Varžybų skaičius: 431
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-11-18 | Vilnius city race Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 33:05 | T | |
2023-10-07 | Vilniaus taurė Kirzinė, Bražuolė | V60 | Saulė OK, Vilnius | 58:43 | 1 diena | 58:43 (14) T | |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:00:00 | T | |
2023-08-05 | Foreststadiums.lt sprintų taurė Vilniaus senamiestis | VB | Saulė OK, Vilnius | 12 | 55:41 | 1 diena 2 diena | 30:37 (15) T 25:04 ( 9) T |
2023-06-16 | Nida - 3 days Nida | M60 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:31:33 | 1 diena 2 diena 3 diena | 28:34 ( 3) T 1:19:33 ( 4) T 43:26 ( 2) T |
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV180 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 11:02 ( 4) T | |
2023-04-29 | Alytaus čempionatas Staniavos miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 32:07 | T | |
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris | M60 | Saulė OK, Vilnius | 43:42 | 1 diena | 43:42 ( 9) T | |
2023-04-10 | Riešės pavasaris Riešės miškas | C | Saulė OK, Vilnius | 3 | 49:30 | T | |
2022-06-23 | Daugiadienės TAKAS Merkinė | M60 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 3:18:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 54:11 (10) T 1:00:31 ( 8) T 38:01 ( 4) T 45:42 ( 9) T |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas Balninkai, Alytaus r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 49:46 | T | |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė Moluvėnų k., Lentvario sen. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:08:30 | 3 etapas | 43:06 ( 4) T |
2022-04-18 | Europos parko sprintas Vilnius, Europos parkas | VYR | Saulė OK, Vilnius | 12 | 31:17 | T | |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas Giraitiškių miškas, Prienų r. | V60 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 40:14 | T | |
2022-04-02 | Jono Vileišio taurė Spindžiaus miškas | V60 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:33:26 | 1 diena 2 diena | 48:04 ( 3) T 45:22 ( 3) T |
2022-03-26 | Kauno estafetė Gastilionys | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:28:24 | 3 etapas | 51:19 ( 4) T |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V4 | Saulė OK, Vilnius | 22 | 1 diena 2 diena | 17:14 ( 6) T dsq T | |
2022-02-27 | Žiemos OS taurė markiruotoje trasoje ... Vilnius, Avižieniai, Karabelkai | VB | Saulė OK, Vilnius | 2 | 50:08 | ||
2021-10-16 | Lietuvos taurė Palanga | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:13:23 | 1 diena 2 diena | 36:37 ( 4) T 36:46 ( 5) T |
2021-10-03 | ACO Rudens estafetė Gėjaus telmologinis draustinis | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:37:06 | 3 etapas | 45:40 ( 2) T |
2021-09-05 | Vilniaus taurė Bireliai, Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 46:25 | T | |
2021-08-29 | Klubų taurė Vilnius, Rokantiškės | MIX | Saulė OK, Vilnius | 20 | 4:51:44 | 10 etapas | 41:29 (15) T |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS Vilnius | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:33:45 | 1 diena 2 diena 3 diena | 49:49 ( 7) T 1:15:24 ( 9) T 28:32 ( 6) T |
2021-08-08 | Klajūno taurė Mindūnai, Molėtų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:01:42 | T | |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1:23:57 | 1 diena 2 diena | dsq T 1:23:57 ( 2) T | |
2020-10-17 | Lietuvos taurė Kazokiškės | M55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:21:02 | 1 diena 2 diena | 33:29 ( 3) T 47:33 ( 4) T |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė Apsingės kaimas. Varėnos r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 39:37 | T | |
2020-09-27 | ACO Rudens estafetė Rykantai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:17:09 | 2 etapas | 50:47 ( 4) T |
2020-09-26 | Spring Cup 2021 test run Rykantai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 37:37 | T | |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1:41:58 | 1 diena 2 diena | 18:31 ( 4) T 1:23:27 (10) T | |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė Kibyšių miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:49:11 | 2 etapas | 30:26 ( 1) T |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga Kibyšių miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:11:14 | T | |
2020-08-30 | Klubų taurė Šilmeižių miškas, Šilutės r. | KOM | Saulė OK, Vilnius | 23 | 4:48:28 | 9 etapas | 1:07:18 (30) T |
2020-08-22 | OS treniruotė Aukštadvaris (Albinava) | B | Saulė OK, Vilnius | 18 | 1:25:42 | T | |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | H55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:27:26 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:29 ( 6) T 50:22 ( 4) T 53:35 ( 4) T |
2020-07-19 | Lietuvos čemp. labai ilga Dievo krėslo miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:59:20 | T | |
2020-06-30 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V4 | Saulė OK, Vilnius | 14 | 1 diena 3 diena 4 diena | 27:24 ( 5) T 19:22 ( 4) T 22:08 ( 5) T | |
2020-06-13 | Saulės estafetė Avižienių miškas, Karabelkai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:13:57 | 2 etapas | 45:19 ( 1) T |
2020-05-23 | OS treniruotė prie Velnio duobės Mergiškių kalvų miškas | V55 | Saulė OK | 2 | 42:22 | T | |
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 e... Vievis | VA | Saulė OK, Vilnius | 20 | 1:05:42 | ||
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 e... Vilnius | VA | Saulė OK, Vilnius | 16 | 1:06:13 | ||
2020-01-12 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 1 e... Vilnius | VA | Saulė OK, Vilnius | 7 | 57:19 | T | |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Juodkrantė | H55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:20:24 | 1 diena 2 diena | 46:54 ( 5) T 33:30 ( 2) T |
2019-10-05 | Lietuvos čemp. labai ilga Semeliškės | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:36:02 | T | |
2019-09-29 | ACO Ruduo estafetė Poilsio aikštelė A1 34,45 km | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | 33:23 ( 2) T | |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga Ravų miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 53:37 | T | |
2019-09-21 | Lietuvos čemp. estafetė Ravų miškas, Vilniaus r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 6 | 1:59:23 | 3 etapas | 44:51 ( 7) T |
2019-09-07 | Alytaus taurė Alytus | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 37:30 | T | |
2019-08-24 | Klajūno taurė Stirniai, Molėtų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 39:02 | T | |
2019-07-21 | Saulės estafetė 2 diena Pauosupės miškas, Varėnos r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:53:18 | 2 etapas | 37:50 ( 1) T |
2019-07-20 | Saulės estafetė 1 diena Pauosupės miškas, Varėnos r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:46:48 | 2 etapas | 40:19 ( 2) T |
2019-06-29 | Neringa cup Nida | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:00:20 ( 1) T 32:35 ( 1) T 42:10 ( 1) T | ||
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS Vištytis | H55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:28:29 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 18:40 ( 4) T 41:55 ( 3) T 47:54 ( 2) T 40:00 ( 3) T |
2019-06-15 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Kleboniškio šilas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 42:47 | T | |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:57:22 | 1 diena 2 diena 3 diena | 20:46 ( 4) T 1:00:09 ( 4) T 36:27 ( 3) T |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas Trakai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 15:53 | T | |
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė Aukštadvaris | V55 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:30:08 | 1 diena 2 diena | 42:43 ( 7) T 47:25 ( 4) T |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE Vilūniškės, Vievio sen. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:48:16 | 1 diena 2 diena | 38:21 ( 2) T 1:09:55 ( 3) T |
2019-04-06 | Alytaus čempionatas Alytaus Dainų slėnis | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 36:05 | T | |
2019-03-31 | Kauno estafetė Kaunas | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 1:46:38 | 3 etapas | 36:04 ( 3) T |
2019-03-23 | Sezono atidarymo taurė Karklė, Klaipėdos miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:24:47 | 1 diena 2 diena | 40:03 ( 3) T 44:44 ( 8) T |
2018-11-18 | Vilniaus sprintų taurė Vilniaus | V4 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 17:22 ( 5) T 24:01 ( 3) T 17:46 ( 9) T 18:57 ( 3) T 20:06 ( 7) T | |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup Druskininkai | M55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:32:20 | 1 diena 2 diena | 51:16 ( 7) T 41:04 ( 8) T |
2018-09-29 | Ruduo estafetė Dubninkai, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:28:54 | 3 etapas | 49:40 ( 2) T |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:10:48 | T | |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V55 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | dsq T | |
2018-09-08 | Neringos taurė Neringa | H55 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:21:38 | 1 diena 2 diena | 43:29 ( 7) T 38:09 ( 4) T |
2018-09-02 | Klubų taurė Kirdonys | X | Saulė OK, Vilnius | 15 | 4:53:48 | 9 etapas | 1:04:28 (21) T |
2018-08-18 | Klajūno taurė Poviliškis | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 diena | 47:09 ( 3) T | ||
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | H55 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 3:17:24 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 24:02 ( 5) T 46:25 ( 6) T 1:23:04 (15) T 43:53 ( 5) T |
2018-05-26 | Baltic masters and open championship Tartaks | M55 | Saulė OK | 10 | 1:54:21 | 1 diena 2 diena | 1:15:05 (14) 39:16 ( 7) |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:54:54 | 1 diena 2 diena 3 diena | 18:22 ( 6) T 49:06 ( 3) T 47:26 (10) T |
2018-04-21 | Pavasario taurė Spring cup WRE Bona Natura, Trakų r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 40:11 | 1 diena 2 diena | 40:11 ( 4) T dsq T | |
2018-04-14 | Saulės estafetė Puvočiai, Luciškės miškas, Varėn | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:58:26 | 2 etapas | 38:12 ( 2) T |
2018-03-31 | Kauno estafetė Žvėrinčiaus miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:38:54 | 1 etapas | 31:40 ( 1) T |
2018-03-24 | Sezono atidarymo taurė Giruliai, Vilhelmo kanalas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:02:50 | 1 diena 2 diena | 32:12 ( 1) T 30:38 ( 1) T |
2017-11-19 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V3 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 20:36 (16) T 21:08 (14) T 20:01 (12) T 22:56 (15) T | |
2017-10-14 | Lietuvos taurė Vidzgiris, Radžiūnai. Alytus | M55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:35:41 | 1 diena 2 diena | 55:09 ( 2) T 40:32 ( 4) T |
2017-10-01 | ADMA estafetė Žaizdriai, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 41:42 ( 1) T | |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Dievo krėslo miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 51:00 | T | |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė Saušilio miškas | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:28:11 | 2 etapas | 28:28 ( 1) T |
2017-08-20 | Klajūno maratonas Terpežys | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:27:24 | T | |
2017-08-05 | Birštonas Birštonas | M55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:26:30 | 1 diena 2 diena | 38:54 ( 7) T 47:36 ( 3) T |
2017-06-10 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti, Lietuvos ... Zapyškis | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 30:25 | T | |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė Bestraigiškės miškas, Lazdijų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 42:13 | T | |
2017-05-27 | Lietuvos miškininkų čempionatas Švenčionėliai | XB | Saulė OK, Vilnius | 1 | 51:09 | T | |
2017-05-20 | Baltic masters and open championship Stripeikiai, Ignalinos r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 28:49 | 2 diena | 28:49 ( 2) T | |
2017-05-13 | Lietuvos čemp. sprintas Panevėžys | V55 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 12:00 | T | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC Vilnius | M55 | Saulė OK, Vilnius | 19:33 | 1 diena 2 diena | 19:33 ( 6) T 59:05 T | |
2017-04-29 | Pavasario taurė Spring cup WRE Žaizdriai, Jovariškės, Trakų r. | M55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:36:15 | 1 diena 2 diena | 40:26 ( 5) T 55:49 ( 6) T |
2017-04-15 | Saulės estafetė Bartkuškio miškas, Širvintų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:39:27 | 3 etapas | 33:04 ( 4) T |
2017-04-08 | Kauno estafetė Barbutiškių miškas, Trakų r. | V55 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:53:40 | 3 etapas | 36:32 ( 2) T |
2017-04-02 | Alytaus čempionatas Einorai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 33:24 | T | |
2017-03-25 | Sezono atidarymo taurė Smiltynė, Kairiai | V55 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:21:49 | 1 diena 2 diena | 35:40 ( 2) T 46:09 (10) T |
2016-11-20 | Vilniaus sprintų taurė Vilnius | V3 | Saulė OK, Vilnius | 47 | 2 diena 3 diena 5 diena | 22:24 ( 5) T dsq T 24:54 ( 9) T | |
2016-10-15 | Lietuvos taurė Prienai | M50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:32:49 | 1 diena 2 diena | 57:05 ( 8) T 35:44 (10) T |
2016-10-02 | ADMA estafetė Bartonių karjeras, Jonavos r. | V55 | Saulė OK 3, Vilnius | 1 | 1:59:20 | 3 etapas | 38:56 ( 1) T |
2016-10-01 | Alytaus taurė Alytus | V50 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 34:26 | T | |
2016-09-18 | Klubų taurė Šiluva | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:56:01 | 11 etapas | 57:12 (21) T |
2016-09-04 | Lietuvos čemp. ilga Šilėnai, Vilniaus r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:40:46 | T | |
2016-09-03 | Lietuvos čemp. estafetė Šilėnai, Vilniaus r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:12:17 | 2 etapas | 42:47 ( 3) T |
2016-06-23 | Daugiadienės TAKAS Anykščiai | H50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:47:45 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 46:21 (13) T 49:14 ( 4) T 19:00 (16) T 53:10 ( 5) T |
2016-06-12 | Vilniaus čempionatas Kukutiškės, Vilniaus r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 48:21 | T | |
2016-05-29 | Sportas visiems dieninės Palanga | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 32:35 | T | |
2016-05-28 | Sportas visiems naktinės Palanga | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 28:50 | T | |
2016-05-13 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | M50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:39:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 32:27 ( 5) T 1:08:05 ( 8) T 58:39 ( 7) T |
2016-04-30 | Prienų čempionatas Prienai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 51:06 | T | |
2016-04-16 | Pavasario taurė Spring cup WRE Kudrionių poilsio kompleksas | M50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:01:08 | 1 diena 2 diena | 40:29 ( 7) T 1:20:39 ( 7) T |
2016-04-09 | Saulės estafetė Avižienių miškas, Vilniaus r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 38:12 ( 1) T | |
2016-04-03 | Alytaus čempionatas Punios šilas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 36:45 | T | |
2016-04-02 | Kauno estafetė Dergionių miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:06:03 | 3 etapas | 39:30 ( 7) T |
2016-03-19 | Sezono atidarymas Klaipėda | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:32:59 | 1 diena 2 diena | 49:07 (10) T 43:52 ( 8) T |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė Rudamina | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:11:18 | 1 etapas | 19:28 ( 2) T |
2016-03-13 | Rudaminos estafetė Rudamina | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:11:18 | 3 etapas | 15:59 ( 2) T |
2016-01-10 | Icebug taurė Varnikų miškas | V3 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:10:05 | T | |
2015-12-06 | Sportuok miške varžybos Rumšiškės | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 56:12 | T | |
2015-10-17 | Lietuvos taurė Neringa | M50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:29:26 | 1 diena 2 diena | 47:33 ( 9) T 41:53 ( 3) T |
2015-10-04 | ADMA estafetė Zatyšių karjeras, Jonavos r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 41:58 ( 5) T | |
2015-09-20 | Klubų taurė Šleinių miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 3:39:55 | 11 etapas | 47:36 (21) T |
2015-09-06 | Lietuvos čemp. ilga Tytuvėnai, Kelmės r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:00:34 | T | |
2015-09-05 | Lietuvos čemp. sprintas Kėdainiai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 15:46 | T | |
2015-08-14 | Daugiadienės Telšē Telšiai | M50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:43:00 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:30 ( 4) T 1:18:40 ( 6) T 58:50 ( 4) T |
2015-06-18 | Daugiadienės TAKAS Varėna | H50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 3:06:08 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 45:40 ( 9) T 50:50 (13) T 49:23 ( 8) T 40:15 ( 7) T |
2015-05-24 | Lietuvos čemp. estafetė Kermušija, Druskininkų r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:27:11 | 2 etapas | 30:15 ( 8) T |
2015-05-23 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 36:15 | T | |
2015-05-16 | Kauno čempionatas Čiobiškio miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 53:08 | T | |
2015-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir jo apylinkės | M50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:34:55 | 1 diena 2 diena 3 diena | 24:28 ( 8) T 1:09:30 (10) T 1:00:57 ( 7) T |
2015-04-19 | Saulės estafetė Rūdninkų poligonas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:10:19 | 2 etapas | 38:30 ( 1) T |
2015-04-12 | Kauno estafetė Varnabūdė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:58:06 | 2 etapas | 37:52 ( 2) T |
2015-04-11 | Alytaus čempionatas Dušnionys, Alytaus r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 44:10 | T | |
2015-03-28 | Sezono atidarymas Melnragė, Nemirseta | V50 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:23:09 | 1 diena 2 diena | 39:58 ( 4) T 43:11 ( 2) T |
2015-03-15 | Rudaminos estafetė Rudamina | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:06:54 | 1 etapas | 17:54 ( 6) T |
2015-03-15 | Rudaminos estafetė Rudamina | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:06:54 | 3 etapas | 15:18 ( 1) T |
2014-10-26 | Vilniaus DSKS Žalgiris taurė Kernavė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 34:28 | T | |
2014-10-12 | Fortūnos taurė Baltamiškis | VB | Saulė OK, Vilnius | 11 | 52:16 | T | |
2014-10-04 | Alytaus taurė Tolkūnų miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:04:12 | T | |
2014-09-14 | Klajūno taurė Molėtai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 59:55 | T | |
2014-08-31 | Panevėžio m. OS čempionatas Bombardynė, Panevėžys | V50 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 45:59 | T | |
2014-05-25 | Lietuvos čemp. estafetė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 1 etapas | 59:10 ( 7) T | |
2014-05-24 | Lietuvos čemp. vidutinė Pikeliškių miškas, Vilniaus r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 49:44 | T | |
2014-04-26 | Jono Vileišio taurė Šeimaties miškas (Tauragnai) | V50 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:47:04 | 1 diena 2 diena | 38:35 (11) T 1:08:29 (10) T |
2014-04-12 | Alytaus čempionatas Vidzgirio miškas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 44:18 | T | |
2014-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškės | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:46:29 | 1 etapas | 34:35 ( 3) T |
2014-03-30 | Kopos taurė Giruliai | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 39:11 | T | |
2014-03-29 | Sezono atidarymas Smiltynė | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 48:22 | T | |
2013-10-19 | Lietuvos taurė Nida, Kuršių nerija | M50 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 2:06:12 | 1 diena 2 diena | 1:24:43 (13) T 41:29 (10) T |
2013-10-12 | Pavasario rudens taurė Aukštadvario HE | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 52:46 | T | |
2013-10-06 | Durupio estafetės Trakų r. Šafarnės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:06:00 | 2 etapas | 46:57 ( 4) T |
2013-09-21 | Alytaus taurė Punios Šilas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 37:51 | T | |
2013-09-15 | Klubų taurė Viečiūnų miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 9 | 4:02:29 | 10 etapas | 40:57 (15) T |
2013-09-01 | Rudens estafetės Varnikai, Trakų r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:54:39 | 2 etapas | 40:24 ( 3) T |
2013-08-25 | Klajūno maratonas Vilkariai, Švenčionių r. | VMA | Saulė OK, Vilnius | 14 | 1:00:10 | T | |
