Pavasario taurė Spring cup WRE
LTU, Vilūniškės, Vievio sen., 2019-04-13

Results

Classes W16, WB

Course 1 d. 3.8 km 15 C, 2 d. 4.3 km 10 C

Select  total  vidutinė  ilga  

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City total vidutinė ilga
1W16Skučaitė Ugnė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:01:37 30:14 (  1)31:23 (  1)
2W16Dzichkouskaya Alesia BLRSluch CO, Slutsk 1:04:03 31:26 (  2)32:37 (  2)
3W16Karelina Sofia BLRSluch OC, Sluzk 1:08:16 33:14 (  4)35:02 (  7)
4W16Bajorinaitė Gabija LTUSM Gaja, Kaunas 1:09:46 33:25 (  6)36:21 (  8)
5W16Perfikowska Hanna POLUMKS, Kwidzyn 1:09:57 35:50 (  8)34:07 (  4)
6W16Tamoševičiūtė Emilija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:10:24 36:26 (10)33:58 (  3)
7W16Gaio Rachele ITAUS Primiero, Primiero 1:11:02 33:14 (  4)37:48 (12)
8W16Karlonaitė Beatričė LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:12:46 35:42 (  7)37:04 (10)
9W16Cepurdej Katarzyna POLUMKS, Kwidzyn 1:14:12 32:41 (  3)41:31 (15)
10W16Muller Iga POLUMKS, Kwidzyn 1:15:43 41:13 (17)34:30 (  5)
11W16Riz Nicole ITAUS Primiero, Primiero 1:17:30 38:19 (11)39:11 (13)
12W16Deveikytė Benedikta LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 1:17:56 40:30 (14)37:26 (11)
13WBMickuvienė Kristina LTUSakas OK, Vilnius 1:19:03 42:02 (19)37:01 (  9)
14W16Drazdauskaitė Brigita LTULėvuo OK, Vilnius 1:21:28 36:06 (  9)45:22 (21)
15W16Cepurdej Nina POLUMKS, Kwidzyn 1:21:53 40:45 (15)41:08 (14)
16WBKrauchanka Katsiaryna BLRSluch CO, Slutsk 1:24:24 40:14 (13)44:10 (19)
17W16Konopliova Karina LTUSM Gaja, Kaunas 1:24:35 41:55 (18)42:40 (17)
18WBValatkaitė Julija LTUVersmė OK, Plungė 1:28:46 43:24 (21)45:22 (21)
19W16Leonaitė Austėja LTUAlytaus SRC, Alytus 1:32:24 50:09 (23)42:15 (16)
20WBČaplikienė Rūta LTUTakas OK, Kaunas 1:39:17 45:25 (22)53:52 (24)
21W16Dovidavičiūtė Luka LTUSM Gaja, Kaunas 1:50:23 43:18 (20)1:07:05 (27)
22W16Dolińska Zuzanna POLBKS Wataha, Warszawa 2:12:53 1:08:48 (25)1:04:05 (25)
23WBSaldukaitė Beatričė LTUSM Gaja, Kaunas 2:53:10 1:15:37 (26)1:37:33 (29)
24WBSausaitis Teresa LTUO! Klaipėda, Palanga 3:45:48 1:54:43 (28)1:51:05 (30)
25W16Dementavičiūtė Aistė LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 34:40 dsq34:40 (  6)
26W16Barauskaitė Ineta LTUSM Gaja, Kaunas 40:10 40:10 (12)dns
27W16Lohvin Palina BLRSluch CO, Slutsk 41:04 41:04 (16)dsq
28W16Masiliūnaitė Martyna LTUŠiaulių JTC, Šiauliai 42:58 dns42:58 (18)
29W16Lukauskaitė Rūta LTUĄžuolas OK, Vilnius 45:01 dsq45:01 (20)
30W16Babianskaitė Nida LTUSM Gaja, Takas OK, Kaunas 47:22 dsq47:22 (23)
31W16Danilaitė Agnė LTURudamina OK, Rudamina 1:04:05 1:04:05 (24)dns
32W16Stūrytė Gabija LTUĄžuolas OK, Vilnius 1:04:55 dns1:04:55 (26)
33W16Mačiulytė Gabrielė LTUSM Gaja, Kaunas 1:10:07 dsq1:10:07 (28)
34WBPuodžiūnienė Rita LTUDevyni OK, Vilnius 1:21:28 1:21:28 (27)dns
35W16Ptakaitė Elija LTULėvuo OK, Vilnius   dnsdsq