P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė
LTU, Biržai, 2019-10-18

Results

Classes B1-1, B1-2, B1-3, B2-1, B2-2, BERN1, BERN2, M1-1, M1-2, M1-3, MERG1, MERG2

Course 0.3 km

PlaceClassFamily name, NameCountryClub, City Time min/km
1B2-1Remeika Ovidijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:04.6 3:35
2B2-2Labakojis Matas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:08.7 3:49
3B2-1Martinkėnas Lukas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:09.2 3:50
4B2-1Kiaulėnas Gvidas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:09.4 3:51
5B2-1Čiūdaras Aironas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:10.5 3:54
6B2-2Šulnis Martynas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:11.7 3:59
7MERG2Vinikaitė Ugnė LTUKupiškio KKSC 1:12.2 4:00
8B2-2Venclovas Arminas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:13.0 4:03
9MERG2Makšimaitė Gabija LTUMedeikių pagr. mok. 1:14.2 4:07
10MERG2Namikaitė Karina LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:14.5 4:08
11B1-1Galinis Simas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:15.5 4:11
12B2-1Grigaliūnas Domantas LTUMedeikių pagr. mok. 1:16.1 4:13
13MERG2Vaičiakonytė Emilė LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:16.5 4:15
14B2-2Bartaševičius Benas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:17.8 4:19
15B2-2Baltrėnas Aironas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:18.0 4:20
16B1-3Motiejūnas Mantas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:18.1 4:20
17B2-1Ivanauskas Tajus LTUPapilio pagr. mokykla 1:18.1 4:20
18B2-2 Dubinas Pijus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:19.3 4:24
19B2-1Gasiūnas Matas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:19.5 4:24
20B1-3Lapėnas Pijus LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:19.6 4:25
21M1-1Žukaitė Elija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:19.6 4:25
22B2-1Sakalauskas Pijus LTUMedeikių pagr. mok. 1:20.7 4:29
23B2-2Rakickas Paulius LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:20.8 4:29
24MERG2Radzevičiūtė Austėja LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:21.8 4:32
25B1-3Juršėnas Nojus LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:21.9 4:33
26B2-1Kavaliauskas Nojus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:22.1 4:33
27B1-1Simėnas Dovas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:22.3 4:34
28B2-1Ratkevičius Danielius LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:22.4 4:34
29B2-1Panasevičius Tomas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:22.8 4:36
30M1-1Kazlauskaitė Jorūnė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:23.8 4:39
31B2-1Vyšniauskas Karolis LTUMedeikių pagr. mok. 1:24.7 4:42
32MERG2 Kėželytė Meida LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:24.8 4:42
33B2-2Stapulionis Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:24.0 4:43
34B2-2Pavlauskas Justas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:25.1 4:43
35MERG2Karaliūnaitė Manta LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:25.6 4:45
36B2-2Ulianskas Ovidijus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:25.8 4:46
37B2-1Kutra Faustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.1 4:46
38MERG2Solovjovaitė Andrėja LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.1 4:47
39MERG2 Matulionytė Adrija LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:26.6 4:48
40MERG2Dovydėnaitė Jarūnė LTUMedeikių pagr. mok. 1:26.8 4:49
41B2-2Latonas Deivydas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.8 4:49
42B1-1Stonys Matas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:26.8 4:49
43MERG2Petrauskaitė Karina LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:26.9 4:49
44B2-2Špokas Jokūbas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.1 4:50
45M1-3Eikinaitė Miglė LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:27.1 4:50
46B1-1Karaliūnas Tajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:27.4 4:51
47B1-2Narvidas Benas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:27.6 4:51
48B1-1Mejeris Nojus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:27.6 4:52
49B2-2Venslovas Faustas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.7 4:52
50B1-3Dubinas Vakaris LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:27.9 4:52
51B2-1Rundėnas Pijus LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:27.0 4:53
52B2-2Žiūkas Erikas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:27.0 4:53
53B1-3Žižmaras Justas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:28.0 4:53
53B2-1Ragauskas Arijus LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:28.0 4:53
55B2-2Gasiūnas Renaldas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:28.1 4:53
56B2-1Mulokas Matas LTUMedeikių pagr. mok. 1:28.2 4:53
57B1-3Variakojis Orestas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:28.9 4:56
58M1-3Einorytė Emilija LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:29.7 4:58
59MERG2Varanavičiūtė Rasa LTUKupiškio KKSC 1:29.8 4:59
60M1-3Kuprelytė Austėja LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:29.9 4:59
61B1-1Kuodis Martynas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:30.2 5:00
62M1-1Vaičiulytė Agnė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:30.4 5:01
63B1-1Vileišis Rėjus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:30.7 5:02
64B2-2Kairys Aurelijus LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:30.7 5:02
