dbtopas login
Dalyviai
Pavyzdys: mulle t

Niggli Simone (Luder Simone)

Sportas: sport ob Orientavimasis bėgte

Varžybų skaičius: 154

DataVaržybos
Vietovė
Sportas
Grupė
Klubas, Miestas VietaRezultatasDiena
Etapas
2013-07-13WOC relay
Koulurinne
sport ob
W
Switzerland 31:43:44 3 etapas35:08 (  5)   
2013-07-12WOC middle
Koulurinne
sport ob
W
Switzerland 135:25
2013-07-11WOC middle qual.
Koljola
sport ob
W3
Switzerland 632:05
2013-07-09WOC long
Tipasoja
sport ob
W
Switzerland 11:20:02
2013-07-08WOC sprint qual.
Katinkulta, Vokatti
sport ob
W1
Switzerland 112:56
2013-07-08WOC sprint
Sotkamo, Vokatti
sport ob
W
Switzerland 114:10
2013-07-07WOC long qual.
Tipasoja
sport ob
W1
Switzerland 152:09
2012-07-21WOC relay
Chalet-a-Gobet, Lausanne
sport ob
W
Switzerland 11:44:54 3 etapas33:38 (  1)   
2012-07-19WOC long final
Chalet-a-Gobet, Lausanne
sport ob
W
Switzerland 11:15:07
2012-07-17WOC middle final
St-Cergue, Lausanne
sport ob
W
Switzerland 540:00
2012-07-16WOC middle qualification
St-George, Lausanne
sport ob
W3
Switzerland 131:58
2012-07-15WOC long qualification
Ballens, Lausanne
sport ob
W2
Switzerland 147:39
2012-07-14WOC sprint qualification
Dorigny, Lausanne
sport ob
W1
Switzerland 214:00
2012-07-14WOC sprint final
Ouchy, Lausanne
sport ob
W
Switzerland 115:43
2012-05-20EOC relay
Falun
sport ob
W
Switzerland  2:00:45 2 etapas37:49 (  1)   
2012-05-19EOC sprint final
Falun
sport ob
W
Switzerland 114:58
2012-05-18EOC long final
Skattungbyn
sport ob
W
Switzerland 11:01:34
2012-05-17EOC middle final
Skattungbyn
sport ob
W
Switzerland 133:42
2012-05-16EOC sprint qualification
Falun
sport ob
W3
Switzerland 113:22
2012-05-15EOC long qualification
Hökberg
sport ob
W2
Switzerland 138:16
2012-05-14EOC middle qualification
Hökberg
sport ob
W2
Switzerland 223:40
2010-08-15WOC relay
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 42:01:56 3 etapas43:26 (  3)   
2010-08-14WOC middle final
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 230:21
2010-08-12WOC long final
Granåsen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 11:12:49
2010-08-10WOC long qualifications
Jervskogen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W3
Switzerland 140:46
2010-08-09WOC middle qualification
Jervskogen Ski Centre, Trondheim
sport ob
W2
Switzerland 425:54
2010-08-08WOC sprint qualifications
Sverresborg
sport ob
W1
Switzerland 114:19
2010-08-08WOC sprint final
Trondheim Town Square
sport ob
W
Switzerland 116:06
2010-06-05EOC long final
Pismenovo
sport ob
W
Switzerland 11:20:31
2010-06-04EOC middle final
Pismenovo
sport ob
W
Switzerland 133:07
2010-06-02EOC relay
Yasna polyana
sport ob
W
Switzerland 31:53:35 3 etapas40:46 (  3)   
2010-06-01EOC middle qualification
Yasna polyana
sport ob
W2
Switzerland 125:01
2010-05-31EOC long qualification
Yasna polyana
sport ob
W3
Switzerland 144:03
2010-05-30EOC sprint qualification
Primorsko
sport ob
W1
Switzerland 110:49
2010-05-30EOC sprint final
Primorsko
sport ob
W
