Varžybų skaičius: 252
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2024-03-23 | Lietuvos OS bėgte čempionatas naktinė... Dūkštų miškas | M23 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:44:03 | T | |
2024-02-18 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. estafe... Madona | M | Oriens OK | dsq | 1 etapas | 31:50 ( 1) T | |
2024-02-17 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. viduti... Madona | W | Ąžuolas OK | 2 | 48:33 | T | |
2024-02-03 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + bendras... Ignalina | M23 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 18:50 ( 1) T 1:02:12 ( 1) T | ||
2023-11-18 | Vilnius city race Vilnius | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 42:50 | T | |
2023-10-29 | Baltic junior cup relay Szczecin | X | Lithuania 2 | 7 | 2:55:56 | 5 etapas | 53:23 (15) |
2023-10-28 | Baltic junior cup Szczecin | W20 | Lithuania | 6 | 1:17:47 | ||
2023-10-14 | Rudaminos taurė Šveicarai, Vilniaus r. | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:06:40 | T | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 2:03:47 | 1 diena 2 diena | 45:51 ( 1) T 1:17:56 ( 1) T |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas Dengtiltis | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:05:52 | T | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:23:25 | T | |
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:04:29 | 8 etapas | 31:44 ( 7) T |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė Kaukinės miškas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:27:59 | 1 diena 2 diena | 43:08 ( 2) T 44:51 ( 2) T |
2023-07-08 | JWOC relay Baia Mare | W20 | Lithuania | 12 | 1:37:01 | 2 etapas | 33:56 (26) |
2023-07-07 | JWOC long Baia Mare | W20 | Lithuania | 75 | 1:20:35 | ||
2023-07-05 | JWOC middle Baia Mare | W20 | Lithuania | 68 | 33:45 | ||
2023-07-04 | JWOC sprint relay Baia Mare | X | Lithuania 2 | 39 | 1:00:58 | 1 etapas | 16:00 (49) |
2023-07-03 | JWOC sprint Baia Mare | W20 | Lithuania | 78 | 18:56 | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 59:27 | 1 etapas | 13:51 ( 2) T |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 14:47 | T | |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šilutė | M-SF2 | Ąžuolas OK | 4 | 7:18 | T | |
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | W20 | LTU 1 | 2 | 1:50:38 | 3 etapas | 37:03 ( 4) T |
2023-05-27 | Baltic championship Värska | W20 | Lithuania | 3 | 1:04:36 | T | |
2023-05-17 | LOSF krosas Kleboniškis | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 34:44 | T | |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 46:39 | T | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 2:27:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:48 ( 2) T 59:03 ( 2) T 1:13:17 ( 2) T |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas Vilnius | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 19 | 1:48 | T | |
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris | W20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:44:34 | 1 diena 2 diena | 38:52 ( 3) T 1:05:42 ( 2) T |
2023-03-26 | Kauno estafetė Buktos miškas | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 2:40:46 | 1 etapas | 54:28 ( 3) T |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis Valų miškas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:27:58 | T | |
2023-02-05 | EOC sprint relay Madona | X | Lithuania 2 | 22 | 51:43 | 2 etapas | 9:00 (22) T |
2023-02-05 | EOC sprint relay Madona | X | Lithuania 2 | 22 | 51:43 | 4 etapas | 8:25 (18) T |
2023-02-05 | EOC sprint relay Madona | X | Lithuania 2 | 22 | 51:43 | 6 etapas | 9:04 (23) T |
2023-02-04 | EOC JWOC EYOC relay Madona | W20 | Lithuania | 7 | 1:41:47 | 1 etapas | 32:21 ( 7) T |
2023-02-03 | ESOC JWSOC EYSOC mass start Madona | W20 | Lithuania | 16 | 1:07:30 | T | |
2023-02-01 | ESOC JWSOC EYSOC middle Madona | W20 | Lithuania | 21 | 29:26 | T | |
2023-01-31 | EOC JWOC EYOC sprint Madona | W20 | Lithuania | 23 | 18:25 | T | |
2022-12-03 | Vilnius city sprint Operos ir baleto rūmai | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 8 | 32:45 | T | |
2022-10-30 | Baltic junior cup relay Ekenäs, Tammisaari | X | Lithuania 2 | 11 | 2:34:09 | 5 etapas | 43:41 (13) |
2022-10-29 | Baltic junior cup Ekenäs, Tammisaari | W20 | Lithuania | 13 | 1:24:26 | T | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė Vainagiai, Kelmės r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:50:58 | 1 diena 2 diena | 57:01 ( 2) T 53:57 ( 2) T |
2022-10-22 | Lietuvos taurė - eliminavimo sprintas Šiauliai | MSF2 | Ąžuolas OK | 2 | 9:15 | T | |
2022-10-22 | Lietuvos taurė - eliminavimo sprintas Šiauliai | MF | Ąžuolas OK | 4 | 8:01 | T | |
2022-10-15 | Rudaminos taurė, Lietuvos studentų OS... Rakonys, Vilniaus r. | S-MOT | VU, Vilnius | 2 | 42:31 | T | |
2022-09-28 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 35:10 | T | |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga Dūkštų miškas, Vilniaus r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:16:51 | T | |
2022-09-10 | Alytaus taurė, mok. komandinis čempio... Tolkūnų miškas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 47:12 | T | |
2022-09-04 | Klubų taurė Kaukinės miškas, Nemaitonių sen. | KOM | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:00:00 | 2 etapas | 42:17 ( 8) T |
2022-08-21 | Klajūno taurė Garšvėnai, Girsteitiškio sen. | M | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 5 | 57:49 | T | |
2022-07-13 | JWOC sprint relay Aguiar da Beira | X | Lithuania | 15 | 1:03:09 | 1 etapas | 16:41 (22) |
2022-07-11 | JWOC sprint Aguiar da Beira | W | Lithuania | 55 | 18:00 | T | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS Merkinė | W20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 3:36:58 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 48:39 ( 1) T 56:28 ( 2) T 1:03:47 ( 1) T 48:04 ( 1) T |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | MV | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:05:59 | 1 etapas | 17:05 ( 8) T |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 15:45 | T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šiauliai | MSF1 | Ąžuolas OK | 3 | 9:39 | T | |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. eliminavimo sprintas Šiauliai | MF | Ąžuolas OK | 6 | 8:20 | T | |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas Balninkai, Alytaus r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 41:59 | T | |
2022-05-25 | LOSF krosas Kleboniškio miškas | M_8KM | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 35:08 | T | |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | W20 | Lithuania | 4 | 1:57:02 | 1 etapas | 40:44 ( 3) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | W20 | Lithuania | 3 | 57:52 | ||
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | W20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 2:41:33 | 1 diena 2 diena 3 diena | 13:44 ( 1) T 1:33:34 ( 2) T 54:15 ( 1) T |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | M | Ąžuolas OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 47:36 ( 7) T | |
2022-04-30 | Lietuvos čemp. vidutinė Dirkliškių miškas, Trakų r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 54:32 | T | |
2022-04-23 | Pavasario taurė Spring cup WRE Drabužninkų k., Trakų r. | W20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:48:05 | 1 diena 2 diena | 43:46 ( 1) T 1:04:19 ( 1) T |
2022-04-13 | LOSF rinktinių kandidatų bėgimas stad... Santakos stadionas, Kaunas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 12:03 | ||
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 38:51 | T | |
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis Giraitiškių miškas, Prienų r. | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:03:21 | T | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė Spindžiaus miškas | M20 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:32:58 | 1 diena 2 diena | 43:09 ( 1) T 49:49 ( 1) T |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | ME | Ąžuolas OK, Sostinės SC, Vilnius | 34 | 2 diena | 16:25 ( 9) T | |
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kemi-Keminmaa | X | Lithuania 2 | 11 | 49:04 | 1 etapas | 8:22 (11) |
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kemi-Keminmaa | X | Lithuania 2 | 11 | 49:04 | 3 etapas | 7:59 ( 9) |
2022-03-19 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kemi-Keminmaa | X | Lithuania 2 | 11 | 49:04 | 5 etapas | 7:58 (10) |
2022-03-18 | WOC middle, JWOC EYOC long Kemi-Keminmaa | W20 | Lithuania | 19 | 1:23:46 | T | |
2022-03-16 | WOC pursuit, JWOC EYOC middle Kemi-Keminmaa | W20 | Lithuania | 14 | 32:57 | T | |
2022-03-15 | WOC JWOC EYOC sprint Kemi-Keminmaa | W20 | Lithuania | 20 | 12:58 | T | |
2022-02-26 | FISU WUSOC Middle Jachymov | W | Lithuania | 20 | 48:54 | T | |
2022-02-23 | FISU WUSOC Pursuit Jachymov | W | Lithuania | 28 | 40:52 | T | |
2022-02-22 | FISU WUSOC Sprint Jachymov | W | Lithuania | 30 | 15:49 | T | |
2022-01-22 | Lietuvos ir Latvijos OSS čemp. sprint... Mežinieki, Alūksne | M20 | Ąžuolas OK | 1 diena 2 diena | 21:07 ( 1) 54:22 ( 1) | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:03:34 | 1 diena 2 diena | 30:43 ( 3) T 32:51 ( 3) T |
2021-10-16 | LTCUP Knock Out Palanga | M1 | 3 3 | 7:09 | T | ||
2021-10-16 | LTCUP Knock Out Palanga | MF | 6 | 7:02 | T | ||
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | S-MOT | VU, Vilnius | 9 | 43:51 | T | |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga Subartonių miškas, Varėnos r. | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1:12:40 | T | ||
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė Subartonių miškas, Varėnos r. | M | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 2:07:36 | 1 etapas | 44:40 ( 2) T |
2021-09-11 | Pavasario taurė Spring cup 2xWRE COVI... Burbiškės, Vievio seniūnija | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:32:00 | 1 diena 2 diena | 42:23 ( 1) T 49:37 ( 1) T |
2021-08-29 | Klubų taurė Vilnius, Rokantiškės | MIX | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 3:06:47 | 7 etapas | 44:40 (17) T |
2021-08-22 | EYOC sprint Vilnius | W18 | Lithuania | 68 | 18:01 | T | |
2021-08-21 | EYOC relay Vilnius | W18 | Lithuania | 11 | 1:48:22 | 1 etapas | 34:53 (10) T |
2021-08-20 | EYOC long Vilnius | W18 | Lithuania | 57 | 1:09:18 | T | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:30:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:34 ( 5) T 1:20:17 ( 3) T 55:20 ( 3) T |
2021-07-24 | Jūros šventė Klaipėda | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 2 diena | 38:04 ( 1) T 32:01 ( 1) T | ||
2021-07-19 | LOSF vasaros stovykla Gražutės reg. parkas | A | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena 6 diena 7 diena | 52:04 ( 6) T 54:54 ( 6) T 37:53 ( 9) T 1:15:12 ( 7) T 56:14 (10) T 24:27 ( 9) T 59:40 ( 7) T | ||
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Kaukinės miškas | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 43:45 | 1 diena | 43:45 ( 4) T | |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Tiltiškių k. Zarasų r. | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 51:22 | T | |
2021-06-05 | Alytaus čempionatas Alytaus šilas | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 44:42 | T | |
2021-05-30 | Baltic championship relay Kryžbarkas | W20 | Lithuania | 2 | 2:10:34 | 1 etapas | 40:52 ( 3) T |
2021-05-29 | Baltic championship Šiauliai | W18 | Lithuania | 6 | 1:11:51 | T | |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontroli... Varnikai, Trakų raj. | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 46:28 | T | |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 12:09 | T | |
2021-04-10 | Kontrolinis bėgimas stadione Telšiai | M18 | 1 | 12:23 | T | ||
2021-04-09 | Sprinto treniruotė Alsėdžiai | M18 | 2 | 26:28 | T | ||
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis Šiauliai | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m.SC, Vilnius | 4 | 1:07:06 | T | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Lithuania 2 | 1:01:04 | 1 etapas | 16:01 (20) T | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Lithuania 2 | 1:01:04 | 3 etapas | 8:17 (17) T | |
2021-02-28 | WOC sprint relay, JWOC EYOC relay Kääriku | X | Lithuania 2 | 1:01:04 | 5 etapas | 10:35 (17) T | |
2021-02-27 | WOC JWOC EYOC middle Kääriku | W20 | Lithuania | 17 | 51:48 | T | |
2021-02-25 | JWOC EYOC long Kääriku | W20 | Lithuania | 22 | 1:53:14 | T | |
2021-02-24 | WOC JWOC EYOC sprint Kääriku | W20 | Lithuania | 25 | 21:07 | T | |
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Panemunė | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:44:17 | 1 etapas | 24:15 ( 1) T |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė Vilnius | M20 | Ąžuolas OK, Vilniaus m.SC, Vilnius | 1 diena 2 diena | 21:39 ( 1) T 59:05 ( 1) T | ||
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:32:17 | 1 diena 2 diena | 37:27 ( 2) T 54:50 ( 5) T |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 39:08 | T | |
2020-09-30 | LOSF rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 36:35 | T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 2:28:20 | 1 diena 2 diena 3 diena | 16:37 ( 1) T 1:22:16 ( 1) T 49:27 ( 1) T |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kibyšių miškas | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:45:24 | 1 etapas | 32:34 ( 1) T |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:07:53 | T | |
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 11 | 3:45:30 | 2 etapas | 41:58 (11) T |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis Kintai, Šilutės r. | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 46:17 | T | |
2020-08-23 | Kaunas Challenge Panemunės parkas | R-MIX | Obuoliai, Vilnius | 8 | 6:23:00 | T | |
