dbtopas login
Klaipėdos OS patalpose taurė 2024 → Results

Klaipėdos OS patalpose taurė 2024

LTU
LTU, Klaipėda, 2024-03-07

Class V14

Course 1 d. 2.0 km 18 C, 2 d. 2.0 km 20 C, 3 d. 2.0 km 21 C

Select  total  MSC  Smeltė  S.Dacho p.  Žemyna  

PlaceFamily name, NameCountryClub, City total MSC Smeltė S.Dacho p. Žemyna
1
Stankūnas Matas
LTU
LTU
Horizontas 30032:45 10011:27 (  1) 1009:48 (  1) 10011:30 (  1) 10014:29 (  1)
2
Paulius Mantas
LTU
LTU
Horizontas 24053:05 4538:40 (  5) 8013:00 (  2) 8019:40 (  2) 8020:25 (  2)
3
Minderis Petras
LTU
LTU
Neringos SM 1671:14:37 8029:26 (  2) 3718:52 (  7) 5026:19 (  4)  dsq
4
Rymašas Jonas
LTU
LTU
Horizontas 1651:08:11 6030:45 (  3) 4516:45 (  5) 4526:25 (  5) 6020:41 (  3)
5
Sobeckis Agnius
LTU
LTU
Horizontas 1401:04:31  dsq 5015:19 (  4) 4028:29 (  6) 5020:43 (  4)
6
Stancelis Simonas
LTU
LTU
Saulėtekis 1161:29:59  dns 6014:11 (  3) 3037:25 (11) 2638:23 (15)
7
Urbanavičius Edvinas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 10050:05  dns  dns 6025:47 (  3) 4024:18 (  6)
8
Micius Eimantas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 932:05:19 3355:10 (  9) 1940:57 (22) 3336:00 (  9) 2734:09 (14)
9
Šilgalis Rapolas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 871:34:04  dns 2725:47 (14) 2741:19 (14) 3326:58 (  9)
10
Michejevas Rokas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 862:07:59 3155:54 (10) 2435:27 (17) 3136:38 (10)  dns
11
Šilgalis Simonas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 811:39:40  dns 2825:26 (13) 2541:45 (16) 2832:29 (13)
12
Kisarauskas Augustas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 7551:44  dns 4017:54 (  6) 3533:50 (  8)  dns
13
Bogdanov Jegor
LTU
LTU
MSC 751:07:48 5033:14 (  4) 2534:34 (16)  dns  dns
14
Vaitkus Erikas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 7253:24  dsq 3523:34 (  8) 3729:50 (  7)  dsq
15
Kisarauskas Klevas
LTU
LTU
Neringos SM 721:07:31 3742:16 (  7)  dsq  dsq 3525:15 (  8)
16
Bukauskas Justinas
LTU
LTU
Neringos SM 641:22:34 4039:34 (  6)  dsq 2443:00 (17)  dsq
17
Genys Denisas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 5952:41  dns 2924:42 (12)  dsq 3027:59 (11)
18
Šapoka Arnoldas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 571:06:03  dsq 3124:25 (10) 2641:38 (15)  dns
19
Ivanov Vladimir
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 551:17:49  dns  dns 2939:26 (12) 2638:23 (15)
20
Boguslauskas Ertas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 531:08:17  dns 3024:26 (11) 2343:51 (18)  dns
21
Derbinas Elijus
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 4523:55  dns  dns  dsq 4523:55 (  5)
22
Staryginas Eimantas
LTU
LTU
Saulėtekis 441:22:35  dns 2236:56 (19) 2245:39 (19)  dns
23
Abrutis Augustas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 3724:32  dns  dns  dsq 3724:32 (  7)
24
Sierienchenko Artem
LTU
LTU
MSC 3549:56 3549:56 (  8)  dns  dns  dns
25
Kašėta Vėjas
LTU
LTU
Neringos SM 3323:57  dsq 3323:57 (  9)  dns  dns
26
Vaičiulėnas Džiugas
LTU
LTU
MSC 3127:14  dns  dns  dns 3127:14 (10)
27
Tytarenko Bohdan
LTU
LTU
MSC 301:06:16 301:06:16 (11)  dns  dns  dns
28
Naruševičius Hermanas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2930:32  dns  dns  dsq 2930:32 (12)
29
Kraujelis Deimantas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla 2841:07  dns  dns 2841:07 (13)  dns
30
Parchomenko Kevinas
LTU
LTU
Smeltės progimnazija 2629:34  dns 2629:34 (15)  dns  dns
31
Sobol Herman
LTU
LTU
Saulėtekis 2335:45  dns 2335:45 (18)  dsq  dns
32
Šiuša Danas
LTU
LTU
L.Stulpino proigimnazija 2137:43  dns 2137:43 (20)  dns  dns
33
Čeplinskas Nojus
LTU
LTU
MSC 2039:12  dns 2039:12 (21)  dns  dns
34
Monkevičius Arnas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dsq  dsq  dns
34
Jurevičius Nojus
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dsq  dns
34
Mikalauskas Armandas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dsq  dns
34
Gavrilenko Neitas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dns  dns
34
Miliauskas Vakaris
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dsq  dns
34
Gilvonauskas Jorigis
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dsq  dsq
34
Bareika Jokūbas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dsq  dns
34
Viržintas Adrijus
LTU
LTU
Saulėtekis     dns  dns  dns  dns
34
Dvaranauskas Tadas
LTU
LTU
Horizontas     dns  dns  dns  dsq
34
Ališauskas Haroldas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dns  dsq
34
Vyšniauskas Mantas
LTU
LTU
Jūrų Kadetų mokykla     dns  dns  dns  dsq

Spausdinimui