Switzerland 214:56
2009-08-23WOC long final
Szögliget - Derenk, Miskolc
sport ob
W
Switzerland 11:17:26
2009-08-21WOC relay
Bankut, Miskolc
sport ob
W
Switzerland 42:16:12 3 etapas53:57 (  4)   
2009-08-20WOC sprint qualification
Kiralyasztal, Miskolc
sport ob
W3
Switzerland 216:28
2009-08-20WOC sprint final
Kiralyasztal, Miskolc
sport ob
W
Switzerland 315:54
2009-08-19WOC middle final
Bankut, Miskolc
sport ob
W
Switzerland 337:58
2009-08-17WOC long qualification
Bükkszentkereszt, Miskolc
sport ob
W2
Switzerland 147:22
2009-08-16WOC middle qualification
Bükkszentkereszt, Miskolc
sport ob
W1
Switzerland 126:46
2007-08-26WOC sprint final
Botanic Garden, Kyiv
sport ob
W
Switzerland 112:06
2007-08-25WOC relay
Golosiivo, Kyiv
sport ob
W
Switzerland 41:51:34 3 etapas29:08 (  1)   
2007-08-23WOC long final
Golosiivo, Kyiv
sport ob
W
Switzerland 31:21:48
2007-08-22WOC middle final
Bortnichi, Kyiv
sport ob
W
Switzerland 132:13
2007-08-20WOC middle qualification
Bortnichi, Kyiv
sport ob
W1
Switzerland 227:09
2007-08-19WOC long qualification
Pidgirtsi, Kyiv
sport ob
W1
Switzerland 143:25
2007-08-18WOC sprint qualification
Golosiivo, Kyiv
sport ob
W3
Switzerland 111:34
2006-08-05WOC relay
Himmelbjerget, Århus
sport ob
W
Switzerland 32:22:54 3 etapas52:57 (  4)   
2006-08-04WOC middle final
Gjern Bakker, Århus
sport ob
W
Switzerland 133:58
2006-08-02WOC long final
Addit-Løndal Skov, Århus
sport ob
W
Switzerland 11:19:50
2006-08-01WOC sprint qualification
Mindeparken, Århus
sport ob
W3
Switzerland 113:55
2006-08-01WOC sprint final
Mindeparken, Århus
sport ob
W
Switzerland 213:19
2006-07-30WOC long qualification
Linå Vesterskov, Århus
sport ob
W2
Switzerland 147:27
2006-07-29WOC middle qualification
Hjortsballe Krat, Århus
sport ob
W3
Switzerland 129:07
2006-05-13EOC relay
Otepää
sport ob
W
Switzerland 1 21:58:11 3 etapas36:47 (  1)   
2006-05-12EOC long final
Otepää
sport ob
W
Switzerland 11:12:04
2006-05-11EOC long qualification
Kääriku
sport ob
W2
Switzerland 150:54
2006-05-09EOC middle final
Haanja
sport ob
W
Switzerland 535:18
2006-05-08EOC middle qualification
Haanja
sport ob
W3
Switzerland 127:39
2006-05-07EOC sprint qualification
Otepää
sport ob
W2
Switzerland 113:54
2006-05-07EOC sprint final
Tartu
sport ob
W
Switzerland 112:35
2005-08-14WOC relay
Tsukude, Aichi
sport ob
W
Switzerland 12:07:45 3 etapas39:42 (  1)   
2005-08-12WOC long final
Tsukude, Aichi
sport ob
W
Switzerland 11:13:23
2005-08-11WOC middle final
Mikawa Kogen, Aichi
sport ob
W
Switzerland 132:46
2005-08-10WOC sprint qualificationt
Showa no Mori, Aichi
sport ob
W2
Switzerland 114:54
2005-08-10WOC sprint final
Showa no Mori, Aichi
sport ob
W
Switzerland 114:02
2005-08-08WOC long qualification
Suganuma, Aichi
sport ob
W2
Switzerland 147:07
2005-08-07WOC middle qualification
Suganuma, Aichi
sport ob
W2
Switzerland 125:45
2005-07-17World games relay
Bottrop, Duisburg
sport ob
X
Switzerland 11:28:39 4 etapas    
2005-07-16World games middle
Bottrop, Duisburg
