Varžybų skaičius: 28
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-12-16 | Gajos žiemos sprintų taurės 2 etapas Kaunas, Šilainiai | M | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2 | 19:29 | T | |
2023-11-25 | Gajos žiemos sprintų taurės 1 etapas Sporto (Draugystės) parkas | M | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2 | 19:41 | T | |
2023-10-29 | Baltic junior cup relay Szczecin | X | Lithuania | 4 | 2:35:57 | 5 etapas | 44:41 ( 4) |
2023-10-28 | Baltic junior cup Szczecin | W20 | Lithuania | 2 | 1:12:11 | ||
2023-10-21 | Lietuvos taurė Gražutė, Zarasų raj. | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 1:38:09 | 1 diena 2 diena | 39:08 ( 1) T 59:01 ( 2) T |
2023-09-30 | Rudens estafetė Spindžiaus miškas (Lausgeniai) | M | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 2:04:48 | 1 etapas | 38:30 ( 2) T |
2023-09-16 | Lietuvos čemp. bendras startas Dengtiltis | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2 | 1:06:18 | T | |
2023-09-03 | Lietuvos čemp. ilga Šventininkai , Vilniaus r. | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 1:12:41 | T | |
2023-09-02 | Klubų taurė Juodaklonio k., Trakų r. | X | Takas OK, Kaunas | dsq | 8 etapas | 29:45 ( 3) T | |
2023-08-26 | Jono Vileišio taurė Kaukinės miškas | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 1:12:11 | 1 diena 2 diena | 27:49 ( 1) T 44:22 ( 1) T |
2023-08-20 | Klajūno taurė Alnė, Molėtų r. | M | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 4 | 53:40 | T | |
2023-08-20 | LOSF vasaros stovykla Alnės ežeras | A | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 diena 2 diena 3 diena 5 diena 6 diena 7 diena | 25:15 (16) T dsq T 52:27 (10) T 25:23 (22) T 1:06:42 (21) T dsq T | ||
2023-07-08 | JWOC relay Baia Mare | W20 | Lithuania | 12 | 1:37:01 | 3 etapas | 32:21 (13) |
2023-07-07 | JWOC long Baia Mare | W20 | Lithuania | 33 | 1:09:33 | ||
2023-07-05 | JWOC middle Baia Mare | W20 | Lithuania | 85 | 36:18 | ||
2023-07-04 | JWOC sprint relay Baia Mare | X | Lithuania 2 | 39 | 1:00:58 | 4 etapas | 15:27 (39) |
2023-07-03 | JWOC sprint Baia Mare | W20 | Lithuania | 84 | 19:07 | ||
2023-06-11 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė Šilutė | MV | Takas OK, Kaunas | 4 | 59:16 | 1 etapas | 14:41 (11) T |
2023-06-10 | Lietuvos čemp. sprintas Šilutė | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 5 | 15:59 | T | |
2023-05-28 | Baltic championship relay Värska | W20 | LTU 2 | 6 | 2:00:28 | 3 etapas | 34:57 ( 2) T |
2023-05-27 | Baltic championship Värska | W20 | Lithuania | 5 | 1:07:19 | T | |
2023-05-14 | Lietuvos čemp. estafetė Onuškis | M | Takas OK, Kaunas | 3 | 2:39:49 | 3 etapas | 49:34 ( 3) T |
2023-05-13 | Lietuvos čemp. vidutinė Onuškis | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 44:31 | T | |
2023-05-05 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD č... Vilnius | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 2:03:50 | 1 diena 2 diena 3 diena | 14:24 ( 1) T 52:28 ( 1) T 56:58 ( 1) T |
2023-05-05 | Lietuvos čemp. super sprintas Vilnius | M | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 2 | 1:21 | T | |
2023-04-22 | Pavasario taurė Spring cup WRE Aukštadvaris | W20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | 1 | 1:34:08 | 1 diena 2 diena | 31:37 ( 1) T 1:02:31 ( 1) T |
2023-03-25 | Lietuvos čemp. naktinis Valų miškas | M20 | SM Gaja, Takas OK, Kaunas | dsq | T | ||
2023-03-11 | SM Gaja sprinto taurė Kaunas | M | Saulės gimnazija | 10 | 42:25 | 1 diena 3 diena | 18:25 ( 3) T 24:00 ( 6) T |