Title | Country | District | Sport | Information * | Number of participants | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-12-08 | Xtrasa | LTU | Burbiškės | R Split | 209 | ||
2019-12-01 | Saulėtekio maratonas | LTU | Vilnius | R Split | 277 | ||
2019-11-23 | Laukinis trail / Lietuvos bekelės bėgimo čempionatas | LTU | Dūkštos | R | 345 | ||
2019-11-23 | Kauno rogaining | LTU | Aukštieji Šančiai | R Split | 261 | ||
2019-11-17 | Ūsai bėga | LTU | Vilnius | R Split | 259 | ||
2019-11-16 | Trail Karma - Vanaginė | LTU | Vanaginė, Vilnius | I R Split | 64 | ||
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | LTU | Kaunas | R Split | 580 | ||
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | LTU | Vilnius | R Split | 415 | ||
2019-11-03 | Xtrasa | LTU | Mickūnai | R Split | 138 | ||
2019-10-27 | Lietuvos CX čempionatas | LTU | Panevėžys | R Split | 72 | ||
2019-10-26 | Platelių rogaining | LTU | Plokštinė | R M Split | 142 | ||
2019-10-23 | CISM relay | CHN | Wuhan | R | 180 | ||
2019-10-20 | CISM middle + long | CHN | Wuhan | R | 217 | ||
2019-10-19 | 50 KP | LTU | Bezdonys, Vilniaus r. | R Split | 129 | ||
2019-10-19 | Lietuvos SRP sezono uždarymo varžybos | LTU | Kleboniškis | R Split | 34 | ||
2019-10-19 | Trail Kuršių Nerija (#TKN) | LTU | Klaipėda | R | 509 | ||
2019-10-18 | P. Karoblio ir P. Poškaus bėgimo taurė | LTU | Biržai | R | 443 | ||
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | LTU | Juodkrantė | R M Split | 795 | ||
2019-10-12 | Sled dogs Baltic Taurė 2019 | LTU | Tapeliai, Vilnius | R | 59 | ||
2019-10-12 | Laukinis trail | LTU | Aušgirių kaskalniai | R Split | 156 | ||
2019-10-06 | Pink run su Benu | LTU | Kaunas | R Split | 889 | ||
2019-10-06 | Baltic junior cup | LAT | Sigulda | R Split | 197 | ||
2019-10-06 | Žemaitijos taurės Telšių etapas | LTU | Telšiai | R Split | 129 | ||
2019-10-05 | Baltic junior cup relay | LAT | Sigulda | R | 180 | ||
2019-10-05 | CX cup | LTU | Vilnius | R Split | 65 | ||
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga | LTU | Semeliškės | R Split | 162 | ||
2019-10-04 | LK kroso čempionatas | LTU | Kaunas | R Split | 70 | ||
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė | LTU | Poilsio aikštelė A1 34,45 km | R Split | 159 | ||
2019-09-29 | Šv. Pranciškaus bėgimo taurė | LTU | Kretinga | R Split | 535 | ||
2019-09-28 | Trail Karma - Šernai | LTU | Grioviai, Vilnius | I R Split | 45 | ||
2019-09-28 | MTB Karma - Šernų XC | LTU | Grioviai, Vilnius | I R Split | 43 | ||
2019-09-28 | Atrask Krekenavą | LTU | Krekenava | R Split | 133 | ||
2019-09-27 | Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio K. Orento bėgimo taurė | LTU | Garliava, Kauno r. | R Split | 269 | ||
2019-09-25 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas | LTU | Kleboniškio miškas | R Split | 51 | ||
2019-09-24 | Balsių lobiai | LTU | Balsiai | R Split | 111 | ||
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | LTU | Ravų miškas, Vilniaus r. | R Split | 423 | ||
2019-09-22 | Saulės mūšio bėgimas | LTU | Šiauliai | R Split | 127 | ||
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė | LTU | Ravų miškas, Vilniaus r. | R M Split | 453 | ||
2019-09-21 | Laukinis trail | LTU | Anykščiai | R Split | 221 | ||
2019-09-18 | Cobalt - Lūžio taškas | LTU | Palanga | R Split | 19 | ||
2019-09-14 | Lietuvos OSKD čemp. vidutinė + bendru startu | LTU | Bubiai | R Split | 133 | ||
2019-09-14 | Kėdainių MTB, AB Lifosa taurė | LTU | Kėdainiai | R Split | 106 | ||
2019-09-14 | Lietuvos slidinėjimo vasaros čempionatas | LTU | Ignalina | R Split | 33 | ||
2019-09-13 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Narbuto etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 125 | ||
2019-09-08 | Fun Run | LTU | Vilnius | R Split | 68 | ||
