P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Results

Class BERN3

Course 0.5 km

PlaceFamily name, NameCountryClub, City Time min/km Also in...
1
Radzevičius Oskaras LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:13.4 4:26 B3-1 1
2
Butuninas Tomas LTUKupiškio KKSC 2:13.8 4:27 B3-1 2
3
Pukėnas Gustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:20.2 4:40 B3-1 3
4
Šešeika Jokūbas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:20.8 4:41 B3-2 1
5
Minkevičius Grantas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:22.8 4:45 B3-2 2
6
Petruškevičius Rytis LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:24.7 4:49 B3-1 4
7
Aukštikalnis Marijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:25.3 4:50 B3-2 3
8
Vileišis Trojus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:25.7 4:51 B3-1 5
9
Laumė Ernestas LTUPapilio pagr. mokykla 2:27.0 4:55 B3-1 6
10
Sveikauskas Martynas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:31.5 5:03 B3-2 4
11
Gučas Arielis LTUKupiškio KKSC 2:34.8 5:09 B3-1 7
12
Kairys Gytis LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:35.6 5:11 B3-2 5
13
Šamšonas Mantas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:36.1 5:12 B3-1 8
14
Ulenskas Tadas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:37.9 5:15 B3-1 9
15
Visockas Gustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:39.0 5:19 B3-2 6
16
Visockas Joris LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:40.1 5:20 B3-2 7
17
Vaičiulėnas Artūras LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:40.4 5:20 B3-2 8
18
Griciūnas Tajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:41.2 5:22 B3-2 9
19
Užolas Kristupas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:42.6 5:25 B3-1 10
20
Miliukas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:45.2 5:30 B3-2 10
21
Simėnas Lukas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:46.7 5:33 B3-2 11
22
Šarkanas Nojus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:46.7 5:33 B3-2 12
23
Leimontas Titas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 2:46.9 5:33 B3-2 13
24
Ratkevičius Edvinas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:48.8 5:37 B3-2 14
25
Kučinskas Tadas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:51.4 5:42 B3-1 11
26
Stukas Kristupas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 2:57.6 5:55 B3-2 15
27
Varanauskas Kajus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 2:59.9 5:59 B3-2 16
28
Rakickas Aurimas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:00.5 6:00 B3-1 12
29
Bačiulis Nojus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:00.7 6:01 B3-1 13
30
Valickas Evaldas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:01.1 6:02 B3-2 17
31
Rakickas Lukas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:01.0 6:03 B3-1 14
32
Kavaliūnas Emilis LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:02.9 6:05 B3-2 18
33
Verkulevičius Matas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:03.8 6:07 B3-2 19
34
Jažauskas Justas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:05.9 6:11 B3-2 20
35
Slavinskas Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:06.0 6:12 B3-1 15
36
Žukas Simonas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:06.9 6:13 B3-2 21
37
Mulokas Titas LTUMedeikių pagr. mok. 3:07.5 6:15 B3-1 16
38
Makšimas Gabrielius LTUMedeikių pagr. mok. 3:08.0 6:16 B3-1 17
39
Martinkėnas Markas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:08.9 6:17 B3-2 22
40
Šimas Emilijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:09.2 6:18 B3-1 18
41
Čepokas Gabrielius LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:09.3 6:18 B3-1 19
42
Kanapinskas Tomas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:11.9 6:23 B3-2 23
43
Norkevičius Danas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:13.8 6:27 B3-2 24
44
Šarauskas Kajus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 3:14.5 6:29 B3-2 25
45
Kvedaras Orestas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:15.8 6:31 B3-1 20
46
Lukša Žydrūnas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:18.1 6:36 B3-1 21
47
Rundėnas Lukas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 3:19.8 6:39 B3-1 22
48
Bėčius Domantas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:21.4 6:42 B3-1 23
49
Liutkus Normanas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 3:22.2 6:44 B3-1 24
50
Masilionis Aistis LTUKupiškio KKSC 3:23.4 6:46 B3-1 25
51
Rožėnas Dovydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:24.4 6:48 B3-1 26
52
Petrauskas Liutauras LTUBKKSC 3:29.1 6:58 B3-2 26
53
Bitinas Arnas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:30.1 7:00 B3-1 27
54
Girjotas Aistis LTUMedeikių pagr. mok. 3:35.5 7:11 B3-1 28
55
Variakojis Eisvydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 3:47.5 7:35 B3-2 27