Varžybų skaičius: 51
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2020-08-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Alsėdžiai | VM | Arboro OK, Krekenava | 4 | 1:18:06 | 4 etapas | 21:42 (11) T |
2019-05-19 | Šilo estafetė, SELL estafetė Prienai | STUD | LSU | dsq | 1 etapas | 48:54 ( 5) T | |
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių koma... Prienai | STU-W | LSU | 1 | 41:11 | T | |
2019-05-17 | SELL sprint Prienai | STU-W | LSU | 1 | 14:13 | T | |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Trakai | X | Arboro OK, Krekenava | 2 | 53:29 | 2 etapas | 18:23 ( 6) T |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas Trakai | M | Arboro OK, Krekenava | dsq | T | ||
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | W23 | Arboro OK | 4 | 2:03:27 | 1 diena 2 diena | 35:56 ( 2) T 1:27:31 ( 4) T |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | ME | Arboro OK, Kaunas | 61 | 5 diena | 20:20 ( 3) T | |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | 19 | 17:30 | 4 diena | 17:30 ( 4) T | |
2018-09-02 | Klubų taurė Kirdonys | X | Arboro OK, Krekenava | dsq | 2 etapas | 55:31 (14) T | |
2018-07-21 | WUOC relay Kuortane | W | Latvia | 26 | 2:37:43 | 1 etapas | 39:08 (11) |
2018-07-18 | WUOC middle + sprint + long Kuortane | W | Latvia | 1 diena 2 diena 3 diena | dnf 16:06 (49) 1:40:32 (46) | ||
2018-05-27 | Baltic championship relay Tartaks | W | Latvia 3 | 9 | 1:56:29 | 3 etapas | 39:02 ( 9) |
2018-05-26 | Baltic championship Tartaks | W | Latvia | 27 | 1:38:37 | ||
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Kaunas | X | Arboro OK, Krekenava | 9 | 50:29 | 2 etapas | 18:24 (12) T |
2017-09-17 | Klubų taurė Avižienių miškas, Vilniaus r. | KOMAN | Arboro OK, Krekenava | 13 | 4:06:12 | 2 etapas | 43:12 ( 8) T |
2017-07-15 | JWOC relay Särkänperä | W | Latvia | 19 | 2:07:38 | 1 etapas | 43:11 (34) |
2017-07-14 | JWOC long Särkänperä | W | Latvia | 43 | 1:12:41 | ||
2017-07-12 | JWOC sprint Pispala | W | Latvia | 37 | 16:04 | ||
2017-07-10 | JWOC middle qual. Viitapohja | W2 | Latvia | 26 | 35:31 | ||
2017-05-21 | Baltic championship relay Šeimaties miškas, Tauragnai | W20 | Latvia | 2 | 1:48:46 | 1 etapas | 35:12 ( 3) T |
2017-05-20 | Baltic championship Stripeikiai, Ignalinos r. | W20 | Latvia | 3 | 1:20:52 | T | |
2016-10-22 | Baltic junior cup Otepää | W20 | Latvia | 24 | 1:15:05 | ||
2016-07-15 | JWOC relay Tarasp | W | Latvia | 21 | 2:05:28 | 1 etapas | 37:11 (24) |
2016-07-14 | JWOC middle Susch-Lavin | WB | Latvia | 51 | 37:16 | ||
2016-07-13 | JWOC middle qual. Ftan | W3 | Latvia | 39 | 40:02 | ||
2016-07-11 | JWOC long Val Müstair | W | Latvia | 114 | 1:36:55 | ||
2016-07-10 | JWOC sprint Scuol | W | Latvia | 63 | 16:40 | ||
2016-06-12 | Baltic championship relay Veskimõisa, Põlvamaa | W20 | Latvia | 1 | 2:06:46 | 1 etapas | 42:51 ( 2) |
2016-06-11 | Baltic championship Veskimõisa, Põlvamaa | W20 | Latvia | 2 | 1:11:51 | ||
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | W20 | Ozons/RSP, Riga | 3 | 2:01:41 | 1 diena 2 diena | 46:32 ( 2) T 1:15:09 ( 4) T |
2015-11-01 | Baltic junior cup relay Burseryd | X | Latvia 5 | 6 | 3:39:52 | 2 etapas | 52:58 (11) |
2015-10-31 | Baltic junior cup Burseryd | W18 | Latvia | 10 | 51:47 | ||
2015-06-27 | EYOC relay Cluj-Napoca | W18 | Latvia | 16 | 1:59:34 | 1 etapas | 33:14 ( 7) |
2015-06-26 | EYOC long + sprint Cluj-Napoca | W18 | Latvia | 1 diena 2 diena | 1:02:10 (37) 12:08 (46) | ||
2015-05-31 | Baltic championship relay Tukums | W20 | Latvia | 6 | 2:07:11 | 1 etapas | 38:05 ( 3) |
2015-05-30 | Baltic championship Tukums | W18 | Latvia | 2 | 57:09 | ||
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | M18 | Ozons OK, Rīga | 3 | 1:22:41 | 1 diena 2 diena | 40:41 ( 3) T 42:00 ( 3) T |
2014-11-02 | Baltic junior cup Gdynia | W18 | Latvia | 9 | 50:50 | ||
2014-11-01 | Baltic junior cup relay Gdynia | X | Latvija 4 | dsq | 2 etapas | dsq | |
2014-06-01 | Baltic championship relay Salakas, Zarasų r. | W20 | Latvia 2 | 5 | 2:07:49 | 2 etapas | 43:23 ( 7) T |
2014-05-31 | Baltic championship Gražutė, Zarasų r. | W18 | Latvia | 15 | 1:18:34 | T | |
2013-10-27 | EYOC relay Caldas da Rainha | W16 | Latvia | dsq | 1 etapas | 29:11 ( 6) | |
2013-10-25 | EYOC sprint + long Caldas da Rainha | W16 | Latvia | 1 diena 2 diena | 15:24 (44) 45:24 (29) | ||
2013-10-06 | Baltic junior cup relay Siikaranta | X | Latvia 1 | 5 | 2:58:42 | 3 etapas | 41:26 (19) |
2013-10-05 | Baltic junior cup Siikaranta | W16 | Latvia | 7 | 50:34 | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | W16 | Latvia | 5 | 1:27:39 | 1 etapas | 32:43 ( 9) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | W16 | Latvia | 11 | 50:14 | ||
2012-05-26 | Baltic masters and open championship Ratnieki, Sigulda | W16 | Ozons | 6 | 2:27:08 | 1 diena 2 diena | 1:31:34 ( 6) 55:34 ( 6) |
2011-05-22 | Baltic championship relay Nida | W16 | Latvia | 9 | 1:50:23 | 2 etapas | 37:45 ( 8) T |
2011-05-21 | Baltic championship Juodkrantė | W14 | Latvia | 8 | 20:54 | T |