Varžybų skaičius: 123
Data | Varžybos Vietovė | Sportas Grupė | Klubas, Miestas | Vieta | Rezultatas | Diena Etapas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2023-07-16 | WOC relay Flims Laax | M | Estonia | 13 | 2:16:17 | 2 etapas | 42:51 ( 8) T |
2023-07-15 | WOC middle final Flims Laax | M | Estonia | 24 | 46:43 | T | |
2023-07-12 | WOC middle qualification Flims Laax | MA | Estonia | 10 | 31:21 | T | |
2022-08-06 | EOC middle final Rakvere | M | Estonia | 24 | 40:48 | T | |
2022-08-03 | EOC middle qualification Rakvere | MC | Estonia | 2 | 29:56 | T | |
2022-07-17 | World games relay Railroad Park | X | Estonia | 14 | 59:52 | 3 etapas | 20:00 (15) |
2022-05-15 | Baltic championship relay Griščati, Rēzekne | M | Estonia | 1 | 1:49:50 | 3 etapas | 33:33 ( 1) |
2022-05-14 | Baltic championship Griščati, Rēzekne | M | Estonia | 1 | 1:22:22 | ||
2021-07-09 | WOC long Hermanky | M | Estonia | 14 | 1:48:57 | T | |
2021-07-08 | WOC relay Hermanky | M | Estonia | 12 | 2:06:01 | 3 etapas | 45:08 (13) |
2021-07-06 | WOC middle qualification Smržovka | MC | Estonia | 6 | 31:55 | T | |
2021-07-06 | WOC middle final Smržovka | M | Estonia | 11 | 43:42 | T | |
2019-10-23 | CISM relay Wuhan | M | Estonia | 6 | 1:42:57 | 2 etapas | 34:08 ( 5) |
2019-10-20 | CISM middle + long Wuhan | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 44:01 (18) 1:24:27 ( 5) | ||
2019-08-17 | WOC relay Østfold | M | Estonia | 18 | 1:59:11 | 3 etapas | 39:17 ( 9) T |
2019-08-16 | WOC middle final Østfold | M | Estonia | 13 | 37:12 | T | |
2019-08-14 | WOC long Østfold | M | Estonia | 15 | 1:39:14 | T | |
2019-08-13 | WOC middle qualification Østfold | M1 | Estonia | 12 | 27:58 | T | |
2019-05-26 | Baltic championship relay Rõuge | M | Estonia 1 | 1 | 1:44:47 | 2 etapas | 33:17 ( 1) |
2019-05-25 | Baltic championship Rõuge | M | Estonia | 1 | 1:28:51 | ||
2018-08-11 | WOC long Sigulda | M | Estonia | 11 | 1:44:30 | ||
2018-08-09 | WOC relay Sigulda | M | Estonia | 15 | 1:59:08 | 1 etapas | 40:13 (21) |
2018-08-07 | WOC middle Sigulda | M | Estonia | 8 | 34:10 | ||
2018-05-13 | EOC long Capriasca | M | Estonia | 10 | 1:40:25 | ||
2018-05-12 | EOC relay Capriasca | M | Estonia | 14 | 2:04:06 | 2 etapas | 40:45 ( 9) |
2018-05-08 | EOC middle qualification Lugano - Carona | MB | Estonia | 20 | 31:32 | ||
2017-07-07 | WOC relay Vitipalu | M | Estonia | 4 | 1:38:47 | 2 etapas | 32:33 ( 4) |
2017-07-06 | WOC middle Vitipalu | M | Estonia | 11 | 35:31 | ||
2017-07-04 | WOC long Rõuge | M | Estonia | 10 | 1:53:36 | ||
2017-06-15 | CISM relay Hamina | M | Estonia | 2 | 1:40:01 | 3 etapas | 34:45 ( 4) |
2017-06-12 | CISM middle + long Hamina | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 29:59 ( 1) 1:08:08 ( 1) | ||
2016-11-22 | CISM relay Buzios | M | Estonia | 8 | 2:30:08 | 3 etapas | 48:42 ( 5) |
2016-11-19 | CISM middle + long Rio das Ostras | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 35:21 ( 7) 1:17:04 ( 3) | ||
2016-08-27 | WOC relay Strömstad east | M | Estonia | 8 | 1:57:20 | 2 etapas | 36:17 ( 6) |
2016-08-25 | WOC long Strömstad east | M | Estonia | 10 | 1:41:16 | ||
2016-08-23 | WOC middle Tanum | M | Estonia | 25 | 41:22 | ||
2016-08-20 | WOC sprint qualification Strömstad | M2 | Estonia | 10 | 13:01 | ||
2016-08-20 | WOC sprint final Strömstad | M | Estonia | 21 | 15:32 | ||
2016-05-28 | EOC relay Černa Voda | M | Estonia 1 | 13 | 1:53:35 | 1 etapas | 34:31 ( 4) |
2016-05-27 | EOC middle final Černa Voda | M | Estonia | 22 | 35:04 | ||
2016-05-26 | EOC middle qualification Horni Udoli | M2 | Estonia | 3 | 28:57 | ||
2016-05-23 | EOC long qualification Bila Voda | M1 | Estonia | 18 | 1:20:01 | ||
2015-10-10 | CISM relay Yeongju, Dongyang University | M | Estonia | 3 | 2:03:51 | 3 etapas | 38:55 ( 3) |
2015-10-07 | CISM middle + long Yeongju, Dongyang University | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 36:53 (13) 1:32:15 (10) | ||
2015-08-07 | WOC long Glen Affric | M | Estonia | 22 | 1:51:21 | ||
2015-08-05 | WOC relay Darnaway | M | Estonia | 6 | 1:45:39 | 3 etapas | 34:59 ( 6) |
2015-08-04 | WOC middle Darnaway | M | Estonia | 27 | 37:39 | ||
2014-08-29 | CISM relay Güssing | M | Estonia | 3 | 1:27:06 | 3 etapas | 29:37 ( 7) |
2014-08-26 | CISM middle + long Güssing | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 28:37 ( 6) 1:12:39 (15) | ||
2014-07-12 | WOC relay Campomulo, Gallio | M | Estonia | 9 | 2:06:54 | 2 etapas | 41:19 (11) |
2014-07-11 | WOC middle Campomul | M | Estonia | 47 | 48:42 | ||
2014-07-09 | WOC long Lavarone | M | Estonia | 37 | 1:51:34 | ||
2014-04-16 | EOC relay Marateca | M | Estonia | 12 | 1:52:29 | 3 etapas | 37:32 ( 3) |
2014-04-15 | EOC long final Marateca | M | Estonia | 18 | 1:35:28 | ||
2014-04-14 | EOC middle final Marateca | M | Estonia | 7 | 34:02 | ||
2014-04-11 | EOC long qualification Meco south | M3 | Estonia | 4 | 1:03:42 | ||
2014-04-10 | EOC middle qualification Meco north | M3 | Estonia | 25:43 | |||
2013-08-31 | CISM relay Eksjö | M | Estonia | 5 | 1:50:09 | 3 etapas | 35:20 ( 4) |
2013-08-28 | CISM middle + long Eksjö | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 28:48 (26) 1:02:03 ( 1) | ||
2013-07-13 | WOC relay Koulurinne | M | Estonia | 7 | 1:45:50 | 2 etapas | 33:08 ( 4) |
2013-07-12 | WOC middle Koulurinne | M | Estonia | 43 | 48:46 | ||
2013-07-11 | WOC middle qual. Koljola | M3 | Estonia | 9 | 30:29 | ||
2013-07-09 | WOC long Tipasoja | M | Estonia | 19 | 1:49:53 | ||
2013-07-07 | WOC long qual. Tipasoja | M1 | Estonia | 4 | 1:06:56 | ||
2013-05-19 | Baltic championship relay Ruusmäe | M | Estonia | 3 | 1:46:26 | 3 etapas | 34:38 ( 3) |
2013-05-18 | Baltic championship Ruusmäe | M | Estonia | 1 | 1:19:19 | ||
2012-07-16 | WOC middle qualification St-George, Lausanne | M1 | Estonia | 17 | 35:14 | ||
2012-06-13 | CISM relay Aalborg | M | Estonia | 5 | 2:09:44 | 3 etapas | 43:04 ( 5) |
2012-06-10 | CISM middle + long Aalborg | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 26:10 ( 3) 1:12:33 ( 7) | ||
2012-05-26 | Baltic championship Ratnieki, Sigulda | M | Estonia | 1 | 1:17:25 | ||
2012-05-20 | EOC relay Falun | M | Estonia | 12 | 2:02:03 | 3 etapas | 42:59 (21) |
2012-05-18 | EOC long final Skattungbyn | MB | Estonia | 4 | 1:20:17 | ||
2012-05-17 | EOC middle final Skattungbyn | M | Estonia | 43 | 39:55 | ||
2012-05-15 | EOC long qualification Hökberg | M3 | Estonia | 18 | 50:53 | ||
2012-05-14 | EOC middle qualification Hökberg | M2 | Estonia | 13 | 27:03 | ||
2011-07-22 | CISM relay Rio de Janeiro | M | Estonia | 3 | 2:03:07 | 2 etapas | 42:06 ( 4) |
2011-07-19 | CISM middle + long Rio de Janeiro | M | Estonia | 1 diena 2 diena | 24:55 ( 4) 1:05:29 (27) | ||
2010-08-09 | WOC middle qualification Jervskogen Ski Centre, Trondheim | M3 | Estonia | 26 | 33:50 | ||
2010-08-08 | WOC sprint qualifications Sverresborg | M2 | Estonia | 27 | 18:32 | ||
2010-07-23 | WUOC relay Gustafs | M | Estonia | 14 | 2:12:21 | 2 etapas | 44:42 (20) |
2010-07-20 | WUOC long, sprint, middle Gyllfäbodarna, Borlange, Gustafs | M | Estonia | 1 diena 3 diena | 1:26:40 (38) 40:38 (59) | ||
2010-05-23 | Baltic championship relay Selgise | M | Estonia 3 | 4 | 2:11:06 | 2 etapas | 41:10 ( 1) |
2010-05-22 | Baltic championship Selgise | M | Estonia | 15 | 1:39:38 | ||
2008-12-28 | Lietuvos čemp. vidutinė Rakvere | M20 | Võru | 7 | 37:09 | T | |
2008-07-06 | JWOC relay Göteborg | M | Estonia | 4 | 2:34:23 | 3 etapas | 50:49 ( 7) |
2008-07-05 | JWOC long Partille Gunnilse, Gioteborg | M | Estonia | 2 | 1:12:34 | ||
2008-07-03 | JWOC middle final Anggardsbergen, Gioteborg | M | Estonia | 57 | 45:44 | ||
2008-07-02 | JWOC middle qualification Anggardsbergen, Gioteborg | M2 | Estonia | 1 | 25:55 | ||
2008-06-30 | JWOC sprint Ruddalen, Gioteborg | M | Estonia | 7 | 13:43 | ||
2007-09-30 | Baltic junior cup relay Jūrmala | X | Estonia | 4 | 2:03:51 | 6 etapas | 33:35 ( 7) |
2007-09-29 | Baltic junior cup Jūrmala | M20 | Estonia | 1 | 54:08 | ||
2007-07-13 | JWOC relay Nguluway, Dubbo | M | Estonia | 12 | 2:20:46 | 3 etapas | 46:54 (18) |
2007-07-12 | JWOC middle final Dhaadyiwa, Dubbo | M | Estonia | 11 | 25:58 | ||
2007-07-11 | JWOC middle qualification Ngan Girra, Dubbo | M1 | Estonia | 1 | 23:15 | ||
2007-07-09 | JWOC long Malang, Dubbo | M | Estonia | 11 | 1:18:41 | ||
2007-07-08 | JWOC sprint Western Plains Zoo, Dubbo | M | Estonia | 16 | 14:43 | ||
2007-05-27 | Baltic championship relay Pariisi, Lääne Virumaa | M20 | Estonia | 1 | 2:02:14 | 3 etapas | 39:52 ( 3) |
2007-05-26 | Baltic championship Pariisi, Lääne Virumaa | M20 | Estonia | 2 | 1:17:01 | ||
2006-07-08 | JWOC relay Druskininkai | M | Estonia | 1 | 2:18:42 | 2 etapas | 47:21 ( 6) T |
2006-07-07 | JWOC middle Druskininkai | M | Estonia | 10 | 26:38 | T | |
2006-07-06 | JWOC middle qual. Druskininkai | M2 | Estonia | 2 | 21:18 | T | |
2006-07-04 | JWOC long Druskininkai | M | Estonia | 44 | 1:29:35 | T | |
2006-07-02 | EYOC relay Skofja Loka | M18 | Estonia | 12 | 2:10:27 | 3 etapas | 41:53 ( 9) |
2006-06-30 | EYOC sprint + long Skofja Loka | M18 | Estonia | 1 diena 2 diena | 12:34 (24) 1:00:55 (13) T | ||
2005-07-16 | JWOC relay San Bernardino, Ticino | M | Estonia 2 | 2:55:06 | 3 etapas | 1:00:07 (29) | |
2005-07-14 | JWOC long Arcegno, Ticino | M | Estonia | 126 | 2:06:39 | ||
2005-07-13 | JWOC middle final Taverne, Ticino | M | Estonia | 21 | 27:07 | ||
2005-07-12 | JWOC middle qualification Tesserete, Ticino | M1 | Estonia | 7 | 25:34 | ||
2005-06-26 | EYOC relay Šumperk | M18 | Estonia | 11 | 2:32:05 | 3 etapas | 50:33 |
2005-06-24 | EYOC sprint + long Šumperk | M18 | Estonia | 1 diena 2 diena | 13:55 (42) T 1:26:21 (43) T | ||
2005-05-22 | Baltic championship relay Bubiai, Šiaulių r. | M18 | Estonia | 3 | 2:20:47 | 3 etapas | 44:54 ( 3) T |
2005-05-21 | Baltic championship Jautmalkė, Šiaulių r. | M18 | Estonia | 1 diena | 1:23:00 (13) T | ||
2004-06-27 | EYOC relay Salzburg | M16 | Estonia | 10 | 1:52:22 | 2 etapas | 35:41 ( 8) |
2004-06-25 | EYOC sprint + long Salzburg | M16 | Estonia | 1 diena 2 diena | 13:54 (15) 52:53 ( 6) | ||
2004-05-23 | Baltic championship relay Haanja Plaani | M18 | Estonia 2 | 1 | 1:36:22 | 3 etapas | 30:32 ( 1) |
2004-05-22 | Baltic championship Haanja Plaani | M16 | Estonia | 1 diena | 1:01:40 (14) | ||
2003-07-02 | Daugiadienės TAKAS Jurbarkas | H16A | Võru OK | 1 | 2:47:24 | 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena | 33:21 ( 1) T 47:23 ( 2) T 13:42 ( 1) T 36:20 ( 1) T 36:38 ( 1) T |
2003-06-22 | EYOC relay Pezinok | M16 | Estonia | 10 | 1:34:59 | 3 etapas | 27:55 ( 6) |
2003-06-20 | EYOC sprint + long Pezinok | M16 | Estonia | 1 diena 2 diena | 11:47 (31) T 46:08 (17) T | ||
2003-05-25 | Baltic championship relay Ventspils | M18 | Estonia 3 | 6 | 2:06:48 | 1 etapas | 37:43 ( 3) |
2003-05-24 | Baltic championship Ventspils | M16 | Estonia | 4 | 57:22 | ||
2001-09-23 | EST LAT LTU youth match, OK Perkūno t... Vilnius | H14 | Estonia | 3 | 1:02:34 | 2 etapas | 21:12 ( 3) |
2001-09-22 | EST LAT LTU youth match, Vilniaus taurė Vilnius | H14 | Estonia | 7 | 27:02 | T |