Data | Varžybos | Grupė | Klubas, Miestas |
Pavardė, Vardas Janulytė Aida |
2022-09-17 | Lietuvos čemp. ilga | M14 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Kuprytė Gabrielė |
2022-06-17 | Nida - 3 days | W18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2022-06-12 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | MV | Oriens OK, Panevėžys |
2022-06-11 | Lietuvos čemp. sprintas | M18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Janulytė Aida |
2022-06-04 | Alytaus čempionatas | M14 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2022-05-06 | Daugiadienės VILNIUS, Lietuvos OSKD čemp. ilga | M65 | Panevėžio sporto centras, Dembava |
Pavardė, Vardas Karvelis Džiugas |
2022-05-01 | Lietuvos čemp. estafetė | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2022-04-13 | LOSF rinktinių kandidatų bėgimas stadione | V18 | Panevėžio sporto centras, Dembava |
2022-04-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2022-04-09 | Lietuvos čemp. naktinis | V18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2022-03-26 | Kauno estafetė | V18 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava |
2022-03-19 | 2021-22 Vilniaus sprintų taurė | V2 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2021-11-13 | Vilnius rogaining | BVM6 | Arboro MIX, Panevėžys |
2021-11-06 | Atrask Krekenavą | BVM4 | Ieškotojai, Panevėžys |
2021-10-23 | Šiaulių rogaining | BM6 | Nedrauges, Oriens OK, Panevėžys |
2021-10-16 | Lietuvos taurė | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-10-10 | Atviras Prienų OS čempionatas | S-MOT | VILNIUS TECH, Vilnius |
2021-10-02 | Lietuvos čemp. labai ilga | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-09-26 | Lietuvos OSKD čemp. ilga | DM20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-09-24 | Lietuvos OSKD čemp. sprintas | M20 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-09-19 | Lietuvos čemp. ilga | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-09-18 | Lietuvos čemp. estafetė | V18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-09-05 | Vilniaus taurė | M | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-08-29 | Klubų taurė | MIX | Oriens OK, Panevėžys |
2021-08-20 | Daugiadienės TAKAS | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-08-13 | Daugiadienės Telšē | M | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-07-30 | Daugiadienės VILNIUS | W20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-06-26 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis čempionatas | M20 | Oriens OK, Panevėžys |
2021-06-12 | Lietuvos čemp. vidutinė | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-05-30 | Baltic championship relay | W20 | Lithuania 2 |
2021-05-29 | Baltic championship | W20 | Lithuania |
2021-05-15 | OS visiems ir LOSF rinktinių kontrolinė treniruotė | M20 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava |
2021-05-09 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | MV | Oriens OK, Panevėžys |
2021-05-08 | Lietuvos čemp. sprintas | M20 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2021-03-27 | Lietuvos čemp. naktinis | M20 | Panevėžio sporto centras, Oriens OK, Dembava |
Pavardė, Vardas Karvelis Džiugas |
2021-02-14 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | V18 | Panevėžio sporto centras 2, Panevėžys |
2021-02-13 | Lietuvos OSS čemp. sprinto estafetė | V18 | Panevėžio sporto centras 2, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2021-01-30 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | M20 | Oriens OK, Panevėžys |
2020-10-17 | Lietuvos taurė | W18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-10-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | M18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-09-18 | Daugiadienės VILNIUS | W18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-09-06 | Lietuvos čemp. estafetė | M18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-09-05 | Lietuvos čemp. ilga | M18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-08-30 | Klubų taurė | KOM | Oriens OK 2, Panevėžys |
2020-08-29 | Lietuvos čemp. naktinis | M18 | Panevėžio sporto centras |
2020-08-23 | Klajūno taurė | M18 | Oriens OK, Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-07-31 | Daugiadienės TAKAS | D18 | Panevėžio sporto centras, Panevėžys |
2020-07-13 | OS stovykla Telšiuose | OS1 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2020-07-11 | Žemaitijos taurė | M18 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2020-06-27 | Jono Vileišio taurė, mok. komandinis čempionatas | M18 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2020-06-19 | Nida - 3 dienos | M18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC |
2020-02-09 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 3 etapas | MB | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2020-01-26 | Žiemos taurė markiruotoje trasoje 2 etapas | MA | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-11-10 | SM Gaja sprinto taurė | M18 | Panevėžio KKSC, Oriens OK |
Pavardė, Vardas Jaloveckas Darius |
2019-11-09 | Vilniaus rogaining | BMEG3 | Grioviakasiai, Vilnius |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2019-10-12 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | D18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-10-06 | Baltic junior cup | W18 | Lithuania |
2019-09-22 | Lietuvos čemp. ilga | M18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-08-31 | Klubų taurė | KOM | Oriens OK, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2019-08-24 | Klajūno taurė | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2019-08-15 | Daugiadienės Telšē | D18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-06-21 | Daugiadienės TAKAS | D18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-06-02 | Lietuvos čemp. vidutinė | M18 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Činčikaitė Miglė |
2019-05-18 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Šilo ta | M14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2019-05-10 | Daugiadienės VILNIUS | W18 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-05-05 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | X18 | Panevežio KKSC, Panevėžys |
2019-05-04 | Lietuvos čemp. sprintas | M18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2019-04-27 | Jono Vileišio taurė | M18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Mackevičius Tadas |
2019-04-13 | Pavasario taurė Spring cup WRE | M14 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2019-03-31 | Kauno estafetė | V18 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Skupaitė Izabelė |
2019-03-09 | Lietuvos OS rinktinių kandidatų bėgimo manieže varžybos | M14 | Panevėžio KKSC |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2019-02-09 | Lietuvos OSS čemp. sprintas + vidutinė | V55 | Oriens OK, Panevėžys |
2019-01-20 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | V45 | Oriens OK, Panevėžys |
2019-01-19 | Lietuvos OSS čemp. ilga | V55 | Oriens OK, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Maižvilaitė Sandra |
2018-11-11 | SM Gaja sprinto taurė | M18 | Oriens OK |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2018-10-13 | Lietuvos taurė, Lithuanian cup | M60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2018-09-23 | Lietuvos čemp. ilga | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-09-22 | Lietuvos čemp. estafetė | V55 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-09-15 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Alytaus | V60 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2018-09-02 | Klubų taurė | X | Oriens OK, Panevėžys |
2018-08-18 | Klajūno taurė | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-06-21 | Daugiadienės TAKAS | H60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2018-06-10 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių estafetė | M | Panevėžio m. sav., Panevėžys |
2018-06-09 | Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynės | M16 | Panevėžio m. sav., Panevėžys |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2018-06-03 | Lietuvos čemp. vidutinė | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-05-20 | Lietuvos čemp. mišri sprinto estafetė | X55 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-05-19 | Lietuvos čemp. sprintas | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-05-11 | Daugiadienės VILNIUS | M60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2018-04-28 | Jono Vileišio taurė | V60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2018-04-13 | Lietuvos čemp. naktinis | V60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2018-03-24 | Lietuvos čemp. labai ilga, Alytaus čempionatas | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-03-04 | Lietuvos OSS čemp. estafetė | V45 | Oriens OK, Panevėžys |
2018-02-10 | Žalgiriada | V40 | El-Eko Sport DK, Panevėžys |
2017-10-14 | Lietuvos taurė | M60 | Oriens, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
Pavardė, Vardas Girinskytė Malvina |
2017-10-07 | Klaipėdos taurė, Lietuvos sporto vilčių žaidynės | M18Z | Panevėžys |
2017-10-06 | Lietuvos sporto vilčių žaidynių estafetė | M | Panevėžys |
Pavardė, Vardas Šalkauskas Algirdas |
2017-09-24 | Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių komandinis čempionatas, Perkūno | VB | Oriens OK, Panevėžys |
2017-09-16 | Klajūno taurė | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2017-09-03 | Lietuvos čemp. ilga | V60 | Oriens OK, Panevėžys |
2017-09-02 | Lietuvos čemp. estafetė | V55 | Oriens OK, Panevėžys |
2017-06-22 | Daugiadienės TAKAS | H60 | Oriens OK, Panevėžio KKSC, Panevėžys |
2017-06-04 | Lietuvos čemp. vidutinė | V60 | Panevėžio KKSC, Panevėžys |