P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Results

Class BERN1

Course 0.3 km

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km Also in...
1
Galinis Simas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:15.5 4:11 B1-1 1
2
Motiejūnas Mantas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:18.1 4:20 B1-3 1
3
Lapėnas Pijus LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:19.6 4:25 B1-3 2
4
Juršėnas Nojus LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:21.9 4:33 B1-3 3
5
Simėnas Dovas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:22.3 4:34 B1-1 2
6
Stonys Matas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:26.8 4:49 B1-1 3
7
Karaliūnas Tajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:27.4 4:51 B1-1 4
8
Narvidas Benas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:27.6 4:51 B1-2 1
9
Mejeris Nojus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:27.6 4:52 B1-1 5
10
Dubinas Vakaris LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:27.9 4:52 B1-3 4
11
Žižmaras Justas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:28.0 4:53 B1-3 5
12
Variakojis Orestas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:28.9 4:56 B1-3 6
13
Kuodis Martynas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:30.2 5:00 B1-1 6
14
Vileišis Rėjus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:30.7 5:02 B1-1 7
15
Korolkovas Justas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:31.7 5:05 B1-2 2
16
Školnikas Pijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:32.7 5:09 B1-1 8
17
Dževečka Laurynas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:33.3 5:11 B1-3 7
18
Buivydas Aironas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:33.7 5:12 B1-1 9
19
Kregždė Emilis LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:33.0 5:13 B1-3 8
20
Morkūnas Aleksandras LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:34.4 5:14 B1-3 9
21
Švenčionis Tauras LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.7 5:15 B1-1 10
22
Kukelka Armandas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.8 5:15 B1-1 11
23
Čyras Domas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:35.1 5:17 B1-1 12
24
Rašimas Armandas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:36.5 5:21 B1-1 13
25
Drulys Deimantas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:37.4 5:24 B1-3 10
26
Stanikūnas Lukas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:38.0 5:26 B1-2 3
27
Grinbergas Arnas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:39.0 5:30 B1-3 11
28
Leskauskas Aleksas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:39.2 5:30 B1-2 4
29
Vaičekonis Emilis LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:39.0 5:33 B1-2 5
30
Jašinskas Arnas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:40.4 5:34 B1-2 6
31
Zurba Dominykas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:41.1 5:37 B1-1 14
32
Briedis Emilijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:41.4 5:37 B1-2 7
33
Zablackas Danielius LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:41.6 5:38 B1-3 12
34
Mušauskis Gustas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:42.4 5:41 B1-3 13
35
Petriškis Matas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:42.7 5:42 B1-3 14
36
Ališauskas Gabrielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:42.8 5:42 B1-1 15
37
Pakalnis Tadas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:43.3 5:44 B1-1 16
38
Kutra Rokas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:44.3 5:47 B1-2 8
39
Valunta Ąžuolas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:44.5 5:48 B1-3 15
40
Šlevas Augustas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:44.7 5:49 B1-3 16
41
Spalvis Povilas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:45.8 5:52 B1-2 9
42
Verbickas Patrick LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:46.9 5:56 B1-3 17
43
Kleinis Dovydas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:48.4 6:01 B1-1 17
44
Vasiliauskas Aironas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:48.8 6:02 B1-2 10
45
Strelcovas Ajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:49.0 6:03 B1-2 11
46
Kaulinskas Dominykas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:49.7 6:05 B1-1 18
47
Ranonis Emilis LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:50.9 6:09 B1-1 19
48
Baltrušaitis Tajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:51.7 6:12 B1-1 20
49
Šernas Danielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:54.7 6:22 B1-2 12
50
Bėliakas Gabrielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:55.2 6:24 B1-1 21
51
Aleksandravičius Aleksas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.6 6:35 B1-2 13
52
Bugas Arijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.7 6:35 B1-2 14
53
Onaitis Orestas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:00.3 6:41 B1-2 15
54
Mockevičius Eivydas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:01.4 6:44 B1-3 18
55
Aukštikalnis Eividas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 2:02.8 6:49 B1-2 16
56
Samas Domas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:03.7 6:52 B1-2 17
57
Muraška Matijus LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 2:05.3 6:57 B1-3 19
58
Milaševičius Gabrielius LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:08.6 7:08 B1-3 20