dbtopas login
Dalyviai
Pavyzdys: mulle t

Fey Zsuzsa

Varžybų skaičius: 150

DataVaržybos
Vietovė
Sportas
Grupė
Klubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2015-02-11WOC, JWOC, EYOC
Budor
sport os
W
Romania 1 diena
2 diena
3 diena
21:59 (31)   
1:27:41 (21)   
46:18 (24)   
2015-02-10WOC relay mix
Budor
sport os
X
Romania 111:03:55 1 etapas10:54 (14)   
2015-02-10WOC relay mix
Budor
sport os
X
Romania 111:03:55 3 etapas11:09 (10)   
2015-02-10WOC relay mix
Budor
sport os
X
Romania 111:03:55 5 etapas11:05 (10)   
2011-03-24WOC relay mix
Taenndalen
sport os
X
Romania 101:16:16 2 etapas13:52 (13)   
2011-03-24WOC relay mix
Taenndalen
sport os
X
Romania 101:16:16 4 etapas11:55 (  8)   
2011-03-24WOC relay mix
Taenndalen
sport os
X
Romania 101:16:16 6 etapas12:43 (11)   
2011-03-22WOC sprint + middle + long ms
Teanndalen
sport os
W
Romania 1 diena
2 diena
3 diena
19:27 (26)   
47:38 (17)   
1:35:36 (21)   
2011-02-02EOC JWOC EYOC long + sprint + middle
Natrudstilen, Lillehammer
sport os
W
Romania 1 diena
2 diena
1:55:10 (25)   
21:04 (29)   
2010-08-15WOC relay
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Romania 262:51:10 2 etapas56:16 (21)   
2010-08-14WOC middle final
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Romania 3338:36
2010-08-12WOC long final
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Romania 331:37:39
2010-08-10WOC long qualifications
Jervskogen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W1
Romania 1153:28
2010-08-09WOC middle qualification
Jervskogen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W1
Romania 1433:30
2009-08-21WOC relay
Bankut, Miskolc
sport ob
W
Romania 162:53:46 3 etapas1:05:12 (16)   
2009-08-20WOC sprint qualification
Kiralyasztal, Miskolc
sport ob
W3
Romania 1719:15
2009-08-19WOC middle final
Bankut, Miskolc
sport ob
W
Romania 2846:08
2009-08-17WOC long qualification
Bükkszentkereszt, Miskolc
sport ob
W2
Romania 211:04:18
2009-08-16WOC middle qualification
Bükkszentkereszt, Miskolc
sport ob
W2
Romania 1434:10
2008-07-19WOC long final
Skripov, Olomouc
sport ob
W
Romania 271:40:15
2008-07-17WOC middle qualification
Stara Ves, Olomouc
sport ob
W1
Romania 1630:28
2008-07-15WOC long qualification
Dalov, Olomouc
sport ob
W2
Romania 853:38
2007-08-26WOC sprint final
Botanic Garden, Kyiv
sport ob
W
Romania 3815:13
2007-08-23WOC long final
Golosiivo, Kyiv
sport ob
W
Romania 261:38:04
2007-08-22WOC middle final
Bortnichi, Kyiv
sport ob
W
Romania 4250:34
2007-08-20WOC middle qualification
Bortnichi, Kyiv
sport ob
W3
Romania 1333:38
2007-08-19WOC long qualification
Pidgirtsi, Kyiv
sport ob
W3
Romania 555:18
2007-08-18WOC sprint qualification
Golosiivo, Kyiv
sport ob
W3
Romania 1314:04
2006-08-05WOC relay
Himmelbjerget, Århus
sport ob
M
Romania 303:09:09 2 etapas1:06:44 (30)   
2006-08-04WOC middle final
Gjern Bakker, Århus
sport ob
W
Romania 2942:38
2006-08-02WOC long final
Addit-Løndal Skov, Århus
sport ob
W
Romania 221:31:59
2006-08-01WOC sprint qualification
Mindeparken, Århus
sport ob
W2
Romania 1217:01
2006-08-01WOC sprint final
Mindeparken, Århus
sport ob
W
Romania 3316:10
2006-07-30WOC long qualification
Linå Vesterskov, Århus
sport ob
W2
Romania 651:38
2006-07-29WOC middle qualification
Hjortsballe Krat, Århus
sport ob
W2
Romania 833:58
2005-08-14WOC relay
Tsukude, Aichi
sport ob
W
Romania 172:52:04 2 etapas48:29 (11)   
2005-08-12WOC long final
Tsukude, Aichi
sport ob
W
Romania 141:29:19
2005-08-11WOC middle final
Mikawa Kogen, Aichi
sport ob
W
Romania 838:07
2005-08-10WOC sprint qualificationt
Showa no Mori, Aichi
sport ob
W2
Romania 517:59
2005-08-10WOC sprint final
Showa no Mori, Aichi
sport ob
W
Romania 1916:50
2005-08-08WOC long qualification
Suganuma, Aichi
sport ob
W3
Romania 451:49
2005-08-07WOC middle qualification
Suganuma, Aichi
sport ob
W1
Romania 932:43
2004-09-17WOC middle final
Tortuna, Västerås
sport ob
W
Romania 1940:01
2004-09-16WOC long final
Västervåla, Västerås
sport ob
W
Romania 181:31:31
2004-09-15WOC sprint qualification
Rocklunda, Västerås
sport ob
W2
Romania 712:41
2004-09-15WOC sprint final
Rocklunda, Västerås
sport ob
W
Romania 1113:56
2004-09-13WOC middle qualification
Tortuna, Västerås
sport ob
W1
Romania 1032:36
2004-09-12WOC long qualification
Västervåla, Västerås
sport ob
W3
Romania 1554:13
2004-07-16EOC long final
Klinteskoven
sport ob
W
Romania 301:18:18
2004-07-14EOC sprint qualification
Roskilde City Nord
sport ob
W2
Romania 2416:49
2004-07-14EOC sprint final
Roskilde city
sport ob
WB
Romania 1513:51
2004-07-13EOC middle final
Grønholt Hegn
sport ob
W
Romania 3936:13
2004-07-11EOC middle qualification
Bidstrup
sport ob
W3
Romania 731:26
2004-07-10EOC long qualification
Bidstrup
sport ob
W2
Romania 1150:36
2003-08-09WOC relay
Pfannenstiel, Rapperswil
sport ob
W
Romania 142:22:17 1 etapas34:56 (12)   
2003-08-08WOC middle qualification
Trin, Rapperswil/Jona
sport ob
W1
Romania 527:31
2003-08-08WOC middle final
Bot, Fiena Trin
sport ob
W
Romania 1338:14
2003-08-06WOC long final
Eschenberg - Rossberg
sport ob
W
Romania 151:40:00
2003-08-05WOC sprint
Rapperswil
sport ob
W
Romania 1615:23
2003-08-04WOC long qualification
Zugerberg, Rapperswil/Jona
sport ob
W3
Romania 549:12
2003-05-04NOC relay
Flen
sport ob
W
ROU-CAN-RUS 112:23:36 1 etapas43:12 (  6)   
2003-05-01NOC sprint + classic + short
Hosjöbadet, Harpsund, Dunker
sport ob
W21
Romania 1 diena
2 diena
3 diena
13:10 (29)   
1:18:58 (41)   
33:31 (27)   
2002-10-02World cup, event 15 sprint qualification
Brno
sport ob
D3
Romania 2014:01
2002-09-30EOC long final
Sümeg
sport ob
W
Romania 1358:13
2002-09-29EOC long qualification
Sümeg
sport ob
W1
Romania 1851:20
2002-09-28EOC sprint qualification
Sümeg
sport ob
W1
Romania 1615:16
2002-09-28EOC sprint final
Sümeg
sport ob
W
Romania 3816:19
2002-09-27EOC relay
Sümeg
sport ob
W
Romania 82:07:26 3 etapas41:45 (13)   
2002-09-25EOC middle qualification
Sümeg
sport ob
W2
Romania 1221:07
2002-09-25EOC middle final
Sümeg
sport ob
W
Romania 2529:36
2002-06-09World cup, event 5 long
Fribourg
sport ob
D
Romania 481:03:02
2002-06-07World cup, event 3 sprint
Lausanne
sport ob
D
Romania 4716:09
2002-06-03World cup, event 2 long
Chiny
sport ob
DA
Romania 301:11:52
2002-06-02World cup, event 1 middle
Arlon
sport ob
D
Romania 1827:40
2002-06-01World cup, event 1 middle qual.
Arlon
sport ob
D2
Romania 1527:18
2001-08-04WOC short final
Vattula, Tampere
sport ob
W
Romania 2830:20
2001-08-03WOC short qual
Tampere
sport ob
W3
Romania 1128:56
2001-07-31WOC classic final
Teisko, Tampere
sport ob
W
Romania 291:28:59
2001-07-30WOC classic qual
Tampere
sport ob
W1
Romania 1448:22
2001-07-27WOC sprint
Kauppi, Tampere
sport ob
W
Romania 2012:17
2000-07-20World cup, event 9
Lahti
sport ob
D
Romania 2518:50
2000-07-18World cup, event 8
Heinola
sport ob
D
Romania 282:17:18 1 diena
2 diena
3 diena
32:58 (32) T
39:34 (32) T
1:04:46 (27)   
2000-07-04EOC short
Truskavets
sport ob
W
Romania 6544:52
2000-07-03EOC classic final
Truskavets
sport ob
W
Romania 361:27:11
2000-07-01EOC classic qualification
Truskavets
sport ob
W1
Romania 746:41
2000-06-30EOC relay
Truskavets
sport ob
W
Romania 173:08:58 1 etapas56:47 (21)   
1999-08-07WOC short
Dallaschyle Wood, Inverness
sport ob
W
Romania 3832:34
1999-08-06WOC short qual.
Inverness, SCO
sport ob
W3
Romania 1136:26
1999-08-04WOC classic
Glen Affric, Inverness, SCO
sport ob
W
Romania 411:33:15
1999-08-02WOC classic qual.
Inverness, SCO
sport ob
W2
Romania 261:00:43
1998-10-03World cup, event 13, classic
Hämeenlinna
sport ob
DA
Romania 311:13:05
1998-10-02World cup, event 12, short final
Hämeenlinna
sport ob
DA
Romania 2832:32
1998-10-01World cup, event 12, short qualification
Hämeenlinna
sport ob
D3
Romania 530:44
1998-09-29World cup, event 11 relay
Otepaa
sport ob
D
Romania  dsq 1 etapas47:39 (  9)   
1998-09-27World cup, event 10, classic final
Otepaa
sport ob
DA
Romania 401:19:56
1998-09-26World cup, event 10, classic qual
Otepaa
sport ob
D2
Romania 1351:02
1998-09-20World cup, event 9, short final
Tetranska Lomnice
sport ob
DA
Romania 3234:11
1998-09-19World cup, event 9, short qualification
Tetranska Lomnice
sport ob
D1
Romania 1330:33
1998-09-17World cup, event 8, classic
Tetranska Lomnice
sport ob
DA
Romania 231:07:49
1998-09-15World cup, event 7, final
Krakow
sport ob
DA
Romania 321:11:33
1998-09-14World cup, event 7, qualification
Krakow
sport ob
D3
Romania 1044:04
1998-09-12World cup, event 6 relay
Krakow
sport ob
D
Romania 132:35:10 3 etapas54:50 (13)   
1998-08-13WUOC classic
Vassfjellet, Trondheim
sport ob
W
Romania 51:07:08
1998-08-11WUOC short qualification
Buvikmarka, Trondheim
sport ob
W3
Romania 430:17
1998-08-11WUOC short final
Buvikmarka, Trondheim
sport ob
W
Romania 2931:54
1998-07-20World cup, event 5
Gavle
sport ob
D
Romania  4:14:52 1 diena
2 diena
3 diena
4 diena
5 diena
1:06:52 (29)   
1:06:15 (20)   
57:19 (47)   
dsq   
1:04:26 (31)   
1997-08-16WOC relay
Omholt, Grimstad
sport ob
W
Romania 174:01:50 3 etapas1:02:12 (13)   
1997-08-14WOC short qualification
Grimstad
sport ob
W2
Romania 1429:50
1997-08-14WOC short final
Omholt, Grimstad
sport ob
W
Romania 3933:34
1997-08-12WOC classic final
Fjære, Grimstad
sport ob
W
Romania 421:36:32
1997-08-11WOC classic qualification
Grimstad
sport ob
W1
Romania 3056:34
1996-08-24World cup, event 10 classic
Villard de Lans
sport ob
DA
Romania 311:24:33
1996-08-21World cup, event 9 classic ms
Illgraben, Leuk
sport ob
D
Romania 561:14:27
1996-08-19World cup, event 8 short
Langnau
sport ob
DA
Romania 2730:46
1996-08-17World cup, event 7 relay
Langnau
sport ob
D
Romania 212:42:08 2 etapas49:39 (17)   
1996-08-03World cup, event 5 classic
Vestmarka
sport ob
D
Romania 471:34:18
1996-07-30World cup, event 4, qualification
Mölndal
sport ob
D3
Romania 1131:20
1996-07-30World cup, event 4, final short
Mölndal
sport ob
DA
Romania 3433:42
1996-07-20WUOC relay
Veszprém
sport ob
W
Romania 133:23:37 2 etapas47:26 (  5)   
1996-07-18WUOC classic
Veszprém
sport ob
W
Romania 41:01:18
1996-07-16WUOC short qual.
Veszprém
sport ob
W1
Romania 622:19
1996-07-16WUOC short
Veszprém
sport ob
W
Romania 3231:23
1996-07-14JWOC relay
Arsanca
sport ob
W
Romania 2 11:54:40 2 etapas35:48 (  2)   
1996-07-12JWOC classic
Sirineasa
sport ob
W
Romania 121:14:38
1996-07-10JWOC short
Malul Alb
sport ob
W
Romania 1630:20
1996-05-12World cup, event 3 relay
Cesis
sport ob
D
Romania 132:40:23 2 etapas56:29 (15)   
1996-05-11World cup, event 2 classic
Cesis
sport ob
DA
Romania 291:10:37
1996-05-08World cup, event 1, final classic
Juodkrantė, Neringa
sport ob
DB
Romania 21:09:33 T
1996-05-07World cup, event 1, qualification
Smiltynė, Neringa
sport ob
D1
Romania 2244:10 T
1996-02-10JWOC relay
Tanov, Banska Bystrica
sport os
W20
Romania 72:47:35 3 etapas    
1996-02-07JWOC classic + short
Skalka + Strebske Pleso
sport os
W20
Romania 1 diena
2 diena
1:05:54 (10)   
23:34 (19)   
1995-08-18WOC short qualification
Detmold
sport ob
W4
Romania 1533:11
1995-08-18WOC short final
Hasenkanzel, Detmold
sport ob
W
Romania 4535:58
1995-08-16WOC classic final
Mordkuhle, Detmold
sport ob
W
Romania 521:25:11
1995-08-15WOC classic qualification
Detmold
sport ob
W1
Romania 2258:01
1995-07-12JWOC relay
Ry Sønderskov
sport ob
W
Romania 51:59:48 2 etapas40:16 (  8)   
1995-07-11JWOC classic
Velling Snabergård
sport ob
W
Romania 251:09:54 T
1995-07-09JWOC short
Grund
sport ob
W
Romania 527:14 T
1994-07-16JWOC relay
Bernardowo, Gdynia
sport ob
W
Romania 122:20:32 2 etapas47:29 (17)   
1994-07-14JWOC classic
Sopot, Gdynia
sport ob
W
Romania 311:08:54
1994-07-13JWOC short final
Dabrze, Gdynia
sport ob
WB
Romania 726:26
1994-07-12JWOC short qualification
Gdynia
sport ob
W2
Romania 2844:11
1994-03-13JWOC relay
Rovaniemi
sport os
W20
Romania 62:40:35 3 etapas    
1994-03-10JWOC classic + short
Rovaniemi
sport os
W20
Romania 1 diena
2 diena
1:28:55 (28)   
39:13 (24)   
1993-07-11JWOC relay
Kastelruth, Castelrotto
sport ob
W
Romania 102:12:00 1 etapas2:12:00 (11)   
1993-07-09JWOC classic
Nova Ponente, Castelrotto
sport ob
W
Romania 281:10:37
1993-07-08JWOC short final
Steinegg, Collepietra
sport ob
W
Romania 2127:34
1992-07-12JWOC relay
Laajavuori,Jyväskylä
sport ob
W
Romania 81:49:19 2 etapas  (  1)   
1992-07-10JWOC classic
Himos, Jyväskylä
sport ob
W
Romania 641:07:12
1991-07-12JWOC relay
Konradshöhe, Berlin
sport ob
W
Romania 123:14:59 2 etapas1:07:52 (13)