Title | Country | District | Sport | Information * | Number of participants | |
---|---|---|---|---|---|---|
2024-10-05 | Vilniaus taurė 2024 | LTU | Saulėtekis, Vanga | I 09-23 23:59 | ||
2024-04-27 | Lietuvos OSKD čempionatas vidutinė, bendras startas | LTU | Skersinė, Baniškės | I 04-22 23:59 | ||
2024-04-22 | MTBO training camp | LTU | Vilnius | I 04-14 23:59 | ||
2024-04-13 | Prienų Šilo taurė | LTU | Paduoblio miškas, Prienų rajonas | I 04-09 23:59 | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė | LTU | Gražutė, Zarasų raj. | R Split | 703 | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė | LTU | Kirzinė, Bražuolė | R Split | 391 | |
2023-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Vidzgirio miškas, Alytus | R M Split | 140 | |
2023-09-23 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | LTU | Vidzgirio miškas, Alytus | R Split | 157 | |
2023-09-23 | MTBO World Cup round 3 relay | ITA | Folgaria | R | 57 | |
2023-09-22 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships long | ITA | Lavarone Gionghi | R Split | 79 | |
2023-09-21 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships middle | ITA | Lavarone Gionghi | R Split | 83 | |
2023-08-26 | WOC relay | CZE | Nova Paka | R | 192 | |
2023-08-25 | WOC JWOC mass start | CZE | Jabkenice | R | 216 | |
2023-08-23 | WOC JWOC middle | CZE | Mostek | R Split | 223 | |
2023-08-22 | WOC JWOC long | CZE | Mostek | R Split | 205 | |
2023-08-20 | WOC JWOC sprint | CZE | Jičin | R Split | 219 | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championships | LTU | Klaipėda | R M Split | 314 | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. bendro starto trasa | LTU | Vilnius | I R Split | 657 | |
2023-04-29 | European, European Junior and Youth MTBO championships relay | POR | Loulé | R | 163 | |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth MTBO championships sprint | POR | Loulé | R Split | 179 | |
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth MTBO championship long | POR | Loulé | R Split | 177 | |
2023-04-26 | European, European Junior and Youth MTBO championships middle | POR | Loulé | R | 179 | |
2023-04-16 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Ignalina | I R Split | 126 | |
2023-04-15 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | LTU | Ignalina | I R Split | 131 | |
2023-04-01 | Prienų Šilo taurė | LTU | Prienų r. | R Split | 309 | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė | LTU | Vainagiai, Kelmės r. | R Split | 688 | |
2022-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Kulautuva | R M Split | 256 | |
2022-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | LTU | Kačerginė | R M Split | 146 | |
2022-09-18 | MTBO World Cup round 3 relay | BUL | Momino | R | 75 | |
2022-09-17 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships long | BUL | Momino | R | 87 | |
2022-09-16 | MTBO World Cup round 3, U23 World MTBO championships sprint | BUL | Kardam | R Split | 87 | |
2022-09-11 | OS varžybos Riedėk | LTU | Panemunės šilas | R Split | 28 | |
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempionatas | LTU | Tolkūnų miškas | R Split | 453 | |
2022-08-27 | Vilniaus taurė | LTU | Vigodka, Elektrėnų sav. | R Split | 171 | |
2022-07-30 | Jūros šventė | LTU | Klaipėda | R Split | 260 | |
2022-07-20 | WOC JWOC mass start | SWE | Falun | R Split | 178 | |
2022-07-19 | WOC JWOC sprint | SWE | Falun | R Split | 183 | |
2022-07-17 | WOC JWOC long | SWE | Falun | R Split | 184 | |
2022-07-16 | WOC relay | SWE | Mora by, Säter | R | 110 | |
2022-07-15 | WOC JWOC middle | SWE | Mora by, Säter | R Split | 192 | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Merkinė | R M Split | 639 | |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | LTU | Balninkai, Alytaus r. | R Split | 293 | |
2022-05-29 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | LTU | Melnragė | R M Split | 133 | |
2022-05-28 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | LTU | Vasaros estrada, Klaipėda | R Split | 143 | |
