dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU
LTU, Pašvinės, Šiauliai, 1992-07-05

Grupės D12, D14B, H12

Trasa 1 d. 2.6 km 5 KP, 2 d. 2.7 km 5 KP, 3 d. 2.5 km 5 KP, 4 d. 2.7 km 5 KP, 5 d. 3.3 km 6 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1H12Paužas Henrikas
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 2:21:37 30:20 (  4) 25:23 (  5) 19:11 (  2) 24:38 (11) 42:05 (19)
2H12Vasiliauskas Mantas
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 2:24:17 30:23 (  5) 26:55 (  8) 23:37 (19) 25:17 (15) 38:05 (12)
3H12Zhelamunuv Denis
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 2:26:54 28:09 (  1) 31:24 (31) 28:53 (56) 27:01 (24) 31:27 (  2)
4H12Granovski Boris
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 2:27:19 35:51 (17) 28:37 (15) 20:45 (  6) 30:56 (47) 31:10 (  1)
5H12Somov Dmitri
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 2:30:01 35:46 (16) 31:26 (32) 22:15 (13) 26:33 (22) 34:01 (  5)
6D12Kireilytė Viktorija
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 2:34:34 35:01 (12) 30:11 (23) 22:49 (15) 27:49 (28) 38:44 (13)
7H12Gilfanov Denis
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 2:37:15 35:45 (15) 34:53 (45) 23:14 (18) 22:14 (  4) 41:09 (17)
8H12Krasuckis Justas
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 2:37:42 31:22 (  8) 24:56 (  4) 21:25 (  9) 34:03 (67) 45:56 (26)
9H12Moseikin Mikhail
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:39:50 35:25 (14) 21:04 (  1) 22:25 (14) 33:17 (65) 47:39 (31)
10H12Matonis Andrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:43:55 45:03 (47) 31:09 (27) 24:06 (22) 30:07 (43) 33:30 (  4)
11H12Titovich Egor
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:44:10 42:19 (38) 34:59 (46) 26:11 (37) 24:33 (10) 36:08 (  9)
12D14BTitovich Nadezhda
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:46:14 46:58 (58) 33:09 (40) 20:39 (  5) 30:05 (42) 35:23 (  7)
13H12Denisenko Ilia
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 2:46:23 29:38 (  2) 43:31 (84) 25:01 (30) 21:44 (  2) 46:29 (27)
14H12Kishilov Dmitri
BLR
BLR
Vimpel, Minsk 2:46:43 47:09 (59) 28:12 (11) 25:53 (35) 25:36 (17) 39:53 (14)
15H12Murtazin Aleksei
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 2:53:41 30:26 (  6) 43:45 (87) 23:56 (20) 26:27 (21) 49:07 (34)
16D12Vaskaboinikava Tatsiana
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:53:46 38:00 (23) 28:20 (13) 28:45 (55) 43:05 (126) 35:36 (  8)
17D12Aleksandraitytė Džiuginta
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 2:55:59 38:12 (24) 28:11 (10) 30:19 (68) 25:15 (14) 54:02 (43)
18H12Sushkov Dmitri
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 2:56:44 30:51 (  7) 24:27 (  2) 25:04 (31) 36:40 (86) 59:42 (58)
19D12Paužaitė Sandra
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 2:57:10 33:44 (10) 53:51 (121) 26:20 (40) 27:56 (29) 35:19 (  6)
20H12Strebkov Andrei
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:02:47 40:34 (32) 38:11 (62) 24:06 (22) 35:36 (79) 44:20 (22)
20H12Vydrin Anton
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:02:47 36:08 (18) 40:56 (71) 30:56 (73) 30:27 (44) 44:20 (22)
22D12Eigėlytė Asta
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:07:54 40:02 (30) 29:43 (21) 21:54 (11) 36:34 (85) 59:41 (57)
23D12Nikolaeva Ekaterina
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:08:04 42:20 (39) 41:08 (72) 34:58 (107) 29:09 (36) 40:29 (15)
24H12Kopychko Slava
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 3:09:52 52:22 (74) 28:53 (17) 32:04 (86) 23:20 (  7) 53:13 (39)
25H12Barabashev Denis
RUS
RUS
GDTJ, Saint Petersburg 3:10:15 56:30 (84) 31:42 (34) 20:58 (  7) 34:04 (68) 47:01 (29)
26H12Pavlov Sergey
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 3:10:23 53:52 (77) 30:47 (25) 22:59 (17) 37:01 (88) 45:44 (25)
27H12Shishenov Alexandr
RUS
RUS
GDTJ, Saint Petersburg 3:11:57 43:34 (44) 28:15 (12) 47:45 (158) 24:25 (  9) 47:58 (32)
28D12Dunaeva Garina
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 3:13:59 46:25 (54) 37:53 (57) 24:29 (27) 27:12 (26) 58:00 (49)
29D12Zimina Lena
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 3:14:35 1:09:06 (107) 36:32 (53) 21:13 (  8) 24:22 (  8) 43:22 (21)
30D12Vasilevskaia Ekaterina
BLR
BLR
DYS 150, Minsk 3:14:59 48:09 (62) 47:23 (100) 24:26 (26) 38:06 (95) 36:55 (11)
31D14BBaulevičiūtė Renata
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 3:17:04 1:20:11 (117) 24:43 (  3) 24:22 (25) 22:20 (  5) 45:28 (24)
32H12Serebrov Dmitri
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 3:17:16 32:59 (  9) 41:28 (73) 34:23 (106) 27:13 (27) 1:01:13 (59)
33H12Mačiulis Dainius
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 3:18:18 38:19 (25) 29:47 (22) 39:59 (132) 21:45 (  3) 1:08:28 (77)
34D14BKrūmiņa Zane
LAT
LAT
Meridians, Cesis 3:23:16 35:06 (13) 45:31 (93) 29:06 (61) 37:23 (89) 56:10 (46)
35D14BGaidytė Edita
LTU
LTU
Pajūris 3:23:30 1:05:25 (97) 31:13 (29) 22:58 (16) 37:25 (90) 46:29 (27)
36D12Lozinskaia Tatiana
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 3:23:48 36:14 (19) 49:21 (108) 27:54 (50) 31:56 (52) 58:23 (52)
37D14BSalaka Ilze
LAT
LAT
Meridians, Cesis 3:27:14 46:47 (56) 42:53 (81) 29:16 (63) 30:02 (41) 58:16 (51)
38D12Burnosova Garina
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:27:42 51:37 (69) 40:08 (67) 29:01 (58) 28:15 (31) 58:41 (53)
39D12Drachevskaia Tatiana
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:27:53 39:47 (29) 40:43 (69) 32:19 (89) 35:40 (80) 59:24 (56)
40D14BTeplenkova Elena
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 3:28:13 41:33 (37) 43:43 (86) 24:39 (28) 35:51 (82) 1:02:27 (62)
41H12Stankevičius Giedrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:31:14 45:00 (46) 29:08 (18) 47:06 (155) 31:19 (49) 58:41 (53)
42D14BSipavičiūtė Laura
LTU
LTU
Utenos JTurN, Utena 3:34:27 1:22:28 (120) 32:11 (36) 30:43 (71) 32:23 (58) 36:42 (10)
43H12Gudauskas Alfredas
LTU
LTU
Telšių JTS, Telšiai 3:34:55 43:11 (41) 47:14 (99) 26:26 (41) 32:47 (61) 1:05:17 (68)
44H12Krasilnikov Sergei
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 3:37:36 45:33 (51) 44:52 (92) 31:56 (82) 40:50 (114) 54:25 (44)
45H12Titovich Aleksei
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 3:38:17 1:08:47 (105) 37:15 (55) 19:58 (  4) 51:24 (142) 40:53 (16)
46H12Remeza Valdas
LTU
LTU
Telšių JTS, Telšiai 3:38:24 45:37 (52) 46:09 (97) 26:53 (45) 46:05 (133) 53:40 (41)
47H12Karpenko Sergei
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 3:39:00 52:17 (73) 49:09 (107) 34:04 (102) 35:24 (77) 48:06 (33)
48H12Kulionis Algis
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:39:47 1:12:09 (109) 44:08 (88) 27:22 (47) 28:48 (33) 47:20 (30)
49H12Fedotov Denis
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 3:40:04 45:22 (50) 33:25 (42) 32:04 (86) 32:08 (55) 1:17:05 (85)
50H12Drangauskas Evaldas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:40:05 1:07:31 (101) 40:04 (66) 32:51 (90) 37:59 (94) 41:40 (18)
51H12Semenov Andrei
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 3:41:19 39:22 (27) 38:06 (60) 57:12 (174) 24:45 (12) 1:01:54 (60)
52D12Pleshanova Elena
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 3:45:50 37:40 (22) 38:06 (60) 51:14 (165) 34:36 (71) 1:04:14 (66)
53H12Grubin Oleg
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 3:46:12 1:07:41 (102) 27:49 (  9) 37:02 (117) 30:34 (45) 1:03:06 (63)
54D12Sverkunova Elena
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 3:46:29 53:54 (78) 42:31 (80) 26:06 (36) 39:56 (106) 1:04:02 (65)
55D12Vosyliūtė Diana
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:48:02 1:09:02 (106) 36:44 (54) 34:01 (100) 34:26 (69) 53:49 (42)
56D12Budnik Tatiana
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 3:49:52 47:53 (61) 39:26 (63) 44:05 (147) 39:13 (103) 59:15 (55)
57D12Cunska Laura
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 3:50:46 54:08 (79) 42:00 (77) 33:28 (95) 58:38 (159) 42:32 (20)
58D12Marozaitė Aistė
LTU
LTU
Krekenavos SM, Krekenava 3:51:04 47:26 (60) 35:37 (50) 40:03 (133) 55:50 (151) 52:08 (37)
59D12Žurauskaitė Ingrida
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:51:07 55:26 (80) 40:12 (68) 42:02 (142) 26:53 (23) 1:06:34 (73)
60H12Baranov Kirill
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 3:59:03 34:12 (11) 40:47 (70) 40:31 (134) 51:28 (144) 1:12:05 (79)
61H12Zaitsev Stas
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 4:03:26 1:41:32 (130) 32:25 (38) 26:15 (39) 29:50 (40) 53:24 (40)
62D12Safuanova Dina
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 4:06:09 44:59 (45) 56:42 (126) 31:19 (77) 49:24 (140) 1:03:45 (64)
63D12Loseva Liuda
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 4:07:53 56:11 (83) 48:38 (105) 32:00 (83) 42:55 (125) 1:08:09 (76)
64D14BPodolinskytė Inga
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 4:08:13 51:00 (66) 32:24 (37) 39:04 (129) 40:47 (112) 1:24:58 (91)
65D14BSheveleva Yulia
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 4:10:51 45:13 (49) 38:02 (59) 32:02 (84) 59:03 (161) 1:16:31 (84)
66D14BAntonova Žana
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:10:59 41:23 (36) 41:33 (74) 34:06 (103) 1:17:44 (177) 56:13 (47)
67H12Frolov Dmitri
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 4:11:16 1:26:38 (125) 41:41 (75) 29:56 (67) 25:22 (16) 1:07:39 (74)
68D12Antonova Natasna
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 4:12:12 1:18:17 (114) 35:59 (52) 25:37 (34) 35:57 (83) 1:16:22 (83)
69H12Tuns Kriss
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:13:25 1:06:31 (98) 31:11 (28) 58:06 (175) 39:31 (105) 58:06 (50)
70H12Abramov Danil
RUS
RUS
KFK, Perm 4:13:45 43:17 (42) 32:45 (39) 30:22 (69) 44:05 (129) 1:43:16 (108)
71D14BPustovaja Aleksandra
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 4:18:24 1:13:13 (110) 50:26 (112) 44:30 (151) 40:00 (108) 50:15 (36)
72D12Grincevičiūtė Edita
LTU
LTU
Dainava OK, Alytus 4:22:58 1:08:06 (103) 50:50 (113) 35:15 (108) 38:29 (97) 1:10:18 (78)
73H12Krūmiņš Martiņš
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 4:24:19 57:31 (88) 1:09:39 (154) 28:29 (53) 33:26 (66) 1:15:14 (81)
74H12Orel Maksim
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 4:25:09 51:23 (68) 53:28 (119) 32:03 (85) 34:42 (72) 1:33:33 (95)
75H12Egorov Petia
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 4:25:43 41:03 (33) 1:09:40 (155) 41:34 (140) 39:59 (107) 1:13:27 (80)
76H12Jarukas Valdas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 4:29:48 1:08:20 (104) 49:30 (109) 36:13 (113) 50:50 (141) 1:04:55 (67)
77D12Sargautytė Ieva
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 4:34:09 52:50 (75) 1:03:05 (138) 37:48 (123) 42:17 (122) 1:18:09 (87)
78D12Berzina Inga
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 4:36:15 52:06 (72) 1:13:06 (159) 29:31 (65) 34:48 (74) 1:26:44 (92)
79D12Shtormer Ania
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 4:38:08 1:02:20 (93) 1:12:37 (158) 28:09 (52) 1:02:12 (166) 52:50 (38)
80H12Vaitkus Egidijus
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 4:39:39 1:04:11 (95) 48:18 (103) 26:34 (42) 1:14:24 (174) 1:06:12 (72)
81H12Cunskis Rolands
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 4:40:38 1:28:10 (126) 45:44 (96) 38:53 (128) 41:45 (120) 1:06:06 (71)
82H12Lukoševičius Mantas
LTU
LTU
Krekenavos SM, Krekenava 4:48:31 39:15 (26) 33:12 (41) 30:37 (70) 1:16:37 (176) 1:48:50 (113)
83D12Gugevičiūtė Gražina
LTU
LTU
Krekenavos SM, Krekenava 4:59:56 51:39 (70) 1:02:02 (135) 36:47 (116) 37:29 (91) 1:51:59 (114)
84H12Silius Vytis
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 5:01:00 45:06 (48) 1:19:45 (168) 33:48 (96) 46:05 (133) 1:36:16 (101)
85D12Lisauskaitė Dovilė
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 5:01:11 41:09 (34) 1:20:22 (169) 41:44 (141) 43:58 (128) 1:33:58 (96)
86D12Puzaitė Monika
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 5:04:50 1:04:00 (94) 1:02:03 (136) 31:50 (81) 45:52 (132) 1:41:05 (106)
87H12Guliaev Sergei
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 5:07:41 55:38 (81) 1:05:13 (143) 29:04 (60) 32:03 (53) 2:05:43 (124)
88D12Kozenkova Natalia
RUS
RUS
DYSS UVM, Orel 5:13:40 1:28:32 (127) 55:13 (123) 31:24 (78) 39:06 (101) 1:39:25 (104)
89H12Menshov Nikolai
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 5:21:12 2:01:22 (140) 30:19 (24) 29:22 (64) 25:50 (19) 1:54:19 (117)
90D14BLeinartaitė Dalia
LTU
LTU
Plungės SM, Plungė 5:21:35 1:19:19 (115) 33:56 (44) 51:25 (166) 56:21 (152) 1:40:34 (105)
91D14BMedikaitė Laura
LTU
LTU
Utenos JTurN, Utena 5:22:01 57:16 (86) 1:00:15 (129) 39:44 (131) 59:28 (162) 1:45:18 (109)
92H12Neniškis Andrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 5:23:02 2:05:31 (143) 1:02:09 (137) 25:20 (32) 42:18 (123) 1:07:44 (75)
93D14BBabenkova Liza
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 5:33:32 46:55 (57) 1:18:38 (166) 1:08:33 (184) 54:43 (148) 1:24:43 (90)
94H12Leonavičius Giedrius
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 5:35:22 1:43:12 (131) 1:22:09 (170) 29:53 (66) 54:03 (146) 1:06:05 (70)
95D12Shemarova Yulia
RUS
RUS
Dinamo, Saint Petersburg 5:42:00 1:56:31 (138) 1:05:34 (146) 27:13 (46) 35:18 (76) 1:37:24 (103)