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 1:11:46 | 4 etapas | 17:11 ( 1) T |
2020-08-08 | Lietuvos čemp. sprintas Telšiai | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 16:49 | T | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | D18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 2:28:35 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:26 ( 4) T 1:02:50 ( 5) T 42:19 ( 1) T |
2020-07-25 | Jūros šventė Klaipėda | W18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:07:56 | 1 diena 2 diena | 35:41 ( 2) T 32:15 ( 1) T |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga Dievo krėslo miškas | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:26:40 | T | |
2020-07-11 | Žemaitijos taurė Germanto vila | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:25:47 | 1 diena 2 diena | 40:54 ( 1) T 44:53 ( 1) T |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M2 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 1 diena 2 diena 4 diena | 28:42 ( 6) T 24:50 ( 3) T 21:42 ( 2) T | |
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis ... Anykščiai | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:44:21 | 1 diena 2 diena | 51:03 ( 3) T 53:18 ( 3) T |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos Nida | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 27:27 ( 3) T 33:53 ( 1) T 24:02 ( 1) T 50:16 ( 5) T | |
2020-06-14 | Alytaus čempionatas Muiželėnų miškas (I Alytus) | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 55:57 | T | |
2020-06-13 | Saulės estafetė Avižienių miškas, Karabelkai | M18 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 3:19:31 | 1 etapas | 49:06 ( 2) T |
2020-06-10 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškis | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 40:08 | T | |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės Mergiškių kalvų miškas | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:01:24 | T | |
2020-03-11 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 5 e... Vilnius | MA | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:10:34 | ||
2020-03-08 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 4 e... Vilnius | MA | Ąžuolas OK, Vilnius | 5 | 1:20:46 | ||
2020-02-26 | World cup, JWOC, EYOC relay Umeå | W20 | Lithuania | dsq | 2 etapas | 36:33 (10) | |
2020-02-25 | World cup, JWOC, EYOC middle Umeå | W17 | Lithuania | 12 | 29:30 | T | |
2020-02-23 | World cup, JWOC, EYOC long Umeå | W17 | Lithuania | 22 | 1:08:28 | T | |
2020-02-22 | World cup, JWOC, EYOC sprint Umeå | W17 | Lithuania | 20 | 18:34 | T | |
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... Vievis | MA | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:16:14 | ||
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 e... Vilnius | MA | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:15:39 | ||
2019-12-08 | Xtrasa Burbiškės | MRAUD | OS rinktinė | 14 | 39:12 | T | |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M18 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC | 8 | 22:46 | 3 diena | 22:46 ( 3) T |
2019-11-09 | Vilniaus rogaining Vilnius | BM3 | Pim Pim, Vilnius | 1 | 3:01:52 | T | |
2019-10-19 | 50 KP Bezdonys, Vilniaus r. | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 40:01 | T | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | D16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:27:21 | 1 diena 2 diena | 44:00 ( 3) T 43:21 ( 9) T |
2019-10-06 | Baltic junior cup Sigulda | W16 | Lithuania | 14 | 49:59 | T | |
2019-10-05 | Baltic junior cup relay Sigulda | X | Lithuania 3 | 15 | 2:53:48 | 4 etapas | 34:22 ( 2) |
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė Poilsio aikštelė A1 34,45 km | V55 | 2:54:11 | 1 etapas | 39:33 ( 6) T | ||
2019-09-25 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų krosas Kleboniškio miškas | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 17:44 | T | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 44:35 | T | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:16:39 | 1 etapas | 40:14 ( 1) T |
2019-08-31 | Klubų taurė Balbieriškio miškas, Prienų r. | KOM | Ąžuolas OK 3, Vilnius | dsq | 2 etapas | 1:00:53 (35) T | |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | D16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1:51:28 | 1 diena 2 diena 3 diena | 15:53 ( 6) T 53:13 ( 8) T 42:22 ( 2) T | |
2019-06-08 | Vieno žmogaus estafetė Vilnius, Gailiūnų miškas | M16A | Ąžuolas OK, Vilnius | 11 | 42:36 | T | |
2019-06-07 | Mokinių ir jaunimo atrankinės Vilnius | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 diena 3 diena | 15:53 ( 5) T 54:09 ( 5) T | ||