2022-05-22 | European, European Junior and Youth MTBO championships relay | LTU | Ignalina | R M Split | 168 | |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth MTBO championships long | LTU | Ignalina | R Split | 190 | |
2022-05-20 | EMTBOC Open races | LTU | Ignalina | R Split | 63 | |
2022-05-20 | European, European Junior and Youth MTBO championships sprint | LTU | Ignalina | R M Split | 190 | |
2022-05-19 | European Junior and Youth MTBO championships middle | LTU | Ignalina | R M Split | 92 | |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Vilnius | R Split | 594 | |
2021-10-16 | Lietuvos taurė | LTU | Palanga | R Split | 787 | |
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO championships relay | POR | Médio Tejo | R | 202 | |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO championships long | POR | Médio Tejo | R | 219 | |
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO championships middle | POR | Médio Tejo | R | 221 | |
2021-10-07 | European Junior and Youth MTBO championships sprint | POR | Médio Tejo | R | 129 | |
2021-10-03 | OS varžybos Riedėk | LTU | Panemunės šilas, Kaunas | R Split | 98 | |
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Nemenčinė, Vilniaus r. | R M Split | 121 | |
2021-09-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Sakiškių miškas, Vilniaus r. | R M Split | 261 | |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | LTU | Fabijoniškės, Vilnius | R Split | 133 | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R Split | 462 | |
2021-07-24 | Jūros šventė | LTU | Klaipėda | R Split | 252 | |
2021-06-17 | WOC JWOC relay | FIN | Seinäjoki | R | 144 | |
2021-06-16 | WOC JWOC long | FIN | Kuortane | R | 160 | |
2021-06-14 | WOC JWOC middle | FIN | Alajärvi | R | 164 | |
2021-06-13 | WOC JWOC sprint | FIN | Seinäjoki | R | 165 | |
2021-06-12 | WOC JWOC mass start | FIN | Kuortane | R | 164 | |
2021-06-05 | Alytaus čempionatas | LTU | Alytaus šilas | R Split | 365 | |
2021-05-22 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu | LTU | Živulčiškės miškas | R Split | 144 | |
2021-05-15 | OSKD Atrankinės Open | LTU | Kulautuva | R Split | 84 | |
2020-10-17 | Lietuvos taurė | LTU | Kazokiškės | R Split | 678 | |
2020-10-11 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Kleboniškis | R M Split | 336 | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R Split | 591 | |
2020-09-13 | OS varžybos Riedėk | LTU | Panemunės šilas | R Split | 120 | |
2020-09-12 | Alytaus taurė | LTU | Vangelonys, Alytaus r. | R Split | 208 | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Dzūkija | R M Split | 764 | |
2020-07-31 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu | LTU | Dzūkija | R M Split | 94 | |
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, mass start) | LTU | Dzūkija | R M Split | 107 | |
2020-07-25 | Jūros šventė | LTU | Klaipėda | R Split | 276 | |
2020-06-14 | Alytaus čempionatas | LTU | Muiželėnų miškas (I Alytus) | R Split | 339 | |
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu | LTU | Bubiai | R Split | 133 | |
2019-09-07 | Alytaus taurė | LTU | Alytus | R Split | 318 | |
2019-08-03 | WOC JWOC relay | DEN | Viborg | R | 195 | |
2019-08-02 | WOC JWOC mass start | DEN | Viborg | R | 216 | |
2019-07-31 | WOC JWOC long | DEN | Viborg | R | 212 | |
2019-07-30 | WOC JWOC middle | DEN | Viborg | R | 216 | |
2019-07-28 | WOC JWOC sprint | DEN | Viborg | R | 213 | |
2019-06-26 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Hennordic etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 79 | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Vištytis | R M Split | 795 | |
2019-06-10 | European MTB orienteering championships mass start | POL | Strzelin | R | 113 | |
2019-06-09 | European MTB orienteering championships sprint | POL | Strzelin | R | 116 | |
2019-06-08 | European MTB orienteering championships relay | POL | Strzelin | R | 108 | |
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Prienai | R Split | 232 | |
