk 21 3:15:39
44
Bukalava Volha BLRBukashki team, Minsk 21 3:15:40
45
Alksnė Milda LTUDonatas & Milda, Vilnius 20 2:37:21
46
Alksnys Donatas LTUDonatas & Milda, Vilnius 20 2:37:22
47
Smalianka Volha BLRBarsikas, Minsk 16 2:57:33
48
Jurgelevičius Audrius LTUElektrėnų KK, Vilnius 16 3:01:28
49
Evdokimova Elena LTUFirst jump, Zhodino 12 2:55:46
50
Evdokimov Vladimir LTUFirst jump, Zhodino 12 2:55:47
51
Fihuryn Dzmitry BLRBaklazhan, Minsk 12 2:55:50
52
Labunskaya Iryna BLRBaklazhan, Minsk 12 2:55:51
53
Brazauskaitė Lina LTUTraskiai, Vilnius 9 4:37:14
54
Babkauskas Šarūnas LTUTraskiai, Vilnius 9 4:37:16
55
Daugnora Povilas LTUDraugai iš 11, Vilnius 7 2:09:27
56
Daugnorienė Justina LTUDraugai iš 11, Vilnius 7 2:09:29
  Klauch Victor BLRFox team, Minsk   dnf
  Klauch Ekaterina BLRFox team, Minsk   dnf

Split times