Rusija: nacionalinė rinktinė

Pasaulio žaidynės
Orientavimasis bėgte

Nėra duomenų. Jeigu turite trūkstamus rezultatus rašykite orienteering pas dbtopas taškas lt
  • Nėra estafečių etapų laikų 2005;
  • Nėra trasų parametrų varžybose: 2001 ir 2005.

2001-2017

Asmeninių startų kiekis suskaidytas į tris stulpelius:

  • F pagrindiniame finale kovota be kvalifikacijos;
  • K+F į pagrindinį finalą patekta iš kvalifikacijos;
  • K kovota kvalifikacijoje ir nepatekta į pagrindinį finalą.
Pavardė, VardasStartųEstafetės AsmeninėsMetai
FK+FK
Moterys
Chernushka Maia211  2001
Gemperle Natalia (Vinogradova Natalia)312  2017
Yaksanova Tatiana1 1  2005
Novikova Yulia (Sedina Yulia)312  2009
Riabkina Tatyana (Pereliaeva Tatiana)211  2005
Rudnaya Anastasia (Tikhonova Anastasia)312  2013
Savkina Ekaterina312  2013
Sitdikova Alia211  2005
Vinogradova Galina (Galkina Galina)624  2009, 2017
Voronina Elena211  2001
Vyrai
Bortnik Alexei2 2  2009
Davidov Maxim211  2005
Detkov Sergei211  2005
Gavrilov Evgeni211  2001
Khramov Andrey936  2009, 2013, 2017
Naumov Pavel211  2001
Shcherbakov Alexandr1 1  2005
Tikhonov Gleb312  2013
Tsvetkov Dmitry624  2009, 2017

Garbės lenta

VietaPavardė, VardasDataVaržybosŠalis
Moterys
1Savkina Ekaterina2013-08-02World games sprint + middle COL
1Tikhonova Anastasia2013-08-02World games sprint + middle COL
2Gemperle Natalia2017-07-25World games sprint + middle POL
4Riabkina Tatyana2005-07-16World games middle GER
4Vinogradova Galina2017-07-25World games sprint + middle POL
Vyrai
1Khramov Andrey2009-07-17World games sprint + middle TPE
1Khramov Andrey2013-08-02World games sprint + middle COL
1Tikhonov Gleb2013-08-02World games sprint + middle COL
2Khramov Andrey2013-08-02World games sprint + middle COL
2Tsvetkov Dmitry2009-07-17World games sprint + middle TPE
3Khramov Andrey2009-07-17World games sprint + middle TPE
5Naumov Pavel2001-08-18World games middle JPN
Mišriai
1Tsvetkov Dmitry2009-07-19World games relay TPE
Novikova Yulia
Khramov Andrey
Vinogradova Galina
2Detkov Sergei2005-07-17World games relay GER
Sitdikova Alia
Davidov Maxim
Riabkina Tatyana
3Gemperle Natalia2017-07-27World games relay POL
Tsvetkov Dmitry
Khramov Andrey
Vinogradova Galina