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | LTU | Prienai | R Split | 121 | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R Split | 593 | |
2019-04-06 | Alytaus čempionatas | LTU | Alytaus Dainų slėnis | R Split | 225 | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | LTU | Druskininkai | R M Split | 785 | |
2018-09-30 | Lietuvos OSKD čemp. bendru startu | LTU | Klaipėdos miškas | R Split | 109 | |
2018-09-29 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Smiltynė | R Split | 230 | |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Alytaus | LTU | Alytus | R M Split | 456 | |
2018-09-08 | Neringos taurė | LTU | Neringa | R Split | 315 | |
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint | AUT | Waldviertel | R | 269 | |
2018-08-11 | WOC JWOC EYOC long | AUT | Waldviertel | R | 255 | |
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay | AUT | Waldviertel | R | 219 | |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle | AUT | Waldviertel | R | 269 | |
2018-08-07 | WOC JWOC mass start | AUT | Waldviertel | R | 202 | |
2018-07-01 | European MTB orienteering championships relay | HUN | Budapest | R | 85 | |
2018-07-01 | European junior MTB orienteering championships relay | HUN | Budapest | R | 51 | |
2018-06-29 | European MTB orienteering championships | HUN | Budapest | R | 102 | |
2018-06-28 | European junior MTB orienteering championships | HUN | Budapest | R | 71 | |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Ignalina | R M Split | 826 | |
2018-06-06 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Umegos etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 90 | |
2018-05-27 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | LTU | Vilnius | R Split | 110 | |
2018-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + vidutinė | LTU | Vilnius | R Split | 120 | |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R M Split | 689 | |
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus čempionatas | LTU | Vidzgiris | R Split | 246 | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | LTU | Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | R M Split | 741 | |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilčių žaidynės | LTU | Klaipėda | R Split | 212 | |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Perkūno | LTU | Pukštėnų miškas, Vilniaus r. | R M Split | 348 | |
2017-09-10 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Panemunės šilas | R Split | 211 | |
2017-09-09 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė | LTU | Kleboniškio miškas | R Split | 131 | |
2017-08-26 | WOC JWOC sprint | LTU | Vilnius | R Split | 199 | |
2017-08-25 | WOC JWOC long | LTU | Vilnius | R Split | 193 | |
2017-08-23 | WOC JWOC relay | LTU | Vilnius | R Split | 177 | |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start | LTU | Vilnius | R Split | 203 | |
2017-08-21 | WOC JWOC middle | LTU | Vilnius | R M Split | 206 | |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Šaukėnai | R M Split | 882 | |
2017-05-20 | Lietuvos OSKD čemp. ilga + sprintas | LTU | Telšiai | R M Split | 104 | |
2017-05-20 | Nykštietiškas triatlonas | LTU | Anykščių r., Denionių ež. | R Split | 16 | |
2017-05-12 | OSKD treniruotė | LTU | Abromiškės | R Split | 21 | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC | LTU | Vilnius | R Split | 684 | |
2017-05-01 | MTBO training camp | LTU | Vilnius | R Split | 91 | |
2017-04-09 | Kauno čemp. vidutinė | LTU | Karmėlavos miškas | R Split | 158 | |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas | LTU | Einorai | R M Split | 245 | |
2016-10-15 | Lietuvos taurė | LTU | Prienai | R M Split | 801 | |
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 | LTU | Kaunas | R M Split | 328 | |
2016-09-24 | Lietuvos čemp. sprintas + ilga | LTU | Ignalina | R Split | 90 | |
2016-09-10 | Klaipėda | LTU | Klaipėda | R M Split | 133 | |
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay | POR | Mealhada | R | 240 | |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long | POR | Agueda | R | 250 | |
