dbtopas login
Daugiadienės TAKAS → Rezultatai

LTU
LTU, Pašvinės, Šiauliai, 1992-07-05

Grupės H14B

Trasa 1 d. 2.8 km 6 KP, 2 d. 3.1 km 6 KP, 3 d. 3.0 km 6 KP, 4 d. 3.1 km 7 KP, 5 d. 4.0 km 6 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  5 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena 5 diena
1H14BBilecki Iuri
UKR
UKR
Kentavr, Kyiv 2:26:14 24:01 (  1) 30:15 (  1) 29:36 (14) 26:19 (10) 36:03 (  5)
2H14BZinovich Maxim
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 2:26:39 28:59 (  8) 32:42 (  3) 26:02 (  3) 25:04 (  7) 33:52 (  2)
3H14BMirgorodski Evgeni
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 2:26:47 24:36 (  5) 31:09 (  2) 33:01 (27) 22:42 (  3) 35:19 (  4)
4H14BBricis Raimonds
LAT
LAT
Meridians, Cesis 2:33:45 24:29 (  4) 47:53 (35) 24:12 (  1) 22:06 (  1) 35:05 (  3)
5H14BPetrov Alexei
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 2:36:15 24:02 (  2) 35:03 (  4) 30:08 (16) 27:29 (17) 39:33 (  8)
6H14BDiachenko Aleksei
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 2:44:32 27:54 (  6) 36:40 (  5) 29:00 (12) 33:39 (41) 37:19 (  6)
7H14BPolishchiuk Andrei
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 2:48:28 24:08 (  3) 47:18 (32) 28:01 (10) 22:22 (  2) 46:39 (21)
8H14BChelnokov Alexandr
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 2:58:14 28:33 (  7) 38:55 (  9) 37:26 (39) 23:40 (  5) 49:40 (31)
9H14BKutiavinas Vladas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:01:37 50:15 (48) 39:15 (10) 24:54 (  2) 26:53 (14) 40:20 (  9)
10H14BLogvinovich Aleksei
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 3:04:28 33:08 (17) 50:34 (43) 26:03 (  4) 29:47 (24) 44:56 (17)
11H14BLapin Evgeni
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 3:08:39 33:00 (16) 37:09 (  6) 35:11 (35) 28:57 (22) 54:22 (40)
12H14BŽitkevičius Vaidas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:12:06 42:20 (30) 40:19 (13) 38:34 (47) 26:23 (12) 44:30 (16)
13H14BBložė Gintautas
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 3:12:17 30:58 (11) 44:28 (26) 30:22 (17) 34:40 (46) 51:49 (36)
14H14BGustautas Laurynas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:12:42 30:06 (10) 48:13 (36) 32:00 (21) 37:56 (60) 44:27 (15)
15H14BŽebrauskas Andrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:12:46 38:28 (23) 39:22 (12) 38:14 (44) 32:47 (38) 43:55 (14)
16H14BBeglov Timur
RUS
RUS
DYSS UVM, Orel 3:12:58 41:44 (29) 56:14 (55) 27:20 (  7) 28:34 (20) 39:06 (  7)
17H14BPopov Maxim
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 3:14:11 34:43 (18) 44:09 (23) 37:33 (40) 26:22 (11) 51:24 (35)
18H14BYakovlev Mikhail
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 3:17:36 52:27 (53) 41:28 (15) 29:13 (13) 27:04 (15) 47:24 (23)
19H14BVaitekūnas Eugenijus
LTU
LTU
Perkūnas OK, Vilnius 3:19:56 32:56 (15) 56:16 (56) 32:47 (24) 32:36 (36) 45:21 (18)
20H14BEvtushenko Sergei
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 3:25:24 38:44 (24) 1:09:47 (80) 26:59 (  5) 29:25 (23) 40:29 (10)
21H14BArmalis Saulius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:25:54 49:34 (45) 44:06 (22) 38:16 (45) 31:58 (34) 42:00 (11)
22H14BŠapalas Mindaugas
LTU
LTU
Šiaulių JTC, Šiauliai 3:26:36 35:22 (19) 1:05:20 (72) 27:54 (  9) 28:54 (21) 49:06 (28)
23H14BSubotin Sergei
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 3:29:40 48:12 (42) 56:08 (54) 27:31 (  8) 30:09 (25) 47:40 (25)
24H14BMajors Valters
LAT
LAT
Alnis OK, Jelgava 3:32:54 43:47 (36) 44:19 (24) 34:58 (32) 46:26 (76) 43:24 (13)
25H14BMatekonis Gediminas
LTU
LTU
Krekenavos SM, Krekenava 3:33:48 42:31 (32) 57:18 (60) 37:44 (42) 25:04 (  7) 51:11 (34)
26H14BUshakov Nikolai
RUS
RUS
Orienta, Moscow 3:34:02 32:31 (14) 47:00 (31) 27:08 (  6) 42:51 (73) 1:04:32 (50)
27H14BPasilis Tomas
LTU
LTU
Telšių JTS, Telšiai 3:34:39 50:06 (47) 46:22 (30) 36:07 (37) 31:00 (31) 51:04 (33)
28H14BBuzski Leonid
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 3:37:56 36:12 (20) 58:48 (62) 36:20 (38) 37:01 (55) 49:35 (30)
28H14BFilonenko Sergei
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 3:37:56 44:37 (38) 48:34 (39) 28:01 (10) 47:12 (79) 49:32 (29)
30H14BSungaila Gediminas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:40:23 55:33 (58) 43:14 (21) 31:56 (20) 41:33 (69) 48:07 (26)
31H14BSmits Edijs
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 3:40:42 29:45 (  9) 1:01:03 (67) 49:37 (69) 32:46 (37) 47:31 (24)
32H14BGurskis Darius
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:46:03 43:38 (35) 45:25 (28) 48:42 (68) 36:06 (51) 52:12 (38)
33H14BAblacinskas Aurelijus
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:46:29 58:31 (64) 39:20 (11) 33:00 (26) 35:39 (49) 59:59 (46)
34H14BShkarupilyi Pavel
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 3:52:07 52:03 (52) 53:29 (50) 47:23 (64) 27:18 (16) 51:54 (37)
35H14BKolotaev Anton
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 3:57:29 58:41 (66) 48:24 (37) 53:16 (76) 33:45 (42) 43:23 (12)
36H14BKringelis Raimondas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:57:57 42:38 (33) 1:14:50 (86) 31:45 (18) 30:15 (26) 58:29 (45)
37H14BRaudeliūnas Laimis
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 4:02:01 41:36 (28) 1:11:23 (84) 35:31 (36) 37:31 (56) 56:00 (42)
38H14BSliosbergas Saimonas
LTU
LTU
Kertus BK, Žiežmariai 4:19:04 1:01:42 (71) 48:27 (38) 42:19 (56) 36:44 (54) 1:09:52 (58)
39H14BJasiukėnas Paulius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 4:20:20 47:17 (41) 42:06 (17) 55:25 (80) 54:47 (86) 1:00:45 (48)
40H14BNekrašas Saulius
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 4:25:03 1:10:44 (76) 42:23 (19) 35:06 (34) 42:00 (70) 1:14:50 (61)
41H14BVaitiekūnas Paulius
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 4:26:06 1:28:56 (84) 38:34 (  8) 41:36 (53) 51:27 (83) 45:33 (19)
42H14BLukashov Dmitri
BLR
BLR
Luch, Gomel 4:26:45 36:54 (21) 50:25 (42) 50:36 (72) 50:05 (82) 1:18:45 (64)
43H14BValiuskis Audrius
LTU
LTU
Atletas SK, Kaunas 4:27:13 1:00:21 (69) 49:44 (41) 38:04 (43) 46:16 (75) 1:12:48 (59)
44H14BLiubivyi Alexandr
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 4:28:58 39:18 (26) 53:08 (48) 39:43 (51) 1:07:15 (90) 1:09:34 (57)
45H14BRudenko Vitali
UKR
UKR
Slavutich, Kyiv 4:30:31 48:27 (43) 53:12 (49) 42:06 (55) 42:00 (70) 1:24:46 (67)
46H14BVaiciulis Zydrius
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 4:32:39 52:59 (55) 1:19:23 (88) 45:05 (58) 39:19 (66) 55:53 (41)
47H14BSimonelis Andrius
LTU
LTU
Utenos JTurN, Utena 4:33:47 39:56 (27) 1:24:00 (94) 47:23 (64) 36:06 (51) 1:06:22 (52)
48H14BOropai Aleksei
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 4:34:26 50:03 (46) 41:30 (16) 45:13 (59) 58:06 (88) 1:19:34 (65)
49H14BKotov Maxim
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 4:38:20 56:16 (60) 1:08:48 (78) 41:45 (54) 37:44 (58) 1:13:47 (60)
50H14BKlusevič Jaroslav
LTU
LTU
Rimeda, Vilnius 4:41:07 51:58 (51) 56:55 (59) 1:17:11 (89) 38:03 (61) 57:00 (43)
51H14BVasilevičius Vytas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 4:45:18 53:53 (56) 54:59 (52) 52:48 (75) 42:16 (72) 1:21:22 (66)
52H14BProshechka Vladimir
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 4:45:57 39:04 (25) 1:04:58 (71) 45:34 (60) 1:06:53 (89) 1:09:28 (56)
53H14BJarmoškevičius Mindaugas
LTU
LTU
Verdenė, Šiauliai 4:55:48 1:23:46 (82) 1:09:06 (79) 37:34 (41) 39:54 (67) 1:05:28 (51)
54H14BDubenicki Denis
RUS
RUS
Ladoga, Vsevolozhsk 4:59:55 47:00 (40) 1:03:44 (69) 1:44:53 (95) 34:15 (44) 50:03 (32)
55H14BBazin Alexei
RUS
RUS
Roza Vetrov, Ilichevo 5:17:40 1:03:50 (72) 1:05:24 (73) 46:11 (63) 1:21:34 (93) 1:00:41 (47)
56H14BBuzys Mantas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 5:24:48 43:09 (34) 56:53 (58) 55:48 (81) 40:45 (68) 2:08:13 (69)
57H14BJasiūnas Andrius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 5:25:01 52:37 (54) 59:17 (65) 42:54 (57) 35:44 (50) 2:14:29 (70)
58H14BMilasevičius Tomas
LTU
LTU
Prienų SM, Prienai 5:26:16 1:09:02 (75) 1:11:11 (83) 1:50:21 (97) 43:52 (74) 31:50 (  1)
59H14BKepalas Linas
LTU
LTU
Utenos JTurN, Utena 6:37:17 1:12:30 (79) 1:13:38 (85) 1:25:36 (91) 49:40 (81) 1:55:53 (68)
60H14BBurba Tomas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 7:04:01 1:33:37 (86) 1:06:09 (74) 52:13 (74) 1:17:06 (92) 2:14:56 (71)
61H14BGermanov Sergei
BLR
BLR
Zapad, Minsk 2:36:23 dns 53:36 (51) 29:53 (15) 24:36 (  6) 48:18 (27)
62H14BMerkulov Dmitri
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 2:37:48 1:01:31 (70) 37:17 (  7) 33:37 (29) 25:23 (  9) dns
63H14BVetlugaev Sergei
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 2:40:08 54:06 (57) 45:03 (27) 32:50 (25) 28:09 (19) dns
64H14BOtbetkin Pasha
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 2:42:15 37:43 (22) 55:04 (53) 33:51 (30) 35:37 (48) dns
65H14BUss Dmitri
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 2:53:20 dsq 47:19 (33) 46:03 (62) 34:25 (45) 45:33 (19)
66H14BVolodin Maxim
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 2:53:24 31:51 (12) 1:10:59 (82) 32:26 (23) 38:08 (62) dsq
67H14BYadryshnikov Nikolai
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 2:53:57 48:36 (44) 46:14 (29) 48:33 (67) 30:34 (27) dns
68H14BSpornik Ruslan
RUS
RUS
Yakutia, Olekminsk 2:59:37 1:05:03 (74) 51:43 (45) 35:03 (33) 27:48 (18) dns
69H14BAhman Henrik
SWE
SWE
Enen, Enkoping 3:00:16 dsq 1:07:11 (75) 33:19 (28) 32:50 (39) 46:56 (22)
70H14BKrasnovski Alexei
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 3:03:55 56:50 (61) 40:48 (14) 32:09 (22) 54:08 (85) dsq
71H14BYaicki Andrei
UKR
UKR
SJTur, Kharkov obl. 3:19:47 dsq 51:34 (44) 38:37 (48) 32:06 (35) 1:17:30 (63)
72H14BKaveckas Edgaras
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:21:21 59:38 (67) 1:08:38 (77) 38:18 (46) 34:47 (47) dns
73H14BBelski Stas
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 3:22:18 42:20 (30) dsq 57:18 (83) 26:37 (13) 1:16:03 (62)
74H14BMiliškevičius Modestas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 3:24:33 43:55 (37) 56:38 (57) 57:22 (84) 46:38 (77) dns
75H14BButė Renaldas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 3:28:34 57:01 (62) 59:40 (66) 57:59 (85) 33:54 (43) dns
76H14BKapa Ivo
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 3:29:17 59:42 (68) 52:03 (46) 50:31 (71) 47:01 (78) dns
77H14BNikitin Sergei
RUS
RUS
Iskatel 2, Moscow 3:42:59 1:12:03 (78) 1:02:01 (68) 49:43 (70) 39:12 (65) dns
78H14BJuozaitis Aurimas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 3:49:41 55:34 (59) 57:23 (61) 48:03 (66) dns 1:08:41 (55)
79H14BPodolin Alexei
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 3:51:37 dsq 1:21:28 (91) 50:38 (73) 31:50 (33) 1:07:41 (54)
80H14BRipinski Vladimir
BLR
BLR
DYS 150, Minsk 3:57:36 50:48 (49) 1:22:18 (93) 55:00 (78) 49:30 (80) dsq
81H14BZauls Māris
LAT
LAT
Liedags OK, Jūrmala 4:09:00 1:21:13 (81) 1:20:34 (90) 56:20 (82) 30:53 (29) dns
82H14BFedotkin Sergei
RUS
RUS
Orienta, Moscow 4:13:51 2:18:43 (88) 42:22 (18) 34:33 (31) 38:13 (63) dns
83H14BTaxtuev Dmitri
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 4:31:06 1:11:37 (77) 1:15:19 (87) 1:26:26 (92) 37:44 (58) dns
84H14BRimeikis Jonas
LTU
LTU
Plungės SM, Plungė 4:31:46 57:55 (63) 1:21:42 (92) 1:41:16 (94) 30:53 (29) dsq
85H14BKorniakov Maxim
KAZ
KAZ
Start KO, Kamenski Uralsk 4:32:46 dsq 1:19:31 (89) 1:28:06 (93) 37:42 (57) 1:07:27 (53)
86H14BChernov Dmitri
UKR
UKR
Magnitnaia strela, Kyiv 4:33:42 1:35:07 (87) 49:25 (40) 55:04 (79) 1:14:06 (91) dns
87H14BMorkūnas Marius
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 5:22:07 1:19:08 (80) 1:10:47 (81) 1:23:25 (90) 1:28:47 (94) dns
88H14BVaubšas Dainius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:46:14 dns 42:38 (20) 40:40 (52) 22:56 (  4) dns
89H14BAfanasev Alexei
RUS
RUS
Orienta, Moscow 2:16:15 dsq 58:55 (63) 45:43 (61) 31:37 (32) dns
90H14BKoshel Vovo
BLR
BLR
Nemiga, Minsk 2:28:42 dns 47:47 (34) 39:00 (49) dns 1:01:55 (49)
91H14BKepalas Rimvydas
LTU
LTU
Utenos JTurN, Utena 2:36:56 46:56 (39) dsq 54:45 (77) 55:15 (87) dsq
92H14BKvashnin Dmitri
RUS
RUS
Gripuzan, Moscow 2:37:56 31:56 (13) 1:07:45 (76) dsq dsq 58:15 (44)
93H14BStepanchenko Ivan
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 2:39:42 dsq 59:11 (64) 1:09:44 (87) 30:47 (28) dns
94H14BYanchenkov Denis
RUS
RUS
Dom pionerov, Gelendzhik 2:46:43 dsq dsq 59:19 (86) 53:18 (84) 54:06 (39)
95H14BLebedev Pavel
RUS
RUS
Sestroretsk, Saint Petersburg 2:49:28 1:25:21 (83) 52:17 (47) 31:50 (19) dsq dsq
96H14BKokin Oleg
RUS
RUS
DYSS UVM, Orel 3:03:27 1:04:15 (73) 1:26:06 (95) dsq 33:06 (40) dns
97H14BKisielev Kostantin
RUS
RUS
DYSS, Leningradskaia obl. 1:42:53 58:34 (65) 44:19 (24) dsq dns dns
98H14BRimeika Egidijus
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 1:52:42 dsq dsq 1:13:38 (88) 39:04 (64) dns
99H14BNizovski Aleksei
UKR
UKR
Tavrika, Simpheropol 1:55:46 51:01 (50) 1:04:45 (70) dsq dns dns
100H14BBurokas Žilvinas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:08:05 1:28:59 (85) dsq 39:06 (50) dns dns
101H14BPalavenis Gediminas
LTU
LTU
Oriens OK, Panevėžys 2:25:17 dsq dsq 1:48:52 (96) 36:25 (53) dns