65MERG2Petrauskaitė Kamilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:30.0 5:03
66B2-1Abeliūnas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:31.6 5:05
67B1-2Korolkovas Justas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:31.7 5:05
68B2-2Tarvidas Augustas LTUVabalninko Balio Sruogos gimnazija 1:31.9 5:06
69M1-1Norkevičiūtė Elija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:32.1 5:07
70MERG2Naskauskaitė Urtė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:32.4 5:08
71MERG2Butkevičiūtė Elzė LTUKupiškio KKSC 1:32.6 5:08
72B1-1Školnikas Pijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:32.7 5:09
73MERG2Jocaitė Rugilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:33.0 5:10
74B1-3 Dževečka Laurynas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:33.3 5:11
75M1-1Lapėnaitė Urtė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:33.5 5:11
76B2-2Lapinskas Emilis LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:33.6 5:11
77B1-1Buivydas Aironas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:33.7 5:12
78M1-1Pečiukevičiūtė Gytė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:33.8 5:12
79B1-3Kregždė Emilis LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:33.0 5:13
80M1-2Biconaitė Eglė Kotryna LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:34.1 5:13
81M1-1Kažemėkaitė Kamilė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.4 5:14
82M1-3Masian Lėja LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:34.4 5:14
83B1-3Morkūnas Aleksandras LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:34.4 5:14
84M1-1Vaivadaitė Luknė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.5 5:14
85M1-2Maruškaitė Kotryna LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.6 5:15
86M1-3Indrašiūtė Barbora LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:34.7 5:15
87B1-1Švenčionis Tauras LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.7 5:15
88B1-1Kukelka Armandas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:34.8 5:15
89M1-3Žvalionytė Augustė LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:34.0 5:16
90B1-1Čyras Domas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:35.1 5:17
91MERG2Morkūnaitė Elzbieta LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:35.2 5:17
92MERG2Vismantaitė Luka LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:35.7 5:19
93MERG2Ragauskaitė Augustė LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:35.7 5:19
94M1-1Vilenkovaitė Vanesa LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:35.8 5:19
95MERG2Putcaitė Domilė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:35.8 5:19
96M1-2Visockaitė Patricija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:35.9 5:19
97M1-1Trečiokaitė Rusnė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:36.1 5:20
98MERG2Vaškytė Goda LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:36.2 5:20
99MERG2Šuminaitė Urtė LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:36.2 5:20
100MERG2Jakubonytė Greta LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:36.5 5:21
101B2-1Bartuškevičius Domantas LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:36.5 5:21
102B1-1Rašimas Armandas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:36.5 5:21
103M1-1Nemanytė Urtė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:36.8 5:22
104MERG2Dagytė Elada LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:36.0 5:23
105M1-3 Urbonaitė Gabija LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:37.0 5:23
106B1-3Drulys Deimantas LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:37.4 5:24
107M1-1Michejevaitė Kornelija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:37.5 5:25
108MERG2Kriaučiūnaitė Meida LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:37.8 5:26
109M1-3Janulionytė Kamila LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:37.0 5:26
110B1-2Stanikūnas Lukas LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:38.0 5:26
111M1-2Žygaitė Jovilė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:38.1 5:27
112M1-3Venskutė Ema LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:38.2 5:27
113MERG2Bartašiūtė Viktorija LTUMedeikių pagr. mok. 1:38.3 5:27
114M1-2Keršulytė Giedrė LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:38.4 5:27
115M1-3Kleinytė Marija LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:38.6 5:28
116M1-3Jakubonytė Gustė LTUBiržų lopšelis - darželis Ąžuoliukas 1:38.7 5:29
117B1-3Grinbergas Arnas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:39.0 5:30
118B1-2Leskauskas Aleksas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:39.2 5:30
119MERG2Briedytė Miglė LTUMedeikių pagr. mok. 1:39.2 5:30
120M1-1Dovydėnaitė Greta LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:39.3 5:31
121M1-3Lapinskaitė Lėja Adelina LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:39.5 5:31
122M1-3 Lysenko Rajana LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:39.8 5:32
123B1-2Vaičekonis Emilis LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:39.0 5:33
124M1-2Šinkūnaitė Urtė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:40.2 5:34
125B1-2Jašinskas Arnas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:40.4 5:34
126M1-2Klezytė Eva LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:40.6 5:35
127M1-3 Janulytė Marija LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:41.0 5:36
