Lietuvos čempionatas markiruotė
LTU, Migūnai, Vilniaus r., 1968-02-17

Rezultatai

Grupė V

Trasa 16.0 km 10 KP

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas Bauda min/km
1
Juška Gytis LTUVilnius 1:53:44 1:00 7:06
2
Keina Juozas LTURespublikos jaunimo rinktinė 2:06:10 2:00 7:53
3
Jadenkus Romualdas LTUKaunas 2:08:51 15:00 8:03
4
Nekrašas Vygantas LTUVilnius 2:15:55 10:00 8:29
5
Valentinavičius Gediminas LTUKaunas 2:18:30 11:00 8:39
6
Kilda Bronius LTUKaunas 2:24:12 12:00 9:00
7
Bumelis Vidimantas LTUVilnius 2:28:29 21:00 9:16
8
Juozapavičius Ginutis LTUVilnius 2:31:12 7:00 9:27
9
Andrejevas Konstantinas LTUKaunas 2:38:49 19:00 9:55
10
Monstvilas Kazys LTUVilnius 2:41:40 24:00 10:06
11
Guogis Vaidotas LTUKaunas 2:47:13 28:00 10:27
12
Jucevičius Algimantas LTUVilnius 2:48:07 26:00 10:30
13
Eimaitis Bernardas LTURespublikos jaunimo rinktinė 2:49:47 30:00 10:36
14
Tauras V LTUKlaipėda 2:53:46 27:00 10:51
15
Midveris Filionijus LTURespublikos jaunimo rinktinė 2:57:44 17:00 11:06
16
Milvydas Arvydas LTURespublikos jaunimo rinktinė 3:19:20 51:00 12:27
17
Dovydauskas H LTUŠiauliai 3:19:40 45:00 12:28
18
Danilevičius Algis LTUPanevėžys 3:26:35 1:04:00 12:54
19
Vasiljevas Vladimiras LTUKaunas 3:38:25 56:00 13:39
20
Sulžickas Jonas LTUKlaipėda 3:38:40 55:00 13:40
21
Izokaitis Ričardas LTURespublikos jaunimo rinktinė 3:45:32 55:00 14:05
22
Blonskis Jonas LTUKaunas 3:49:40 50:00 14:21
23
Bagočiūnas V LTUPanevėžys 4:21:24 2:09:00 16:20
24
Ulevičius Henrikas LTUVilnius 4:43:42 2:00:00 17:43
25
Tuleika Jurgis LTURespublikos jaunimo rinktinė 4:44:20 1:34:00 17:46
26
Bagdžiūnas G LTUVilnius 4:46:33 1:43:00 17:54
27
Garbinčius B LTUKlaipėda 4:48:59 2:12:00 18:03
28
Naglis Jonas LTUTelšiai 4:54:30 2:20:00 18:24
29
Daukintis A LTUTelšiai 5:56:59 3:04:00 22:18
30
Vaicekauskas LTUTelšiai 9:20:37 6:20:00 35:02
  Lebioda Algirdas LTUVilnius dsq    
  Gaižauskas Eugenijus LTUVilnius dsq    
  Januškis Vaidotas LTUVilnius dsq    
  Jurgelionis Julius LTUVilnius dsq    
  Laučys Vytautas LTUVilnius dsq    
  Andriukaitis Kęstas LTUKaunas dsq    
  Kutka Rimvydas LTUKaunas dsq    
  Gurvičius Jonas LTUKaunas dsq    
  Matulionis Jonas Vidas LTUPanevėžys dsq    
  Normantas V LTUPanevėžys dsq    
  Jankevičius Jurgis LTUPanevėžys dsq    
  Skiparis E LTUAkmenė dsq    
  Kairys J LTUAkmenė dsq    
  Makarauskas A LTUAkmenė dsq    
  Potiomkin L LTUAkmenė dsq    
  Markevičius Č LTUUtena dsq    
  Daunoravičius LTUUtena dsq    
  Kunigėlis V LTUUtena dsq    
  Ališauskas A LTUŠilalė dsq    
  Juškevičius A LTUŠilalė dsq    
  Kukšta V LTUŠilalė dsq    
  Kazbaras Feliksas LTUTelšiai dsq    
  Gintila T LTUTelšiai dsq    
  Jančiauskas LTUTelšiai dsq    
  Balčius V LTUTelšiai dsq    
  Šiaudkulis A LTUTelšiai dsq    
  Kazisalkus LTUŠiauliai dsq    
  Mališauskas Fortūnatas LTUŠiauliai dsq    
  Kulys J LTUVilnius dsq    
  Petrikas T LTUVilnius dsq    
  Valiulis LTUVilnius dsq    
  Čepėnas Bronius LTUVilnius dsq    
  Garbačiauskas S LTURespublikos jaunimo rinktinė dsq    
  Pačkauskas Laimutis LTURespublikos jaunimo rinktinė dsq    
  Eigėlis Rimantas LTURespublikos jaunimo rinktinė dsq    
  Vitkus Vaclovas LTUKlaipėda dsq