2019-09-07 | Alytaus taurė | LTU | Alytus | R Split | 318 | ||
2019-09-01 | S-Sporto kroso triatlonas, Atviras Lietuvos kroso triatlono čemp | LTU | Tapelių ežero paplūdimys | R Split | 56 | ||
2019-08-31 | MTBF Taurė 2019. Naktinis MTB krosas | LTU | Žalieji ežerai, Vilnius | R | 80 | ||
2019-08-31 | Fitness challenge | LTU | Vilnius | R Split | 98 | ||
2019-08-31 | Klubų taurė | LTU | Balbieriškio miškas, Prienų r. | R M Split | 445 | ||
2019-08-25 | Laukinis trail | LTU | Molėtai | R | 172 | ||
2019-08-24 | Klajūno taurė | LTU | Stirniai, Molėtų r. | R M Split | 136 | ||
2019-08-24 | Kaunas Challenge | LTU | Kaunas | R Split | 305 | ||
2019-08-21 | MTB Karma - Vanaginės krosas | LTU | Vanaginė, Vilnius | I R | 80 | ||
2019-08-21 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Likmerės etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 63 | ||
2019-08-19 | SM Gaja MTS kontrolinės varžybos | LTU | Kermušija, Ašarėlis | R Split | 108 | ||
2019-08-17 | WOC relay | NOR | Østfold | R Split | 198 | ||
2019-08-16 | WOC middle final | NOR | Østfold | R Split | 121 | ||
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | LTU | Telšiai | R M Split | 333 | ||
2019-08-14 | WOC long | NOR | Østfold | R Split | 147 | ||
2019-08-13 | WOC middle qualification | NOR | Østfold | R Split | 225 | ||
2019-08-11 | Ultra Xtrasa | LTU | Vilnius | R Split | 49 | ||
2019-08-10 | XI-as Sudeikių plaukimo maratonas | LTU | Sudeikiai | R | 71 | ||
2019-08-04 | Žemaitijos taurės Lapių etapas | LTU | Lapiai | R Split | 162 | ||
2019-08-03 | Klaipėda Challenge | LTU | Klaipėda | R Split | 319 | ||
2019-08-03 | Lietuvos triatlono sprinto čempionatas Baltic cup IV etapas | LTU | Kupiškis | R Split | 108 | ||
2019-08-03 | WOC JWOC relay | DEN | Viborg | R | 195 | ||
2019-08-02 | 61-as atviras Lietuvos SRP čempionatas, Lithuania open ARDF | LTU | Prienai, Birštonas | R Split | 52 | ||
2019-08-02 | WOC JWOC mass start | DEN | Viborg | R | 216 | ||
2019-07-31 | MTB Karma - Pilaitės krosas | LTU | Pilaitė, Vilnius | I R | 80 | ||
2019-07-31 | WOC JWOC long | DEN | Viborg | R | 212 | ||
2019-07-30 | WOC JWOC middle | DEN | Viborg | R | 216 | ||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint | DEN | Viborg | R | 213 | ||
2019-07-28 | Šiaulių plento dviračių lenktynės | LTU | Šiauliai | R Split | 326 | ||
2019-07-27 | Plaukimas Platelé | LTU | Plateliai | R | 100 | ||
2019-07-27 | Jūros šventė | LTU | Klaipėda | R Split | 220 | ||
2019-07-21 | Saulės estafetė 2 diena | LTU | Pauosupės miškas, Varėnos r. | R Split | 55 | ||
2019-07-20 | Lietuvos MTB XCO čempionatas | LTU | Bubiai | R Split | 46 | ||
2019-07-20 | Saulės estafetė 1 diena | LTU | Pauosupės miškas, Varėnos r. | R Split | 73 | ||
2019-07-13 | Kuršių marių plaukimo maratonas | LTU | Kintai | R | 27 | ||
2019-07-13 | Laukinis trail | LTU | Kintai | R Split | 224 | ||
2019-07-13 | Druskininkų taurė | LTU | Druskininkai | R Split | 150 | ||
2019-07-12 | JWOC relay | DEN | Silkeborg | R | 318 | ||
2019-07-11 | JWOC middle | DEN | Silkeborg | R Split | 322 | ||
2019-07-10 | JWOC middle qual. | DEN | Silkeborg | R Split | 333 | ||
2019-07-08 | JWOC long | DEN | Silkeborg | R Split | 319 | ||
2019-07-07 | JWOC sprint | DEN | Aarhus | R Split | 327 | ||
2019-07-06 | 18-as Lampėdžių plaukimo maratonas | LTU | Lampėdžiai, Kaunas | R | 77 | ||
2019-06-30 | EYOC sprint | BLR | Grodno | R | 397 | ||
2019-06-30 | Klaipėdos maratonas | LTU | Klaipėda | R Split | 476 | ||
2019-06-30 | Žemaitijos taurės Šiaulių etapas | LTU | Geluvos ež. pliažas, Šiaulių r. | R | 213 | ||
2019-06-29 | Laukinis trail | LTU | Šiauliai | R | 245 | ||
2019-06-29 | EYOC relay | BLR | Grodno | R Split | 318 | ||
2019-06-29 | Neringa cup | LTU | Nida | R M Split | 144 | ||
2019-06-28 | EYOC long | BLR | Grodno | R | 399 | ||