2013-06-16 | Vilniaus čemp. estafetė Rykantai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:22:20 | 2 etapas | 51:53 ( 2) T |
2013-06-09 | Lietuvos čemp. estafetė Tytuvėnų reg. parkas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:53:21 | 2 etapas | 34:59 ( 2) T |
2013-06-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Tytuvėnų reg. parkas | V50 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 43:52 | T | |
2013-05-19 | Kauno čemp. vidutinė Margava, Karmėlava | V50 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 33:58 | T | |
2013-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius ir apylinkės | M50 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:22:22 | 1 diena 2 diena 3 diena | 20:19 ( 9) T 1:01:18 ( 9) T 1:00:45 ( 8) T |
2013-04-20 | Jono Vileišio taurė Varnikai, Anupriškės, Trakų r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:36:50 | 1 diena 2 diena | 39:08 ( 4) T 57:42 ( 7) T |
2012-10-20 | Lietuvos taurė Antaveršis + Anupriškės | V50 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:40:45 | 1 diena 2 diena | 1:01:24 (17) T 39:21 (10) T |
2012-09-30 | Durupio estefetė Ravai, Aukštadvario sen. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 5 | 2:04:27 | 3 etapas | 39:09 ( 4) T |
2012-09-08 | Vilniaus taurė Žvyriškės | V50 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 38:00 | T | |
2012-09-02 | Klubų taurė Živulčiškė | X | Saulė OK, Vilnius | 17 | 4:38:12 | 9 etapas | 1:01:48 (22) T |
2012-08-19 | Klajūno maratonas Kuklių miškas | XA | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:03:07 | T | |
2012-08-02 | Daugiadienės Dzūkija Druskininkai | M50 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:43 ( 5) T 1:25:18 ( 6) T 1:00:03 ( 8) T | |
2012-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Girelė, Švenčionių raj. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:34:11 | 3 etapas | 37:49 ( 3) T |
2012-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė Popeliškė, Švenčionių r. | V50 | Saulė OK, Vilnius | 15 | 41:23 | T | |
2012-04-01 | Kauno estafetė Lietuvos liaudies buities muz. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 1:37:12 | 1 etapas | 34:38 ( 7) T |
2011-10-01 | Durupio estafetė Aukštadvaris, Trakų raj. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 2:23:54 | 2 etapas | 49:37 ( 4) T |
2011-09-25 | Vilniaus taurė Baltamiškis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 38:35 | T | |
2011-09-04 | Klubų taurė Lūžų miškas, Antalieptė | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:27:45 | 10 etapas | 43:51 (13) T |
2011-06-23 | Daugiadienės TAKAS Palanga | H45 | Saulė OK, Vilnius | 17 | 3:13:36 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 1:11:29 (17) T 21:59 ( 9) T 51:01 (18) T 49:07 (19) T |
2011-06-12 | Lietuvos čemp. estafetė Varnabūdė | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2 | 1:32:46 | 2 etapas | 33:04 ( 3) T |
2011-05-15 | Vilniaus estafetė Lyglaukiai, Vilnius | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 1 | 1:35:57 | 2 etapas | 33:54 ( 1) T |
2011-05-06 | Daugiadienės Vilnius Vilniaus apylinkės | M45 | Saulė OK, Vilnius | 1:52:49 | 1 diena 2 diena | 35:56 ( 6) T 1:16:53 ( 9) T | |
2011-05-01 | Vilniaus čemp. ilgoje trasoje Kazokiškių miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 58:30 | T | |
2011-04-25 | Velykinės varžybos Lokės pėda, Jonavos r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 37:08 | T | |
2011-04-09 | Alytaus čempionatas Kalniškės miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 41:06 | T | |
2011-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 4 | 1:50:25 | 3 etapas | 34:38 ( 3) T |
2010-10-30 | Vilniaus čemp. vidutinėje trasoje, Vi... Žiežmariai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 43:31 | T | |
2010-10-03 | Durupio estafetė Šafarnė, Aukštadvaris, Trakų r. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | 51:06 ( 6) T | |
2010-09-25 | Javonio taurė Senovė | X | Saulė OK, Vilnius | dsq | 4 etapas | 26:32 ( 3) T | |
2010-07-25 | Erdvės estafetė J.Tuleikai atminti Kulionys, Molėtų r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 2:09:31 | 3 etapas | 47:24 ( 3) T |
2009-10-24 | Lietuvos taurė Klaipėda | H45 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:42:23 | 1 diena 2 diena | 1:05:11 ( 8) T 37:12 ( 8) T |
2009-10-18 | Erdvės estafetė ruduo Žemieji Paneriai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:58:52 | 3 etapas | 40:25 ( 3) T |
2009-09-06 | Klubų taurė Pavištyčio miškas | X | Saulė OK, Vilnius | 14 | 4:10:24 | 10 etapas | 42:09 (17) T |
2009-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Riešė | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:17:20 | 3 etapas | 45:19 ( 7) T |
2009-08-29 | Lietuvos čemp. vidutinė Riešė, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 40:56 | T | |
2009-06-19 | Daugiadienės TAKAS Nida | H45 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:16:15 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 26:23 ( 3) T 47:09 ( 7) T 17:17 ( 6) T 45:26 ( 9) T |
2009-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Aukštadvaris, Lietuva | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:08:49 | T | |
2009-06-06 | Lietuvos čemp. sprintas Elektrėnai, Lietuva | V45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | T | ||
2009-05-30 | Klaipėdos čempionatas Klaipėda | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 23:30 | T | |
2009-05-30 | Sportas visiems Palanga | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | dnf 29:33 ( 3) T | ||
2009-05-24 | Kauno čemp. vidutinė Ežerėlis, Kauno raj. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 31:48 | T | |
2009-05-15 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:25:17 | 1 diena 2 diena 3 diena | 29:00 ( 6) T 1:01:40 ( 1) T 54:37 ( 4) T |
2009-05-10 | Vilniaus estafetė Kazokiškės | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:14:26 | 3 etapas | 41:38 ( 2) T |
2009-05-03 | Vilniaus čemp. vidutinė, OSKD taurė I... Verkiai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 49:20 | T | |
2009-05-02 | Kauno čemp. ilgoje trasoje Elektrėnų sav. Rusakalnio miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:18:36 | T | |
2009-04-26 | Igtisos taurė Jautmalkė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:04:08 | T | |
2009-04-25 | Jono Vileišio taurė Šaukėnai, Šiaulių r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 40:12 | T | |
2009-04-19 | Prienų čempionatas Naravai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 38:50 | T | |
2009-04-05 | Vilniaus čemp. ilgoje trasoje Strėva | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 48:11 | T | |
2009-04-04 | Kauno estafetė Ožkapjovių miškas | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | 47:28 ( 3) T | |
2009-03-21 | Žemaitijos pavasaris Šilalė | V45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | T | ||
2009-03-15 | Erdvės estafetė pavasaris Žiežmariai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:13:13 | 3 etapas | 42:52 ( 3) T |
2008-10-18 | Lietuvos taurė Kochanovka | H45 | Saulė OK, Vilnius | 50:25 | 1 diena | 50:25 ( 5) T | |
2008-10-05 | Vilniaus taurė Kazokiškių miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 30:56 | ||
2008-10-04 | Durupio estafetė Aukštadvaris | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:39:59 | 3 etapas | 56:36 ( 5) T |
2008-09-27 | Kauno taurė Prienų šilas (Drubengis) | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 43:11 | T | |
2008-09-14 | Alytaus taurė, OSKD taurė XVI Alytaus šilas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 56:26 | T | |
2008-09-13 | Vilniaus Žalgirio taurė Lyglaukiai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 33:58 | T | |
2008-09-07 | Klubų taurė Vilnius | X | Saulė OK, Vilnius | dsq | 11 etapas | 1:05:52 (22) T | |
2008-09-06 | Lietuvos čemp. sprintas Kaunas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 15:19 | T | |
2008-08-31 | Lietuvos čemp. vidutinė Pavištytis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 44:48 | T | |
2008-06-20 | Daugiadienės TAKAS Trakai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 2:10:00 | 1 diena 2 diena | 36:38 ( 5) T 1:33:22 (12) T | |
2008-06-08 | Lietuvos čemp. estafetė Elniakampis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 3:07:35 | 3 etapas | 56:50 ( 3) T |
2008-06-07 | Lietuvos čemp. ilga Elniakampis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:04:23 | T | |
2008-05-24 | Kauno čempionatas ir KASK taurė Ringovės miškas, Vilkija | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 39:39 | T | |
2008-05-16 | Daugiadienės Vilnius Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:00:11 | 1 diena 2 diena 3 diena | 29:09 ( 5) T 53:12 ( 4) T 37:50 ( 5) T |
2008-05-10 | Baltic masters and open championship Sapieginė, Paneriai | M45 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:53:33 | 1 diena 2 diena | 37:56 ( 5) T 1:15:37 ( 5) T |
2008-05-04 | Alytaus čempionatas Alytaus šilelis | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 27:17 | T | |
2008-05-02 | Vilniaus estafetė Turniškės | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 1:59:00 | 3 etapas | 38:09 ( 5) T | |
2008-04-19 | Klajūno taurė Lakajos miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 42:09 | T | |
2008-04-13 | Kauno čemp. ilgoje trasoje Pastrėvys, Pagrendos miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 56:24 | T | |
2008-04-12 | Molėtų estafetė Šnieriškių miškas | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 7 | 1:54:03 | 3 etapas | 39:22 ( 7) T |
2008-03-30 | Pavasaris pietų Lietuvoj Nikronys, Trakų r. | V45 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 39:13 | T | |
2008-03-29 | Kauno estafetė Žiežmariai | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 2:02:54 | 3 etapas | 41:27 ( 5) T | |
2008-03-25 | Vilniaus Žalgirio taurė Akmenytė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 55:12 | T | |
2008-03-02 | Ice bug Baltosios Vokės miškas | V2 | Saulė OK, Vilnius | 24 | 1:11:06 | T | |
2007-10-13 | Lietuvos taurė Zarasai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 13 | 1:33:53 | 1 diena 2 diena | 1:02:37 (15) T 31:16 (11) T |
2007-09-01 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | V45 | Saulė OK, Vilnius | dsq | T | ||
2007-08-19 | Klajūno maratonas Alnė | XA | Saulė OK, Vilnius | 8 | 57:01 | T | |
2007-07-03 | Daugiadienės TAKAS Elektrėnai | H45 | Saulė OK, Vilnius | 40:28 | 2 diena | 40:28 ( 2) T | |
2007-05-27 | Sportas visiems dieninės Nemirseta | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 27:59 | T | |
2007-05-26 | Klaipėdos pirmenybės Radailiai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 43:51 | T | |
2007-05-11 | Daugiadienės VILNIUS / Lietuvos OSKD... Vilnius | H45 | Saulė OK, Vilnius | 1:27:24 | 2 diena 3 diena | 53:12 ( 4) T 34:12 ( 2) T | |
2007-04-29 | Vilniaus čemp. ilga Burbiškės, Vilnius | V45 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:12:31 | T | |
2007-04-28 | Vilniaus estafetė Pustalaukis | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 4 | 1:55:27 | 3 etapas | 34:17 ( 3) T |
2007-04-15 | Klajūno taurė Lakajos miškas | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 41:37 | T | |
2007-04-10 | Molėtų estafetė Molėtai | V45 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:39:16 | 1 etapas | 33:26 ( 1) T |
2007-04-01 | Kauno estafetė Kluoniškiai, Kauno raj. | V45 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 1:32:39 | 3 etapas | 29:43 ( 3) T |
2007-03-24 | Vilniaus Žalgirio atviros varžybos Baltoji Vokė | V45 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 49:34 | T | |
2007-03-18 | Rinktinės stovykla ilga Gailiūnai | V3 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 48:18 | T | |
2007-03-12 | OK Devyni sezono atidarymas Baniškės | V2 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 44:30 | T | |
2007-01-21 | Rinktinės stovykla Rastinėnai | V3 | Saulė OK, Vilnius | 2 diena | 1:05:05 ( 5) T | ||
2006-10-14 | Lietuvos taurė Seirijai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 41:07 | 1 diena 2 diena | dsq T 41:07 ( 9) T | |
2006-09-03 | Klubų taurė Sariai | X | Saulė OK, Vilnius | 16 | 4:18:17 | 11 etapas | 48:42 (18) |
2006-09-02 | Lietuvos čemp. sprintas Jomanto parkas, Vilnius | V40 | Saulė OK, Vilnius | dsq | T | ||
2006-07-04 | Daugiadienės TAKAS Druskininkai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 4:01:59 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 40:12 ( 2) T 1:04:41 ( 6) T 36:32 ( 4) T 52:58 ( 7) T 47:36 ( 6) T |
2006-06-17 | Olimpinė diena Vilnius, Vingio parkas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 22:42 | T | |
2006-06-11 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 46:52 ( 5) T | |
2006-05-19 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 25:05 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:05 ( 3) T dsq T dsq T | |
2006-05-07 | Molėtų estafetė Poviliškis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:38:48 | 3 etapas | 47:55 ( 7) |
2006-05-06 | Kauno čemp. vidutinė Kaišiadorių raj., Geri Vakarai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 56:45 | T | |
2006-04-30 | Vilniaus čemp. vidutinė, Studentų pir... Žalieji ežerai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 35:33 | T | |
2006-04-29 | Vilniaus čemp., Studentų pirmenybės Skirmantiškės, Vievis | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 1 etapas | 49:51 ( 8) T | |
2006-04-23 | Jono Vileišio taurė Rubikiai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 36:42 | T | |
2006-04-22 | Klajūno taurė Ropeikiškės miškas | V40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 56:10 | T | |
2006-04-15 | Pavasario žibuoklės Kaskalnis, Jurbarko r. | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 47:14 | T | |
2006-04-09 | Klaipėdos taurė Smiltynė | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 45:47 | T | |
2006-04-08 | Lietuvos čemp. labai ilga, Neringos p... Juodkrantė | VA | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:10:21 | T | |
2006-04-01 | Kauno estafetė Birštonas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:38:04 | 2 etapas | 39:59 ( 3) T |
2005-10-15 | Lietuvos taurė Druskininkai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:51:17 | 1 diena 2 diena | 1:10:41 (10) T 40:36 ( 8) T |
2005-07-06 | Daugiadienės TAKAS Klaipėda | H40 | Saulė OK, Vilnius | 1:58:20 | 1 diena 2 diena 3 diena | 39:41 ( 6) T 57:52 (10) T 20:47 (21) T | |
2005-06-19 | ROMUALDUI ŠILEIKAI atminti Lekėčiai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 49:51 | T | |
2005-06-18 | Vilniaus čemp. sprintas Vilnius, Vingio parkas | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 25:16 | ||
2005-06-05 | Lietuvos čemp. estafetė Bendoriškė | V35 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 2:38:09 | 1 etapas | 45:44 ( 8) T |
2005-05-01 | Molėtų estafetė Bebrusai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:13:48 | 3 etapas | 37:23 ( 5) |
2005-04-24 | Vilniaus estafetė Žalieji ežerai, Vilnius | V35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 2:17:53 | 3 etapas | 44:06 ( 8) T |
2005-04-23 | Klajūno taurė Dringis | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 57:38 | ||
2005-04-16 | Kauno čemp. ilga Meškapievis, Prienai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 57:57 | T | |
2005-04-09 | Kauno estafetė Rukla | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 1:55:09 | 3 etapas | 36:22 ( 6) T |
2005-04-02 | Pavasario žibuoklės Švarcgirio miškas | V40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 39:34 | T | |
2004-10-16 | Lietuvos taurė Nemerseta, Giruliai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:48:16 | 1 diena 2 diena | 40:35 (10) T 1:07:41 (11) T |
2004-10-03 | Javonio taurė Viečiūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 47:25 | T | |
2004-09-12 | OK Apuoko taurė Miškonys | V | Saulė OK, Vilnius | 14 | 50:21 | T | |
2004-08-28 | Lietuvos čemp. estafetė Vidzgirio miškas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 2:31:45 | 3 etapas | 52:47 (10) |
2004-08-22 | Klubų taurė Bebrusai | X | Saulė OK, Vilnius | 9 | 3:35:59 | 11 etapas | 42:14 ( 9) |
2004-08-15 | Klajūno maratonas Stirniai | XA | Saulė OK, Vilnius | 3 | 47:52 | ||
2004-06-13 | Lietuvos čemp. sprintas Druskininkai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 16:10 | T | |
2004-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė Marcinkonys | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 40:23 | T | |
2004-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:27:03 | 1 diena 2 diena 3 diena | 35:45 ( 9) T 56:55 ( 4) T 54:23 ( 4) T |
2004-05-02 | Vilniaus čemp. ilga Šilėnai, Vilnius | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:14:51 | T | |
2004-05-01 | Vilniaus estafetė Salininkai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:27:16 | 3 etapas | 44:55 ( 4) |
2004-04-25 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilniaus r. | V | Saulė OK, Vilnius | 10 | 1:35:56 | 3 etapas | 28:47 (10) T |
2004-04-24 | Studentų pirmenybės Visoriai, Vilnius | V40 | Saulė OK, Vilnius | dsq | T | ||
2004-04-18 | Klajūno taurė Sariai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 51:09 | T | |
2004-04-04 | Alytaus čemp. ilga Alytaus šilas | V40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 57:02 | T | |
2004-04-03 | Kauno estafetė Pakarklės miškas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:56:17 | 3 etapas | 40:07 ( 6) T |
2003-12-14 | OK Apuoko žiemos taurė Liepynė | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 36:11 | T | |
2003-11-09 | Krintantis lapas Verkiai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 37:23 | T | |
2003-10-18 | Lietuvos taurė Pabradė | H40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:33:34 | 1 diena 2 diena | 34:50 ( 3) T 58:44 ( 2) T |
2003-10-12 | Vilniaus taurė Kalvarijos - Verkiai, Vilnius | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:04:18 | T | |
2003-09-06 | Klubų taurė Elektrėnai | X | Saulė OK, Vilnius | 11 | 3:52:22 | 11 etapas | 46:03 (15) |
2003-08-24 | Vilniaus čemp. ilga Gailiūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:18:47 | T | |
2003-08-17 | Klajūno maratonas Rašia | XA | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:02:15 | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | H40L | Saulė OK, Vilnius | 2 | 3:54:45 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 55:08 ( 2) T 52:57 ( 5) T 19:25 ( 4) T 55:35 ( 4) T 51:40 ( 2) T |
2003-06-29 | Vilniaus čemp. ilga Tapeliai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 54:04 | ||
2003-06-28 | Mindaugo karūnavimo žaidynės Vingio parkas | H | Saulė OK, Vilnius | 13 | 24:05 | ||
2003-06-22 | Lietuvos čemp. ilga Ažušilė | V40 | Saulė OK, Vilnius | 12 | 1:23:12 | T | |
2003-06-21 | Lietuvos čemp. vidutinė Girelės miškas, Sariai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 41:15 | T | |
2003-06-08 | Vilniaus estafetė Tapeliai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:24:47 | 3 etapas | 48:31 ( 6) |
2003-06-07 | Vilniaus čemp. vidutinė Zujūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 44:50 | T | |
2003-05-09 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:28:34 | 1 diena 2 diena 3 diena | 25:34 ( 5) T 1:02:43 ( 4) T 1:00:17 ( 5) T |
2003-05-04 | Molėtų estafetė Alnė | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:48:33 | 3 etapas | 33:49 ( 5) |
2003-05-03 | Apskričių mačas Svilonys, Jonavos r. | H40 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 41:43 | ||
2003-04-27 | Klajūno taurė Rašia | V40 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 46:23 | ||
2003-04-13 | OK Miško estafetė Prienai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:45:04 | 3 etapas | 53:20 ( 4) |
2003-04-12 | Kauno čemp. ilga Šešuva, Jonavos r. | H40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:04:56 | T | |
2003-04-06 | OK Oriens taurė Varnikų miškas, Trakai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 44:35 | ||
2003-04-05 | Kauno estafetė Pakumprys | H35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:55:07 | 3 etapas | 36:08 ( 5) |
2003-03-23 | Vilniaus pavasaris Karačiūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 43:31 | ||
2002-10-19 | Lietuvos taurė Zelva | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:36:16 | 1 diena 2 diena | 42:09 ( 4) 54:07 ( 6) |
2002-10-13 | Vilniaus taurė Šilėnai | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 56:27 | ||
2002-10-05 | OK Oriens estafetė Anykščiai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:49:27 | 3 etapas | 39:25 ( 3) |
2002-09-15 | Lietuvos čemp. estafetė Ringovės miškas, Vilkija | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:08:06 | 3 etapas | 41:52 ( 6) |
2002-09-08 | Lietuvos čemp. vidutinė Nida | V40 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 49:46 | T | |
2002-09-07 | Lietuvos čemp. sprintas Nida | V40 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 21:51 | T | |
2002-08-31 | Klubų taurė Sariai, Švenčionių r. | X | Saulė OK, Vilnius | 8 | 4:06:43 | 11 etapas | 54:55 (14) |
2002-07-03 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | H40S | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:49:22 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 39:43 ( 4) T 32:07 ( 1) T 28:21 ( 1) T 37:23 ( 1) T 31:48 ( 1) T |
2002-06-22 | Vilniaus parkai trumpa Vingio parkas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 19:50 | ||
2002-05-10 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H40 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 2:30:19 | 1 diena 2 diena 3 diena | 37:04 ( 5) T 58:01 ( 5) T 55:14 ( 4) T |
2002-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė Gailiūnai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 38:08 | ||
2002-05-04 | Vilniaus estafetė Gailiūnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:43:00 | 3 etapas | 33:07 ( 3) |
2002-04-27 | Klajūno taurė Žičkai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 53:50 | ||
2002-04-21 | Kauno taurė Prienų šilas, Naravai | V40 | Saulė OK, Vilnius | 9 | 1:00:43 | T | |
2002-04-20 | OK Švyturio taurės 2 etapas ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 50:25 | ||
2002-04-07 | Molėtų estafetė Vilkariai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 2:25:20 | 3 etapas | 44:37 ( 3) |
2002-04-06 | Kauno estafetė Agurkiškė | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:38:29 | 3 etapas | 32:15 ( 4) |
2002-04-01 | Tengrio taurė ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 52:41 | ||
2002-03-23 | OK Švyturio taurės 1 etapas ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 39:18 | ||
2002-03-17 | OK Miško ikisezoninės Prienų šilas | H | Saulė OK, Vilnius | 21 | 1:04:23 | ||
2001-10-20 | Lietuvos taurė Juodkrantė | H35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:45:39 | 1 diena 2 diena | 54:07 ( 4) T 51:32 ( 5) T |
2001-10-14 | Kauno taurė Strėva | H35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:00:50 | T | |
2001-10-13 | Apskričių mačas Žvėrinčius, Prienai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 45:12 | ||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | 35:42 ( 5) | |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 42:02 | T | |
2001-09-16 | OK Švyturio taurės 3 etapas ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 54:33 | ||
2001-09-08 | Trakų takas Varnikų miškas, Trakai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 42:00 | ||
2001-09-02 | Vilniaus čemp. klasika Šilėnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:01:30 | ||
2001-09-01 | Vilniaus parkai Vilnius | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 16:37 | T | |
2001-08-08 | Daugiadienės TAKAS Nemunaitis | H35S | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:57:38 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 31:51 ( 1) T 47:03 ( 1) T 28:12 ( 1) T 38:09 ( 1) T 32:23 ( 1) T |
2001-06-10 | Marijampolės pirmenybės Meškapievis, Prienai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 46:39 | ||
2001-06-09 | Alytaus estafetė Radžiūnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | 3 etapas | 59:34 ( 6) | |
2001-06-03 | Lietuvos čemp. estafetė Kaskalnis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:45:39 | 3 etapas | 34:47 ( 3) |
2001-06-02 | Lietuvos čemp. trumpa Smalininkai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 25:25 | T | |
2001-05-11 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 2:52:08 | 1 diena 2 diena 3 diena | 53:38 ( 6) T 56:09 ( 5) T 1:02:21 ( 6) T |
2001-05-06 | Vilniaus estafetė Mickūnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:52:01 | 3 etapas | 37:01 ( 4) |
2001-05-05 | Vilniaus čemp. vidutinė trasa Mickūnai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 35:52 | ||
2001-04-21 | Klajūno taurė Vidugiris | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 54:19 | ||
2001-04-16 | Velykų varžybos Lavariškės | V | Saulė OK, Vilnius | 19 | 1:15:27 | ||
2001-04-08 | Molėtų estafetė Molėtai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:54:57 | 3 etapas | 38:01 ( 5) |
2001-04-07 | Kauno estafetė Kulautuva | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:48:46 | 3 etapas | 36:47 ( 6) |
2001-03-24 | OK Švyturio taurės 1 etapas Vingio parkas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 31:01 | ||
2001-01-14 | OK Ąžuolas taurės 4 etapas Aukštasis Pavilnys | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 53:01 | ||
2000-11-04 | OK Ąžuolas taurės 3 etapas Šeškinė, Vilnius | H35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 35:25 | ||
2000-10-22 | Panevėžio taurė ? | H18 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 45:30 | ||
2000-10-15 | Vilniaus taurė Europos parkas | H35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 47:57 | ||
2000-10-14 | Kauno čemp. trumpa Maškapievis | H35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 45:48 | ||
2000-09-30 | Alytaus taurė Alytaus šilas | H35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 49:31 | ||
2000-09-17 | Kauno taurė Prienai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:09:40 | ||
2000-09-09 | Lietuvos čemp. labai ilga Čiulų miškas, Molėtų raj. | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:43:55 | ||
2000-09-03 | Klubų taurė Varnikai, Trakai | X | Saulė OK, Vilnius | 3:20:08 | 11 etapas | 49:39 (17) | |
2000-09-02 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas ? | H | Saulė OK, Vilnius | 16 | 58:42 | ||
2000-07-05 | Daugiadienės TAKAS Prienai | H35L | Saulė OK, Vilnius | 7 | 5:21:32 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:07:40 ( 9) 1:03:30 ( 8) 1:17:25 ( 9) 33:50 ( 8) 1:19:07 ( 7) |
2000-06-11 | Lietuvos čemp. klasika Bubiai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:21:06 | ||
2000-06-04 | Lietuvos čemp. estafetė Grigiškės | V35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:42:29 | 3 etapas | 51:37 ( 4) |
2000-06-03 | Lietuvos čemp. trumpa Grigiškės | V35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 39:54 | ||
2000-05-21 | Kauno čemp. klasika Aukštadvaris | H35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:06:46 | ||
2000-05-14 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 3:08:20 | 1 diena 2 diena 3 diena | 53:55 ( 4) 1:12:21 ( 3) 1:02:04 ( 4) |
2000-04-24 | Alytus Kaunas Vilnius Lavariškės | H35 | Saulė OK, Vilnius | 8 | 54:45 | ||
2000-04-09 | Klajūno taurė Molėtai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:02:00 | ||
2000-04-01 | Marijampolės pirmenybės Kazlų Rūda | H35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 48:00 | ||
2000-01-15 | OK Ąžuolas taurės 3 etapas Aukštoji Veržuva | H35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:05:00 | ||
1999-10-02 | Javonio taurė Varnabūdės miškas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 1:02:13 | ||
1999-09-05 | OK Ąžuolas taurės 1 etapas Aukštoji Veržuva | H | 16 | 1:00:05 | |||