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 2:25:00 | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:07 ( 9) T 1:25:06 ( 7) T 41:47 ( 6) T |
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė Aukštadvaris | M16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 1:42:47 | 1 diena 2 diena | 42:58 ( 6) T 59:49 ( 8) T |
2019-04-22 | Vilniaus taurė Vilnius | M16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 46:03 | T | |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | W16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 6 | 1:10:24 | 1 diena 2 diena | 36:26 (10) T 33:58 ( 3) T |
2019-03-24 | WOC, JWOC, EYOC relay Piteå | W20 | Lithuania | 11 | 1:58:39 | 3 etapas | 49:34 (13) T |
2019-03-23 | WOC, JWOC, EYOC middle Piteå | W17 | Lithuania | 22 | 34:05 | T | |
2019-03-21 | WOC, JWOC, EYOC sprint Piteå | W17 | Lithuania | 35 | 21:51 | T | |
2019-03-20 | WOC, JWOC, EYOC long Piteå | W17 | Lithuania | 34 | 1:49:33 | T | |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė Šiauliai | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 27:14 ( 4) T 41:37 ( 1) T | ||
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Visaginas | M16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 3:05:45 | 1 etapas | 37:49 ( 1) T |
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga Visaginas | M18 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 1:00:35 | T | |
2018-08-12 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | W16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 47:02 ( 3) T 1:03:57 ( 2) T 58:17 ( 2) T 56:11 ( 2) T | |
2018-06-10 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių ža... Marijampolė | M | Vilniaus m. sav. I, Vilnius | 5 | 54:58 | 2 etapas | 17:35 ( 4) T |
2018-06-09 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių ža... Kazlų Rūda | M16 | Vilniaus sav. I, Vilnius | 9 | 43:04 | T | |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Bukiškio miškas, Vilniaus r. | M16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 12 | 58:57 | T | |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | W16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2:04:09 | 2 diena 3 diena | 1:02:54 ( 7) T 1:01:15 ( 4) T | |
2018-02-08 | EOC, JWOC, EYOC relay Velingrad | W20 | Lithuania | dsq | 2 etapas | 55:13 (14) | |
2018-02-04 | EOC, JWOC, EYOC Velingrad | W17 | Lithuania | 1 diena 2 diena 3 diena | 20:34 (25) 28:20 (28) 1:40:45 (29) | ||
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M2 | OK Ąžuolas, Vilniaus m. SC, Ozo gimnazija, Vilnius | 19 | 1 diena | 26:46 (10) T | |
2017-08-12 | Daugiadienės Telšē Telšiai | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:42:18 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 17:14 ( 2) T 30:40 ( 1) T 30:36 ( 2) T 23:48 ( 1) T |
2017-07-29 | Jūros šventė Klaipėda | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 49:17 | 1 diena 2 diena | 31:44 ( 1) T 17:33 ( 1) T |
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | W16 | Lithuania 3 | 11 | 2:16:50 | 1 etapas | 42:56 (12) T |
2017-05-20 | Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. | W14 | Lithuania | 8 | 40:18 | T | |
2017-05-14 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Panevėžys | X16 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 48:02 | 4 etapas | 11:55 ( 2) T |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 10 | 14:10 | T | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC Vilnius | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 58:46 | 2 diena | 58:46 ( 6) T | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 55:36 | 1 diena 2 diena | 25:35 ( 3) T 30:01 ( 4) T |
2017-04-22 | Jono Vileišio taurė Šiauliai | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 23:27 | 1 diena | 23:27 ( 2) T | |
2017-04-01 | Lietuvos čemp. labai ilga, Šilo taurė Siponys | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 36:50 | T | |
2017-01-22 | Lietuvos OSS čemp. estafetė Telšiai | V14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 2:41:10 | 2 etapas | 57:13 ( 3) T |
2017-01-21 | Lietuvos OSS čemp. ilga Telšiai | M16 | Ąžuolas OK, Vilnius | 2 | 1:26:26 | T | |
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | M2 | Ąžuolas OK, Vilnius | 17 | 1 diena 4 diena | 22:38 (13) T 24:49 (11) T | |
2016-10-15 | Lietuvos taurė Prienai | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1:00:38 | 1 diena 2 diena | 36:21 ( 5) T 24:17 ( 5) T |
2016-10-09 | Lietuvos sporto vilčių žaidynių estaf... Panemunės šilas | M16 | Vilniaus m. II komanda | 8 | 2:28:17 | 1 etapas | 34:34 ( 6) T |
