dbtopas login
Events
racesults.lt
              calendar_view_month
Sample: tak 2000, jwoc drusk, 04-01
Title CountryDistrictSportInformation *
2009-12-26Naujametinis
LTU
LTU
Vilniussport b R
2009-12-13Igtisa stovykla, ilga trasa
LTU
LTU
Petroškossport ob Split
2009-12-12Igtisa stovykla, vidutinė
LTU
LTU
Petroškossport ob Split
2009-11-15Klaipėdiečių varžybos
LTU
LTU
Giruliaisport ob R
2009-11-15Vilniaus Žalgirio taurė
LTU
LTU
Kazokiškėssport ob Split
2009-11-14OK Devyni naktinis čemp.
LTU
LTU
Zelvos poilsiavietė, Vievissport ob R M Split
2009-11-07Šiaulių rogaining
LTU
LTU
Bubiai, Šiaulių r.sport ob od sport ob od Split
2009-10-24Lietuvos taurė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob od sport ob od R M Split
2009-10-18Erdvės estafetė ruduo
LTU
LTU
Žemieji Paneriaisport ob R M Split
2009-10-17Kauno ruduo
LTU
LTU
Ruklasport ob R M Split
2009-10-10OSKD taurės 16 etapas
LTU
LTU
Riešėsport od Split
2009-10-10OK Karšuvos taurė
LTU
LTU
Gelgaudiškissport ob R M Split
2009-10-04Vilniaus taurė
LTU
LTU
Riešėsport ob Split
2009-10-03Lietuvos čemp. labai ilga, Erdvės taurė
LTU
LTU
Elniakampissport ob R M Split
2009-09-27Lietuvos čemp. ilga
LTU
LTU
Juodkrantėsport od Split
2009-09-27Baltic junior cup relay
EST
EST
Vällamäesport ob R
2009-09-26LŽŪU Taurė
LTU
LTU
Noreikiškės, LŽŪUsport ob R M Split
2009-09-26Lietuvos čemp. estafetė
LTU
LTU
Nidasport od Split
2009-09-26Baltic junior cup
EST
EST
Vällamäesport ob R
2009-09-20Kauno taurė
LTU
LTU
Girionyssport ob R M Split
2009-09-19Mačas OK Jaunystė - OK Kopa
LTU
LTU
Ketvergiaisport ob R
2009-09-19CISM relay
EST
EST
Viitkasport ob R
2009-09-19Klajūno taurė
LTU
LTU
Mindūnaisport ob od sport ob od R M Split
2009-09-16CISM long + middle
EST
EST
Vastseliinasport ob R
2009-09-13Alytaus taurė
LTU
LTU
Balninkai, Alytaus r.sport ob R M Split
2009-09-13Vilniaus Maratonas
LTU
LTU
Vilniussport b R
2009-09-12Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas
LTU
LTU
Kęstaičiaisport ob Split
2009-09-06Klubų taurė
LTU
LTU
Pavištyčio miškassport ob R M Split
2009-09-05Lietuvos čemp. naktinis
LTU
LTU
Pavištytissport ob R M Split
2009-09-05Javonio taurė
LTU
LTU
Ožkabaliaisport ob R M Split
2009-08-30Lietuvos čemp. estafetė
LTU
LTU
Riešėsport ob R M Split
2009-08-29Lietuvos čemp. vidutinė
LTU
LTU
Riešė, Vilniussport ob R M Split
2009-08-23WOC long final
HUN
HUN
Szögliget - Derenk, Miskolcsport ob R
2009-08-22Šeimų taurė
LTU
LTU
Miškapievis, Prienaisport ob R
2009-08-21WOC relay
HUN
HUN
Bankut, Miskolcsport ob R
2009-08-20WOC sprint qualification
HUN
HUN
Kiralyasztal, Miskolcsport ob R
2009-08-20WOC sprint final
HUN
HUN
Kiralyasztal, Miskolcsport ob R
2009-08-19WOC middle final
HUN
HUN
Bankut, Miskolcsport ob R
2009-08-17WOC long qualification
HUN
HUN
Bükkszentkereszt, Miskolcsport ob R
2009-08-16WOC middle qualification
HUN
HUN
Bükkszentkereszt, Miskolcsport ob R
2009-08-15WOC long final
ISR
ISR
Ben Shemensport od R
2009-08-14Daugiadienės Telšé
LTU
LTU
Telšiaisport ob S R Split
2009-08-14WOC sprint
ISR
ISR
Ben Shemensport od R
2009-08-12WOC relay
ISR
ISR
Ben Shemensport od R
2009-08-11WOC middle
ISR
ISR
Ben Shemensport od R
2009-08-10WOC long qualification
ISR
ISR
Ben Shemensport od R
2009-08-08Erdvės taurė (vidutinė)
LTU
LTU
Gulbinėsport ob R M Split
2009-08-07Erdvės taurė sprintas
LTU
LTU
Apkartaisport ob R M Split
2009-08-07Erdvės taurė (naktinės)
LTU
LTU
Apkartaisport ob Split
2009-08-01Jūros šventė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob R M Split
2009-07-25Plaukimas Platelé
LTU
LTU
Plateliaisport p R
2009-07-25Vilnius Challenge
LTU
LTU
Vilniussport ms Split
2009-07-19World games relay
TPE
TPE
Cheng Ching Lake, Kaohsiungsport ob R
2009-07-18Aplink Žaslių ežerą
LTU
LTU
Žasliai, Kaišiadorių raj.sport b R
2009-07-17MTBO Briedis
LTU
LTU
Mačiūnai, Naravaisport od R Split
2009-07-17World games sprint + middle
TPE
TPE
Kaohsiungsport ob R
2009-07-11JWOC relay
ITA
ITA
Val Canali, Trentinosport ob R
2009-07-10JWOC middle final
ITA
ITA
San Martino, Trentinosport ob R
2009-07-09JWOC middle qualification
ITA
ITA
San Martino, Trentinosport ob R
2009-07-07JWOC long
ITA
ITA
Passo Rolle, Trentinosport ob R
2009-07-06JWOC sprint
ITA
ITA
Mezzano, Trentinosport ob R
2009-07-04Aplink Žaliuosius ežerus
LTU
LTU
Žalieji ežerai, Vilniussport b R
2009-07-04EYOC relay
SRB
SRB
Kopaoniksport ob R
2009-07-03EYOC long + sprint
SRB
SRB
Kopaoniksport ob R
2009-06-28Veteranų žaidynės
LTU
LTU
Klimkynėsport ob R M Split
2009-06-27Pasaulio lietuvių žaidynės
LTU
LTU
Naujieji Verkiaisport ob R M Split
2009-06-27EC JWOC relay
DEN
DEN
Hareskoven, North Zealandsport od R
2009-06-26EC JWOC long
DEN
DEN
Gribskov, North Zealandsport od R
2009-06-24EC JWOC middle
DEN
DEN
Ganløse Ore, North Zealandsport od R
2009-06-23EC JWOC sprint
DEN
DEN
Bøndernes Hegn, North Zealandsport od R
2009-06-19Daugiadienės TAKAS
LTU
LTU
Nidasport ob od sport ob od R M Split
2009-06-13Lietuvos čemp. vidutinė + sprintas
LTU
LTU
Druskininkaisport od R Split
2009-06-13ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti
LTU
LTU
Noreikiškės, LŽŪUsport ob R M Split
2009-06-07Lietuvos čemp. ilga
LTU
LTU
Aukštadvaris, Lietuvasport ob R M Split
2009-06-06Lietuvos čemp. sprintas
LTU
LTU
Elektrėnai, Lietuvasport ob R M Split
2009-05-31Baltic championship relay
LAT
LAT
Kuldīgasport ob R
2009-05-31MTB Šiaulių maratonas
LTU
LTU
Bubiaisport dk R
2009-05-30Baltic championship
LAT
LAT
Kuldīgasport ob R
2009-05-30Baltic masters and open championship
LAT
LAT
Kuldīgasport ob R
2009-05-30Sportas visiems
LTU
LTU
Palangasport ob R Split
2009-05-30OSKD taurės VII etapas
LTU
LTU
Bubiai, Šiaulių raj.sport od Split
2009-05-30Klaipėdos čempionatas
LTU
LTU
Klaipėdasport ob Split
2009-05-24MTBXC Ąžuolynas
LTU
LTU
Kaunas, Ąžuolynassport dk R
2009-05-24Kauno čemp. vidutinė
LTU
LTU
Ežerėlis, Kauno raj.sport ob Split
2009-05-23Lietuvos čemp. kurčiųjų
LTU
LTU
Šventininkaisport ob Split
2009-05-23Jurbarko r. pirmenybės
LTU
LTU
Pašvenčio girininkija, Jurbarkassport ob R M Split
2009-05-21Lietuvos čemp. kariuomenės
LTU
LTU
Alytussport ob Split
2009-05-15Daugiadienės Vilnius
LTU
LTU
Vilniussport ob od sport ob od R M Split
2009-05-10Vilniaus estafetė
LTU
LTU
Kazokiškėssport ob R M Split
2009-05-09Marijampolės pirmenybės
LTU
LTU
Ąžuolų Būdasport ob R M Split
2009-05-03Vilniaus čemp. vidutinė, OSKD taurė IV etapas
LTU
LTU
Verkiaisport ob od sport ob od Split
2009-05-02OSKD taurės III etapas
LTU
LTU
Antaviliaisport od Split
2009-05-02Kauno čemp. ilgoje trasoje
LTU
LTU
Elektrėnų sav. Rusakalnio miškassport ob I S R Split
2009-05-01Mokinių olimpinis festivalis
LTU
LTU
Alytussport ob Split
2009-04-26Igtisos taurė
LTU
LTU
Jautmalkėsport ob R M Split
2009-04-25Studentų pirmenybės
LTU
LTU
Šaukėnaisport ob R M Split
2009-04-25MTBXC Kazlų Rūdos mero taurė
LTU
LTU
Kazlų Rūdasport dk R
2009-04-25Jono Vileišio taurė
LTU
LTU
Šaukėnai, Šiaulių r.sport ob R M Split
2009-04-24Studentų pirmenybės
LTU
LTU
Bubiaisport ob R M Split
2009-04-19Prienų čempionatas
LTU
LTU
Naravaisport ob R M Split
2009-04-19MTBXC Pagonija
LTU
LTU
Jadagonyssport dk R
2009-04-18Klajūno maratonas
LTU
LTU
Lakajos miškassport ob Split
2009-04-18OSKD taurės 2 etapas
LTU
LTU
Poviliškissport od Split
2009-04-13Alytaus čemp., OSKD taurė I
LTU
LTU
Kalniškės miškassport ob od sport ob od R M Split
2009-04-05Vilniaus čemp. ilgoje trasoje
LTU
LTU
Strėvasport ob Split
2009-04-05MTBXC Barsuko Kančia
LTU
LTU
Kaunas, Girionyssport dk R
2009-04-04Kauno estafetė
LTU
LTU
Ožkapjovių miškassport ob R M Split
2009-03-28Pavasario taurė
LTU
LTU
Verniejus, Trakų rajsport ob R Split
2009-03-22Pajūrio pirmenybės
LTU
LTU
Pajūrissport ob Split
2009-03-21Žemaitijos pavasaris
LTU
LTU
Šilalėsport ob Split
2009-03-15Erdvės estafetė pavasaris
LTU
LTU
Žiežmariaisport ob R M Split
2009-03-14Moksleivių rinktinės stovykla ilga
LTU
LTU
Juodkrantėsport ob Split
2009-03-13Moksleivių rinktinės stovykla vidutinė
LTU
LTU
Smiltynėsport ob Split
2009-03-11Paminklas A. Kulviečiui - Jonava
LTU
LTU
Jonavasport b R
2009-03-08WOC relay
JPN
JPN
Rusutsusport os R
2009-03-08Ice bug
LTU
LTU
Kazokiškių miškassport ob Split
2009-03-07Pluta
LTU
LTU
Aukštadvarissport ob R M Split
2009-03-04WOC sprint + long + middle
JPN
JPN
Rusutsusport os R
2009-02-07Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė
LTU
LTU
Visaginassport os R M Split
2009-01-31OK Fortūnos taurė
LTU
LTU
Strėvasport os R M Split
2009-01-31JWOC relay
SWE
SWE
Orsa Grönklittsport os R
2009-01-28EYOC long + middle
SWE
SWE
Orsa Grönklittsport os R
2009-01-27JWOC sprint + long + middle
SWE
SWE
Orsa Grönklittsport os R
2009-01-17Aplink Želvos ežerą (19)
LTU
LTU
Suginčiaisport b R

* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps