Varžybų skaičius: 130
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-08-26 | WOC relay Nova Paka | M | Estonia | 12 | 2:48:11 | 1 etapas | 53:57 (10) T |
2023-08-25 | WOC JWOC mass start Jabkenice | M | Estonia | 12 | 1:27:56 | T | |
2023-08-23 | WOC JWOC middle Mostek | M | Estonia | 14 | 55:42 | T | |
2023-08-22 | WOC JWOC long Mostek | M | Estonia | dsq | T | ||
2023-08-20 | WOC JWOC sprint Jičin | M | Estonia | 3 | 23:38 | T | |
2023-07-22 | Jūros šventė, Baltic MTBO championshi... Klaipėda | BM | SK Saue Tammed, Saue | 1 | 1:06:30 | 1 diena 2 diena | 44:16 ( 2) T 22:14 ( 1) T |
2023-04-29 | European, European Junior and Youth M... Loulé | MIX | Estonia | 11 | 2:17:27 | 3 etapas | 39:30 (16) |
2023-04-28 | European, European Junior and Youth M... Loulé | M21 | Estonia | 3 | 22:17 | T | |
2023-04-27 | EOC mass start, Euro Junior and Youth... Loulé | M21 | Estonia | 48:27 | T | ||
2023-04-26 | European, European Junior and Youth M... Loulé | M21 | Estonia | 5 | 50:09 | ||
2022-11-26 | Klaipėda rogaining Klaipėda | BV3 | Heavyweight | 27 | 27:02 | T | |
2022-07-20 | WOC JWOC mass start Falun | M | Estonia | 16 | 1:13:59 | T | |
2022-07-19 | WOC JWOC sprint Falun | M | Estonia | 3 | 24:44 | T | |
2022-07-17 | WOC JWOC long Falun | M | Estonia | 8 | 2:01:27 | T | |
2022-07-16 | WOC relay Mora by, Säter | M | Estonia | 8 | 2:12:07 | 1 etapas | 41:01 ( 7) T |
2022-07-15 | WOC JWOC middle Mora by, Säter | M | Estonia | 6 | 54:16 | T | |
2022-05-22 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | MIX | Estonia | 12 | 2:23:13 | 3 etapas | 39:21 (20) T |
2022-05-21 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | M21 | Estonia | 19 | 1:56:00 | T | |
2022-05-20 | European, European Junior and Youth M... Ignalina | M21 | Estonia | 12 | 25:43 | T | |
2021-10-10 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | MIX | Estonia | dsq | 3 etapas | 30:03 ( 5) | |
2021-10-09 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | M21 | Estonia | 17 | 1:43:15 | ||
2021-10-08 | European Junior and Youth MTBO champi... Médio Tejo | M21 | Estonia | 16 | 50:07 | ||
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS Dzūkija | MBH | Estonian MTBO team | 2 | 2:52:23 | 1 diena 2 diena 3 diena | 1:00:27 (14) T 1:04:40 ( 2) T 47:16 ( 1) T |
2020-07-31 | Baltic MTBO championships (middle, ma... Dzūkija | MBH | Estonian MTBO Team | 1 diena 2 diena | 1:00:27 (13) T 1:04:40 ( 2) T | ||
2019-11-09 | Vilniaus rogaining Vilnius | DV6 | Heavyweight | 1 | 5:09:28 | T | |
2019-08-03 | WOC JWOC relay Viborg | M | Estonia | 7 | 2:26:20 | 3 etapas | 47:37 (11) |
2019-08-02 | WOC JWOC mass start Viborg | M | Estonia | 14 | 1:02:05 | ||
2019-07-31 | WOC JWOC long Viborg | M | Estonia | 13 | 1:55:08 | ||
2019-07-30 | WOC JWOC middle Viborg | M | Estonia | 5 | 55:12 | ||
2019-07-28 | WOC JWOC sprint Viborg | M | Estonia | 31 | 25:12 | ||
2019-06-10 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | M | Estonia | 25 | 1:16:57 | ||
2019-06-09 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | M | Estonia | 1 | 20:47 | ||
2019-06-08 | European MTB orienteering championshi... Strzelin | X | Estonia | 13 | 2:06:32 | 2 etapas | 35:44 ( 3) |
2018-11-10 | Vilniaus rogaining Vilnius | DV6 | Hawaii Express | 1 | 4:39:44 | T | |
2018-08-12 | WOC JWOC EYOC sprint Waldviertel | M | Estonia | 12 | 21:33 | ||
2018-08-09 | WOC JWOC EYOC relay Waldviertel | M | Estonia | 10 | 1:59:06 | 2 etapas | 35:59 ( 2) |
2018-08-08 | WOC JWOC EYOC middle Waldviertel | M | Estonia | dsq | |||
2018-08-07 | WOC JWOC mass start Waldviertel | M | Estonia | 8 | 1:23:18 | ||
2018-07-01 | European MTB orienteering championshi... Budapest | X | Estonia 1 | 10 | 2:41:25 | 2 etapas | 46:40 ( 5) |
2018-06-29 | European MTB orienteering championships Budapest | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 2:18:27 (11) 1:05:17 (12) | ||
2017-08-26 | WOC JWOC sprint Vilnius | M | Estonia | 3 | 24:05 | T | |
2017-08-25 | WOC JWOC long Vilnius | M | Estonia | 6 | 1:57:04 | T | |
2017-08-23 | WOC JWOC relay Vilnius | M | Estonia | dsq | 3 etapas | dsq T | |
2017-08-22 | WOC JWOC mass start Vilnius | M | Estonia | 10 | 1:20:45 | T | |
2017-08-21 | WOC JWOC middle Vilnius | M | Estonia | 12 | 1:13:34 | T | |
2017-05-05 | Daugiadienės VILNIUS / Baltic MTBOC Vilnius | BM | Saue tammed, Saue | 4 | 2:58:44 | 1 diena 2 diena 3 diena | 19:43 ( 2) T 1:28:48 ( 1) T 1:10:13 (14) T |
2016-09-30 | WMOC and World Cup round 3 Kaunas | M | Estonia | 1 diena 2 diena 3 diena | 2:09:09 ( 1) T 57:53 ( 1) T 26:59 ( 2) T | ||
2016-07-30 | WOC JWOC EYOC relay Mealhada | M | Estonia | dsq | 3 etapas | 43:51 ( 8) | |
2016-07-29 | WOC JWOC EYOC long Agueda | M | Estonia | 8 | 1:45:43 | ||
2016-07-27 | WOC JWOC EYOC middle Valongo do Vouga, Agueda | M | Estonia | 5 | 48:28 | ||
2016-07-25 | WOC JWOC EYOC sprint Cantanhede | M | Estonia | 19 | 24:13 | ||
2015-08-22 | WOC JWOC relay Liberec | M | Estonia | 6 | 2:42:00 | 3 etapas | 51:12 ( 6) |
2015-08-21 | WOC JWOC long Liberec | M | Estonia | 21 | 1:55:03 | ||
2015-08-19 | WOC JWOC sprint Liberec | M | Estonia | 3 | 21:18 | ||
2015-08-18 | WOC JWOC middle Liberec | M | Estonia | 16 | 1:03:06 | ||
2014-08-30 | WOC JWOC EYOC relay Białystok | M | Estonia | 1 | 2:20:04 | 1 etapas | 48:02 ( 3) |
2014-08-29 | WOC JWOC EYOC long Supraśl | M | Estonia | dsq | |||
2014-08-27 | WOC JWOC EYOC middle Leńce | M | Estonia | 21 | 1:00:59 | ||
2014-08-26 | WOC JWOC sprint Białystok | M | Estonia | 5 | 22:07 | ||
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl | X | Estonia | 24 | 59:08 | 2 etapas | 16:44 (32) |
2014-08-25 | WOC JWOC EYOC relay mix Suprasl | X | Estonia | 24 | 59:08 | 4 etapas | 14:06 ( 7) |
2013-08-31 | WOC JWOC long Valgehobusemäe | M | Estonia | 9 | 2:02:12 | ||
2013-08-30 | WOC JWOC relay Rakvere | M | Estonia | 3 | 2:23:09 | 1 etapas | 47:23 ( 1) |
2013-08-28 | WOC JWOC middle Mõedaka | M | Estonia | 24 | 52:46 | ||
2013-08-27 | WOC JWOC sprint Tapa | M | Estonia | 2 | 19:45 | ||
2012-08-26 | WOC JWOC long final Veszprém | M | Estonia | 10 | 1:36:56 | ||
2012-08-24 | WOC JWOC relay Öskü, Veszprém | M | Estonia | 19 | 2:53:53 | 1 etapas | 1:05:26 (33) |
2012-08-22 | WOC JWOC middle Nagyvazsony, Veszprém | M | Estonia | 16 | 53:58 | ||
2012-08-21 | WOC JWOC sprint Öskü Dél, Veszprém | M | Estonia | 27 | 29:05 | ||
2012-08-20 | WOC JWOC long qualification Joko-Hegy, Veszprém | M1 | Estonia | 1 | 1:12:00 | ||
2011-08-27 | WOC JWOC sprint Vicenza, Veneto | M | Estonia | 39 | 31:03 | ||
2011-08-26 | WOC JWOC relay Vicenza, Veneto | M | Estonia | 5 | 2:48:14 | 1 etapas | 53:18 ( 1) |
2011-08-25 | WOC JWOC middle Vicenza, Veneto | M | Estonia | 41 | 1:09:13 | ||
2011-08-23 | WOC JWOC long final Vicenza, Veneto | M | Estonia | 34 | 2:32:02 | ||
2011-08-22 | WOC JWOC long qualification Vicenza, Veneto | M1 | Estonia | 17 | 1:38:23 | ||
2010-07-17 | WOC JWOC relay Montalegre | M | Estonia | 3:35:47 | 1 etapas | 1:01:20 (20) | |
2010-07-16 | WOC long final Montalegre | M | Estonia | 41 | 2:17:37 | ||
2010-07-14 | WOC long qualification Montalegre | M2 | Estonia | 14 | 1:25:03 | ||
2010-07-13 | WOC middle Montalegre | M | Estonia | 43 | 1:23:02 | ||
2010-07-11 | WOC JWOC sprint Montalegre | M | Estonia | 21 | 24:33 | ||
2009-08-15 | WOC long final Ben Shemen | M | Estonia | 32 | 1:52:00 | ||
2009-08-14 | WOC sprint Ben Shemen | M | Estonia | 23 | 26:53 | ||
2009-08-12 | WOC relay Ben Shemen | M | Estonia | 7 | 2:14:45 | 1 etapas | 41:55 ( 2) |
2009-08-11 | WOC middle Ben Shemen | M | Estonia | 22 | 1:04:01 | ||
2009-08-10 | WOC long qualification Ben Shemen | M1 | Estonia | 7 | 59:22 | ||
2009-06-27 | EC JWOC relay Hareskoven, North Zealand | M | Estonia | 2 | 2:45:19 | 1 etapas | 53:36 ( 4) |
2009-06-26 | EC JWOC long Gribskov, North Zealand | M | Estonia | 41 | 1:58:30 | ||
2009-06-24 | EC JWOC middle Ganløse Ore, North Zealand | M | Estonia | 35 | 1:00:13 | ||
2009-06-23 | EC JWOC sprint Bøndernes Hegn, North Zealand | M | Estonia | 45 | 30:14 | ||
2008-09-27 | EOC relay Nida | M | Estonia | 6 | 2:11:03 | 1 etapas | 44:16 ( 9) T |
2008-09-26 | EOC long Juodkrantė | M | Estonia | 26 | 1:34:30 | T | |
2008-09-25 | EOC sprint Smiltynė | M | Estonia | 15 | 22:00 | T | |
2008-09-24 | EOC middle Nida | M | Estonia | 24 | 1:02:27 | T | |
2008-08-30 | WOC JWOC relay Ostróda, Stare Jabłonki | M | Estonia | 5 | 2:17:32 | 1 etapas | 47:09 ( 8) |
2008-08-29 | WOC JWOC long final Ostróda, Stare Jabłonki | M | Estonia | 34 | 2:01:46 | ||
2008-08-27 | WOC JWOC long qualification Ostróda, Stare Jabłonki | M3 | Estonia | 13 | 1:08:15 | ||
2008-08-26 | WOC JWOC middle Ostróda, Stare Jabłonki | M | Estonia | 40 | 1:04:49 | ||
2008-08-25 | WOC JWOC sprint Ostróda, Stare Jabłonki | M | Estonia | 10 | 21:17 | ||
2007-08-09 | WOC long final Nové Mesto na Morave | MB | Estonia | 2 | 1:20:47 | ||
2007-08-08 | WOC long qualification Nové Mesto na Morave | M3 | Estonia | 23 | 1:17:19 | ||