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle | POR | Valongo do Vouga, Agueda | R | 263 | |
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint | POR | Cantanhede | R | 264 | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Anykščiai | R M Split | 947 | |
2016-05-22 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Pažaislis, Kaunas | R Split | 194 | |
2016-05-21 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Girionys, Kaunas | R Split | 93 | |
2016-05-21 | Nykštietiškas triatlonas | LTU | Anykščiai | R Split | 18 | |
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius ir jo apylinkės | R M Split | 607 | |
2016-04-10 | Kauno čemp. vidutinė | LTU | Kačerginė | R Split | 223 | |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas | LTU | Punios šilas | R M Split | 251 | |
2015-10-03 | Alytaus taurė | LTU | Tolkūnų miškas | R M Split | 169 | |
2015-09-27 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Pilaitė, Vilnius | R Split | 195 | |
2015-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Sakiškės, Vilniaus r. | R Split | 85 | |
2015-08-22 | WOC JWOC relay | CZE | Liberec | R | 221 | |
2015-08-21 | WOC JWOC long | CZE | Liberec | R | 243 | |
2015-08-19 | WOC JWOC sprint | CZE | Liberec | R | 263 | |
2015-08-18 | WOC JWOC middle | CZE | Liberec | R | 262 | |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Varėna | R M Split | 928 | |
2015-05-30 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | LTU | Šiauliai | R Split | 137 | |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius ir jo apylinkės | R M Split | 681 | |
2015-04-11 | Alytaus čempionatas | LTU | Dušnionys, Alytaus r. | R M Split | 338 | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė | LTU | Druskininkai | R M Split | 886 | |
2014-09-14 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Kačerginė | R Split | 156 | |
2014-09-13 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Agurkiškė | R Split | 82 | |
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay | POL | Białystok | R | 240 | |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long | POL | Supraśl | R | 252 | |
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle | POL | Leńce | R | 284 | |
2014-08-26 | WOC JWOC sprint | POL | Białystok | R | 233 | |
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix | POL | Suprasl | R | 362 | |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Ignalina | R M Split | 915 | |
2014-05-31 | Baltic championship sprint + middle | LTU | Smiltynė, Klaipėda | R Split | 101 | |
2014-05-31 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | LTU | Smiltynė, Klaipėda | R | 80 | |
2014-05-09 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius ir jo apylinkės | R M Split | 613 | |
2014-04-12 | Alytaus čempionatas | LTU | Vidzgirio miškas | R M Split | 228 | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė | LTU | Nida, Kuršių nerija | R M Split | 817 | |
2013-10-05 | Klaipėdiečių varžybos | LTU | Smiltynė, Hageno kalnas | R Split | 127 | |
2013-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Lavoriškės, Vilniaus r. | R M Split | 155 | |
2013-09-21 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Lavoriškės, Vilniaus r. | R M Split | 71 | |
2013-08-31 | WOC JWOC long | EST | Valgehobusemäe | R | 208 | |
2013-08-30 | WOC JWOC relay | EST | Rakvere | R | 213 | |
2013-08-28 | WOC JWOC middle | EST | Mõedaka | R | 250 | |
2013-08-27 | WOC JWOC sprint | EST | Tapa | R | 248 | |
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Druskininkai | R M Split | 852 | |
2013-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Kazokiškės | R M Split | 81 | |
2013-05-25 | Lietuvos čemp. sprintas | LTU | Panemunės šilas, Kaunas | R M Split | 79 | |
2013-05-18 | Nykštietiškas triatlonas | LTU | Kavarskas, Anykščių r. | Split | 50 | |
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius ir apylinkės | R M Split | 514 | |
2012-10-27 | Klaipėdiečių varžybos | LTU | Smiltynė | R Split | 119 | |
2012-10-20 | Lietuvos taurė | LTU | Antaveršis + Anupriškės | R M Split | 629 | |
2012-09-16 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Smiltynė, Klaipėda | R Split | 136 | |
2012-09-15 | Lietuvos čemp. sprintas | LTU | Vasaros estrada, Klaipėda | R Split | 90 | |
2012-08-26 | WOC JWOC long final | HUN | Veszprém | R | 249 | |
2012-08-24 | WOC JWOC relay | HUN | Öskü, Veszprém | R | 238 | |
2012-08-22 | WOC JWOC middle | HUN | Nagyvazsony, Veszprém | R | 274 | |
2012-08-21 | WOC JWOC sprint | HUN | Öskü Dél, Veszprém | R | 278 | |
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification | HUN | Joko-Hegy, Veszprém | R | 263 | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Zarasai | R M Split | 822 | |
2012-05-27 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Aukštieji Paneriai, Vilnius | R Split | 73 | |
2012-05-26 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Kulautuva, Kauno r. | R Split | 96 | |
2012-05-19 | Nykštietiškas triatlonas | LTU | Anykščiai | Split | 182 | |
2012-05-04 | Daugiadienės Vilnius | LTU | Vilniaus apylinkės | R M Split | 454 | |
2012-04-14 | OK Sakas taurė | LTU | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | R Split | 170 | |
2011-10-15 | Lietuvos taurė | LTU | Lavoriškės, Senasalis | R M Split | 704 | |
2011-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Vidzgiris, Alytus | R Split | 79 | |
2011-09-24 | Alytaus taurė, OSKD taurės etapas | LTU | Alytaus šilas | R M Split | 131 | |
2011-08-27 | WOC JWOC sprint | ITA | Vicenza, Veneto | R | 217 | |
2011-08-26 | WOC JWOC relay | ITA | Vicenza, Veneto | R | 192 | |
2011-08-25 | WOC JWOC middle | ITA | Vicenza, Veneto | R | 229 | |
2011-08-23 | WOC JWOC long final | ITA | Vicenza, Veneto | R | 209 | |
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification | ITA | Vicenza, Veneto | R | 223 | |
2011-08-07 | OSKD taurė XIII etapas | LTU | Telšiai | R Split | 45 | |
2011-08-06 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Buožėnai, Telšiai | R Split | 60 | |
2011-07-29 | OSKD Briedis | LTU | Dubingiai, Molėtų raj. | R Split | 92 | |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Palanga | R M Split | 845 | |
2011-05-28 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | LAT | Daugpilis | R Split | 82 | |
2011-05-21 | Nykštietiškas triatlonas (pasirinktinai) | LTU | Anykščiai | Split | 15 | |
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius | LTU | Vilniaus apylinkės | R M Split | 536 | |
2011-05-01 | OK Sakas taurė | LTU | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | R Split | 312 | |
2010-10-16 | Lietuvos taurė | LTU | Paraudžių miškas, Šiaulių r. | R M Split | 653 | |
2010-09-26 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Gečialaukis, Alytaus r. | R Split | 69 | |
2010-09-25 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Balninkai | R Split | 75 | |
2010-08-21 | Nuotykių lenktynės Mini EKO 2 etapas | LTU | Sudeikiai, Utenos r. | Split | 68 | |
2010-08-13 | MTBO Briedis | LTU | Ievalaukis, Ignalinos raj. | R Split | 83 | |
2010-07-31 | Jūros šventė | LTU | Klaipėda | S R Split | 141 | |
2010-07-31 | Lietuvos čemp. maratonas | LTU | Plokštinė, Plungės r. | R Split | 44 | |
2010-07-17 | WOC JWOC relay | POR | Montalegre | R | 202 | |
2010-07-16 | WOC long final | POR | Montalegre | R | 143 | |
2010-07-16 | JWOC long | POR | Montalegre | R | 77 | |
2010-07-14 | JWOC middle | POR | Montalegre | R | 78 | |
2010-07-14 | WOC long qualification | POR | Montalegre | R | 152 | |
2010-07-13 | WOC middle | POR | Montalegre | R | 152 | |
2010-07-11 | WOC JWOC sprint | POR | Montalegre | I R | 203 | |
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Molėtai | R M Split | 801 | |
2010-05-29 | Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė | LTU | Elektrėnai | R Split | 89 | |
2010-05-07 | Daugiadienės Vilnius | LTU | Vilnius, Elektrėnų sav. | R M Split | 596 | |
2010-05-01 | Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje | LTU | Senasalis | R M Split | 185 | |
2010-04-18 | Prienų čempionatas | LTU | Trys ežerėliai, Prienų r. | R M Split | 499 |
* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps