dbtopas login
Daugiadienės VILNIUS → Rezultatai

LTU
LTU, Laurai, Katlaukis x 2, Sapieginė, 1992-05-08

Grupės D40, H15, HB

Trasa 1 d. 6.0 km 12 KP, 2 d. 4.0 km 8 KP, 3 d. 4.2 km 8 KP, 4 d. 4.7 km 9 KP

Rinktis  suma  1 diena  2 diena  3 diena  4 diena  

VietaGrupėPavardė, VardasŠalisKlubas, Miestas suma 1 diena 2 diena 3 diena 4 diena
1H15Jarošius Tadas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:29:58 38:38 (  5) 30:17 (  2) 51:38 (  4) 29:25 (  2)
2H15Krasuckis Ignas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:33:11 40:38 (11) 31:10 (  4) 49:04 (  1) 32:19 (  3)
3HBAdomavičius Gediminas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:38:40 35:13 (  1) 40:06 (14) 54:12 (  8) 29:09 (  1)
4H15Vaitiekūnas Justinas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:43:13 36:39 (  3) 28:44 (  1) 1:05:12 (16) 32:38 (  4)
4H15Kavaliauskas Darius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:43:13 39:39 (  8) 34:15 (  9) 52:14 (  6) 37:05 (11)
6H15Kmieliauskas Arūnas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:52:46 38:27 (  4) 31:45 (  5) 1:06:27 (18) 36:07 (10)
7H15Čibiras Andrius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:56:04 44:25 (18) 43:08 (20) 49:49 (  2) 38:42 (14)
8HBDedelis Vjačeslavs
LAT
LAT
DauER 3:04:19 39:30 (  7) 37:44 (12) 1:11:51 (26) 35:14 (  9)
9H15Zaicevas Robertas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:05:49 44:21 (17) 43:44 (21) 1:05:06 (15) 32:38 (  4)
10H15Juodėnas Gytis
LTU
LTU
Kaišiadorys 3:12:30 35:44 (  2) 53:12 (41) 1:04:43 (14) 38:51 (15)
11HBKudriashov Nikolai
RUS
RUS
Lytkarino 3:14:54 42:13 (13) 59:55 (53) 54:45 (10) 38:01 (13)
12H15Kevalaitis Andrius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 3:20:15 48:19 (28) 44:51 (26) 1:07:18 (19) 39:47 (18)
13D40Malova Maria
RUS
RUS
St. Peterburg 3:21:03 52:33 (38) 49:46 (37) 51:20 (  3) 47:24 (33)
14H15Navikas Edvinas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:24:36 54:27 (43) 42:43 (18) 1:02:16 (12) 45:10 (28)
15HBDeltuva Audronis
LTU
LTU
Prienai 3:29:31 45:40 (22) 55:37 (46) 1:06:00 (17) 42:14 (23)
16D40Kireilienė Dalė
LTU
LTU
Takas OK, Kaunas 3:30:34 47:24 (26) 47:07 (29) 1:07:41 (20) 48:22 (36)
17D40Krasuckienė Eglė
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:34:27 52:02 (35) 47:32 (30) 1:01:53 (11) 53:00 (43)
18H15Kraujelis Martynas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:36:02 47:20 (25) 44:31 (24) 1:10:03 (22) 54:08 (45)
19H15Tarakevičius Andrius
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:36:10 44:50 (20) 44:06 (22) 1:22:21 (34) 44:53 (27)
19H15Ramanauskas Linas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:36:10 45:58 (23) 37:32 (11) 1:21:41 (33) 50:59 (39)
21D40Zhukova Valentina
RUS
RUS
St. Peterburg 3:37:07 55:20 (45) 59:16 (52) 54:14 (  9) 48:17 (35)
22H15Kravcenko Konstant
UKR
UKR
Slavutich 3:38:00 49:08 (30) 52:52 (40) 1:12:58 (27) 43:02 (26)
23H15Vervečka Nerijus
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:38:05 47:00 (24) 48:45 (32) 1:22:52 (35) 39:28 (16)
24H15Danėlius Giedrius
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:42:15 42:54 (16) 1:00:41 (54) 1:03:11 (13) 55:29 (49)
25D40Kazantseva Olga
RUS
RUS
St. Peterburg 3:42:50 53:36 (39) 1:09:18 (57) 52:12 (  5) 47:44 (34)
26H15Krupinas Eugenijus
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 3:44:59 54:49 (44) 32:17 (  7) 1:40:38 (41) 37:15 (12)
27H15Balčiūnas Tomas
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 3:46:19 45:22 (21) 46:43 (28) 1:26:58 (37) 47:16 (32)
28H15Bogužinskas Tomas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 3:49:07 50:58 (33) 1:01:26 (55) 1:10:52 (24) 45:51 (30)
29H15Chigalo Viktor
RUS
RUS
Veras 3:51:20 54:10 (41) 54:58 (44) 1:19:22 (32) 42:50 (25)
30D40Pačkauskienė Gražina
LTU
LTU
Labirintas OK, Vilnius 3:56:14 58:01 (49) 57:43 (49) 1:08:12 (21) 52:18 (41)
31HBNeznamov A
RUS
RUS
Kaliningrad 3:56:28 52:02 (35) 49:26 (36) 1:26:17 (36) 48:43 (37)
32H15Eigėlis Gytis
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 3:59:41 53:52 (40) 54:17 (42) 1:30:46 (39) 40:46 (19)
33H15Liukaitis Rolandas
LTU
LTU
Alytus 4:23:58 47:30 (27) 56:10 (47) 1:54:08 (44) 46:10 (31)
34H15Selevičius Jurijus
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 4:35:25 1:02:42 (56) 48:59 (34) 1:36:38 (40) 1:07:06 (52)
35HBDargis Vidmantas
LTU
LTU
Gestas KSK, Vilnius 4:36:54 57:11 (47) 48:50 (33) 1:56:23 (46) 54:30 (47)
36H15Lukoševičius Linas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:45:34 52:32 (37) 44:29 (23) 2:23:09 (48) 45:24 (29)
37D40Sraseli Olga
RUS
RUS
St. Peterburg 5:12:23 1:15:50 (62) 1:32:38 (59) 1:28:29 (38) 55:26 (48)
38H15Mažulis Marius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:43:14 39:20 (  6) 30:49 (  3) dsq 33:05 (  6)
39H15Milašauskas Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 1:56:31 40:21 (10) 41:13 (17) dsq 34:57 (  7)
40H15Mažulis Darius
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:03:14 42:27 (14) 38:32 (13) dsq 42:15 (24)
41H15Saunorius Arūnas
LTU
LTU
Sakas OK, Šiauliai 2:05:15 40:17 (  9) 32:14 (  6) 52:44 (  7) dns
42H15Tumasonis Linartas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:10:48 49:24 (31) 40:11 (15) dsq 41:13 (20)
43H15Tūba Vilmantas
LTU
LTU
Klajūnas, Molėtai 2:32:53 44:48 (19) 33:19 (  8) 1:14:46 (29) dns
44H15Pilkovskis Ruslanas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:35:53 51:35 (34) 51:40 (38) dsq 52:38 (42)
45H15Juška Tomas
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 2:36:11 58:57 (51) 55:13 (45) dsq 42:01 (22)
46H15Kirda Tadas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 2:40:55 42:36 (15) 44:42 (25) 1:13:37 (28) dns
47H15Zalepūga Donatas
LTU
LTU
Krekenava 2:49:32 dsq 57:20 (48) 1:10:43 (23) 41:29 (21)
48H15Zhuruk Alexandr
RUS
RUS
Veras 2:51:02 dsq 49:03 (35) 1:11:07 (25) 50:52 (38)
49H15Namajuška Eugenijus
LTU
LTU
Krekenava 2:52:05 1:01:14 (54) 57:48 (50) dsq 53:03 (44)
50H15Blinkevičius Donatas
LTU
LTU
Pamarys OK, Šilutė 3:10:07 1:08:43 (61) 43:01 (19) 1:18:23 (31) dns
51HBYaremenko Vladimir
UKR
UKR
Slavutich 3:23:44 57:50 (48) 45:12 (27) 1:40:42 (42) dns
52H15Giruckas Osvaldas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 3:29:10 1:04:30 (57) 40:39 (16) 1:44:01 (43) dsq
53D40Ilmenkova Liudmila
RUS
RUS
St. Peterburg 3:39:27 1:00:34 (53) 1:01:29 (56) dsq 1:37:24 (54)
54H15Paulauskas Vitalijus
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:55:41 dsq 54:41 (43) 2:21:19 (47) 39:41 (17)
55H15Taroza Arūnas
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 4:00:07 57:00 (46) 1:45:46 (60) dsq 1:17:21 (53)
56H15Grigoras A
LTU
LTU
Krekenava 4:16:16 58:23 (50) 2:23:37 (64) dsq 54:16 (46)
57H15Grigaliūnas A
LTU
LTU
Krekenava 4:17:15 1:04:48 (58) 2:09:50 (63) dsq 1:02:37 (51)
58H15Jasaitis Linas
LTU
LTU
Suraiža, Molėtai 5:34:35 1:53:49 (64) 1:45:54 (61) 1:54:52 (45) dsq
59H15Andriuškevičius Mantas
LTU
LTU
Kauno OSM, Kaunas 1:29:35 54:24 (42) dsq dsq 35:11 (  8)
60H15Tilūnas Valdas
LTU
LTU
Krekenava 1:34:13 42:10 (12) dsq dsq 52:03 (40)
61H15Fedaravičius Gediminas
LTU
LTU
Alytus 1:47:33 49:29 (32) dsq dsq 58:04 (50)
62H15Valachanovic Anatoli
RUS
RUS
Veras 1:53:23 1:05:26 (60) 47:57 (31) dsq dns
63HBJavin Zigurd
LAT
LAT
Dauer 1:55:07 1:02:30 (55) 52:37 (39) dsq dns
64H15Klimaševskij Vladislavas
LTU
LTU
Fiesta OK, Vilnius 1:59:45 1:00:33 (52) 59:12 (51) dsq dsq
65H15Gudas Mindaugas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 2:19:58 1:04:52 (59) dns 1:15:06 (30) dns
66D40Preišagalavičienė Lidija
LTU
LTU
Gestas KSK, Vilnius 2:45:40 1:17:48 (63) 1:27:52 (58) dsq dns
67HBBalčiūnas Saulius
LTU
LTU
Šaltinėlis OK, Jonava 3:50:14 2:00:53 (65) 1:49:21 (62) dsq dns
68H15Markovas Paulius
LTU
LTU
LJTC, Vilnius 35:04 dns 35:04 (10) dns dns
69H15Pratuzas Tomas
LTU
LTU
Vilniaus SM, Vilnius 48:19 48:19 (28) dns dns dns
70H15Vatyl Vladimir
RUS
RUS
Veras   dsq dns dsq dns