Kauno r. mero V. Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento bėgimo taurė
LTU, Garliava, Kauno r., 2019-09-27

Les résultats

Les Classes B3-1, B3-2, BERN4, MERG3, MERG4

Route 0.5 km 2 tours

PositionClasseNom, PrénomLe paysClub, Ville Tours Temps min/km
1BERN4Mejaras Jokūbas LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:25.6 2:51
2BERN4Jasiulevičius Džastin LTUOzo gimnazija, Vilnius 2 1:30.7 3:01
3BERN4Andriuškevičius Mantas LTUVilkijos g-ja, Vilkija 2 1:33.1 3:06
4BERN4Krikštonaitis Rapolas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:35.1 3:10
5BERN4Grigaravičius Nojus LTUPiliuona 2 1:36.9 3:13
6BERN4Launikonis Justinas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:37.7 3:15
7B3-1Garčinskas Matas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:40.1 3:20
8B3-1Krivcovas Mantas LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 1:40.3 3:20
9BERN4Šimkus Tomas LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:40.4 3:20
10BERN4Jokšas Dominykas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:42.5 3:24
11MERG4Urbonavičiūtė Greta LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:44.3 3:28
12BERN4Baltrušaitis Aistis LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 1:44.0 3:29
13MERG4Pužaitė Aušra LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 1:45.0 3:30
14BERN4Dirgėla Vilis LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 1:45.2 3:30
15MERG4Rimaitė Joana LTUPiliuona 2 1:45.4 3:30
16B3-2Šimkevičius Dovydas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:46.3 3:32
17MERG4Bagdonavičiūtė Gabija LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:46.9 3:33
18B3-1Vaičiulis Gustas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 1:46.9 3:33
19MERG3Petrauskaitė Rūta LTUVilkijos g-ja, Vilkija 2 1:48.3 3:36
20MERG4Veiverytė Diana LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:48.3 3:36
21B3-1Dzikas Emilis LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:48.7 3:37
22BERN4Petraitis Matas LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:48.8 3:37
23B3-1Bilvinas Titas LTUPiliuona 2 1:49.0 3:38
24MERG4Grumadaitė Vestina LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:50.0 3:40
25MERG3Vėgėlytė Gabrielė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:50.1 3:40
26B3-2Giedraitis Ignas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 1:50.2 3:40
27MERG4Stankūnaitė Deimantė LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:51.2 3:42
28MERG4Petrauskaitė Meda LTUKauno r. sporto mokykla 2 1:51.6 3:43
29MERG4Jurkevičiūtė Gintė LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 1:52.4 3:44
30MERG4Pustelninkaitė Rugilė LTUVilkijos g-ja, Vilkija 2 1:52.5 3:44
31MERG4Gruodytė Gabija LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 1:53.1 3:46
32MERG3Sabaliauskaitė Julija LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:53.3 3:46
33B3-2Voroničas Danas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 1:53.5 3:47
34MERG3Sinkevičiūtė Austėja LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:53.7 3:47
35BERN4Indriūnas Orestas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:54.4 3:48
35MERG4Strakauskaitė Vika LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:54.4 3:48
37B3-2Dusevičius Martynas LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 1:54.8 3:49
38B3-2Lenkauskas Domantas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:54.8 3:49
39BERN4Juškevičius Hektoras LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:55.1 3:50
40MERG4Lengvensaitė Eva LTUKauno r. sporto mokykla 2 1:56.2 3:52
41B3-1Stelmokas Nojus LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 1:56.2 3:52
42B3-2Česnaitis Deimantas LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 1:56.3 3:52
43BERN4Zalatorius Gustas LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:57.0 3:54
44BERN4Norkevičius Balys LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 1:57.5 3:55
45MERG4Labanauskaitė Ugnė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:57.6 3:55
46B3-2Barkauskas Edvinas LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 1:58.6 3:57
47MERG3Abramavičiūtė Simona LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 1:59.5 3:58
48MERG3Burakovaitė Beatričė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:00.3 4:00
49B3-1Zakarevičius Dominykas LTUPiliuona 2 2:00.7 4:01
50MERG4Mordosaitė Ieva LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:00.9 4:01
