dbtopas login
Laukinis trail → Results

LTU
LTU, Kintai, 2019-07-13

Classes M19, V19

Course 19.0 km 2 laps

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City Laps Time min/km
1V19Košiuba Donatas
LTU
LTU
Runface vasti, Kaunas 2 1:19:48.2 4:12
2V19Auryla Paulius
LTU
LTU
Dvaro 14 - Gyvenimo mokykla, Šilalė 2 1:19:52.5 4:12
3V19Čekanauskas Justinas
LTU
LTU
Maratonas JBK, Jonava 2 1:20:51.8 4:15
4V19Bajarūnas Darius
LTU
LTU
O vargeli..., Vilnius 2 1:23:02.1 4:22
5V19Gečas Karolis
LTU
LTU
Pagėgiai 2 1:23:36.4 4:24
6V19Barinovas Saulius
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Kaunas 2 1:26:33.6 4:33
7V19Šaltmeris Mindaugas
LTU
LTU
Versmė run, Plungė 2 1:30:13.4 4:44
8V19Slavickas Andrius
LTU
LTU
Kauno maratono klubas, Kaunas 2 1:30:53.2 4:47
9V19Biržietis Darius
LTU
LTU
Jonava 2 1:36:03.2 5:03
10V19Vadapolas Mindaugas
LTU
LTU
Neko runners, Panevėžys 2 1:36:12.1 5:03
11V19Paulikas Linas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:36:36.7 5:05
12V19Beniušis Nerijus
LTU
LTU
Vilnius 2 1:36:39.4 5:05
13V19Valantas Simas
LTU
LTU
Santariškės, Vilnius 2 1:37:21.1 5:07
14V19Indreliūnas Klaudijus
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 2 1:38:07.5 5:09
15V19Navickas Saulius
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Kaunas 2 1:38:59.1 5:12
16V19Bukauskas Vidas
LTU
LTU
Vilkyškiai 2 1:39:06.1 5:12
17M19Valaitė Indrė
LTU
LTU
Runglorious bastards, Vilnius 2 1:40:48.3 5:18
18M19Andruškevičiūtė Audinga
LTU
LTU
London city athletics club, Vilnius 2 1:41:12.4 5:19
19V19Žakaitis Jonas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:41:14.4 5:19
20V19Sandaras Marijus
LTU
LTU
Klasmann - Deilmann, Šilutė 2 1:41:43.6 5:21
21V19Stankevičius Jurijus
LTU
LTU
Vilnius 2 1:42:36.5 5:24
22M19Stašauskaitė Vilmantė
LTU
LTU
Maratonas JBK, Jonava 2 1:42:48.6 5:24
23V19Zambacevičius Raimundas
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 2 1:43:00.8 5:25
24V19Mickus Karolis Matas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:43:05.6 5:25
25V19Strazdauskas Algirdas
LTU
LTU
Runface vasti, Kaunas 2 1:43:50.8 5:27
26M19Rutkauskaitė Giedrė
LTU
LTU
Capital runners, Vilnius 2 1:44:25.7 5:29
27V19Sologubovas Saulius
LTU
LTU
Sweat happens, Vilnius 2 1:45:23.3 5:32
28V19Bilotas Arūnas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:45:29.9 5:33
29V19Jasaitis Mindaugas
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Šiauliai 2 1:45:44.2 5:33
30M19Stonytė-Striūkienė Viktorija
LTU
LTU
Vilnius 2 1:45:50.9 5:34
31V19Striūkas Martynas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:45:51.5 5:34
32V19Striūka Algirdas
LTU
LTU
Inžinerija, Vilnius 2 1:46:37.9 5:36
33V19Makutėnas Mindaugas
LTU
LTU
Fotomeistras, Kaunas 2 1:47:45.2 5:40
34V19Korkozas Rimgaudas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:48:13.2 5:41
35V19Krivickas Mindaugas
LTU
LTU
Amūras ir kompanija, Piniava 2 1:48:46.9 5:43