96H12Juzėnas Žygimantas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 5:51:07 1:24:11 (122) 49:06 (106) 37:17 (119) 49:17 (139) 2:11:16 (127)
97H12Montrimas Audrius
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 5:57:05 1:14:47 (111) 1:04:56 (142) 42:13 (144) 45:18 (130) 2:09:51 (126)
98H12Lavrov Timur
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 6:04:39 2:02:50 (142) 35:34 (48) 40:44 (136) 56:53 (155) 1:48:38 (112)
99D12Schanova Marina
RUS
RUS
Lis KO, Tver 6:14:02 1:22:56 (121) 1:30:16 (173) 1:06:27 (182) 31:47 (51) 1:42:36 (107)
99H12Tamulionis Sigitas
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 6:14:02 2:09:13 (144) 50:08 (111) 38:20 (125) 43:41 (127) 1:52:40 (116)
101H12Laurinaitis Giedrius
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 6:16:01 1:26:31 (124) 1:09:02 (153) 34:12 (104) 57:00 (156) 2:09:16 (125)
102D12Kucherova Snezhana
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 6:40:24 1:45:48 (133) 1:00:36 (131) 49:16 (160) 1:06:00 (170) 1:58:44 (123)
103H12Naprienko Dmitri
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 7:32:11 1:50:24 (135) 1:52:45 (176) 49:25 (161) 1:02:47 (167) 1:56:50 (120)
104D14BBukauskaitė Miglė
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 2:10:42 48:58 (64) 25:33 (  6) 24:02 (21) 32:09 (56) dsq
105H12Kirilov Igor
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 2:21:54 36:47 (21) 45:33 (94) 27:50 (49) 31:44 (50) dns
106H12Safronov Alexandr
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 2:23:43 57:52 (89) 35:34 (48) 25:28 (33) 24:49 (13) dsq
107D14BJasaitytė Aistė
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 2:29:13 40:08 (31) 26:19 (  7) 24:53 (29) dsq 57:53 (48)
108H12Slepov Ilia
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:30:07 30:18 (  3) 28:20 (13) 52:53 (169) 38:36 (99) dsq
109H12Vyshinkov Anton
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:30:29 59:26 (90) 30:58 (26) 24:18 (24) 35:47 (81) dsq
110H12Nabiev Aleksei
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:33:47 46:31 (55) 51:38 (115) 26:50 (44) 28:48 (33) dsq
111D12Vargasova Maria
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 2:36:12 43:20 (43) 37:54 (58) 39:31 (130) 35:27 (78) dsq
112H12Yackovskin Artem
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:46:35 dns 37:19 (56) 44:46 (152) 34:44 (73) 49:46 (35)
113H12Antonov Andrei
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 2:48:17 46:15 (53) 35:54 (51) 54:05 (171) 32:03 (53) dsq
114H12Montvilovas Vitalijus
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 2:49:29 59:51 (91) 44:31 (90) 34:15 (105) 30:52 (46) dns
115D12Voroncova Natalia
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:52:25 42:47 (40) 44:23 (89) 33:51 (97) 51:24 (142) dsq
116H12Petrauskas Mindaugas
LTU
LTU
Klajūnas OK, Molėtai 2:55:14 dsq 47:41 (102) 28:59 (57) 33:12 (64) 1:05:22 (69)
117D14BMorgun Oksana
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 2:55:49 50:54 (65) 43:34 (85) 50:09 (163) 31:12 (48) dsq
118H12Tablonen Alexei
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 3:01:03 36:19 (20) 1:14:09 (161) 32:15 (88) 38:20 (96) dns
119H12Klovas Svajūnas
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 3:01:37 51:41 (71) dsq 44:25 (149) 23:06 (  6) 1:02:25 (61)
120D14BKolodochka Liuda
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 3:12:53 1:21:00 (118) 42:54 (82) 31:28 (80) 37:31 (92) dsq
121D14BGulidova Anastasia
BLR
BLR
Zapad, Minsk 3:17:17 dns 52:21 (117) 27:56 (51) 33:09 (63) 1:23:51 (89)
122D12Shirinian Olga
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 3:20:55 56:40 (85) 1:01:37 (134) 40:53 (137) 41:45 (120) dsq
123H12Mazutelis Robertas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:29:29 55:59 (82) 44:43 (91) 1:15:56 (186) 32:51 (62) dns
124H12Nikitin Iuri
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 3:31:15 1:07:25 (100) 1:10:26 (156) 32:54 (91) 40:30 (111) dns
125H12Zukuls Kasgars
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 3:38:54 39:31 (28) 1:03:38 (140) 57:09 (173) 58:36 (158) dns
126D14BPasaulytė Jolita
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:45:45 dsq 35:14 (47) 53:12 (170) 40:22 (110) 1:36:57 (102)
127H12Abromavičius Marius
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 3:47:34 dsq 43:19 (83) 47:11 (157) 41:32 (118) 1:35:32 (100)
128D14BGylytė Živilė
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:52:08 dsq 33:44 (43) 47:06 (155) 56:28 (153) 1:34:50 (97)
129D12Krasilnikova Nadezhda
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 3:56:44 53:34 (76) 1:05:17 (145) dsq 28:43 (32) 1:29:10 (93)
130H12Urbonas Darius
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 3:56:57 dsq 1:13:41 (160) 28:31 (54) 39:14 (104) 1:35:31 (99)
131D14BKonstantinova Anna
RUS
RUS
Atlant, Oriol 3:57:04 dsq 49:37 (110) 45:34 (153) 29:34 (37) 1:52:19 (115)
132D12Chernyshova Natalia
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 3:59:17 dsq 1:06:17 (149) 30:44 (72) 47:17 (138) 1:34:59 (98)
133H12Stangevičius Darius
LTU
LTU
Telšių JTS, Telšiai 4:10:08 1:49:08 (134) 1:04:25 (141) 38:45 (126) 37:50 (93) dsq
134D14BRukosujeva Olga
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:12:19 dsq 48:22 (104) 40:34 (135) 45:19 (131) 1:58:04 (122)
135H12Lubianikov Sasa
RUS
RUS
DYSS UVM, Orel 4:30:52 dsq 1:11:36 (157) 35:33 (110) 46:56 (136) 1:56:47 (119)
136H12Ponomarenko Andrei
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 4:30:53 dsq 1:00:20 (130) 36:02 (112) 56:44 (154) 1:57:47 (121)
137H12Ivaniura Vladimir
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 4:31:30 2:02:22 (141) dsq 26:12 (38) 47:12 (137) 1:15:44 (82)
138H12Chekunov Anton
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 4:31:40 1:19:45 (116) dsq 37:09 (118) 39:00 (100) 1:55:46 (118)
139H12Liutkevičius Valdas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 4:34:12 2:09:13 (144) 1:00:59 (132) 41:29 (139) 42:31 (124) dsq
140D12Simniškaitė Lina
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:38:21 48:54 (63) 1:28:25 (172) 33:11 (93) dsq 1:47:51 (111)
141D14BKirilova Anna
RUS
RUS
Atlant, Oriol 4:40:35 dsq 1:18:56 (167) 35:51 (111) 59:36 (163) 1:46:12 (110)
142D12Snezhko Tatiana
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 4:47:22 2:09:51 (146) 1:07:22 (151) 35:22 (109) 54:47 (149) dsq
143D12Rappana Ira
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 5:02:10 1:34:52 (129) 1:24:49 (171) 47:56 (159) 1:14:33 (175) dsq
144H12Žemaitis Marius
LTU
LTU
Alytaus SM, Alytus 5:02:12 dsq 46:17 (98) 1:22:16 (188) 1:21:28 (179) 1:32:11 (94)
145H12Urbonas Julius
LTU
LTU
Kopa OK, Klaipėda 5:25:34 1:54:47 (137) 45:40 (95) 1:23:40 (189) 1:21:27 (178) dsq
146D12Archakova Svetlana
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 5:25:51 1:21:50 (119) 1:16:23 (164) 1:08:27 (183) 1:39:11 (182) dsq
147H12Mosin Andrei
BLR
BLR
Zapad, Minsk 1:20:06 dns dsq 21:25 (  9) 27:04 (25) 31:37 (  3)
148H12Legomski Mikhail
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 1:27:25 dsq 47:27 (101) 18:43 (  1) 21:15 (  1) dns
149H12Muzafarov Murat
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 1:30:48 dsq 31:51 (35) 22:13 (12) 36:44 (87) dns
150D14BZiedaitė Virginija
LTU
LTU
Kertus BK, Žiežmariai 1:39:25 dns 29:36 (20) 31:15 (76) 38:34 (98) dns
151H12Nekrosius Mantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:39:58 dsq 31:34 (33) 33:56 (98) 34:28 (70) dns
152D12Raspopova Yulia
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 1:40:30 dsq 39:53 (65) 31:03 (75) 29:34 (37) dsq
153H12Golovko Timofei
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 1:42:33 dsq 42:02 (78) 31:27 (79) 29:04 (35) dsq
154H12Ryhenkov Dmitri
RUS
RUS
Orienta, Moscow 1:46:09 dns 39:30 (64) 33:57 (99) 32:42 (60) dns
155H12Danilov Pavel
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 1:47:03 dsq 31:22 (30) 34:01 (100) 41:40 (119) dns
156D14BOzerova Masha
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 1:48:06 dsq 1:03:08 (139) 19:12 (  3) 25:46 (18) dns
157D12Kshanovskaia Oksana
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 1:51:52 dns 42:03 (79) 37:24 (121) 32:25 (59) dns
158D12Sireneva Natalia
RUS
RUS
Dom pionerov, Kirishi 1:55:15 51:22 (67) dsq 29:02 (59) 34:51 (75) dsq
159H12Demeshev Boria
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 2:01:45 1:00:22 (92) dsq 29:11 (62) 32:12 (57) dns
160D14BBelikova Natalia
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:05:18 41:12 (35) 51:00 (114) 33:06 (92) dns dns
161H12Shalkovich Aleksandr
BLR
BLR
DYS 150, Minsk 2:12:25 1:17:09 (113) 29:12 (19) dsq 26:04 (20) dsq
162H12Subačius Ignas
LTU
LTU
Kadagys OK, Vilnius 2:29:31 dns 28:52 (16) 1:05:19 (181) 55:20 (150) dns
163H12Vizbaras Vaidas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:31:30 dsq 54:47 (122) dsq 41:09 (116) 55:34 (45)
164D12Kamyshnikova Evgenia
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 2:33:47 1:07:08 (99) dns 45:51 (154) 40:48 (113) dns
165D14BJankauskaitė Eurika
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:34:59 dsq 1:05:13 (143) 30:59 (74) 58:47 (160) dsq
166H12Pavlov Andrei
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:36:34 dsq 1:05:38 (147) 37:47 (122) 53:09 (145) dns
167H12Gorbachev Oleg
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 2:47:15 dsq 1:05:44 (148) 36:31 (114) 1:05:00 (169) dsq
168H12Galimov Renat
RUS
RUS
Petrozavod DYSS, Petrozavod 2:49:10 dsq 58:40 (127) 42:06 (143) 1:08:24 (172) dsq
169H12Kosian Sergei
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 2:55:44 1:16:58 (112) dns 44:27 (150) 54:19 (147) dns
170D12Liutkutė Kristina
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 2:57:15 1:26:13 (123) 51:51 (116) dns 39:11 (102) dns
171H12Kuzhentski Aleksei
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 3:07:37 dsq 1:16:00 (163) 43:09 (146) 1:08:28 (173) dns
172D12Jokubauskaitė Kristina
LTU
LTU
Pajūris 3:10:32 dsq 1:14:31 (162) 58:42 (176) 57:19 (157) dns
173H12Jurgaitis Mindaugas
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 3:15:54 1:57:16 (139) dsq 37:20 (120) 41:18 (117) dns
174H12Borodulin Roman
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 3:18:19 1:32:16 (128) 53:44 (120) 52:19 (167) dsq dns
175D14BFedotova Natalia
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 3:20:09 dsq 1:17:50 (165) 1:21:19 (187) 41:00 (115) dns
176D12Siuipytė Loreta
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 3:21:27 1:11:31 (108) dsq 1:02:08 (180) 1:07:48 (171) dns
177D12Kapa Evija
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 3:36:11 1:50:57 (136) dsq 40:54 (138) 1:04:20 (168) dns
178H12Butkevičius Dangiras
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 3:45:55 dsq 1:42:16 (174) 38:15 (124) 1:25:24 (180) dns
179H12Shuvaev Dmitri
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 3:50:12 1:04:34 (96) 1:45:16 (175) 1:00:22 (178) dsq dns
180H12Maleckis Martiņš
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 3:51:35 2:11:12 (147) 56:14 (124) 44:09 (148) dsq dns
181D12Daukšaitė Vaiga
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 4:08:01 dsq dsq 1:11:34 (185) 1:39:22 (183) 1:17:05 (85)
182H12Pelakauskas Gintaras
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 4:08:31 2:20:50 (148) 56:41 (125) 51:00 (164) dns dns
183D12Markauskaitė Kristina
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 4:36:54 dsq dsq 1:01:44 (179) 2:11:58 (184) 1:23:12 (88)
184H12Dubenecki Dmitri
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 1:01:29 dsq dsq 33:20 (94) 28:09 (30) dns
185H12Bulcis Auridas
LTU
LTU
Žiemgala, Joniškis 1:03:09 dns dsq 26:36 (43) 36:33 (84) dns
186D12Damkutė Neringa
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 1:26:39 dsq dsq 57:02 (172) 29:37 (39) dns
187H12Kazarinas Edmundas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 1:29:31 dsq dsq 43:00 (145) 46:31 (135) dns
188H12Vasin Andrei
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 1:34:55 dns 1:07:22 (151) 27:33 (48) dsq dns
189H12Charun Sergei
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 1:36:32 dns 59:50 (128) 36:42 (115) dsq dsq
190H12Kocius Vygimantas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 1:39:02 dns dsq 38:50 (127) 1:00:12 (164) dns
191H12Pauliukas Aurimas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 1:41:19 dsq 1:01:16 (133) dsq 40:03 (109) dns
192H12Vlasov Anton
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 1:47:23 57:21 (87) dsq 50:02 (162) dsq dsq
193H12Shiriaev Aleksandr
BLR
BLR
DYS 150, Minsk 2:05:23 dsq 1:06:17 (149) 59:06 (177) dsq dsq
194H12Baranov Aleksandr
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 2:12:22 dsq 41:58 (76) dsq 1:30:24 (181) dsq
195H12Zauers Rudolfs
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 2:46:15 1:45:44 (132) dsq dns 1:00:31 (165) dns
196H12Zamokas Mindaugas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 2:53:06 dsq 2:00:22 (177) 52:44 (168) dsq dns
197D14BVizbaraitė Neringa
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 52:24 dsq 52:24 (118) dsq dns dns
198D14BSliuburytė Vaida
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys   dsq dsq dsq dns dns
198D14BStackevičiūtė Jurgita
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys   dsq dsq dns dns dns