NOL short + classic
FIN, ?, 1991-05-31

Rezultatai

Grupė M

Trasa 3.7 km 11 KP

Rinktis  1 diena  2 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas Laikas min/km
1
Kuisma Mika FINFinland A 20:17 5:28
2
Sild Sixten ESTEstonia 21:19 5:45
3
Flühmann Urs SUISwitzerland 21:26 5:47
4
Anjala Ari FINFinland A 21:39 5:51
5
Parkkinen Keijo FINFinland A 21:43 5:52
6
Holmquist Lars SWESweden A 21:44 5:52
7
Ingelsson Mikael SWESweden A 21:50 5:54
8
Thoresen Petter NORNorway A 21:51 5:54
9
Valstad Bjørnar NORNorway A 21:56 5:55
10
Voveris Edgaras LTULithuania 22:03 5:57
10
Flühmann Beat SUISwitzerland 22:03 5:57
12
Humbel Dominik SUISwitzerland 22:05 5:58
13
Melin Hans SWESweden B 22:13 6:00
14
Vestre Rolf NORNorway A 22:15 6:00
15
Hale Steven GBRGreat Britain 22:18 6:01
16
Bartkevičius Artūras LTULithuania 22:23 6:02
17
Tvedt Jon NORNorway A 22:24 6:03
18
Karvonen Matti FINFinland B 22:30 6:04
19
Jacobsson Peter SWESweden A 22:31 6:05
20
Ivars Peter FINFinland A 22:33 6:05
21
Salmi Janne FINFinland B 22:44 6:08
22
Birklin Jimmy SWESweden B 22:46 6:09
23
Bordal Jon Anders NORNorway B 22:51 6:10
24
Bayard Mats SWESweden A 22:56 6:11
25
Armalis Vidas LTULithuania 22:58 6:12
26
Stockmayer Manfred AUTAustria 23:00 6:12
27
Olsson Nils SWESweden B 23:04 6:14
28
Aebersold Christian SUISwitzerland 23:07 6:14
29
Ek Per SWESweden A 23:14 6:16
30
Bjørseth Carl Henrik NORNorway B 23:21 6:18
31
Haldna Leho ESTEstonia 23:22 6:18
32
Šleiners Dainis LATLatvia 23:23 6:19
33
Mattinen Reijo FINFinland A 23:24 6:19
34
Asp Thomas SWESweden A 23:25 6:19
35
Nymalm Sören FINFinland B 23:27 6:20
36
Leiboms Aigars LATLatvia 23:31 6:21
37
Bührer Thomas SUISwitzerland 23:32 6:21
38
Ling Inno ESTEstonia 23:38 6:23
38
Bakken Fredrik NORNorway B 23:38 6:23
40
Bjørnsgaard Anders NORNorway A 23:42 6:24
41
Forsman Petri FINFinland A 23:44 6:24
42
Aasheim Arild NORNorway A 23:47 6:25
43
Bjørlo Kjetil NORNorway A 23:48 6:25
43
Arnevik Leif Terje NORNorway B 23:48 6:25
45
Pohjonen Jukka FINFinland B 23:55 6:27
46
Steiger Erik SUISwitzerland 23:59 6:28
47
Olaussen Per NORNorway A 24:01 6:29
48
Žagars Ivars LATLatvia 24:02 6:29
49
Hanselmann Christian SUISwitzerland 24:05 6:30
50
Boström Mikael FINFinland B 24:09 6:31
51
Bagness Martin GBRGreat Britain 24:12 6:32
52
Kukenys Egidijus LTULithuania 24:27 6:36
53
Musgrave Jonathan GBRGreat Britain 24:38 6:39
54
Ümarik Indrek ESTEstonia 24:40 6:40
55
Semaška Darius LTULithuania 24:45 6:41
56
Sviatkin Mikhail URSUSSR 24:48 6:42
57
Cederberg Kenneth FINFinland B 24:49 6:42
58
Kattainen Ari FINFinland A 24:50 6:42
59
Liljeström Kimmo FINFinland B 24:52 6:43
60
Ottesson Rene ESTEstonia 24:58 6:44
60
Hanssen Gjermund Alfon NORNorway B 24:58 6:44
62
Myklebost Lars NORNorway B 25:02 6:45
63
Karppinen Timo FINFinland A 25:08 6:47
64
Veģeris Ģirts LATLatvia 25:50 6:58
65
Hornik Zbigniew POLPoland 26:02 7:02
66
Koski Harri FINFinland B 26:03 7:02
67
Bratt Niklas SWESweden B 26:21 7:07
68
Ulrich Kornel SUISwitzerland 26:23 7:07
69
Woźniak Sławomir POLPoland 27:05 7:19
70
Jones Richard GBRGreat Britain 27:14 7:21
71
Forsgren Erik SWESweden B 27:17 7:22
72
Krogh Tore Bjørn NORNorway B 27:23 7:24
73
Zērnis Oskars LATLatvia 27:51 7:31
74
Dahlberg Klas SWESweden B 28:31 7:42
75
Bakkejord Jan Harald NORNorway B 29:14 7:54