2007-08-07 | WOC middle Nové Mesto na Morave | M | Estonia | 37 | 1:00:01 | ||
2007-08-06 | WOC sprint Nové Mesto na Morave | M | Estonia | dsq | |||
2007-05-06 | MTBO Būdakalnis Ignalina | H | Saue Tammed | 2 | 4:22:44 | 1 diena 2 diena | 3:03:36 ( 2) T 1:19:08 ( 3) T |
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | M | Estonia 2 | 2:34:21 | 2 etapas | 52:45 (23) T | |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | MB | Estonia | 32 | 29:31 | T | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | M1 | Estonia | 28 | 27:03 | T | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | M | Estonia | 66 | 1:35:32 | T | |
2006-07-03 | JWOC sprint Druskininkai | M | Estonia | 98 | 14:07 | T | |
2006-06-04 | Baltic championship relay Saldus | M | Estonia 5 | 12 | 3:02:01 | 1 etapas | 55:14 (13) |
2006-06-03 | Baltic championship Saldus | M20 | Estonia | 1 diena | 1:18:16 ( 8) | ||
2005-08-06 | Druskininkų taurė Zapsys - Ratnyčia | H20 | Saue Tammed | 32 | 1:11:54 | 1 diena 2 diena | 56:08 (37) T 15:46 (20) T |
2005-07-16 | JWOC relay San Bernardino, Ticino | M | Estonia | 15 | 2:52:48 | 2 etapas | 1:07:22 (41) |
2005-07-14 | JWOC long Arcegno, Ticino | M | Estonia | 76 | 1:45:09 | ||
2005-07-13 | JWOC middle final Taverne, Ticino | M | Estonia | dsq | |||
2005-07-12 | JWOC middle qualification Tesserete, Ticino | M2 | Estonia | 20 | 28:15 | ||
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | M18 | Estonia | 17 | 2:06:43 | 2 etapas | 49:50 (18) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | M18 | Estonia | 1 diena 2 diena | 16:42 (17) 1:02:21 (23) | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | M18 | Estonia | 2 | 1:36:32 | 3 etapas | 30:54 ( 3) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | M18 | Estonia | 1 diena | 54:30 ( 2) | ||
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | M18 | LAT-LTU-EST | 2:02:35 | 3 etapas | 35:40 ( 9) | |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | M18 | Estonia | 1 diena 2 diena | 12:09 (30) T 1:13:09 (62) T | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | M | Estonia 5 | dsq | 1 etapas | 1:09:36 (15) | |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | M20 | Estonia | 9 | 1:23:35 | ||
2002-05-19 | Baltic championship relay Nemunaitis, Alytus | M18 | Estonia 2 | 4 | 2:11:37 | 2 etapas | 46:13 ( 7) |
2002-05-18 | Baltic championship Nemunaitis, Alytus | M16 | Estonia | 6 | 47:31 | T | |
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | H16 | Estonia 2 | 4 | 1:15:11 | 2 etapas | 25:39 ( 5) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | H16 | Estonia | 8 | 44:17 | T | |
2001-05-26 | Baltic masters and open championship Pikajärve | M16 | Tammed | 2 | 1:33:17 | 1 diena 2 diena | 51:03 ( 2) 42:14 ( 8) |
2000-10-07 | Lietuvos taurė Giruliai + Kairiai, Klaipėda | H14 | Tammed SK | 2 | 47:39 | 1 diena 2 diena | 26:51 ( 2) 20:48 ( 3) |
1998-08-15 | Baltic masters and open championship Kirikuküla | M14 | Orion | 1 diena 2 diena | 46:45 ( 6) 28:54 ( 7) |