Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Garliava, Kauno r., 2019-09-27

Les résultats

Les Classes B2-1, B2-2, B2-3, BERN1, M2-1, M2-2, MERG1

Route 0.3 km

PositionClasseNom, PrénomLe paysClub, Ville Temps min/km
1B2-2Mackela Vėjas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:08.1 3:47
2B2-1Docka Donatas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:08.5 3:48
3B2-3Valauskis Lukas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:09.8 3:52
4B2-1Ralys Tomas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:10.0 3:53
5B2-3Jacunskas Marius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:10.2 3:54
6B2-3Šileikis Patrikas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:11.3 3:57
7B2-1Ivoška Titas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:11.8 3:59
8B2-3Čepeliauskas Titas LTUJonučių progimnazija, Garliava 1:13.0 4:03
9B2-2Tumaitis Lukas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:14.1 4:07
10B2-2Jonikavičius Augustas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:14.9 4:09
11B2-1Juškevičius Matas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:15.7 4:12
12B2-2Daukšas Ignas LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:15.0 4:13
13B2-3Sinkevičius Justas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:16.1 4:13
14B2-1Akatjevas Martynas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:16.4 4:14
15M2-1Miliauskaitė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:16.4 4:14
16B2-3Linkus Augustas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:16.6 4:15
17M2-1Mikšėnaitė Adelė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:17.2 4:17
18B2-2Nekrošius Simas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:18.0 4:20
19M2-2Okuškaitė Gabija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:18.7 4:22
20MERG1Vadlugaitė Marija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.1 4:23
21B2-3Ališauskas Matas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:19.2 4:24
22B2-2Vaitkevičius Daugirdas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:19.3 4:24
23M2-1Vyšniauskaitė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.7 4:25
24M2-1Grigonė Justė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.8 4:26
25B2-1Purauskas Kajus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:19.8 4:26
26M2-2Tirvaitė Greta LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:19.8 4:26
27B2-3Nedzinskas Rokas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:20.3 4:27
28B2-3Kulokas Justas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:20.8 4:29
29M2-2Karpavičiūtė Elena LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:21.1 4:30
30B2-2Dubauskis Jurgis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:21.6 4:32
31BERN1Gelčys Vytautas LTURaudondvaris 1:21.7 4:32
32B2-1Trapulenis Paulius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:22.0 4:33
33B2-1Nakutis Jonas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:22.1 4:33
34M2-2Borkertaitė Tėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:22.1 4:33
35B2-1Galinskas Mantas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:22.5 4:34
36M2-2Rojūtė Gabija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:22.5 4:35
37M2-2Čičinytė Ema LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:23.6 4:38
38B2-3Bervingis Titas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:23.8 4:39
39B2-2Makuška Titas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:24.1 4:40
39B2-3Strazdas Pijus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.1 4:40
41B2-2Baranauskas Vėjas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.2 4:40
42B2-1Bagdonas Jurgis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.3 4:41
43M2-1Stankevičiūtė Gustė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.5 4:41
44B2-3Degutis Vakaris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:24.8 4:42
45B2-1Kvedaravičius Kristupas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:24.8 4:42
46B2-1Mazūras Tadas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:24.0 4:43
47B2-2Klimas Notus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:25.3 4:44
48B2-1Bielskis Rojus LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:25.3 4:44
49M2-2Staniulytė Austėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:25.7 4:45
50M2-2Užpalevičiūtė Luknė LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:26.4 4:48
51B2-3Balandis Ernestas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:26.9 4:49
52B2-2Rudelevičius Julius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:26.9 4:49
53M2-1Samuolaitytė Aistė LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:27.0 4:50
54B2-2Zajankauskas Lukas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:27.1 4:50
55M2-1Simonaitytė Eva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:27.2 4:50
56M2-1Kuzmickaitė Urtė LTUŠlienavos pagr. mokykla 1:27.5 4:51
57B2-1Norinkevičius Darius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:27.0 4:53
58BERN1Jurevičius Vitas LTURaudondvaris 1:28.6 4:55
59M2-1Bendžiūtė Gabrielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:28.8 4:55
60B2-2Kazlauskas Erikas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:29.4 4:57
61B2-3Lazauskas Jonas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:29.6 4:58
62B2-2Menkis Rojus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:30.4 5:01
63B2-2Kanapinskas Giedrius LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:30.4 5:01
64M2-2Šimkutė Elija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:30.5 5:01
65B2-1Juraška Danielius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:30.7 5:02
66B2-1Jasiūnas Matijus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:30.9 5:03
67M2-1Tamulevičiūtė Inesa LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:31.1 5:03
68B2-1Žiūkas Lukas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:31.1 5:03
69B2-3Bieliauskas Džiugas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:31.2 5:03
70B2-2Maksvytis Dominykas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:32.0 5:06
71M2-2Rudelevičiūtė Rugilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:32.4 5:07
72B2-1Pranckietis Nojus LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:33.1 5:10
72B2-1Lankelis Rojus LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:33.1 5:10
74M2-2Bilevičiūtė Radvilė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:33.4 5:11
75MERG1Mockutė Izabelė LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:34.1 5:13