2016-10-07 | Lietuvos sporto vilčių žaidynės Kaunas | M16 | Vilniaus m. II kom. | 1 diena 2 diena | 22:06 (24) T 46:37 (27) T | ||
2016-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Pašventys, Jurbarko r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 35:09 | T | |
2016-09-17 | Panevėžio pirmenybės Denionių ežeras, Anykščių r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 30:36 | T | |
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga Šilėnai, Vilniaus r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 51:42 | T | |
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė Šilėnai, Vilniaus r. | M14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 1 etapas | 55:35 ( 5) T | |
2016-08-12 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 21:20 ( 4) T 30:15 ( 5) T 20:01 ( 5) T 25:31 ( 4) T | |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS Anykščiai | D14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 2:29:16 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 34:36 ( 5) T 51:19 ( 8) T 14:49 (14) T 48:32 ( 6) T |
2016-06-12 | Vilniaus čempionatas Kukutiškės, Vilniaus r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 28:51 | T | |
2016-06-05 | Lietuvos čemp. vidutinė Gražutės miškas | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 26:57 | T | |
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 2:11:40 | 1 diena 2 diena 3 diena | 23:36 ( 6) T 1:14:53 (11) T 33:11 ( 4) T |
2016-05-08 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šiauliai | X14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | dsq | 4 etapas | 11:20 ( 4) T | |
2016-05-07 | Lietuvos čemp. sprintas Šiauliai | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 11:32 | T | |
2016-04-30 | Prienų čempionatas Prienai | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 35:56 | T | |
2016-04-23 | Jono Vileišio taurė Ažušilės miškas | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 1:13:21 | 1 diena 2 diena | 41:05 (12) T 32:16 ( 4) T |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | W14 | Ąžuolas OK, Vilnius | 12 | 1:05:48 | 1 diena 2 diena | 39:51 (14) T 25:57 ( 7) T |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas Punios šilas | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 20:25 | T | |
2016-04-02 | Kauno estafetė Dergionių miškas | V14 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 1:43:28 | 1 etapas | 41:56 ( 5) T |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė Rudamina | OPEN | Labirintas OK, Vilnius | 2 | 32:13 | 1 etapas | 15:52 ( 4) T |
2016-02-21 | Lietuvos ir Latvijos čemp. vidutinė Korneti | W14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 38:58 | ||
2016-02-20 | Lietuvos ir Latvijos čemp. sprintas Korneti | W16 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 33:19 | ||
2015-10-17 | Lietuvos taurė Neringa | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 44:41 | 1 diena 2 diena | 22:51 ( 3) T 21:50 ( 6) T |
2015-10-03 | Alytaus taurė Tolkūnų miškas | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 14:19 | T | |
2015-09-26 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Prienai | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 5 | 28:23 | T | |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Ąžuolas OK 2, Vilnius | 9 | 3:17:23 | 6 etapas | 46:51 (28) T |
2015-09-12 | Klajūno taurė Šironija | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 17:49 | T | |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga Tytuvėnai, Kelmės r. | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 27:36 | T | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas Kėdainiai | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 12:54 | T | |
2015-08-29 | Vilniaus taurė Pikeliškės, Vilniaus r. | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:19:03 | 1 diena 2 diena | 22:20 ( 2) T 56:43 ( 4) T |
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē Telšiai | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:29:55 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:46 ( 5) T 43:24 ( 4) T 31:45 ( 2) T |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS Varėna | D12A | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 1:47:55 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 26:08 ( 4) T 28:01 ( 4) T 21:12 ( 7) T 32:34 ( 8) T |
2015-05-30 | Baltic masters and open championship Tukums | W12 | A2 | 7 | 59:44 | 1 diena 2 diena | 36:15 ( 7) 23:29 ( 9) |
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė Kermušija, Druskininkų r. | M12 | Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 58:31 | 1 etapas | 15:44 ( 1) T |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 8 | 31:57 | T | |
