Position | Equipe, Participant | Le pays | Points | Temps |
---|---|---|---|---|
1 | K. Parčevskio gimnazija, Nemenčinė | LTU | 114 | 8:54 |
Aleksandrov Romuald | 45 | 2:46.3 ( 1) | ||
Pukšto Ruslan | 36 | 2:49.5 ( 3) | ||
Griniuk Marek | 33 | 3:18.7 ( 6) | ||
Buchovskij Daniel | 24 | 5:43.4 (15) | ||
2 | Ignalinos gimnazija | LTU | 110 | 8:33 |
Bielinis Dainius | 40 | 2:47.6 ( 2) | ||
Teteriukovas Augustinas | 36 | 2:49.5 ( 3) | ||
Paukštė Gabrielius | 34 | 2:56.3 ( 5) | ||
3 | Jotvingių gimnazija, Alytus | LTU | 83 | 13:48 |
Truncė Justinas | 32 | 3:29.2 ( 7) | ||
Talandis Augustas Paulius | 29 | 4:08.9 (10) | ||
Urbonas Andrius | 22 | 6:10.5 (17) | ||
Navickas Tadas | 21 | 6:11.8 (18) | ||
4 | Jono Jablonskio gimnazija, Kaunas | LTU | 78 | 13:40 |
Zasčiurinskas Paulius | 27 | 4:14.6 (12) | ||
Grauželis Adomas | 26 | 4:43.1 (13) | ||
Augustinas Matas | 25 | 4:43.2 (14) | ||
5 | Panevėžio 5-oji gimnazija | LTU | 77 | 14:41 |
Rimša Paulius | 31 | 3:32.5 ( 8) | ||
Ruzas Jonas | 28 | 4:13.3 (11) | ||
Šukys Martynas | 18 | 6:56.1 (21) | ||
Kairys Kristijonas | 12 | 8:15.6 (27) | ||
6 | Sofijos Kovalevskajos gimnazija, Vilnius | LTU | 73 | 16:40 |
Grigaravičius Artūras | 30 | 3:49.1 ( 9) | ||
Švilpa Darius | 23 | 6:05.3 (16) | ||
Šimulevičius Julius | 20 | 6:46.4 (19) | ||
Gromov Alexander | 7 | 9:02.5 (32) | ||
7 | Ąžuolo gimnazija, Varėna | LTU | 44 | 22:41 |
Nadzeika Simonas | 19 | 6:49.6 (20) | ||
Piščikas Laurynas | 16 | 7:23.8 (23) | ||
Bliznevič Rolandas | 9 | 8:28.1 (30) | ||
8 | Lauryno Ivinskio gimnazija, Rietavas | LTU | 43 | 23:08 |
Vaičikauskas Simonas | 17 | 7:00.1 (22) | ||
Jasas Henrikas | 15 | 7:48.4 (24) | ||
Radžvilas Deividas | 11 | 8:19.7 (28) | ||
Stonkus Jonas | 10 | 8:22.2 (29) | ||
Bertauskas Jonas | 2 | 12:11.9 (37) | ||
9 | Pakalniškių pagrindinė mokykla, Radviliškio r. | LTU | 35 | 24:20 |
Kalinauskas Nerijus | 14 | 7:48.5 (25) | ||
Žukauskas Benas | 13 | 7:50.5 (26) | ||
Jankauskas Arminas | 8 | 8:41.0 (31) | ||
10 | Surviliškio pagrindinė mokykla, Kėdainių r. | LTU | 15 | 32:05 |
Linkus Deiridas | 6 | 9:38.1 (33) | ||
Šešeika Tomas | 5 | 10:57.3 (34) | ||
Vitkus Rytis | 4 | 11:30.3 (35) | ||
Baziliauskas Laurynas | 3 | 11:42.7 (36) |