2019-06-26 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Hennordic etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 79 | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | LTU | Vištytis | R M Split | 795 | ||
2019-06-19 | Aeronautikos penkiakovė | LTU | Kačerginė | R Split | 54 | ||
2019-06-16 | Lietuvos riedslidžių taurės I etapas | LTU | Utena | R Split | 32 | ||
2019-06-15 | Kernavė-Vilnius Trail | LTU | Vilnius | R | 135 | ||
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti | LTU | Kleboniškio šilas | R Split | 134 | ||
2019-06-10 | European MTB orienteering championships mass start | POL | Strzelin | R | 113 | ||
2019-06-09 | European MTB orienteering championships sprint | POL | Strzelin | R | 116 | ||
2019-06-09 | Panevėžio dviračių kroso taurė | LTU | Panevėžys | R Split | 245 | ||
2019-06-08 | European MTB orienteering championships relay | POL | Strzelin | R | 108 | ||
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė | LTU | Vilnius, Gailiūnų miškas | R M Split | 143 | ||
2019-06-07 | Mokinių ir jaunimo atrankinės | LTU | Vilnius | R Split | 100 | ||
2019-06-07 | Nusipelniusio trenerio Alfonso Lenkio atminimo varžybos | LTU | Mosėdis, Skuodo r. | R Split | 42 | ||
2019-06-05 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Wurth etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 178 | ||
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | LTU | Mickūnų miškas, Vilniaus r. | R M Split | 500 | ||
2019-06-01 | Lietava trail | LTU | Padaigiai | R | 154 | ||
2019-06-01 | Vilnius Challenge | LTU | Vilnius | R Split | 604 | ||
2019-06-01 | Alfa run | LTU | Vilnius | R | 405 | ||
2019-05-26 | Baltic championship relay | EST | Rõuge | R | 238 | ||
2019-05-26 | Velostreet Klaipėdos MTB | LTU | Klaipėda | R Split | 76 | ||
2019-05-25 | Nykštietiškas triatlonas | LTU | Anykščių raj. | R Split | 134 | ||
2019-05-25 | Lietuvos OS takais čempionatas - TempO | LTU | Palanga, Birutės parkas | R | 32 | ||
2019-05-25 | Lietuvos OSKD čemp. estafetė | LTU | Prienai | R Split | 232 | ||
2019-05-25 | Baltic masters and open championship | EST | Rõuge | R | 249 | ||
2019-05-25 | Baltic championship | EST | Rõuge | R | 243 | ||
2019-05-24 | VSAT čempionatas | LTU | Druskininkai | R Split | 31 | ||
2019-05-24 | Lietuvos OS takais čempionatas - PreO | LTU | Palanga | R | 38 | ||
2019-05-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas + ilga | LTU | Prienai | R Split | 121 | ||
2019-05-23 | Lietuvos mokyklų žaidynės | LTU | Marijampolė | R Split | 172 | ||
2019-05-22 | MTB Karma - TT Salotės XC | LTU | Salotė, Vilnius | I R | 22 | ||
2019-05-19 | Šilo estafetė, SELL estafetė | LTU | Prienai | R Split | 107 | ||
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Šilo ta | LTU | Prienai | R Split | 373 | ||
2019-05-18 | Laukinis trail | LTU | Nemuno kilpa | R Split | 207 | ||
2019-05-17 | LK karinės daugiakovės krosas | LTU | Kaunas | R Split | 58 | ||
2019-05-17 | SELL sprint | LTU | Prienai | R Split | 45 | ||
2019-05-15 | Ukmergės fabrikų krosų taurės Stansefabrikken etapas | LTU | Ukmergė | R Split | 204 | ||
2019-05-14 | LOSF rinktinių kandidatų krosas | LTU | Kleboniškis | R Split | 59 | ||
2019-05-11 | Keliautojų pėsčiomis maratonas (46) | LTU | Tytuvėnai | R Split | 321 | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | LTU | Vilnius | R Split | 593 | ||
2019-05-08 | MTB Karma - TT Burbiškės | LTU | Burbiškės, Vilnius | I R | 23 | ||
2019-05-08 | Kauno mokyklų žaidynės | LTU | Kaunas, Eiguliai | R Split | 118 | ||
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | LTU | Trakai | R M Split | 468 | ||
2019-05-05 | MTBF taurė, Bezdonių maratonas | LTU | Bezdonys | R | 130 | ||
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | LTU | Trakai | R M Split | 621 | ||
2019-05-01 | Miško trasa | LTU | Tapeliai | R Split | 576 | ||