36M19Mataitytė Agnė
LTU
LTU
Vilnius 2 1:48:56.7 5:44
37V19Laukis Tautvydas
LTU
LTU
truputikitaip.lt, Vilnius 2 1:48:57.2 5:44
38V19Grumskas Mykolas
LTU
LTU
Vilnius 2 1:49:03.6 5:44
39V19Sutkus Antanas
LTU
LTU
Vėjas galvoje, Šiauliai 2 1:49:50.8 5:46
40V19Šimkus Ramūnas
LTU
LTU
Fotomeistras, Kaunas 2 1:50:01.9 5:47
41V19Ulčinskas Sigitas
LTU
LTU
Bėgimo klubas 2 1:50:37.8 5:49
42V19Stankevičius Gytis
LTU
LTU
Stoikas, Kėdainiai 2 1:50:50.2 5:50
43V19Razvadauskas Ernestas
LTU
LTU
Maratonas JBK, Kėdainiai 2 1:51:08.3 5:50
44M19Buinauskienė Lina
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Panevėžys 2 1:51:13.4 5:51
45V19Baronas Ramūnas
LTU
LTU
No reason runners, Vilnius 2 1:51:17.2 5:51
46M19Makarskienė Neringa
LTU
LTU
Bėgimo klubas 2 1:52:42.3 5:55
47V19Liaučius Linas
LTU
LTU
Penki kalnai, Mažeikiai 2 1:53:53.5 5:59
48V19Tulaba Dainius
LTU
LTU
Gargždai 2 1:54:17.9 6:00
49M19Rimšaitė Eglė
LTU
LTU
Vilnius 2 1:54:53.3 6:02
50V19Bisikirskas Darius
LTU
LTU
Banai running, Kaunas 2 1:55:15.1 6:03
51M19Krušinskienė Edita
LTU
LTU
Capital runners, Vilnius 2 1:55:33.0 6:04
52V19Sirutis Tomas
LTU
LTU
Klaipėda 2 1:55:47.0 6:05
53V19Ivanovas Aleksandras
LTU
LTU
No reason runners, Klaipėda 2 1:59:01.5 6:15
54V19Leveika Marius
LTU
LTU
Vėtra BK, Šiauliai 2 1:59:08.1 6:16
55V19Baltrūnas Mantas
LTU
LTU
Klaipėda 2 1:59:26.3 6:17
56M19Gedeikienė Giedrė
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 2 1:59:43.3 6:18
57V19Jarmoška Leonas
LTU
LTU
Klaipėda 2 1:59:45.1 6:18
58V19Saliamonas Tomas
LTU
LTU
Panevėžys 2 1:59:53.4 6:18
59V19Ivanauskas Tadas
LTU
LTU
Linksmosios pėdutės 2 2:00:19.3 6:19
60V19Žilinskas Kajus
LTU
LTU
Vilnius 2 2:01:57.7 6:25
61M19Jurevičė Aistė
LTU
LTU
Urban gym, Vilnius 2 2:03:33.4 6:30
62V19Jankauskas Arūnas
LTU
LTU
Vėtra BK, Pasvalys 2 2:05:27.6 6:36
63M19Viliūnienė Rima
LTU
LTU
Miežiai, Vilnius 2 2:05:36.5 6:36
64V19Dėkontas Ričardas
LTU
LTU
Kauno BMK, Klaipėda 2 2:06:38.3 6:39
65V19Vilimas Arūnas
LTU
LTU
Šiauliai 2 2:07:19.5 6:42
66V19Balčiūnas Dainius
LTU
LTU
Kauno BMK, Kaunas 2 2:08:45.9 6:46
67M19Saltonienė Ieva
LTU
LTU
VIP, Kaunas 2 2:10:29.7 6:52
68V19Sakalauskas Julius
LTU
LTU
VIP, Kaunas 2 2:10:30.1 6:52
69V19Augulis Paulius
LTU
LTU
No brain, Vilnius 2 2:12:03.2 6:57
70M19Slivinskienė Jūratė
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Vilkaviškis 2 2:13:58.2 7:03
71M19Višinskienė Jolita
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Marijampolė 2 2:13:58.9 7:03
72M19Globienė Kristina
LTU
LTU
Bėgimo klubas, Marijampolė 2 2:13:59.1 7:03
73M19Daujotė Renata
LTU
LTU
Klaipėda 2 2:14:08.2 7:03
74V19Šakys Visvaldas
LTU
LTU
Bėgimo klubas 2 2:23:32.0 7:33
75M19Litvinavičienė Gintarė
LTU
LTU
Maratonas JBK, Jonava 2 2:32:07.5 8:00
76M19Urnikytė Solveiga
LTU
LTU
Kuršių Nerija, Gargždai 2 2:45:33.8 8:42
77V19Vīlips Māris
LAT
LAT
Salaspils 2 2:47:08.9 8:47
 V19Simutis Renatas
LTU
LTU
Marių meškos, Klaipėda   dnf  

Split times