dbtopas login
Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė → Results racesults.lt

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas mišri sprinto estafetė

LTU
LTU, Alsėdžiai, 2020-08-09

Class VM16

Course 1, 4 legs 2.4 km 15 C; 2, 3 legs 3.0 km 20 C

Place,
Leg
Team,
Family name, Name
CountryTime,
In leg
After leg
1 DVilniaus m. SC, Vilnius
LTU
LTU
1:07:17
1Staišiūnaitė Emilija16:41 (  3)16:41 (  3)
2Rimkus Tautvydas19:07 (  3)35:48 (  2)
3Valatkevičius Rytis16:01 (  1)51:49 (  1)
4Ziaziulytė Goda15:28 (  1)1:07:17 (  1)
2 DSM Gaja, Kaunas
LTU
LTU
1:10:44
1Dementavičiūtė Aistė16:25 (  1)16:25 (  1)
2Gineika Julius19:23 (  5)35:48 (  2)
3Murėnas Kasparas17:01 (  2)52:49 (  2)
4Bajorinaitė Gabija17:55 (  2)1:10:44 (  2)
3 DŠiaulių JTC, Šiauliai
LTU
LTU
1:15:25
1Masiliūnaitė Martyna16:35 (  2)16:35 (  2)
2Klevinskas Justas16:50 (  1)33:25 (  1)
3Malakauskas Gabrielius20:12 (  4)53:37 (  3)
4Kulikauskaitė Gytė21:48 (  4)1:15:25 (  3)
4 Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
1:21:43
1Kevėnaitė Agilė22:52 (11)22:52 (11)
2Strolė Salvijus19:13 (  4)42:05 (  7)
3Mackevičius Tadas19:51 (  3)1:01:56 (  4)
4Činčikaitė Miglė19:47 (  3)1:21:43 (  4)
5 Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
1:27:59
1Kuprytė Gabrielė18:22 (  5)18:22 (  5)
2Kareckas Kimantas18:47 (  2)37:09 (  4)
3Karvelis Džiugas24:47 (  7)1:01:56 (  4)
4Žiūraitė Simona26:03 (10)1:27:59 (  5)
6 Dainava OK, Alytus
LTU
LTU
1:32:09
1Leonaitė Austėja21:33 (  9)21:33 (  9)
2Jadeška Dagnius22:39 (  8)44:12 (  9)
3Rutkauskas Pijus22:05 (  5)1:06:17 (  7)
4Masionytė Smiltė25:52 (  9)1:32:09 (  6)
7 SM Gaja 2, Kaunas
LTU
LTU
1:32:10
1Babianskaitė Nida17:47 (  4)17:47 (  4)
2Skunda Kristupas23:43 (11)41:30 (  6)
3Pėtničia Ignas27:18 (11)1:08:48 (  8)
4Goftaitė Emilija23:22 (  7)1:32:10 (  7)
8 Šiaulių JTC 2, Šiauliai
LTU
LTU
1:35:55
1Ramoškaitė Rugilė23:43 (12)23:43 (12)
2Poškus Ignas23:10 (  9)46:53 (10)
3Kapilovas Tomas26:59 (10)1:13:52 (11)
4Gapšytė Gintarė22:03 (  5)1:35:55 (  8)
9 SM Gaja 5, Kaunas
LTU
LTU
1:37:05
1Dovidavičiūtė Luka23:45 (13)23:45 (13)
2Kreišmonas Gintaras23:27 (10)47:12 (11)
3Zemeckas Vytautas24:43 (  6)1:11:55 (10)
4Mačiulytė Gabrielė25:10 (  8)1:37:05 (  9)
10 SM Gaja 4, Kaunas
LTU
LTU
1:43:04
1Skundaitė Augustė19:26 (  7)19:26 (  7)
2Šidlauskas Domas23:57 (12)43:23 (  8)
3Grikšas Justas28:15 (12)1:11:38 (  9)
4Vaitkunskaitė Smiltė31:26 (13)1:43:04 (10)
11 Šiaulių JTC 3, Šiauliai
LTU
LTU
1:48:41
1Riukaitė Evelina31:12 (16)31:12 (16)
2Barzdžius Rokas24:01 (13)55:13 (16)
3Bernikas Domas26:18 (  9)1:21:31 (12)
4Mazuraitytė Greta27:10 (12)1:48:41 (11)
12 Alytaus SRC, Alytus
LTU
LTU
1:48:45
1Rubliauskaitė Aidija23:46 (14)23:46 (14)
2Juška Rokas29:14 (15)53:00 (14)
3Ščiučka Adomas28:53 (13)1:21:53 (13)
4Gegužytė Emilija26:52 (11)1:48:45 (12)
  Panevėžio sporto centras, Panevėžys
LTU
LTU
dsq
1Batalova Viktorija31:03 (15)31:03 (15)
2Burbulis Gvidas20:07 (  7)51:10 (13)
3Vilkas Augustinas31:40 (14)1:22:50 (14)
  SM Gaja 3, Kaunas
LTU
LTU
dsq
1Džiaugytė Greta18:39 (  6)18:39 (  6)
2Venckus Domas19:41 (  6)38:20 (  5)
3Pileckas Justas24:54 (  8)1:03:14 (  6)
4Zasčiurinskaitė Eladadsq 
  Vilniaus m. SC 2, Vilnius
LTU
LTU
dsq
1Stūrytė Gabija21:45 (10)21:45 (10)
2Karašauskas Jokūbas26:21 (14)48:06 (12)
3Tomaševskij Mantasdsq 
4Norkutė Ugnė22:12 (  6) 
  Šiaulių JTC 4, Šiauliai
LTU
LTU
dsq
1Kančiauskas Šarūnas20:00 (  8)20:00 (  8)
2Gružas Armantas35:09 (16)55:09 (15)
3Gudauskas Laurynasdsq 

Spausdinimui