128B1-1Zurba Dominykas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:41.1 5:37
129B1-2Briedis Emilijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:41.4 5:37
130M1-1Jagminaitė Ignė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:41.5 5:38
131B1-3Zablackas Danielius LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:41.6 5:38
132M1-2Janulytė Austėja LTUBiržų mokykla- darželis Vyturėlis 1:41.7 5:38
133B1-3Mušauskis Gustas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:42.4 5:41
134B1-3Petriškis Matas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:42.7 5:42
135B1-1Ališauskas Gabrielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:42.8 5:42
136B1-1Pakalnis Tadas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:43.3 5:44
137M1-3Mikalauskaitė Julija LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:44.1 5:46
138B1-2Kutra Rokas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:44.3 5:47
139B1-3 Valunta Ąžuolas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:44.5 5:48
140B1-3Šlevas Augustas LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:44.7 5:49
141B2-1Karosas Dominykas LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:44.8 5:49
142MERG2Jankevičiūtė Benita LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:45.1 5:50
143B2-2Abromikas Kajus LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:45.6 5:52
144B1-2Spalvis Povilas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:45.8 5:52
145M1-3Mačionytė Patricija LTUKupiškio KKSC 1:46.5 5:54
146B1-3Verbickas Patrick LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:46.9 5:56
147M1-3Grubinskaitė Heida LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:47.1 5:57
148M1-2Einorytė Beata LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:47.3 5:57
149M1-1Bogočiūnaitė Vakarė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:48.0 6:00
150B1-1Kleinis Dovydas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:48.4 6:01
151B1-2Vasiliauskas Aironas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:48.8 6:02
152B1-2Strelcovas Ajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:49.0 6:03
153M1-1Jakaveckaitė Marta LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:49.5 6:04
154B1-1Kaulinskas Dominykas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:49.7 6:05
155M1-3Matuzevičiūtė Saulė LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 1:49.8 6:06
156B1-1Ranonis Emilis LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:50.9 6:09
157M1-2Nevieraitė Agota LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:51.3 6:11
158M1-2Vigelytė Andrėja LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:51.6 6:11
159B1-1Baltrušaitis Tajus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:51.7 6:12
160M1-3Reišytė Luka LTUPačeriaukštės P.Poškaus 1:52.4 6:14
161M1-1Vacelytė Ugnė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:53.0 6:16
162M1-1Paplauskaitė Adrija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:53.5 6:18
163M1-2Skublickaitė Augustė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:53.6 6:18
164B2-1Krikščiūnas Naglis LTUBiržų Aušros pagrindinė mokykla 1:53.8 6:19
165M1-1Kubiliūnaitė Adrijana LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:54.7 6:22
166B1-2Šernas Danielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:54.7 6:22
167M1-2Kvedaraitė Ieva LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:55.1 6:23
168B1-1Bėliakas Gabrielius LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:55.2 6:24
169MERG2Janulionytė Adrija LTUKaštonų pagrindinė mokykla 1:56.6 6:28
170M1-2Vaitekūnaitė Liepa LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:57.6 6:32
171M1-3Strautnikaitė Urtė LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 1:58.2 6:34
172M1-2Mažuikaitė Meida LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.5 6:35
173B1-2Aleksandravičius Aleksas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.6 6:35
174B1-2Bugas Arijus LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.7 6:35
175M1-2Duderytė Medeina LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 1:58.9 6:36
176B1-2Onaitis Orestas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:00.3 6:41
177M1-2Bimbaitė Emerita LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:00.4 6:41
178B1-3Mockevičius Eivydas LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:01.4 6:44
179M1-3Vengrytė Aurėja LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 2:01.8 6:45
180M1-2Burkevičiūtė Armina LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 2:01.9 6:46
181B1-2Aukštikalnis Eividas LTUBiržų lopšelis-darželis Drugelis 2:02.8 6:49
182M1-2Kuodytė Adelė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:02.9 6:49
183M1-2Džiaugytė Smiltė LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:03.6 6:51
184B1-2Samas Domas LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:03.7 6:52
185M1-2Kriaučiūnaitė Odeta LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:04.5 6:55
186B1-3Muraška Matijus LTUBiržų lopšelio-darželio Genys skyrius Rugelis 2:05.3 6:57
187M1-2Šarkiūnaitė Emilija LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:07.7 7:05
188B1-3Milaševičius Gabrielius LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:08.6 7:08
189M1-2Tuomaitė Austėja LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 2:21.4 7:51
190M1-3Panasevičiūtė Gabija LTUPačeriaukštės P.Poškaus 2:30.8 8:22
191M1-1Peldžius Donata LTUBiržų lopšelis-darželis Genys 16:46.6 55:55