1999-06-30 | Daugiadienės TAKAS Aukštadvaris | H35L | Saulė OK, Vilnius | 5 | 4:55:10 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:17:41 ( 5) 1:02:03 ( 4) 31:34 ( 6) 1:02:49 ( 6) 1:01:03 ( 4) |
1999-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Raudondvaris | V35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 2:22:44 | 3 etapas | 45:03 ( 3) |
1999-06-19 | Lietuvos čemp. klasika Raudondvaris | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 1:13:55 | ||
1999-06-06 | Lietuvos čemp. trumpa Varnabūdė, Mariampolės r. | V35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 32:11 | T | |
1999-05-29 | Baltic masters and open championship Gražutė, Zarasai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 7 | 1:40:26 | 1 diena 2 diena | 1:06:00 ( 8) 34:26 ( 8) |
1999-05-21 | Daugiadienės VILNIUS Vilnius | H35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 2:44:57 | 1 diena 2 diena 3 diena | 43:56 ( 2) 55:11 ( 4) 1:05:50 ( 6) |
1999-04-18 | Klajūno taurė Padkamariai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:04:14 | ||
1999-04-11 | Kauno estafetė Kluoniškiai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 1 | 1:51:23 | 3 etapas | 37:27 ( 3) |
1998-10-10 | Lietuvos taurė Molėtai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:58:07 | 1 diena 2 diena | 56:27 ( 4) 1:01:40 ( 2) |
1998-09-05 | Lietuvos čemp. trumpa Zarasai | V35 | Saulė OK, Vilnius | 6 | 34:00 | ||
1998-08-30 | Lietuvos čemp. estafetė Gečialaukis | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 | 1:40:19 | 3 etapas | 37:05 ( 1) |
1998-08-29 | Lietuvos čemp. klasika Balninkai, Alytus | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 1:14:09 | T | |
1998-08-09 | Klajūno maratonas Vadokšnas, Molėtų raj. | V35 | Saulė OK, Vilnius | 4 | 1:49:04 | T | |
1998-07-08 | Daugiadienės TAKAS Zarasai | H35L | Saulė OK, Vilnius | 3 | 3:57:24 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 51:26 ( 1) 56:51 ( 4) 56:06 ( 2) 25:38 ( 3) 47:23 ( 3) |
1998-06-27 | Pasaulio lietuvių sporto žaidynės Kaunas | V35 | Saulė OK, Vilnius | 2 diena | 42:51 ( 7) | ||
1997-08-30 | Lietuvos čemp. trumpa Vaivadiškės | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 26:21 | ||
1997-07-09 | Daugiadienės TAKAS Molėtai | H35 | Saulė OK, Vilnius | 5 | 3:49:41 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:04:43 ( 6) 40:57 ( 3) 27:37 ( 6) 42:59 ( 3) 53:25 ( 4) |
1997-06-22 | Lietuvos čemp. estafetė Telšiai | V35 | Saulė OK 2, Vilnius | 3 | 2:25:26 | 2 etapas | 49:19 ( 4) |
1997-06-21 | Lietuvos čemp. klasika Telšiai | V35 | Saulė OK, Vilnius | dsq | |||
1997-04-27 | Klajūno taurė Kulionys | V35 | Saulė OK, Vilnius | 3 | 55:54 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa Margava, Kauno r. | VB | Saulė OK, Vilnius | 16 | 37:04 | ||
1996-08-31 | Lietuvos čemp. trumpa kval. Margava, Kauno r. | V3 | Saulė OK, Vilnius | 11 | 34:18 | ||
1996-07-03 | Daugiadienės TAKAS Plateliai | HB | Saulė OK, Vilnius | 4 | 3:28:42 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 43:56 ( 7) 46:25 ( 7) 34:23 (15) 41:27 ( 4) 42:31 ( 5) |
1996-06-23 | Lietuvos čemp. estafetė Ignalina | V | Saulė OK, Vilnius | 3 | 3:06:27 | 2 etapas | 50:58 ( 5) |
1996-06-22 | Lietuvos čemp. klasika Ažušilė, Ignalina | VB | Saulė OK, Vilnius | 11 | 59:21 | ||
1995-05-19 | Daugiadienės VILNIUS ? | H | Žemyna OK, Vilnius | 18 | 3:41:13 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:07:49 (18) 1:25:03 (20) 1:08:21 (27) |
1994-08-27 | Lietuvos čemp. klasika Ignalina | VA | Žemyna OK, Vilnius | 12 | 1:12:00 | ||
1994-07-06 | Daugiadienės TAKAS Ignalina | HA | Žemyna OK, Vilnius | 6 | 5:54:25 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:25:30 ( 7) 1:03:29 ( 8) 1:01:53 ( 7) 1:05:02 (10) 1:18:31 ( 9) |
1994-06-18 | Lietuvos čemp. trumpa Abromiškės | VA | Žemyna OK | 13 | 39:35 | ||
1994-05-23 | Daugiadienės Vilnius ? | HA | Žemyna OK, Vilnius | 1 | 3:53:23 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena | 55:27 ( 3) 1:06:31 ( 3) 1:02:15 ( 2) 49:10 ( 4) |
1993-06-20 | Lietuvos čemp. estafetė Anykščiai | V | Žemyna OK, Vilnius | 10 | 4:22:49 | 3 etapas | 1:15:27 (15) |
1993-06-19 | Lietuvos čemp. trumpa Anykščiai | VA | Žemyna OK, Vilnius | 3 | 32:25 | ||
1992-07-05 | Daugiadienės TAKAS Pašvinės, Šiauliai | HA | Žemyna OK, Vilnius | 7 | 5:16:45 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 1:06:45 (14) 1:02:36 ( 5) 53:48 ( 9) 1:04:13 (21) 1:09:23 ( 9) |
1992-06-21 | Lietuvos čemp. estafetė Alytus | V | Žemyna OK, Vilnius | 5 | 3:39:44 | 4 etapas | 54:39 (10) |
1992-06-19 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Alytus | V | Žemyna OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 2:00:16 (18) 32:23 (16) | ||
1992-05-08 | Daugiadienės VILNIUS Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė | H | Žemyna OK, Vilnius | 2:40:31 | 1 diena 2 diena 3 diena | 58:07 ( 4) 1:42:24 (15) dsq | |
1992-04-05 | Kauno estafetė Prienai | V | Žemyna OK, Vilnius | dsq | 2 etapas | 59:29 (18) | |
1992-04-04 | Klajūno taurė Baluoša | V | Žemyna OK, Vilnius | 4 | 1:08:08 | ||
1992-03-08 | Lietuvos čemp. estafetė markiruotė Karačiūnai | V | Žemyna OK | 10 | 2:53:39 | 4 etapas | 40:23 ( 8) |
1992-03-07 | Lietuvos čempionatas markiruotė Veršupis | V | Žemyna OK | 16 | 1:08:29 | ||
1991-07-03 | Daugiadienės TAKAS Prienai | HA | Lukna OK, Vilnius | 1:16:05 | 2 diena | 1:16:05 (33) | |
1991-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Aukštadvaris, Prienai | V | Lukna OK, Vilnius | 1 diena 2 diena | 2:06:51 (22) 53:42 (28) | ||
1991-06-15 | Žalgirio pirmenybės Kukutiškės | H | Lukna | 1 diena 2 diena | 1:11:23 (12) dsq | ||
1990-09-01 | Baltic championship Aukštadvaris | MA | Vilnius | 5 | 1:56:12 | ||
1990-06-22 | Lietuvos čemp. klasika + trumpa Katlaukis, Vaivadiškės | VA | Vilnius | 1 diena 2 diena | dsq dsq | ||
1989-07-02 | Lietuvos čempionatas Ilgės ežeras | V | Vilnius 1, Vilnius | 13 | 1:38:24 | ||
1989-07-01 | Lietuvos čemp. estafetė Germantas | V | Vilnius 1, Vilnius | 3 | 3:25:16 | 3 etapas | 50:19 ( 2) |
1989-06-30 | Lietuvos komandinis čempionatas Lieplaukė | V | Vilnius 1, Vilnius | 21 | 1:39:16 | ||
1986-08-24 | Lietuvos čemp. estafetė Skersabaliai | V | Vilnius 2, Vilnius | dsq | 3 etapas | 1:06:31 ( 7) | |
1986-08-23 | Lietuvos komandinis čempionatas Skersabaliai | V | Vilnius 2, Vilnius | 28 | 1:52:42 | ||
1982-06-27 | Lietuvos čemp. estafetė Aukštadvaris | V | Vilnius 1, Vilnius | 1 | 4:22:05 | 3 etapas | 1:06:07 ( 2) |
1982-06-26 | Lietuvos čempionatas Aukštadvaris | V | VU, Vilnius | 16 | 2:07:55 | ||
1981-06-28 | Lietuvos čempionatas Katlaukis | V | Vilnius | 5 | 1:53:07 | ||
1981-05-24 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas Vilnius | V19 | Vilnius | 15 | 1:21:03 | ||
1980-06-21 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas Raudondvaris | V17 | Vilnius 2, Vilnius | 1 diena 2 diena | 51:58 ( 2) 1:15:53 (13) | ||
1978-08-27 | Lietuvos jaunių ir jaunimo čempionatas Arvydai | V18 | Vilnius | 1 diena 2 diena | 56:53 (21) 57:53 (15) |