2015-05-16 | Kauno čempionatas Čiobiškio miškas | M12 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 30:02 | T | |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 6 | 1:22:57 | 1 diena 2 diena 3 diena | 12:58 ( 6) T 35:33 ( 8) T 34:26 ( 3) T |
2015-05-02 | Jono Vileišio taurė Čiūlėnų miškas | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 42:43 | 1 diena 2 diena | 26:26 ( 4) T 16:17 ( 1) T |
2015-04-25 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 4 | 1:04:11 | 1 diena 2 diena | 26:42 ( 3) T 37:29 ( 9) T |
2015-04-18 | Prienų čempionatas Prienai | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 22:23 | T | |
2015-04-14 | Vilniaus mokinių olimpinis festivalis Naujieji Verkiai | M | Jėzuitų gimnazija | 20 | 52:36 | T | |
2015-04-11 | Alytaus čempionatas Dušnionys, Alytaus r. | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 1 | 22:30 | T | |
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | M12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 2 | 55:59 | 1 diena 2 diena | 21:15 ( 2) T 34:44 ( 3) T |
2015-02-22 | Lietuvos čemp. ilga Senasalis, Vilniaus r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 3 | 38:45 | T | |
2015-02-21 | Lietuvos čemp. sprintas Senasalis, Vilniaus r. | M14 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 7 | 25:19 | T | |
2014-10-18 | Lietuvos taurė Druskininkai | W12 | Ąžuolas OK, Vilniaus m. SC, Vilnius | 11 | 1:08:42 | 1 diena 2 diena | 47:55 (13) T 20:47 ( 5) T |
2014-08-15 | Daugiadienės Telšē Telšiai | D12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 4 | 1:18:16 | 1 diena 2 diena 3 diena | 26:31 ( 4) T 38:28 ( 4) T 13:17 ( 5) T |
2014-06-21 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | D12A | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 7 | 1:29:35 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 22:38 ( 5) T 38:04 ( 8) T 14:05 ( 5) T 14:48 ( 2) T |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | M12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 10 | 28:50 | T | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija | W12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 15 | 1:05:04 | 1 diena 2 diena | 38:21 (17) T 26:43 (12) T |
2013-10-12 | Pavasario rudens taurė Aukštadvario HE | M12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 2 | 49:37 | T | |
2013-09-28 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Mangarotas | M12 | Sietyno SM, Vilnius | 15 | 46:27 | T | |
2013-09-08 | Lietuvos čemp. ilga Trako miškas | M12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 19 | 1:03:12 | T | |
2013-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Marijampolė | M12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 14 | 17:17 | T | |
2013-09-01 | Rudens estafetės Varnikai, Trakų r. | M12 | Perkūnas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 | 1:27:20 | 3 etapas | 30:54 ( 1) T |
2013-06-29 | Pasaulio lietuvių žaidynės Klaipėda | M12 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 1 diena 2 diena | 22:52 ( 3) T 23:31 ( 2) T | ||
2013-06-20 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | D10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 1:58:42 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 25:42 ( 5) T 29:14 ( 4) T 31:16 ( 8) T 32:30 ( 5) T |
2012-10-06 | 1976 Lietuvos maratono taurė Labanoro giria | X3 | Ąžuolas OK, Sietyno SM, Vilnius | 5 | 50:08 | T | |
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | W10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 3 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 30:07 ( 5) T 33:53 ( 1) T 21:32 ( 3) T 35:55 ( 3) T | |
2012-06-21 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | D10 | Ąžuolas OK, Vilnius | 13 | 2:20:18 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 31:38 (14) T 58:32 (14) T 29:14 (11) T 20:54 ( 9) T |
2010-06-24 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | D08 | Ąžuolas OK, Vilnius | 4 | 15:38 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 3:59 ( 3) 4:20 ( 6) 3:40 ( 5) 3:39 ( 4) |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS Nida | D08 | Ąžuolas OK, Vilnius | 1 | 11:08 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 4:00 ( 3) 2:14 ( 2) 1:10 ( 1) 3:44 ( 1) |
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS Trakai | D08 | 4:21 | 3 diena | 4:21 ( 6) | ||
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS Elektrėnai | D08 | Ąžuolas OK, Vilnius | 5:28 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | dnf 5:28 ( 7) dnf dnf dnf |