51MERG4Leonavičiūtė Gertrūda LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:01.2 4:02
52MERG3Miliauskaitė Urtė LTURaudodvario gimnazija, Raudodvaris 2 2:01.0 4:03
53B3-2Berkmontas Mantas LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 2:03.4 4:06
54MERG4Paškauskaitė Monika LTUKauno r. sporto mokykla 2 2:04.4 4:08
55MERG3Baltramaitytė Rūta LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:04.6 4:09
56MERG3Mašanauskaitė Rugilė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:04.7 4:09
57B3-2Vasiliauskas Vintaras LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:04.8 4:09
58MERG3Gurštytė Rytė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:04.9 4:09
59B3-1Granickas Kostas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:05.4 4:10
60B3-1Venckūnas Vitas LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:05.5 4:11
61B3-2Voroničas Arnas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:05.6 4:11
62MERG3Radzvilavičiūtė Meda LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:05.8 4:11
63MERG3Bacevičiūtė Ugnė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:06.0 4:12
64BERN4Sinkevičius Rokas LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 2:06.0 4:12
65MERG3Šidagytė Beatričė LTUPiliuona 2 2:07.0 4:14
66B3-1Minkevičius Aleksas LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:07.2 4:14
67MERG4Zviedrina Ance LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 2:07.2 4:14
68B3-1Ačas Žilvinas LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:07.3 4:14
69MERG3Laurinaitytė Gabrielė LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:07.3 4:14
70MERG3Miliauskaitė Gabija LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:07.9 4:15
71B3-1Ivanauskas Simas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:09.3 4:18
72MERG3Danilčenko Evita LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:09.3 4:18
73B3-1Sadauskas Vilius LTURaudondvario A. ir A. Kriauzų pr, Raudondvaris 2 2:09.8 4:19
74MERG3Želnytė Greta LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:10.9 4:21
75B3-2Paulikas Nojus LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:11.1 4:22
76B3-2Jurkonis Arnas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:11.3 4:22
77MERG3Adomaitytė Austėja LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:12.1 4:24
78B3-1Zareckas Armandas LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:12.3 4:24
79B3-2Gervė Justas LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:12.7 4:25
80MERG3Andrijūnaitė Ugnė LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:13.9 4:27
81BERN4Misevičius Paulius LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:14.1 4:28
82MERG3Smilgiūtė Meda LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:14.1 4:28
83MERG3Metrikytė Austėja LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:15.0 4:30
84B3-1Vasiliauskas Faustas LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:15.2 4:30
85B3-2Vasiliauskas Adas LTUPiliuona 2 2:15.4 4:30
86B3-2Kalvaitis Pijus LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:19.3 4:38
87B3-2Vaičiukynas Dovydas LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:19.9 4:39
88MERG3Rekutė Gustė LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:20.2 4:40
89MERG3Juknevičiūtė Gabrielė LTUŠlienavos pagr. mokykla 2 2:21.1 4:42
90MERG3Bikutė Ema LTUJonučių progimnazija, Garliava 2 2:26.3 4:52
91B3-2Valevičius Einoras LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:28.4 4:56
92MERG3Januškytė Silvija LTUZapyškio mokykla, Kauno r. 2 2:28.6 4:57
93MERG3Banionytė Darija LTUPiliuona 2 2:32.3 5:04
94B3-2Jazavitas Jordanas LTUGarliava A.Mitkaus pagr.m., Garliava 2 2:33.7 5:07
95MERG4Mašanauskaitė Monika LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:33.0 5:07
96MERG4Snapkauskaitė Lėja LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:34.2 5:08
97MERG3Kazakevičiūtė Greta LTURingaudų pradinė mokykla, Kauno r. 2 2:34.6 5:09
98MERG4Misevičiūtė Augustė LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 2:35.5 5:10
99MERG3Vasiliauskaitė Reda LTUPiliuona 2 2:37.7 5:15
100MERG3Vasiliauskaitė Luknė LTUPiliuona 2 2:38.3 5:16
101MERG3Jankūnaitė Adrija LTUPiliuona 2 2:39.4 5:18
102MERG3Vasiliauskaitė Enrika LTUPiliuona 2 2:42.1 5:24
103MERG4Dusevičiūtė Viktorija LTUGarliavos A. Mitkaus pagr. mokyklos Mastaičių skyrius, Garliava 2 3:05.4 6:10
104MERG3Žeromskyė Goda LTUPiliuona 1 0:33.3  

Les temps intermédiaires