Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius: F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos, K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos, K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, Vardas | ∑ | Estafetės | F | K+F | K | Metai |
---|---|---|---|---|---|---|
Moterys | ||||||
Abzalone Zanda | 6 | 2 | 3 | 1 | 2006, 2008 | |
Arama Una (Bērziņa Una) | 3 | 1 | 2 | 2008 | ||
Ārniece Līga | 5 | 1 | 2 | 2 | 2014, 2016 | |
Bertuka Kristīne (Kokina Kristīne) | 11 | 3 | 3 | 5 | 2006, 2008, 2010 | |
Brunere Kristīne | 2 | 1 | 1 | 2021 | ||
Brūvere Iveta | 2 | 1 | 1 | 2008 | ||
Dambe Inga | 27 | 7 | 1 | 15 | 4 | 2002, 2004, 2006, 2012, 2014, 2016, 2018, 2022 |
Dambe Signe | 4 | 1 | 3 | 2004 | ||
Freimane Marita | 2 | 1 | 1 | 2008 | ||
Gaigala Dace | 11 | 2 | 1 | 8 | 2004, 2006, 2008 | |
Grosberga Sandra | 13 | 5 | 2 | 2 | 4 | 2016, 2018, 2021, 2022 |
Kārkliņa Elīna | 1 | 1 | 2018 | |||
Klempere Aija | 4 | 1 | 3 | 2002 | ||
Ķuze Elza | 3 | 1 | 1 | 1 | 2022 | |
Ozola Baiba | 1 | 1 | 2006 | |||
Puķīte Irita | 7 | 2 | 2 | 3 | 2018, 2021 | |
Sirmā Signe | 3 | 1 | 1 | 1 | 2022 | |
Skrastiņa Aija | 15 | 4 | 7 | 4 | 2002, 2006, 2008, 2010 | |
Valdmane Līga | 3 | 1 | 2 | 2018 | ||
Vīķe Laura | 16 | 5 | 1 | 6 | 4 | 2008, 2010, 2014, 2016, 2018 |
Vyrai | ||||||
Āboliņš Valters | 1 | 1 | 2016 | |||
Bertuks Edgars | 21 | 7 | 11 | 3 | 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2022 | |
Caune Ilgvars | 3 | 1 | 1 | 1 | 2022 | |
Dišlers Dāvis | 11 | 4 | 1 | 6 | 2014, 2016, 2018 | |
Jaudzems Kristaps | 4 | 1 | 1 | 2 | 2006 | |
Jubelis Andris | 19 | 5 | 2 | 3 | 9 | 2010, 2012, 2014, 2016, 2018, 2021 |
Kārkliņš Kaspars | 2 | 1 | 1 | 2008 | ||
Kivlenieks Andris | 6 | 1 | 5 | 2008, 2018 | ||
Krūmiņš Jānis | 13 | 4 | 3 | 6 | 2000, 2002, 2006, 2008 | |
Kūms Jānis | 4 | 1 | 1 | 2 | 2014, 2016 | |
Liniņš Ģirts | 3 | 1 | 2 | 2002 | ||
Ločmelis Artis | 4 | 1 | 3 | 2002 | ||
Mihailovs Kalvis | 10 | 3 | 2 | 5 | 2008, 2010, 2012 | |
Ozoliņš Jānis | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2000, 2008 |
Pauliņš Artūrs | 22 | 7 | 2 | 7 | 6 | 2010, 2012, 2014, 2016, 2018, 2021, 2022 |
Roze Renārs | 4 | 1 | 3 | 2010 | ||
Sārs Jānis | 3 | 1 | 1 | 1 | 2014 | |
Sirmais Mārtiņš | 26 | 7 | 11 | 8 | 2002, 2004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018 | |
Spektors Fricis | 2 | 1 | 1 | 2021 | ||
Šmitiņš Guntars | 2 | 2 | 2000 | |||
Tamužs Jānis | 9 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2014, 2021, 2022 |
Tarasovs Anatolijs | 3 | 1 | 2 | 2012 | ||
Titomers Endijs | 3 | 1 | 2 | 2018, 2021 | ||
Upītis Uldis | 9 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2018, 2021, 2022 |
Veģeris Ģirts | 3 | 1 | 2 | 2006 | ||
Zamovskis Jānis | 4 | 1 | 1 | 2 | 2002 | |
Zērnis Emīls | 2 | 1 | 1 | 2022 | ||
Zērnis Oskars | 9 | 3 | 1 | 5 | 2000, 2002, 2006 | |
Zērnis Rūdolfs | 6 | 2 | 1 | 3 | 2016, 2022 | |
Žagata Zemgus | 3 | 1 | 1 | 1 | 2008 |
Vieta | Pavardė, Vardas | Data | Varžybos | Šalis |
---|---|---|---|---|
Moterys | ||||
10 | Dambe Inga | 2012-05-18 | EOC long final | SWE |
10 | Grosberga Sandra | 2021-05-16 | EOC sprint | SUI |
10 | Skrastiņa Aija | 2010-06-04 | EOC middle final | BUL |
10 | Vīķe Laura Kokina Kristīne Skrastiņa Aija | 2010-06-02 | EOC relay | BUL |
Vyrai | ||||
2 | Sirmais Mārtiņš | 2006-05-09 | EOC middle final | EST |
2 | Sirmais Mārtiņš | 2008-05-31 | EOC middle final | LAT |
5 | Bertuks Edgars | 2014-04-14 | EOC middle final | POR |
6 | Sirmais Mārtiņš | 2006-05-07 | EOC sprint final | EST |
6 | Bertuks Edgars Sirmais Mārtiņš Mihailovs Kalvis | 2012-05-20 | EOC relay | SWE |
7 | Bertuks Edgars | 2008-05-28 | EOC long final | LAT |
8 | Ozoliņš Jānis Zērnis Oskars Krūmiņš Jānis | 2000-06-30 | EOC relay | UKR |
9 | Bertuks Edgars Krūmiņš Jānis Sirmais Mārtiņš | 2008-06-01 | EOC relay | LAT |
9 | Kūms Jānis Pauliņš Artūrs Bertuks Edgars | 2014-04-16 | EOC relay | POR |
10 | Bertuks Edgars | 2014-04-15 | EOC long final | POR |
10 | Sirmais Mārtiņš | 2008-05-26 | EOC sprint final | LAT |
10 | Bertuks Edgars Krūmiņš Jānis Sirmais Mārtiņš | 2006-05-13 | EOC relay | EST |
10 | Pauliņš Artūrs Sirmais Mārtiņš Bertuks Edgars | 2016-05-28 | EOC relay | CZE |