Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Garliava, Kauno r., 2019-09-27

Les résultats

Classe M2-1

Route 0.3 km

PositionNom, PrénomLe paysClub, Ville Temps min/km
1
Miliauskaitė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:16.4 4:14
2
Mikšėnaitė Adelė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:17.2 4:17
3
Vyšniauskaitė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.7 4:25
4
Grigonė Justė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.8 4:26
5
Stankevičiūtė Gustė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.5 4:41
6
Samuolaitytė Aistė LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:27.0 4:50
7
Simonaitytė Eva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:27.2 4:50
8
Kuzmickaitė Urtė LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:27.5 4:51
9
Bendžiūtė Gabrielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:28.8 4:55
10
Tamulevičiūtė Inesa LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:31.1 5:03
11
Rupšytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:34.3 5:14
12
Kunickaitė Upė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:35.3 5:17
13
Laukaitytė Giedrė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:37.6 5:25
14
Sadauskaitė Eglė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:39.9 5:32
15
Vabalaitė Dorotėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:41.2 5:37
16
Bubliauskaitė Urtė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:41.4 5:37
17
Stackevičiūtė Luka LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:41.9 5:39
18
Mackevičiūtė Vismantė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:43.2 5:43
19
Liutkutė Rusnė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:44.6 5:48
20
Kostickytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:45.5 5:51
21
Puzinkevičiūtė Mija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:46.2 5:53
22
Ignatjevaitė Mila LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:46.6 5:55
23
Šiušaitė Gabrielė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:46.7 5:55
24
Puzinkevičiūtė Aistė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:47.3 5:57
25
Grigaitytė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:47.9 5:59
26
Budrevičiūtė Greta LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:57.6 6:31

Les temps intermédiaires