2019-04-28 | III-asis trail bėgimas Pagonija | LTU | Jadagoniai | R | 40 | ||
2019-04-27 | IX-asis Pagonijos laipiojimo festivalis | LTU | Jadagoniai | R | 79 | ||
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | LTU | Aukštadvaris | R Split | 340 | ||
2019-04-22 | Žemaitijos taurės Platelių etapas | LTU | Plateliai | R Split | 200 | ||
2019-04-22 | Vilniaus taurė | LTU | Vilnius | R M Split | 142 | ||
2019-04-20 | B. Abramaičio triatlono taurė, Baltic cup etapas | LTU | Panevėžys | R Split | 116 | ||
2019-04-17 | LK karinio orientavimosi čempionatas | LTU | Žiežmariai | R Split | 76 | ||
2019-04-14 | Laukinis trail | LTU | Kauno marios | R | 315 | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | LTU | Vilūniškės, Vievio sen. | R Split | 615 | ||
2019-04-10 | Karma MTB - TT Visoriai | LTU | Visoriai, Vilnius | I R | 13 | ||
2019-04-07 | Xtrasa | LTU | Žemieji Paneriai | R Split | 154 | ||
2019-04-07 | Kėdainių r. atskiro starto dviračių sporto pirmenybės | LTU | Kėdainiai | R | 129 | ||
2019-04-06 | Alytaus čempionatas | LTU | Alytaus Dainų slėnis | R Split | 225 | ||
2019-03-31 | Kauno estafetė | LTU | Kaunas | R M Split | 440 | ||
2019-03-30 | Lietuvos čemp. naktinis | LTU | Šaukėnai | R Split | 131 | ||
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay | SWE | Piteå | R | 206 | ||
2019-03-23 | 6 valandų bėgimas | LTU | Jonava | R Split | 77 | ||
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle | SWE | Piteå | R | 243 | ||
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė | LTU | Karklė, Klaipėdos miškas | R Split | 292 | ||
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint | SWE | Piteå | R Split | 243 | ||
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long | SWE | Piteå | R Split | 234 | ||
2019-03-17 | Aplink Rėkyvos ežerą | LTU | Rėkyva | R Split | 339 | ||
2019-03-16 | Laukinis trail | LTU | Labanoras | R Split | 255 | ||
2019-03-11 | Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos bėgimas | LTU | Prienai | R | 502 | ||
2019-03-10 | Atviras Lietuvos žiemos akvatlono čempionatas | LTU | Vilnius | R Split | 110 | ||
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgimo manieže varžybos | LTU | Kauno LA maniežas | R Split | 66 | ||
2019-03-03 | Xtrasa | LTU | Sapieginė | R Split | 161 | ||
2019-02-23 | Laukinis trail | LTU | Žalieji ežerai | R Split | 272 | ||
2019-02-16 | XII Gedimino slidinėjimo maratonas | LTU | Nemenčinė | R Split | 96 | ||
2019-02-12 | Lietuvos kariuomenės čempionatas | LTU | Ignalina | R Split | 50 | ||
2019-02-11 | EOC relay | TUR | Sarikamis | R | 84 | ||
2019-02-10 | EOC long | TUR | Sarikamis | R | 92 | ||
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | LTU | Šiauliai | R Split | 241 | ||
2019-02-08 | EOC middle | TUR | Sarikamis | R Split | 97 | ||
2019-02-07 | EOC relay mix | TUR | Sarikamis | R | 160 | ||
2019-02-06 | EOC sprint | TUR | Sarikamis | R Split | 99 | ||
2019-02-03 | Xtrasa - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje | LTU | Druskininkai | R Split | 126 | ||
2019-02-02 | Miško trasa - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje | LTU | Druskininkai | R Split | 144 | ||
2019-02-02 | Winter challenge | LTU | Druskininkai | R Split | 146 | ||
2019-02-01 | Xtrasa sprintas - LTeam olimpiniame žiemos festivalyje | LTU | Druskininkai | R Split | 146 | ||
2019-01-27 | MTBF Žiemos krosas MTB Snow challenge | LTU | Vilnius | R Split | 73 | ||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | LTU | Visaginas | R M Split | 203 | ||
2019-01-19 | Aplink Želvos ežerą (29) | LTU | Suginčiai, Molėtų r. | R | 379 | ||
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga | LTU | Visaginas | R M | 201 | ||
2019-01-06 | Xtrasa | LTU | Markučiai | R Split | 197 |
* Information: Invitation, Start lists, Results, Maps