Vilnius Challenge
LTU, Vilnius, 2018-06-02

Results

Class Z-MIX

TeamParticipant
placetitlecountry Points Time Family name, Name Points Time
1Stasioniai, Vilnius LTU 21 1:48:57 Stasionienė Raminta 21 1:48:56 (  1)
Stasionis Vytautas 21 1:48:57 (  2)
2Not geeks at all, Vilnius LTU 21 1:52:32 Savicianskas Sarunas 21 1:52:30 (  3)
Cizinauskaitė Joana 21 1:52:32 (  4)
34 D, Klaipėda LTU 21 1:54:18 Reika Donatas 21 1:54:16 (  5)
Reikė Deimantė 21 1:54:18 (  6)
4Nalevaika team, Grodno BLR 21 1:57:52 Ivanova Halina 21 1:57:51 (  7)
Nalevaika Pavel 21 1:57:52 (  8)
5Titanas ir pupa, Vilnius LTU 21 1:58:24 Snitka Tomas 21 1:58:21 (  9)
Survilo Marta 21 1:58:24 (10)
6Murkuliukai, Klaipėda LTU 21 1:59:37 Vainauskaitė Lina 21 1:59:36 (11)
Butvidas Gediminas 21 1:59:37 (12)
7Ceilutkos, Vilnius LTU 21 2:02:00 Čeilutka Dovydas 21 2:01:58 (13)
Čeilutkė Irena 21 2:02:00 (14)
8Antioksidantai, Kaunas LTU 21 2:04:07 Maldutytė Ramunė 21 2:04:06 (15)
Cicėnas Andrius 21 2:04:07 (16)
9Domka, Vilnius LTU 21 2:11:06 Mačiulytė Karolina 21 2:11:05 (17)
Matonis Domantas 21 2:11:06 (18)
10Galchata uchatsia letat, Minsk BLR 21 2:14:09 Khatskevich Dzmitry 21 2:14:06 (19)
Kosar Natallia 21 2:14:09 (20)
11Kantarovichs, Minsk BLR 21 2:22:49 Kantarovich Maksim 21 2:22:48 (21)
Kantarovich Darya 21 2:22:49 (22)
12Ops I did it again, Minsk BLR 21 2:22:53 Yakushau Andrei 21 2:22:51 (23)
Jakubovish Jana 21 2:22:53 (24)
13Transfergo 418, Vilnius LTU 21 2:26:18 Dzikaras Lukas 21 2:26:16 (25)
Praskevičiūtė Lina 21 2:26:18 (26)
14Aš erelis, Vilnius LTU 21 2:26:21 Kamandulytė Deimantė 21 2:26:19 (27)
Liepuonius Laurynas 21 2:26:21 (28)
15Transfergo erkes, Vilnius LTU 21 2:26:56 Lukoševičius Arnas 21 2:26:55 (29)
Vaiciakauskaitė Inga 21 2:26:56 (30)
16Burundukai, Vilnius LTU 21 2:27:00 Kamandulytė Gintarė 21 2:26:59 (31)
Veličko Jonas 21 2:27:00 (32)
17Lol kek cheburek, Minsk BLR 21 2:30:00 Padporynau Dzmitry 21 2:30:00
Bialinskaja Anna 21 2:30:00
18Freedom BLR 21 2:33:02 Dziaruha Anna 21 2:33:00 (33)
Hrabun Pavel 21 2:33:02 (34)
19Swift, Grodno BLR 21 2:51:01 Yaskelevich Alena 21 2:51:00 (35)
Yaskelevich Maksim 21 2:51:01 (36)
20Vaider, Grodno BLR 21 2:51:04 Koush Hanna 21 2:51:03 (37)
Yarmysik Viktar 21 2:51:04 (38)
21Ne ochkui BLR 21 3:06:26 Zakharov Ivan 21 3:06:24 (41)
Siamionava Anastasiya 21 3:06:26 (42)
22Bukashki team, Minsk BLR 21 3:15:40 Bukalau Aleh 21 3:15:39 (43)
Bukalava Volha 21 3:15:40 (44)
23Donatas & Milda, Vilnius LTU 20 2:37:22 Alksnė Milda 20 2:37:21 (45)
Alksnys Donatas 20 2:37:22 (46)
24Barsikas, Minsk BLR 16 2:57:33 Litviniuk Roman 21 2:57:32 (39)
Smalianka Volha 16 2:57:33 (47)
25Elektrėnų KK, Vilnius LTU 16 3:01:28 Radvilaitė Ema 21 3:01:29 (40)
Jurgelevičius Audrius 16 3:01:28 (48)
26First jump, Zhodino LTU 12 2:55:47 Evdokimova Elena 12 2:55:46 (49)
Evdokimov Vladimir 12 2:55:47 (50)
27Baklazhan, Minsk BLR 12 2:55:51 Fihuryn Dzmitry 12 2:55:50 (51)
Labunskaya Iryna 12 2:55:51 (52)
28Traskiai, Vilnius LTU 9 4:37:16 Brazauskaitė Lina 9 4:37:14 (53)
Babkauskas Šarūnas 9 4:37:16 (54)
29Draugai iš 11, Vilnius LTU 7 2:09:29 Daugnora Povilas 7 2:09:27 (55)
Daugnorienė Justina 7 2:09:29 (56)
30Fox team, Minsk BLR     Klauch Victor   dnf
Klauch Ekaterina   dnf