76MERG1Vėlavičiūtė Smiltė LTURaudondvaris 1:34.2 5:14
77M2-1Rupšytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:34.3 5:14
78M2-2Trainytė Danielė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:34.5 5:14
79M2-2Daraškaitė Aistė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:35.0 5:16
80MERG1Čepkauskaitė Rugilė LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:35.3 5:17
81M2-1Kunickaitė Upė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:35.3 5:17
82BERN1Mockus Benas LTURaudondvaris 1:35.6 5:18
83BERN1Prialgauskas Domas LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:35.8 5:19
84B2-3Pranskūnas Aidas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:36.5 5:21
85B2-2Buterlevičius Mykolas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:36.6 5:22
86M2-2Klimavičiūtė Rusnė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:36.9 5:23
86B2-1Klimaševskij Nojus LTUKauno r. 1:36.9 5:23
88B2-2Bagdonas Paulius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:37.4 5:24
89M2-2Strakauskaitė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:37.6 5:25
90M2-1Laukaitytė Giedrė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:37.6 5:25
90M2-2Damanskytė Eiva LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:37.6 5:25
92M2-2Zeicaitė Vakarė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:37.8 5:26
92B2-3Kvedarauskas Ąžuolas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:37.8 5:26
94B2-3Jankevičius Jonas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:38.2 5:27
95BERN1Liatekas Augustinas LTURaudondvaris 1:39.1 5:30
96MERG1Domeikaitė Tilija LTURaudondvaris 1:39.3 5:30
97BERN1Nikonovas Tomas LTURaudondvaris 1:39.4 5:31
98B2-3Bulota Vaidas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:39.6 5:31
99B2-2Stulgaitis Arnas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:39.7 5:32
100M2-1Sadauskaitė Eglė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:39.9 5:32
101M2-2Kuraitė Paulina LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:40.1 5:33
102BERN1Kalkauskas Vakaris LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:40.3 5:34
103MERG1Nizijūtė Tėja LTURaudondvaris 1:40.7 5:35
104B2-1Jaudegis Jonas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:40.8 5:36
105MERG1Jakovišynaitė Miglė LTURaudondvaris 1:40.9 5:36
106M2-1Vabalaitė Dorotėja LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:41.2 5:37
107MERG1Starevičiūtė Luknė LTURaudondvaris 1:41.2 5:37
108M2-1Bubliauskaitė Urtė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:41.4 5:37
109MERG1Sarapaitė Miglė LTURaudondvaris 1:41.6 5:38
110M2-1Stackevičiūtė Luka LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:41.9 5:39
111BERN1Švelnys Danielius LTURaudondvaris 1:42.2 5:40
112BERN1Eidimtas Rokas Rokas LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:42.7 5:42
113M2-1Mackevičiūtė Vismantė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:43.2 5:43
114M2-2Navickaitė Justina LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:43.8 5:46
115M2-2Žitkauskaitė Milana LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:43.9 5:46
116M2-2Šabonaitė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:43.0 5:46
117B2-2Starevičius Joris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:44.4 5:47
118M2-1Liutkutė Rusnė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:44.6 5:48
119M2-2Kamisaraitytė Urtė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:44.6 5:48
120M2-2Simanonytė Gabrielė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:44.9 5:49
121B2-3Jasevičius Titas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:45.4 5:51
122M2-1Kostickytė Viltė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:45.5 5:51
123B2-3Ruokis Simas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:45.5 5:51
124BERN1Difartas Oskaras LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:46.0 5:53
125M2-1Puzinkevičiūtė Mija LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:46.2 5:53
126B2-3Gerulaitis Domas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:46.3 5:54
127B2-2Velička Matas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:46.5 5:54
128M2-1Ignatjevaitė Mila LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:46.6 5:55
129M2-1Šiušaitė Gabrielė LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:46.7 5:55
130B2-3Vilis Arnas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:46.8 5:56
131M2-1Puzinkevičiūtė Aistė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:47.3 5:57
132BERN1Pauža Kajus LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:47.4 5:58
133M2-1Grigaitytė Goda LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:47.9 5:59
134B2-3Bucka Povilas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:48.4 6:01
135B2-2Vasikauskas Vilius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:49.2 6:04
136MERG1Ivoškaitė Ieva LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:49.4 6:04
137B2-2Kasinskas Žygimantas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:50.6 6:08
138B2-1Černovas Faustas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:51.0 6:10
139B2-2Kančelskis Dominykas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 1:51.6 6:12
140MERG1Stoliarovaitė Žemyna LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:53.3 6:17
141MERG1Milbutaitė Gustė LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:55.0 6:26
142MERG1Katiliūtė Austėja LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 1:56.5 6:28
143M2-2Urbonaitė Gustė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:57.1 6:30
144B2-2Gaina Vakaris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:57.5 6:31
145M2-1Budrevičiūtė Greta LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:57.6 6:31
146B2-2Laukionis Joris LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 1:57.8 6:32
147BERN1Valatka Jonas LTURaudondvaris 2:02.7 6:49
148BERN1Venzlauskas Simas LTURaudondvaris 2:03.8 6:52
149B2-1Petronis Simas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 2:04.4 6:54
150B2-3Nenorta Karolis LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 2:04.4 6:54
151BERN1Pliskauskas Marijonas LTURaudondvaris 2:05.5 6:58
152B2-2Subačius Dominykas LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 2:06.6 7:02
153MERG1Bazytė Viltė LTURaudondvario l/d, Raudondvaris 2:08.8 7:09
154M2-2Plišiauskaitė Anelė LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 2:30.7 8:22

Les temps intermédiaires