dbtopas login
Events
racesults.lt
              calendar_view_month
Sample: tak 2000, jwoc drusk, 04-01
Title CountryDistrictSportInformation *
2010-12-26Kalėdinės varžybos
LTU
LTU
Plungėsport ob Split  
2010-12-25Naujametinis
LTU
LTU
Vilniussport b R  
2010-12-04Icebug taurė
LTU
LTU
Mačiūnai, Prienų r.sport ob R M Split  
2010-11-20SM Gaja sprinto taurė
LTU
LTU
Kaunassport ob R M  
2010-11-13OK Devyni naktinis čemp.
LTU
LTU
Poviliškis, Molėtų raj.sport ob Split  
2010-11-06Šiaulių rogaining
LTU
LTU
Kurtuvėnaisport ob od sport ob od Split  
2010-10-30Vilniaus čemp. vidutinėje trasoje, Vilniaus DSKS Žalgiris
LTU
LTU
Žiežmariaisport ob R M Split  
2010-10-24Baltic junior cup relay
LTU
LTU
Smiltynėsport ob R M Split  
2010-10-23Pusė maratono "Per Lietuvą"
LTU
LTU
Rumšiškėssport b R  
2010-10-23Baltic junior cup
LTU
LTU
Smiltynėsport ob R M Split  
2010-10-23Lietuvos čemp. labai ilga
LTU
LTU
Smiltynėsport ob R M Split  
2010-10-23Baltic Tour
LTU
LTU
Smiltynėsport ob R M Split  
2010-10-16Lietuvos taurė
LTU
LTU
Paraudžių miškas, Šiaulių r.sport ob od sport ob od R M Split  
2010-10-14Orientyro 2010 uždarymas
LTU
LTU
Ąžuolynassport ob Split  
2010-10-10Kauno ruduo
LTU
LTU
Girionyssport ob Split  
2010-10-09Gintarinė jūrmylė
LTU
LTU
Smiltynė, Klaipėdasport b R  
2010-10-09MTB Lietuvos čempionatas
LTU
LTU
Bubiai, Šiaulių r.sport dk R  
2010-10-09Karšuvos taurė
LTU
LTU
Švarcgirissport ob R M Split  
2010-10-03Durupio estafetė
LTU
LTU
Šafarnė, Aukštadvaris, Trakų r.sport ob R M Split  
2010-10-02Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Kauno t
LTU
LTU
Pakarklės miškas, Vilkijasport ob R M Split  
2010-09-26Alytaus taurė
LTU
LTU
Gečialaukis, Alytaus r.sport ob Split  
2010-09-26Lietuvos čemp. ilga
LTU
LTU
Gečialaukis, Alytaus r.sport od Split  
2010-09-25Lietuvos čemp. estafetė
LTU
LTU
Balninkaisport od Split  
2010-09-25Javonio taurė
LTU
LTU
Senovėsport ob Split  
2010-09-25Javonio taurė asmeninės
LTU
LTU
Senovėsport ob Split  
2010-09-19Klajūno taurė
LTU
LTU
Kulionys, Molėtų r.sport ob R M Split  
2010-09-18Vilniaus taurė
LTU
LTU
Kreivalaužiaisport ob Split  
2010-09-16Lietuvos čemp. kariuomenės
LTU
LTU
Visoriai, Vilniussport ob Split  
2010-09-12Klaipėdos čempionatas
LTU
LTU
Melnragėsport ob R M Split  
2010-09-12Vilniaus Maratonas
LTU
LTU
Vilniussport b R  
2010-09-11Lietuvos čemp. labai ilga
LTU
LTU
Kairiaisport ob R M Split  
2010-09-11OK Kopa taurė
LTU
LTU
Kairiaisport ob Split  
2010-09-05Klubų taurė
LTU
LTU
Paryžiaus miškas, Jonavos r.sport ob R M Split  
2010-09-04Lietuvos čemp. naktinis
LTU
LTU
Šveicarija, Jonavos r.sport ob R M Split  
2010-08-29Lietuvos čemp. ilga
LTU
LTU
Telšiaisport ob R M Split  
2010-08-28Lietuvos čemp. sprintas
LTU
LTU
Telšiaisport ob Split  
2010-08-28Mikrosprinto taurės 3 etapo finalas
LTU
LTU
Germanto vila, Telšiaisport ob R M Split  
2010-08-28Mikrosprinto taurės 3 etapo kvalifikacija
LTU
LTU
Germanto vila, Telšiaisport ob R M Split  
2010-08-22Klajūno maratonas
LTU
LTU
Budriškės, Molėtų r.sport ob R M Split  
2010-08-21Nuotykių lenktynės Mini EKO 2 etapas
LTU
LTU
Sudeikiai, Utenos r.sport ms od sport ms od Split  
2010-08-21Šeimų taurė (neoficialūs)
LTU
LTU
Mindūnai, Molėtų r.sport ob R M Split  
2010-08-21Grybų taurė 2
LTU
LTU
Bubiaisport dk R  
2010-08-20CISM relay
NOR
NOR
Kongsbergsport ob R
2010-08-17CISM middle + long
NOR
NOR
Kongsbergsport ob R
2010-08-15WOC relay
NOR
NOR
Granåsen Ski Centre, Trondheimsport ob R  
2010-08-14WOC middle final
NOR
NOR
Granåsen Ski Centre, Trondheimsport ob R  
2010-08-13MTBO Briedis
LTU
LTU
Ievalaukis, Ignalinos raj.sport od R Split  
2010-08-13Visaginas 3x4
LTU
LTU
Visaginassport ob R Split  
2010-08-12WOC long final
NOR
NOR
Granåsen Ski Centre, Trondheimsport ob R  
2010-08-10WOC long qualifications
NOR
NOR
Jervskogen Ski Centre, Trondheimsport ob R  
2010-08-09WOC middle qualification
NOR
NOR
Jervskogen Ski Centre, Trondheimsport ob R  
2010-08-08Erdvės estafetė
LTU
LTU
Gražutėsport ob R M Split  
2010-08-08WOC sprint final
NOR
NOR
Trondheim Town Squaresport ob R  
2010-08-08WOC sprint qualifications
NOR
NOR
Sverresborgsport ob R  
2010-08-07Erdvės 100 KP taurė
LTU
LTU
Murmuliškėssport ob R M Split  
2010-08-06Erdvės taurė (naktinės)
LTU
LTU
Gulbinėsport ob Split  
2010-07-31Jūros šventė
LTU
LTU
Klaipėdasport ob od sport ob od S R Split  
2010-07-31Plaukimas Platelé
LTU
LTU
Platelių jachtklubassport p R  
2010-07-31Medininkai - Vilnius
LTU
LTU
Medininkai, Vilniussport b R  
2010-07-31Lietuvos čemp. maratonas
LTU
LTU
Plokštinė, Plungės r.sport od Split  
2010-07-25Erdvės estafetė J.Tuleikai atminti
LTU
LTU
Kulionys, Molėtų r.sport ob R M Split  
2010-07-24SPORTident 100 KP taurė
LTU
LTU
Baltis, Molėtų rajsport ob R M Split  
2010-07-23WUOC relay
SWE
SWE
Gustafssport ob R  
2010-07-20WUOC long, sprint, middle
SWE
SWE
Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafssport ob R  
2010-07-17WOC JWOC relay
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-17Klaipėdos rogaining
LTU
LTU
Klaipėdasport ob od sport ob od Split  
2010-07-16WOC long final
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-16JWOC long
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-14WOC long qualification
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-14JWOC middle
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-13WOC middle
POR
POR
Montalegresport od R  
2010-07-11WOC JWOC sprint
POR
POR
Montalegresport od I R  
2010-07-11turistas.lt
LTU
LTU
Panemunė, Kaunassport dk R  
2010-07-10JWOC relay
DEN
DEN
Rebildsport ob R  
2010-07-09JWOC middle final
DEN
DEN
Kollerupsport ob R  
2010-07-08JWOC middle qualification
DEN
DEN
Kollerupsport ob R  
2010-07-06Aplink Žaliuosius ežerus
