dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

Daugiadienės VILNIUS

LTU
LTU, Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė, 1992-05-08

Grupė H15

Trasa 1 d. 6.0 km 12 KP, 2 d. 4.0 km 8 KP, 3 d. 4.2 km 8 KP, 4 d. 4.7 km 9 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1
Jarošius Tadas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:29:58 38:38 (  4) 30:17 (  2) 51:38 (  3) 29:25 (  1)
2
Krasuckis Ignas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:33:11 40:38 (  9) 31:10 (  4) 49:04 (  1) 32:19 (  2)
3
Vaitiekūnas Justinas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:43:13 36:39 (  2) 28:44 (  1) 1:05:12 (10) 32:38 (  3)
3
Kavaliauskas Darius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:43:13 39:39 (  6) 34:15 (  9) 52:14 (  4) 37:05 (  9)
5
Kmieliauskas Arūnas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:52:46 38:27 (  3) 31:45 (  5) 1:06:27 (11) 36:07 (  8)
6
Čibiras Andrius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:56:04 44:25 (15) 43:08 (18) 49:49 (  2) 38:42 (11)
7
Zaicevas Robertas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:05:49 44:21 (14) 43:44 (19) 1:05:06 (  9) 32:38 (  3)
8
Juodėnas Gytis
LTU
LTU
Kaišiadorys 3:12:30 35:44 (  1) 53:12 (32) 1:04:43 (  8) 38:51 (12)
9
Kevalaitis Andrius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 3:20:15 48:19 (23) 44:51 (24) 1:07:18 (12) 39:47 (15)
10
Navikas Edvinas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:24:36 54:27 (34) 42:43 (16) 1:02:16 (  6) 45:10 (24)
11
Kraujelis Martynas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:36:02 47:20 (21) 44:31 (22) 1:10:03 (13) 54:08 (34)
12
Tarakevičius Andrius
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:36:10 44:50 (17) 44:06 (20) 1:22:21 (24) 44:53 (23)
12
Ramanauskas Linas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:36:10 45:58 (19) 37:32 (11) 1:21:41 (23) 50:59 (30)
14
Kravcenko Konstant
UKR
UKR
Slavutich 3:38:00 49:08 (25) 52:52 (31) 1:12:58 (17) 43:02 (22)
15
Vervečka Nerijus
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:38:05 47:00 (20) 48:45 (27) 1:22:52 (25) 39:28 (13)
16
Danėlius Giedrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:42:15 42:54 (13) 1:00:41 (41) 1:03:11 (  7) 55:29 (36)
17
Krupinas Eugenijus
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 3:44:59 54:49 (35) 32:17 (  7) 1:40:38 (29) 37:15 (10)
18
Balčiūnas Tomas
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 3:46:19 45:22 (18) 46:43 (25) 1:26:58 (26) 47:16 (28)
19
Bogužinskas Tomas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:49:07 50:58 (28) 1:01:26 (42) 1:10:52 (15) 45:51 (26)
20
Chigalo Viktor
RUS
RUS
Veras 3:51:20 54:10 (32) 54:58 (35) 1:19:22 (22) 42:50 (21)
21
Eigėlis Gytis
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:59:41 53:52 (31) 54:17 (33) 1:30:46 (27) 40:46 (16)
22
Liukaitis Rolandas
LTU
LTU
Alytus 4:23:58 47:30 (22) 56:10 (37) 1:54:08 (31) 46:10 (27)
23
Selevičius Jurijus
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 4:35:25 1:02:42 (41) 48:59 (28) 1:36:38 (28) 1:07:06 (39)
24
Lukoševičius Linas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:45:34 52:32 (30) 44:29 (21) 2:23:09 (34) 45:24 (25)
  Mažulis Marius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:43:14 39:20 (  5) 30:49 (  3) dsq 33:05 (  5)
  Milašauskas Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:56:31 40:21 (  8) 41:13 (15) dsq 34:57 (  6)
  Mažulis Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:03:14 42:27 (11) 38:32 (12) dsq 42:15 (20)
  Saunorius Arūnas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:05:15 40:17 (  7) 32:14 (  6) 52:44 (  5) dns
  Tumasonis Linartas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:10:48 49:24 (26) 40:11 (13) dsq 41:13 (17)
  Tūba Vilmantas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 2:32:53 44:48 (16) 33:19 (  8) 1:14:46 (19) dns
  Pilkovskis Ruslanas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:35:53 51:35 (29) 51:40 (30) dsq 52:38 (32)
  Juška Tomas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:36:11 58:57 (38) 55:13 (36) dsq 42:01 (19)
  Kirda Tadas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:40:55 42:36 (12) 44:42 (23) 1:13:37 (18) dns
  Zalepūga Donatas
LTU
LTU
Krekenava 2:49:32 dsq 57:20 (38) 1:10:43 (14) 41:29 (18)
  Zhuruk Alexandr
RUS
RUS
Veras 2:51:02 dsq 49:03 (29) 1:11:07 (16) 50:52 (29)
  Namajuška Eugenijus
LTU
LTU
Krekenava 2:52:05 1:01:14 (40) 57:48 (39) dsq 53:03 (33)
  Blinkevičius Donatas
LTU
LTU
Pamarys OK, Šilutė 3:10:07 1:08:43 (46) 43:01 (17) 1:18:23 (21) dns
  Giruckas Osvaldas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:29:10 1:04:30 (42) 40:39 (14) 1:44:01 (30) dsq
  Paulauskas Vitalijus
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:55:41 dsq 54:41 (34) 2:21:19 (33) 39:41 (14)
  Taroza Arūnas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:00:07 57:00 (36) 1:45:46 (43) dsq 1:17:21 (40)
  Grigoras A
LTU
LTU
Krekenava 4:16:16 58:23 (37) 2:23:37 (46) dsq 54:16 (35)
  Grigaliūnas A
LTU
LTU
Krekenava 4:17:15 1:04:48 (43) 2:09:50 (45) dsq 1:02:37 (38)
  Jasaitis Linas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 5:34:35 1:53:49 (47) 1:45:54 (44) 1:54:52 (32) dsq
  Andriuškevičius Mantas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 1:29:35 54:24 (33) dsq dsq 35:11 (  7)
  Tilūnas Valdas
LTU
LTU
Krekenava 1:34:13 42:10 (10) dsq dsq 52:03 (31)
  Fedaravičius Gediminas
LTU
LTU
Alytus 1:47:33 49:29 (27) dsq dsq 58:04 (37)
  Valachanovic Anatoli
RUS
RUS
Veras 1:53:23 1:05:26 (45) 47:57 (26) dsq dns
  Klimaševskij Vladislavas
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 1:59:45 1:00:33 (39) 59:12 (40) dsq dsq
  Gudas Mindaugas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:19:58 1:04:52 (44) dns 1:15:06 (20) dns
  Markovas Paulius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 35:04 dns 35:04 (10) dns dns
  Pratuzas Tomas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 48:19 48:19 (23) dns dns dns
  Vatyl Vladimir
RUS
RUS
Veras   dsq dns dsq dns

Spausdinimui