sport ob
W
Switzerland 136:44
2004-09-19WOC relay
Tortuna, Västerås
sport ob
W
Switzerland 42:01:21 3 etapas37:57 (  2)   
2004-09-17WOC middle final
Tortuna, Västerås
sport ob
W
Switzerland 634:19
2004-09-16WOC long final
Västervåla, Västerås
sport ob
W
Switzerland 41:23:57
2004-09-15WOC sprint qualification
Rocklunda, Västerås
sport ob
W1
Switzerland 111:07
2004-09-15WOC sprint final
Rocklunda, Västerås
sport ob
W
Switzerland 112:32
2004-09-13WOC middle qualification
Tortuna, Västerås
sport ob
W2
Switzerland 124:09
2004-09-12WOC long qualification
Västervåla, Västerås
sport ob
W1
Switzerland 246:04
2004-07-17EOC relay
Skjoldnæsholm
sport ob
W
Switzerland 1 62:00:38 3 etapas41:39 (  3)   
2004-07-16EOC long final
Klinteskoven
sport ob
W
Switzerland 11:02:04
2004-07-14EOC sprint qualification
Roskilde City Nord
sport ob
W2
Switzerland 113:14
2004-07-14EOC sprint final
Roskilde city
sport ob
W
Switzerland 112:18
2004-07-13EOC middle final
Grønholt Hegn
sport ob
W
Switzerland 531:03
2004-07-11EOC middle qualification
Bidstrup
sport ob
W3
Switzerland 126:44
2004-07-10EOC long qualification
Bidstrup
sport ob
W2
Switzerland 145:34
2003-08-09WOC relay
Pfannenstiel, Rapperswil
sport ob
W
Switzerland 11:57:41 3 etapas38:07 (  1)   
2003-08-08WOC middle qualification
Trin, Rapperswil/Jona
sport ob
W1
Switzerland 125:06
2003-08-08WOC middle final
Bot, Fiena Trin
sport ob
W
Switzerland 132:40
2003-08-06WOC long final
Eschenberg - Rossberg
sport ob
W
Switzerland 11:26:14
2003-08-05WOC sprint
Rapperswil
sport ob
W
Switzerland 113:21
2003-08-04WOC long qualification
Zugerberg, Rapperswil/Jona
sport ob
W3
Switzerland 143:05
2003-05-04NOC relay
Flen
sport ob
W
Switzerland 42:07:49 3 etapas39:30 (  1)   
2003-05-01NOC sprint + classic + short
Hosjöbadet, Harpsund, Dunker
sport ob
W21
Switzerland 1 diena
2 diena
3 diena
12:19 (  7)   
1:06:34 (  7)   
30:43 (  8)   
2002-10-02World cup, event 15 sprint qualification
Brno
sport ob
D1
Switzerland 110:43
2002-10-02World cup, event 15 sprint final
Brno
sport ob
D
Switzerland 116:08
2002-09-30EOC long final
Sümeg
sport ob
W
Switzerland 152:01
2002-09-29EOC long qualification
Sümeg
sport ob
W2
Switzerland 142:58
2002-09-28EOC sprint qualification
Sümeg
sport ob
W3
Switzerland 113:32
2002-09-28EOC sprint final
Sümeg
sport ob
W
Switzerland 1014:51
2002-09-27EOC relay
Sümeg
sport ob
W
Switzerland 21:55:08 3 etapas35:29 (  1)   
2002-09-25EOC middle qualification
Sümeg
sport ob
W2
Switzerland 520:07
2002-09-25EOC middle final
Sümeg
sport ob
W
Switzerland 727:16
2002-06-09World cup, event 5 long
Fribourg
sport ob
D
Switzerland 153:18
2002-06-08World cup, event 4 relay
Fribourg
sport ob
D
Switzerland 21:51:22 3 etapas32:02 (  1)   
2002-06-07World cup, event 3 sprint
Lausanne
sport ob
D
Switzerland 113:13
2002-06-03World cup, event 2 long
Chiny
sport ob
DA
Switzerland 156:09
2002-06-02World cup, event 1 middle
Arlon
sport ob
D
Switzerland 525:58
2002-06-01World cup, event 1 middle qual.
Arlon
sport ob
D3
Switzerland 119:52
2001-08-19World games relay
Akita
sport ob
X
Switzerland 71:42:40 4 etapas24:07 (  3)   
2001-08-18World games middle
Akita
sport ob
W
Switzerland 536:17
2001-08-04WOC short final
Vattula, Tampere
sport ob
W
Switzerland 426:27
2001-08-03WOC short qual
Tampere
sport ob
W4
Switzerland 124:28
2001-08-02WOC relay
Pulesjärvi, Tampere
sport ob
W
Switzerland 42:43:22 4 etapas44:29 (  4)   
2001-07-31WOC classic final
Teisko, Tampere
sport ob
W
Switzerland 11:14:57
2001-07-30WOC classic qual
Tampere
sport ob
W2
Switzerland 343:05
2001-07-27WOC sprint
Kauppi, Tampere
sport ob
W
Switzerland 311:01
2001-06-10NOC relay
Mikkeli, FIN
sport ob
D21
Switzerland 32:09:59 3 etapas46:11 (  2)   
2001-06-08NOC long and short
Mikkeli
sport ob
D21
Switzerland 1 diena
2 diena
1:05:02 (  2)   
21:57 (  7)   
2000-07-20World cup, event 9
Lahti
sport ob
D
Switzerland 115:52
2000-07-18World cup, event 8
Heinola
sport ob
D
Switzerland 12:02:27 1 diena
2 diena
3 diena
27:04 (  1) T
33:59 (  3) T
1:01:24 (11)   
2000-07-04EOC short
Truskavets
sport ob
W
Switzerland 226:17
2000-07-03EOC classic final
Truskavets
sport ob
W
Switzerland 191:17:42
2000-07-01EOC classic qualification
Truskavets
sport ob
W1
Switzerland 240:48
2000-06-30EOC relay
Truskavets
sport ob
W
Switzerland 42:20:10 2 etapas46:06 (  1)   
1999-08-07WOC short
Dallaschyle Wood, Inverness
sport ob
W
Switzerland 1529:24
1999-08-06WOC short qual.
Inverness, SCO
sport ob
W1
Switzerland 433:40
1998-10-03World cup, event 13, classic
Hämeenlinna
sport ob
DA
Switzerland 291:12:01
1998-10-02World cup, event 12, short final
Hämeenlinna
sport ob
DA
Switzerland 3534:02
1998-10-01World cup, event 12, short qualification
Hämeenlinna
sport ob
D1
Switzerland 529:18
1998-09-29World cup, event 11 relay
Otepaa
sport ob
D
Switzerland 2 32:04:57 2 etapas41:50 (  4)   
1998-09-27World cup, event 10, classic final
Otepaa
sport ob
DA
Switzerland 281:14:50
1998-09-26World cup, event 10, classic qual
Otepaa
sport ob
D3
Switzerland 1146:25
1998-09-20World cup, event 9, short final
Tetranska Lomnice
sport ob
DA
Switzerland 2031:27
1998-09-19World cup, event 9, short qualification
Tetranska Lomnice
sport ob
D1
Switzerland 728:24
1998-09-17World cup, event 8, classic
Tetranska Lomnice
sport ob
DA
Switzerland 181:06:28
1998-09-15World cup, event 7, final
Krakow
sport ob
DA
Switzerland 191:07:21
1998-09-14World cup, event 7, qualification
Krakow
sport ob
D2
Switzerland 341:48
1998-09-12World cup, event 6 relay
Krakow
sport ob
D
Switzerland 2  2:20:16 2 etapas53:34 (10)   
1998-08-15WUOC relay
Smistad, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 33:20:11 2 etapas47:25 (  4)   
1998-08-13WUOC classic
Vassfjellet, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 201:11:30
1998-08-11WUOC short qualification
Buvikmarka, Trondheim
sport ob
W2
Switzerland 128:35
1998-08-11WUOC short final
Buvikmarka, Trondheim
sport ob
W
Switzerland 2030:18
1998-07-17JWOC relay
Reims
sport ob
W
Switzerland 1 32:16:29 2 etapas45:04 (  1)   
1998-07-16JWOC short final
Reims
sport ob
W
Switzerland 1834:12
1998-07-15JWOC short qualification
Reims
sport ob
W3
Switzerland 125:47
1998-07-14JWOC classic
Reims
sport ob
W
Switzerland 751:53
1997-07-12JWOC relay
de Hechtelse duinen, Leopoldsbur
sport ob
W
Switzerland 32:11:33 3 etapas44:01 (  3)   
1997-07-11JWOC classic
Gruitrode, Leopoldsburg
sport ob
W
Switzerland 153:36 T
1997-07-09JWOC short qualification
Leopoldsburg
sport ob
W2
Switzerland 122:18 T
1997-07-09JWOC short final
Wyervlakte, Leopoldsburg
sport ob
W
Switzerland 625:06 T
1996-07-14JWOC relay
Arsanca
sport ob
W
Switzerland 21:58:57 1 etapas42:35 (  9)   
1996-07-12JWOC classic
Sirineasa
sport ob
W
Switzerland 91:12:06
1996-07-10JWOC short
Malul Alb
sport ob
W
Switzerland 928:54