LTU
LTU
Vilniussport b R  
2010-07-06Lampėdžių maratonas
LTU
LTU
Lampėdžių karjeras, Kaunassport p R  
2010-07-06JWOC long
DEN
DEN
Svinkløvsport ob R  
2010-07-06KASP žaidynės
LTU
LTU
Kleboniškissport ob R  
2010-07-05JWOC sprint
DEN
DEN
Aalborg Universitysport ob R  
2010-07-03EYOC relay
ESP
ESP
Valonsandero - Oestesport ob R  
2010-07-02EYOC long + sprint
ESP
ESP
La Cruz de Piedra, Soriasport ob R Split  
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo kvalifikacija
LTU
LTU
Poilsio namai Tolieja, Molėtaisport ob R M Split  
2010-06-25Mikrosprinto taurės 2 etapo finalas
LTU
LTU
Poilsio namai Tolieja, Molėtaisport ob R M Split  
2010-06-24Daugiadienės TAKAS
LTU
LTU
Molėtaisport ob od sport ob od R M Split  
2010-06-20ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti
LTU
LTU
Agurkiškės, Šakių r. sav.sport ob R M Split  
2010-06-19Sportas ir aplinka
LTU
LTU
Vilniussport b R  
2010-06-19Olimpinė diena
LTU
LTU
Vingio parkas, Vilniussport b ob sport b ob Split  
2010-06-13Lietuvos čemp. estafetė
LTU
LTU
Murmuliškės, Zarasaisport ob R M Split  
2010-06-12Mikrosprinto taurės 1 etapo kvalifikacija
LTU
LTU
Degučiaisport ob R M Split  
2010-06-12Mikrosprinto taurės 1 etapo finalas
LTU
LTU
Degučiaisport ob R M Split  
2010-06-12Lietuvos čemp. vidutinė
LTU
LTU
Liminiškės, Zarasaisport ob R M Split  
2010-06-06Vilniaus estafetė
LTU
LTU
Aukštieji Paneriaisport ob R M Split  
2010-06-05Vilnius Challenge
LTU
LTU
Vilniussport ms Split  
2010-06-05EOC long final
BUL
BUL
Pismenovosport ob R  
2010-06-04EOC middle final
BUL
BUL
Pismenovosport ob R  
2010-06-02EOC relay
BUL
BUL
Yasna polyanasport ob R  
2010-06-01EOC middle qualification
BUL
BUL
Yasna polyanasport ob R  
2010-05-31EOC long qualification
BUL
BUL
Yasna polyanasport ob R  
2010-05-30EOC sprint qualification
BUL
BUL
Primorskosport ob R  
2010-05-30Sportas visiems dieninės
LTU
LTU
Palangasport ob Split  
2010-05-30EOC sprint final
BUL
BUL
Primorskosport ob R  
2010-05-29Sportas visiems • 10 km bėgimas
LTU
LTU
Palangasport b R  
2010-05-29Klaipėdos estafetė
LTU
LTU
Šernai, Klaipėdos r.sport ob Split  
2010-05-29Sportas visiems naktinės
LTU
LTU
Botanikos parkas, Palangasport ob R  
2010-05-29Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė
LTU
LTU
Elektrėnaisport od R Split  
2010-05-23Baltic championship relay
EST
EST
Selgisesport ob R  
2010-05-23Gruko taurė
LTU
LTU
Dumsiškiai, Jonavos r.sport ob Split  
2010-05-22Baltic masters and open championship
EST
EST
Selgisesport ob R  
2010-05-22Kauno čemp. sprintas
LTU
LTU
Botanikos sodas, Kaunassport ob Split  
2010-05-22Baltic championship
EST
EST
Selgisesport ob R  
2010-05-16Studentų pirmenybės estafetė
LTU
LTU
Žiežmariaisport ob R M Split  
2010-05-16Jurbarko r. pirmenybės
LTU
LTU
Pašventys, Jurbarkassport ob Split  
2010-05-16Kauno maratonas
LTU
LTU
Kaunassport dp Split  
2010-05-15Kauno čemp. vidutinėje trasoje, Studentų pirmenybės
LTU
LTU
Palemonassport ob R M Split  
2010-05-09MTBXC Barsuko kančia
LTU
LTU
Kačerginėsport dk Split  
2010-05-07Daugiadienės Vilnius
LTU
LTU
Vilnius, Elektrėnų sav.sport ob od sport ob od R M Split  
2010-05-02Kauno čemp. ilga
LTU
LTU
Šventininkų miškassport ob Split  
2010-05-01Baltoji Vokė - Rūdninkai - Baltoji Vokė
LTU
LTU
Baltoji Vokėsport b R  
2010-05-01Nuotykių lenktynės Mini EKO 1 etapas
LTU
LTU
Klaipėdasport ms Split  
2010-05-01Vilniaus čemp. ilgojoje trasoje
LTU
LTU
Senasalissport ob od sport ob od R M Split  
2010-04-30Mokinių olimpinis festivalis
LTU
LTU
Trakų Vokėsport ob Split  
2010-04-25Igtisa
LTU
LTU
Pageluvis - Čeprečiškėsport ob R M Split  
2010-04-24Jono Vileišio taurė
LTU
LTU
Naisiai, Kelmės raj.sport ob R M Split  
2010-04-18Prienų čempionatas
LTU
LTU
Trys ežerėliai, Prienų r.sport ob od sport ob od R M Split  
2010-04-17Marijampolės pirmenybės
LTU
LTU
Kazlų Rūdasport ob R M Split  
2010-04-17Grybų taurė
LTU
LTU
Bubiai, Šiaulių r.sport dk R  
2010-04-11Alytaus čempionatas
LTU
LTU
Balninkaisport ob R M Split  
2010-04-11Alytaus turbo sprintas
LTU
LTU
Balninkaisport ob Split  
2010-04-11MTBXC Raido taurė
LTU
LTU
Girionyssport dk Split  
2010-04-10Kauno estafetė
LTU
LTU
Žiegždriaisport ob R M Split  
2010-04-05Žemaitijos pavasaris
LTU
LTU
Kaskalnissport ob R M Split  
2010-04-03Per vokiškus kalnelius
LTU
LTU
Kazlų Rūdasport b R  
2010-04-03Erdvės 2 X 2 estafetė
LTU
LTU
Baniškėssport ob Split  
2010-03-28Pajūrio taurė
LTU
LTU
Nemirsetasport ob R M Split  
2010-03-27Sezono atidarymas
LTU
LTU
Melnragėsport ob R M Split  
2010-03-27Pavasario taurė
LTU
LTU
Aukštadvaris, Trakų r.sport ob R Split  
2010-03-20Aplink Rėkyvos ežerą
LTU
LTU
Rėkyvasport b dk sport b dk R  
2010-03-13Žemaitijos čemp. vidutinė
LTU
LTU
Kęstaičiai, Telšių sav.sport os Split  
2010-03-12Žemaitijos estafetė
LTU
LTU
Kęstaičiai, Telšių sav.sport os R  
2010-03-12Žemaitijos čemp. sprintas
LTU
LTU
Kęstaičiai, Telšių sav.sport os Split  
2010-03-11Paminklas A. Kulviečiui - Jonava
LTU
LTU
Jonavasport b R  
2010-03-07Lietuvos čemp. ilga
LTU
LTU
Kęstaičiai, Telšių sav.sport os Split  
2010-03-06Lietuvos čemp. estafetė
LTU
LTU
Kęstaičiai, Telšių sav.sport os Split  
2010-02-27Markiruotė Purvynuose
LTU
LTU
Aukštadvarissport os R M  
2010-02-16Šiaulių slidinėjimo čempionatas
LTU
LTU
Bubiai, Šiaulių r.sport s R  
2010-02-15EOC JWOC relay
ROU
ROU
Csikszeredasport os R  
2010-02-10EOC JWOC EYOC middle + long + sprint
ROU
ROU
Csikszereda, Miercurea Ciucsport os R  
2010-01-30OK Fortūnos taurė
LTU
LTU
Varnikai, Trakaisport os R M Split  
2010-01-23Lietuvos čemp. sprintas + vidutinė
LTU
LTU
Visaginassport os R M Split  
2010-01-16Aplink Želvos ežerą (20)
LTU
LTU
Suginčiaisport b R  

* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps